Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Wrocław

  • 26.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
1 BORATYŃSKI DARIUSZ M M20 Wrocław City Trail Team/Wosiek Team
13 BIERNACKA KATARZYNA K K20 Syców Sobczyk Team
16 KULCZEWSKI ŁUKASZ M M30 WROCŁAW KB Vamos Amigos Wrocław
17 GOŁUCH ARKADIUSZ M M40 Łagiewniki Autsajder
18 HUCAŁ TOMASZ M M40 Tomaszowo Karkonosz Running Team
19 BRODA DOMINIK M M30 Wrocław Willy Łonka Team
20 BOREK MATEUSZ M M20 Wrocław
21 SROCZYŃSKI ARKADIUSZ M M30 Wrocław
22 KALINOWSKA-SROCZYŃSKA JOANNA K K30 Wrocław
23 ŚCIEGLIŃSKA-SZTABA MARTA K K30 Wrocław O CO BIEGA
24 DYMKOWSKA MAŁGORZATA K K40 WROCŁAW Velicante Sport Team
25 OLCZYK ŁUKASZ M M30 Wrocław
26 GOWIN GRZEGORZ M M20 Łodygowice Drużyna Szpiku
27 ZIEMBA DARIA K K20 Lamki
28 OGÓREK KRZYSZTOF M M30 WROCŁAW
29 WANDEL PIOTR M M40 Wrocław
30 BYCZYŃSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
31 HAWRON TOMASZ M M40 Wrocław
32 HAWRON AGNIESZKA K K40 Wrocław
33 HURKO KATARZYNA K K40 Wrocław
34 TWARDOWSKI TOMASZ M M40 Wrocław Trenujznami.pl
35 LEWANDOWSKI LESZEK M M30 Brzezina POWSTAŃCY Z KANAPY
36 MAZUR MARIUSZ M M30 Wrocław Skorpion-Polkowice.pl
37 MATRASZEK PATRYCJA K K30 Wrocław Trenujznami.pl
38 STASIAK MACIEJ M M30 Syców
39 JAROSZ PAWEŁ M M20 Wrocław AMATOR WrocławTeam# Wataha
40 TURKIEWICZ JOANNA K K30 Wrocław
41 FILAR FILIP M M30 Jelcz-Laskowice
42 LIZAK MARCIN M M30 Kąty Wrocławskie
43 KŁEPO MAŁGORZATA K K30 Wrocław
44 MIELCZAREK TOMASZ M M40 Wrocław
45 MELCER KATARZYNA K K20 WROCŁAW Night Runners Wrocław
46 STASIAK MAŁGORATA K K30 Syców
47 PUCEK PRZEMYSŁAW M M40 Smolec WKB Piast Wrocław
48 PAWLAK ANNA K K30 Twardogóra
49 SZYMCZAK PAWEL M M20 Lublin
50 KWAŚNIK ROBERT M M30 Wrocław NOA
51 POKOJOWCZYK MAGDALENA K K30 Smolec Stefan też by pobiegał
52 SZNAJDER JOANNA K K30 Wrocław
53 SZNAJDER MICHAŁ M M30 Wrocław
54 KACZYŃSKA PAULINA K K30 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
55 MISZKIEŁO ADRIAN M M40 Wrocław Lipa Piotrowska
56 MISZKIEŁO BARTOSZ M M20 Wrocław Sobczyk Team
57 ŻMINKOWSKI KRZYSZTOF M M30 Wrocław
58 KUCHARSKI ROBERT M M30 Wrocław RUNNING ACADEMY
59 PĄGOWSKI ANDRZEJ M M40 Wrocław
60 PĄGOWSKA MAGDALENA K K30 Wrocław
61 KORACH BARBARA K K20 Wrocław KOBIETY NA MEDAL
62 ZAWADZKI MICHAŁ M M40 Wrocław
63 KLIMOWICZ JOANNA K K30 Wrocław
64 CZECH DOROTA K K40 Wrocław Pro-Run
65 BARCIK PRZEMYSLAW M M30 WROCLAW Asplex Team
66 KORACH PATRYCJA K K30 Wrocław KOBIETY NA MEDAL
67 KRASICKA ANETA K K30 Wroclaw
68 KOZŁOWICZ TOMASZ M M20 Wielka Lipa ATHLETICS TEAM PRUSICE
69 OSIŃSKA AGNIESZKA K K30 Wrocław TriActiv Ridley
70 SZCZEPAŃSKI DAREK M M50 Wrocław Woclaw Marathon Team
71 POPARDOWSKA MARLENA K K30 Wrocław
72 OCETKIEWICZ BEATA K K30 Wrocław
