Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Wrocław

  • 26.07.2017 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
ANDOLFO PAOLO M D0 Wrocław
BANASZAK MICHALINA K D0 Wrocław
BANASZAK JERZY M D0 Wrocław
BRAŃKA MARTYNA K D0 Pożarzysko Żarów Biega
BRYLKA-NADOLSKI ARTUR M D0 Wroclaw
DĄBROWSKA AURELIA K D0 Wrocław
GĄSIEWSKI MATEUSZ M D0 Wroclaw
IWASZCZYSZYN JAN M D0 Wrocław
JAŚKOWIEC ANNA K D0 Wrocław
KAWAŁKO IGOR M D0 Wrocław
KOBOS FILIP M D0 Siechnice
KOZYRA KAROL M D0 Legnica
KOZYRA HELENA K D0 Legnica
KRAUSE JAKUB M D0 Wrocław
KROWISZ JAKUB M D0 Dobrzykowice
KRZACZKOWSKA HANIA M D0 Wroclaw Dziki Wrocław
LIZAK AMELIA K D0 Kąty Wrocławskie
MACIEJEWSKI JAKUB M D0 Wrocław
MAJEWSKI JAKUB M D0 Wrocław Pastelowe Przedszkole
MALWINA BUDNIK K D0 WROCŁAW
MARZEC LEON M D0 Wrocław
NAJBAR WOJCIECH M D0 Wrocław
PRZYBYŁEK HENRYK M D0 Wrocław 1985
RECZUCH OLIWIA K D0 Wrocław Przedszkole Promyk Słońca
SMOLIŃSKI DOMINIK M D0 Wilczyce
SOSIŃSKA OLA K D0 Dąbrowa Chełmińska Bezpieczny Operator
SROKOWSKA NINA K D0 Wrocław
SROKOWSKA NATALIA K D0 Wrocław
STANISZ ALICJA K D0 Wrocław
STASZAK MARTYNA K D0 Wrocław
SZACHEWICZ MAGDALENA K D0 Wrocław Jeżozwierze Group
SZEWCZUK ANTONI M D0 Wrocław
SZEWCZUK NATAN M D0 Wrocław
SZEWCZUWIANIEC MICHALINA K D0 Jelenia Góra
URBANOWSKI ADAM M D0 Wrocław InsERT TEAM
WASILEWSKA LAURA K D0 Jawor
WASILWSKA LENA K D0 Jawor
WOROBIEW ALEKSANDER M D0 Głogów
ZMARZŁA LENA K D0 Wrocław
BAIWIR EIREEN K D1 Ninane Oborygeni
BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN M D1 Wroclaw
CHMIELEWSKA OLGA K D1 Namysłów Rodzina na 5
CHMIELEWSKA OLGA K D1 Namysłów Rodzina na 5
CIOSK MARIA K D1 Wrocław
CISZEWSKI HUBERT M D1 Wrocław
FRYSIAK ANIA K D1 Wrocław
HAWRYLISZYN KRZYSZTOF M D1 Łozina
IWASZCZYSZYN KAZIMIERZ M D1 Wrocław
JAŚKOWIEC EWA K D1 Wrocław
KACZMAREK PAULINKA K D1 Dzierżoniów
KAWAŁKO LILIANA K D1 Wrocław
KOPKA LIWIA K D1 Wrocław Przedszkole 149 tęczowa polanka
KOPKA LIWIA K D1 Wrocław Przedszkole 149 tęczowa polanka
KORNAŚ JAN M D1 Dzbanów Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
KUKOTKO BARBARA K D1 Wrocław
LADACZEK MIŁOSZ M D1 Wrocław
MACIANTOWICZ PATRYK M D1 Wrocław
MARZEC MIKOŁAJ M D1 Wroclaw
OZIMINA JAGNA K D1 Oborniki Śląskie Oborygeni
PĄGOWSKI ARKADIUSZ M D1 Wrocław
PROKOPSKI RAFAŁ M D1 Wrocław
REJNO JAKUB M D1 Wrocław brak
SMOLIŃSKA DARIA K D1 Wilczyce
SOSNOWY JAKUB M D1 Wrocław
SROCZYŃSKI JAKUB M D1 Wrocław
STACHOW MARTIN M D1 Wroclaw
STANISZ JAKUB M D1 Wrocaw
STASZAK TOMASZ M D1 Wrocław
SZTABA BIANKA K D1 Wrocław O CO BIEGA
SZUKIEWICZ SEBASTIAN M D1 Wrocław -
TABISZ MAJA K D1 wrocław przedszkole 122
WOROBIEW NELA M D1 Głogów
WYSOCKA MICHALINA K D1 WROCŁAW SP 1 WROCŁAW
ZOGA ALICJA K D1 Wrocław
ANUSZ ZUZANNA K D2 Imbramowice Żarów Biega
ANUSZ HANNA K D2 Imbramowice Żarów Biega
BARCIK JAS M D2 Wrocław
BARCIK HANIA K D2 Wrocław
CHMIELEWSKA JULIA K D2 Namysłów Rodzina na 5
CHMIELEWSKA HANNA K D2 Namysłów Rodzina na 5
CYWIŃSKA HANIA K D2 Wrocław
