Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Wrocław

  • 26.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Kobiety
  • |
  • Kategoria:K30
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 (18) 544 FICNER ANNA K K30 ZŁOTORYJA SOBCZYK TEAM / LUKS ZÓRAWINA 00:18:13 00:18:13
2 (75) 364 KRZACZKOWSKA IWONA K K30 WROCLAW DZIKI WROCŁAW 00:21:12 00:21:13
3 (76) 515 PROCHOWSKA SYLWIA K K30 WROCŁAW NIGHT RUNNERS WROCŁAW 00:21:15 00:21:16
4 (86) 168 PŁAWIAK ANNA K K30 WROCŁAW GT RAT 00:21:46 00:21:46
5 (92) 313 KOCHMAN KATARZYNA K K30 WROCŁAW #SOBASTEAM 00:21:53 00:21:56
6 (110) 374 NALEWALSKA JOANNA K K30 BOLESŁAWIEC/WROCŁAW #SOBASTEAM 00:22:44 00:22:49
7 (117) 74 ŁOWICKA MAGDALENA K K30 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 00:22:56 00:23:04
8 (128) 174 ZENDWALEWICZ EWA K K30 MIŁOSZYCE KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE 00:23:07 00:23:12
9 (132) 100 MOŻEJKO INES K K30 WROCŁAW STREFA-DOBREJ-FORMY.COM 00:23:16 00:23:21
10 (142) 159 BONDAREWICZ AGATA K K30 WROCŁAW BONDZIKI 00:23:42 00:23:49
11 (155) 209 BARAN EWA K K30 WROCŁAW WROCLAW MARATHON TEAM 00:24:03 00:24:15
12 (160) 178 ŁAMPIKA KINGA K K30 SMOLEC NIGHT RUNNERS WROCŁAW 00:24:07 00:24:25
13 (164) 51 POKOJOWCZYK MAGDALENA K K30 SMOLEC 00:24:13 00:24:25
14 (167) 221 DZIERGWA AGNIESZKA K K30 IWINY 00:24:15 00:24:19
15 (182) 199 ŁADOŃSKA KATARZYNA K K30 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 00:24:55 00:25:05
16 (193) 121 KRAKOWSKA ANNA K K30 WROCŁAW 00:25:09 00:25:14
17 (202) 321 DUDEK AGNIESZKA K K30 OLSZTYN SS DRUŻYNA WILKA 00:25:28 00:25:36
18 (203) 22 KALINOWSKA-SROCZYŃSKA JOANNA K K30 WROCŁAW 00:25:29 00:25:33
19 (210) 323 KACZMAREK KATARZYNA K K30 DZIERŻONIÓW 00:25:57 00:26:04
20 (219) 345 BOŻYK-LICHWA IWONA K K30 WROCŁAW MATNER RUNNING TEAM 00:26:14 00:26:20
21 (235) 469 CIOŁKOWSKA KATARZYNA K K30 WROCŁAW 00:26:39 00:26:52
22 (238) 132 MOSER OLA K K30 WROCŁAW 00:26:50 00:27:15
23 (246) 119 NADOLSKA MARTA K K30 WROCLAW PRO-RUN WROCLAW 00:27:06 00:27:26
24 (248) 405 MARTOWSKA BARBARA K K30 WROCŁAW 00:27:07 00:27:27
25 (252) 298 DZIAŁO JOLA K K30 WROCŁAW 00:27:14 00:27:39
26 (254) 433 CISZEWSKA ANNA K K30 WROCŁAW 00:27:17 00:27:20
27 (256) 54 KACZYŃSKA PAULINA K K30 WROCŁAW MAMY RUSZAMY 00:27:17 00:27:27