73 SZYDA JACEK M M40 Wrocław
74 ŁOWICKA MAGDALENA K K30 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW
75 CZARCIŃSKI MICHAŁ M M40 Wrocław
76 WIRTH-CZARCIŃSKA MAGDALENA K K40 Wrocław Pro-Run Wrocław
77 MAŚLANKA ŁUKASZ M M30 Wrocław
78 SROKOWSKI ŁUKASZ M M30 Wrocław
79 SROKOWSKA JOANNA K K30 Wrocław
80 CHROBOT KRZYSZTOF M M50 Wrocław Ślęzak Team
81 URBANOWSKI WOJCIECH M M30 Wrocław InsERT TEAM
82 ŁOZIENKO ANNA K K20 Miłoszyce KB Harcownik Jelcz-Laskowice
83 KONOPACKI KRZYSZTOF M M40 Ząbkowice Ślaskie Aby do Mety
84 KOPACZ MICHAŁ M M20 Wrocław Perła Team
85 PAWLIK ANDRZEJ M M60 Wrocław
86 SADOWSKA PAULINA K K30 Wrocław
87 CIOSK ŁUKASZ M M30 Wrocław Klub biegacza KP
88 CHORAZYCZEWSKA MALGORZATA K K30 Wroclaw MOBI TEAM
89 GALA PRZEMYSLAW M M30 wroclaw
90 CZECHOWSKI PAWEŁ M M30 Wrocław
91 HUDAK MONIKA K K20 Lubin
92 HOFMAN JUSTYNA K K20 Kalisz
93 ROGALINSKI JAROSLAW M M30 Skoki
94 KROWISZ KAMIL M M40 Dobrzykowice MATNER RUNNING TEAM
95 DYJAK BOŻENA K K50 Wrocław
96 BARTOSIK KAMILA K K40 Smolec Night Runners Wrocław/#SobasTeam
97 RYBCZYŃSKA MAGDALENA K K40 Wrocław
98 GAWRON PIOTR M M40 Bytów KB GOCH Bytów
99 DRZEWIŃSKA KATARZYNA K K20 Wrocław
100 MOŻEJKO INES K K30 Wrocław STREFA-DOBREJ-FORMY.COM
101 SARNA BEATA K K40 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW
102 BARYSKI MACIEJ M M30 Wrocław
103 NOWICKI MATEUSZ M M20 Wrocław #blogerzybiegają
104 KARWAT DAWID M M20 Świebodzice
105 GRYGIEL KAROL M M40 Wrocław Oferteo Running Team
106 GLĄDAŁA ANNA K K20 Wrocław
107 PIREK NATALIA K K30 Wrocław Fat Bat Team
108 PETRYK MONIKA K K30 Wrocław Fat Bat Team
109 PACZKOWSKA AGNIESZKA K K20 Wrocław BIEGAM BEZ POWODU
110 KOLASA PIOTR M M20 Wrocław Pro-Run Wrocław
111 UBYCH MAŁGORZATA K K20 Wrocław Pro-Run Wrocław
112 PABIJAŃCZYK DAMIAN M M30 Wrocław Heavy Lift Team
113 GRABKOWSKI ROBERT M M40 Żmigród KB SUKCES Żmigród
114 MACIĄG DAGMARA K K20 częstochowa
115 LITWIŃSKA ANNA K K30 Wrocław
116 OSTROWSKA AGNIESZKA K K30 Wrocław
117 NIEMYJSKI JAKUB M M30 Wrocław
118 ZAMAZKINA ANASTAZJA K K30 Wrocław
119 NADOLSKA MARTA K K30 Wroclaw PRO-RUN WROCLAW
120 KUROWSKA ANNA K K40 Wrocław
121 KRAKOWSKA ANNA K K30 Wrocław
122 TERLECKA KATARZYNA K K20 Ząbkowice Śląskie Pizza Giuseppe Team
123 RAJCA BARTŁOMIEJ M M40 Wrocław SELFMADE MAN TEAM
124 SZCZĘCH JUSTYNA K K20 Wrocław
125 FRYSIAK GRAŻYNA K K30 Wrocław
126 JAMRÓZ EWELINA K K30 wrocław Klub Biegacza Kompania Piwowarska
127 ZOGA IZABELA K K30 Wrocław
128 ŁUBIK RENATA K K40 Kiełczów
129 MACHOŃ TOMASZ M M30 Ozorowice
130 SIKORA AGNIESZKA K K40 Karwiany MATNER RUNNING TEAM
131 KRAWCZYK KAROLINA K K30 Wrocław
132 MOSER OLA K K30 Wrocław
133 BOŁTUĆ DOMINIKA K K20 Wrocław
134 CHMIEL TOMASZ M M30 Wrocław Szuracz Amator Running Team
