Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Wrocław

  • 26.07.2017 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Kobiety
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BANASZAK MICHALINA K D0 Wrocław
BRAŃKA MARTYNA K D0 Pożarzysko Żarów Biega
DĄBROWSKA AURELIA K D0 Wrocław
JAŚKOWIEC ANNA K D0 Wrocław
KOZYRA HELENA K D0 Legnica
LIZAK AMELIA K D0 Kąty Wrocławskie
MALWINA BUDNIK K D0 WROCŁAW
RECZUCH OLIWIA K D0 Wrocław Przedszkole Promyk Słońca
SOSIŃSKA OLA K D0 Dąbrowa Chełmińska Bezpieczny Operator
SROKOWSKA NINA K D0 Wrocław
SROKOWSKA NATALIA K D0 Wrocław
STANISZ ALICJA K D0 Wrocław
STASZAK MARTYNA K D0 Wrocław
SZACHEWICZ MAGDALENA K D0 Wrocław Jeżozwierze Group
SZEWCZUWIANIEC MICHALINA K D0 Jelenia Góra
WASILEWSKA LAURA K D0 Jawor
WASILWSKA LENA K D0 Jawor
ZMARZŁA LENA K D0 Wrocław
BAIWIR EIREEN K D1 Ninane Oborygeni
CHMIELEWSKA OLGA K D1 Namysłów Rodzina na 5
CHMIELEWSKA OLGA K D1 Namysłów Rodzina na 5
CIOSK MARIA K D1 Wrocław
FRYSIAK ANIA K D1 Wrocław
JAŚKOWIEC EWA K D1 Wrocław
KACZMAREK PAULINKA K D1 Dzierżoniów
KAWAŁKO LILIANA K D1 Wrocław
KOPKA LIWIA K D1 Wrocław Przedszkole 149 tęczowa polanka
KOPKA LIWIA K D1 Wrocław Przedszkole 149 tęczowa polanka
KUKOTKO BARBARA K D1 Wrocław
OZIMINA JAGNA K D1 Oborniki Śląskie Oborygeni
SMOLIŃSKA DARIA K D1 Wilczyce
SZTABA BIANKA K D1 Wrocław O CO BIEGA
TABISZ MAJA K D1 wrocław przedszkole 122
WYSOCKA MICHALINA K D1 WROCŁAW SP 1 WROCŁAW
ZOGA ALICJA K D1 Wrocław
ANUSZ HANNA K D2 Imbramowice Żarów Biega
ANUSZ ZUZANNA K D2 Imbramowice Żarów Biega
BARCIK HANIA K D2 Wrocław
CHMIELEWSKA HANNA K D2 Namysłów Rodzina na 5
CHMIELEWSKA JULIA K D2 Namysłów Rodzina na 5
CYWIŃSKA HANIA K D2 Wrocław
GAWRON AGATA K D2 Bytów SP nr 1 w Bytowie
KRZACZKOWSKA ZOSIA K D2 Wroclaw Dziki Wrocław
LIZAK ALEKSANDRA K D2 Kąty Wrocławskie
MISZKIEŁO ALEKSANDRA K D2 Wrocław Lipa Piotrowska
OZIMINA HANNA K D2 Oborniki Śląskie Oborygeni
SOSIŃSKA MARYSIA K D2 Dąbrowa Chełmińska Bezpieczny Operator
SROGA LAURA K D2 Wrocław SP 95
WROŻYNA MARTYNA K D2 Łagiewniki
BRAŃKA OLIWIA K D3 Żarów Żarów Biega
BRYLKA-NADOLSKA ANNA K D3 Wroclaw Pro-Run
BUK MATYLDA K D3 Iwiny SP76
FELISZEK ALEKSANDRA K D3 Radwanice Endorfina Team
GLĄDAŁA JULITA K D3 Wrocław
GOŁUCH JULIA K D3 Łagiewniki
KUCZYŃSKA ADRIANNA K D3 Wrocław
LIZAK AGATA K D3 Kąty Wrocławskie
MACIANTOWICZ NATALIA K D3 Wrocław
PAJĘCKA LENA K D3 Domasław WLKS Wrocław
KUCZYŃSKA ALEKSANDRA K D4 Wrocław
KUŹMICKA AGATA K D4 Wrocław
WINIARSKA KAJA K D4 Wrocław
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BIEGAŃSKA GABRIELA K D3 Jelenia Góra TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA / VEGE RUNNERS
BUSZEWSKA ZUZANNA K D3 Wrocław Kartofle
NOWAK ALICJA K D0 Oborniki Śląskie Oborygeni
NOWAK EMILIA K D1 Oborniki Śląskie Oborygeni
NOWAK HANNA K D0 Oborniki Śląskie Oborygeni
PIETRZAK ZUZANNA K D1 Wrocław Muchobronx
STELMASZAK MARIA K D1 Wrocław Przedszkole nr 77
SZARATA JULIA K D3 Miłoszyce KB Harcownik Jelcz-Laskowice
WÓJCIK KINGA K D4 Oleśnica KPZ SFORA
ZIELIŃSKA KAROLINA K D0 Lutynia