28 (265) 462 BELCZYK - BEHRENDT KAROLINA K K30 WROCŁAW 00:27:36 00:27:54
29 (266) 46 STASIAK MAŁGORATA K K30 SYCÓW 00:27:37 00:27:38
30 (270) 460 POTEPA KLAUDIA K K30 OLESNICA 00:27:40 00:27:57
31 (272) 241 ŁADOŃSKA AGATA K K30 WROCŁAW BŁYSKAWICE RUGBY WROCŁAW 00:27:50 00:28:04
32 (275) 289 BARWICKA SONIA K K30 RUDA ŚLĄSKA 00:27:57 00:28:08
33 (276) 204 MINKINA KAROLINA K K30 WROCŁAW 00:28:00 00:28:13
34 (277) 172 GĄSIEWSKA LIDIA K K30 WROCLAW 00:28:03 00:28:15
35 (279) 161 KUPCZYŃSKA HALSZKA K K30 WROCŁAW PRO-RUN 00:28:06 00:28:26
36 (282) 63 KLIMOWICZ JOANNA K K30 WROCŁAW 00:28:12 00:28:21
37 (284) 193 KOZAKIEWICZ MARZENA K K30 WROCŁAW KLUB BOBIKA 00:28:14 00:28:21
38 (286) 203 ŚMIGIEL MAGDALENA K K30 WROCŁAW 00:28:16 00:28:29
39 (287) 60 PĄGOWSKA MAGDALENA K K30 WROCŁAW 00:28:18 00:28:29
40 (297) 319 SOŚNIAK EWA K K30 KIEŁCZÓW 00:28:39 00:28:49
41 (299) 478 MACIEJOWSKA-KRZEŚNIAK ANNNA K K30 WROCŁAW 00:28:40 00:28:49
42 (302) 66 KORACH PATRYCJA K K30 WROCŁAW KOBIETY NA MEDAL 00:28:46 00:28:48
43 (305) 514 LISZEWSKA MARCELINA K K30 WROCŁAW MAMY BIEGAMY 00:28:53 00:29:05
44 (309) 315 HOJKA ANNA K K30 SMOLEC 00:29:09 00:29:35
45 (312) 350 MALESZKA KINGA K K30 WROCŁAW 00:29:19 00:29:37
46 (313) 223 ANUSZ ROKSANA K K30 IMBRAMOWICE ŻARÓW BIEGA 00:29:20 00:29:39
47 (314) 287 RANOWICZ MARTA K K30 SIECHNICE 00:29:22 00:29:38
48 (316) 198 STANISZ MARTA K K30 WROCLAW 00:29:26 00:29:30
49 (320) 332 CHALIMONIUK MAŁGORZATA K K30 WROCŁAW MATNER RUNNING TEAM 00:29:28 00:29:40
50 (323) 72 OCETKIEWICZ BEATA K K30 WROCŁAW 00:29:38 00:29:39
51 (324) 317 BARYLSKA MONIKA K K30 WROCŁAW 00:29:45 00:30:05
52 (329) 148 KARMOWSKA MAGDALENA K K30 SIECHNICE 00:30:03 00:30:24
53 (332) 79 SROKOWSKA JOANNA K K30 WROCŁAW 00:30:09 00:30:32
54 (333) 402 SZYNKAREK KAROLINA K K30 WROCŁAW 00:30:10 00:30:21
55 (335) 513 PIOTROWSKA-ROSTEK MONIKA K K30 OLEŚNICA AEROGIRLS 00:30:14 00:30:35
56 (337) 163 LIZAK ALICJA K K30 KĄTY WROCŁAWSKIE 00:30:15 00:30:26
57 (341) 40 TURKIEWICZ JOANNA K K30 WROCŁAW 00:30:25 00:30:42
58 (342) 415 GRABAREK JUSTYNA K K30 WROCŁAW 00:30:25 00:30:55
59 (343) 403 KICUŁA SYLWIA K K30 OLEŚNICA AEROGIRLS 00:30:28 00:30:49
60 (345) 116 OSTROWSKA AGNIESZKA K K30 WROCŁAW 00:30:43 00:30:56
61 (348) 88 CHORAZYCZEWSKA MALGORZATA K K30 WROCLAW MOBI TEAM 00:30:57 00:31:22