GAWRON AGATA K D2 Bytów SP nr 1 w Bytowie
GLĄDAŁA WOJCIECH M D2 Wrocław
GRZEGORCZYK JAKUB M D2 Wrocław SP 34 Wrocław
KORNAŚ FRANCISZEK M D2 Dzbanów Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
KRZACZKOWSKA ZOSIA K D2 Wroclaw Dziki Wrocław
LESIAK MATEUSZ M D2 Wrocław MKS Parasol
LIZAK ALEKSANDRA K D2 Kąty Wrocławskie
MISZKIEŁO ALEKSANDRA K D2 Wrocław Lipa Piotrowska
NAJBAR PIOTR M D2 Wrocław
OZIMINA HANNA K D2 Oborniki Śląskie Oborygeni
SOSIŃSKA MARYSIA K D2 Dąbrowa Chełmińska Bezpieczny Operator
SROGA LAURA K D2 Wrocław SP 95
WOJCIK DANIEL M D2 Wroclaw
WROŻYNA MARTYNA K D2 Łagiewniki
WRZESIŃSKI FRANCISZEK M D2 Wrocław MKS PARASOL
BAIWIR ETHAN M D3 Ninane OIborygeni
BRAŃKA OLIWIA K D3 Żarów Żarów Biega
BRYLKA-NADOLSKA ANNA K D3 Wroclaw Pro-Run
BUK MATYLDA K D3 Iwiny SP76
FELISZEK ALEKSANDRA K D3 Radwanice Endorfina Team
GLĄDAŁA JULITA K D3 Wrocław
GOŁUCH JULIA K D3 Łagiewniki
KUCZYŃSKA ADRIANNA K D3 Wrocław
KUŹMICKI PIOTR M D3 Wrocław MKS Parasol
LIZAK AGATA K D3 Kąty Wrocławskie
MACIANTOWICZ NATALIA K D3 Wrocław
PAJĘCKA LENA K D3 Domasław WLKS Wrocław
PĄGOWSKI SŁAWOMIR M D3 Wrocław
SOSNOWY OSKARA M D3 Wrocław
SZACHEWICZ ADAM M D3 Wrocław Jeżozwierze Group
WALOSZCZYK DOMINIK M D3 Świetoszów ULKS Bystrzyca Kłodzka
WAŻNY ARTUR M D3 Wrocław MKS MOS Wrocław
WOŁCZECKI MACIEK M D3 Wrocław NA
WRZESIŃSKI MIKOŁAJ M D3 Wrocław MKS PARASOL
BIELICKI DOMINIK M D4 Wrocław
KUCZYŃSKA ALEKSANDRA K D4 Wrocław
KUŹMICKA AGATA K D4 Wrocław
MARTOWSKI DOMINIK M D4 Wrocław Gimnazjum Akademickie PWR
WINIARSKA KAJA K D4 Wrocław
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
AUGUSTYNOWICZ IGOR M D0 Wrocław
BIEGAŃSKA GABRIELA K D3 Jelenia Góra TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA / VEGE RUNNERS
BUSZEWSKA ZUZANNA K D3 Wrocław Kartofle
BUSZEWSKI ERYK M D3 Wrocław Kartofle
KORNAŚ FRANCISZEK M D2 Dzbanów Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
KORNAŚ JAN M D1 Dzbanów Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
LENDOR MAKSYMILIAN M D1 Długołęka
LESIAK MATEUSZ M D2 Wrocław MKS Parasol
MARTYNOWSKI SZYMON M D0 Iwiny
NOWAK ALICJA K D0 Oborniki Śląskie Oborygeni
NOWAK EMILIA K D1 Oborniki Śląskie Oborygeni
NOWAK FILIP M D1 Rawicz
NOWAK HANNA K D0 Oborniki Śląskie Oborygeni
PIETRZAK ZUZANNA K D1 Wrocław Muchobronx
PIOTROWSKI TOMASZ M D0 Świdnica amator
PIOTROWSKI WOJCIECH M D2 Świdnica amator
REJNO JAKUB M D1 Wrocław brak
SOBCZUK BARTOSZ M D3 Wrocław IBIP
SOBCZUK IGOR M D1 Wrocław IBIP
STELMASZAK MARIA K D1 Wrocław Przedszkole nr 77
STELMASZAK PIOTR M D3 Wrocław SP 83
STĘCHŁY MAKSYMILIAN M D2 Wrocław Stęchluty
SZARATA JULIA K D3 Miłoszyce KB Harcownik Jelcz-Laskowice
SZCZERBA HUBERT M D4 Psary
SZCZERBA KONRAD M D1 Psary
SZEWCZUWIANIEC MICHALINA M D0 Jelenia Góra
WALOSZCZYK DOMINIK M D3 Świetoszów ULKS Bystrzyca Kłodzka
WASIUKIEWICZ FILIP M D1 Oława
WIETESKA DOMINIK M D0 Wrocław
WOJCIK DANIEL M D2 Wroclaw
WÓJCIK KINGA K D4 Oleśnica KPZ SFORA
ZIELIŃSKA KAROLINA K D0 Lutynia