62 (353) 454 MASALSKA JULITA K K30 WROCŁAW END OR FINA(Ł) TEAM 00:31:10 00:31:33
63 (356) 126 JAMRÓZ EWELINA K K30 WROCŁAW KLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKA 00:31:14 00:31:31
64 (360) 480 GĄSZCZAK IWONA K K30 KĘPNO KS LENIWIEC 00:31:17 00:31:25
65 (361) 427 KAWAŁKO JOANNA K K30 WROCŁAW 00:31:17 00:31:30
66 (362) 425 RYBKA KATARZYNA K K30 LEGNICA 00:31:19 00:31:30
67 (364) 517 KOMARNICKA ANNA K K30 WROCŁAW 00:31:24 00:31:48
68 (368) 258 RECZUCH PATRYCJA K K30 WROCŁAW DYWIZJON 102 00:31:36 00:31:45
69 (370) 343 RUSIN MAŁGORZATA K K30 WROCŁAW 00:31:45 00:32:15
70 (371) 160 BARYSKA BASIA K K30 WROCLAW 00:31:45 00:31:54
71 (374) 86 SADOWSKA PAULINA K K30 WROCŁAW 00:31:57 00:31:59
72 (376) 52 SZNAJDER JOANNA K K30 WROCŁAW 00:32:11 00:32:42
73 (377) 456 RZEPKA-CZECH AGNIESZKA K K30 OLEŚNICA 00:32:17 00:32:39
74 (380) 43 KŁEPO MAŁGORZATA K K30 WROCŁAW 00:32:31 00:32:55
75 (381) 268 MARCZUKIEWICZ ALEKSANDRA K K30 WROCŁAW 00:32:34 00:32:54
76 (383) 207 LUBERADZKA GOSIA K K30 WROCŁAW 00:32:49 00:33:08
77 (384) 475 ADAMOWICZ JUSTYNA K K30 WROCŁAW MOC NA TALERZU 00:32:56 00:33:10
78 (391) 140 PRZYBYŁEK MAGDALENA K K30 WROCŁAW 00:33:27 00:33:35
79 (396) 368 SEMICZEK LIDIA K K30 KIEŁCZÓW POWSTAŃCY Z KANAPY 00:33:40 00:33:55
80 (397) 333 SZUMACHER KAMILA K K30 BRZEG DOLNY 00:33:45 00:33:45
81 (400) 440 JARCZYNSKA ADRIANA K K30 WROCLAW BRAK 00:33:48 00:34:20
82 (403) 225 ZAWADZKA JUSTYNA K K30 WROCŁAW 00:34:19 00:34:48
83 (407) 301 GUTOWSKA HANNA K K30 WROCLAW 00:34:59 00:35:22
84 (409) 467 PODOLSKA-SZACHEWICZ JULITA K K30 WROCŁAW 00:35:51 00:36:18
85 (415) 118 ZAMAZKINA ANASTAZJA K K30 WROCŁAW 00:37:19 00:37:43
86 (418) 37 MATRASZEK PATRYCJA K K30 WROCŁAW 00:38:12 00:38:28
87 (420) 353 SOSNOWA BARBARA K K30 WROCŁAW 00:38:39 00:38:57
88 (421) 108 PETRYK MONIKA K K30 WROCŁAW FAT BAT TEAM 00:38:45 00:38:59
89 (422) 107 PIREK NATALIA K K30 WROCŁAW FAT BAT TEAM 00:38:46 00:38:59
90 (423) 245 KONWIŃSKA KATARZYNA K K30 GŁOGÓW 00:38:51 00:39:21
91 (425) 186 FILIPEK AGNIESZKA K K30 WROCŁAW KLUB BOBIKA 00:39:18 00:39:26
92 (426) 136 CHMIEL MAŁGORZATA K K30 WROCŁAW SZURACZ AMATOR RUNNING TEAM 00:42:10 00:42:35
93 (429) 192 RYBCZYŃSKA KATARZYNA K K30 ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE ABY DO METY 00:43:42 00:43:49