135 MARCHEWSKA AGNIESZKA K K20 Wrocław
136 CHMIEL MAŁGORZATA K K30 Wrocław Szuracz Amator Running Team
137 SURMA ANTONI M M20 Wrocław
138 WOJTALA TERESA K K40 wrocław
139 MICHALCZYK JOANNA K K20 Siechnice
140 PRZYBYŁEK MAGDALENA K K30 Wrocław
141 SIKORSKA ANNA K K30 Środa Śląska
142 POCIECHA PAULINA K K20 Olawa
143 LAMPART BARTOSZ M M20 Głogów Genetycznie spowolnieni
144 ŚWIDNICKA HANNA K K20 Wrocław
145 WĄSIOŁEK MARTYNA K K20 Wysoka
146 STRZAŁKA SŁAWOMIR M M30 Wrocław Europa Ubezpieczenia
147 WOJCIECHOWSKI BARTOSZ M M40 Wrocław
148 KARMOWSKA MAGDALENA K K30 Wrocław
149 PRZYSTARZ ARTUR M M40 Oborniki Śląskie OBORYGENI
150 GRZEBYK AGATA K K30 Wrocław
151 DULIŃSKI ADAM M M30 Oborniki Śląskie Oborygeni
152 KOWALSKA KINGA K K20 Wrocław
153 HABER MARCIN M M30 Groblice
154 HABER AGNIESZKA K K30 Groblice Haberki
155 DZIEKANOWSKA MAŁGORZATA K K20 Wrocław
156 WĘGRZYN MARTINA K K20 Wrocław
157 RYBIAŃSKI JACEK M M40 Wroclaw Ceneo Runners / Matner Running Team / TriActiv Ridley
158 ŁUSZCZYK WALTER M M30 Wrocław Ceneo Runners
159 BONDAREWICZ AGATA K K30 Wrocław Bondziki
160 BARYSKA BASIA K K30 Wroclaw
161 KUPCZYŃSKA HALSZKA K K30 Wrocław Pro-run
162 KURTA GRZEGORZ M M30 Wrocław CS Running Team
163 LIZAK ALICJA K K30 Kąty Wrocławskie
164 OZIMINA HUBERT M M40 oborniki śląskie OBORYGENI
165 BAIWIR ERIC M M30 Ninane OBORYGENI
166 IWAN ADRIANNA K K20 Kraśnik Debeściaki
167 ZASADA MICHAŁ M M40 Domasław Pro-Run Wrocław
168 PŁAWIAK ANNA K K30 Wrocław GT RAT
169 KRAUSE TOMASZ M M30 Wrocław Atos Runners
170 KLESTA RAFAŁ M M30 Wrocław Atos Runners
171 PIROZEK ANETA K K20 Wrocław Debeściaki
172 GĄSIEWSKA LIDIA K K30 Wroclaw
173 DOBOSZ ŁUKASZ M M30 Smolec
174 ZENDWALEWICZ EWA K K30 Miłoszyce KB Harcownik Jelcz-Laskowice
175 CZAJKOWSKA ANETA K K20 Legnica
176 MARKIEWICZ ANIA K K40 Wrocław
177 NOWICKI ANDRZEJ M M40 WROCŁAW ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY
178 ŁAMPIKA KINGA K K30 Smolec Night Runners Wrocław
179 KĘDZIERSKI JAKUB M M20 Wrocław Debeściaki
180 PIREK AGATA K K50 Brzeg Dolny Fat Bat Team
181 PIREK PAWEŁ M M60 Brzeg Dolny Fat Bat Team
182 KULCZAK ADRIAN M M20 Wrocław
183 PEPLINSKA ANNA K K20 Wroclaw
184 GEREMESZ JACEK M M20 Wrocław
185 JAŚKOWIEC MARCIN M M30 Wrocław
186 FILIPEK AGNIESZKA K K30 Wrocław Klub Bobika
187 MANKOWSKI KAMIL M M20 Wroclaw
188 BARWICKI JACEK M M30 Warszawa
189 CHROMIŃSKI STEFAN M M20 Wrocław
190 URBANSKA-KRAWCZYK IZABELA K K50 Kamieniec Wrocławski Familyfit Kamieniec Wrocławski PB RL
191 KOBOS RADOSŁAW M M30 Siechnice RUNNING ACADEMY
192 RYBCZYŃSKA KATARZYNA K K30 Ząbkowice Śląskie Aby do Mety
193 KOZAKIEWICZ MARZENA K K30 Wrocław Klub Bobika
194 GORZKOWSKA ANNA K K30 Wrocław
195 MAKLES WIOLETTA K K30 Wrocław Europa Ubezpieczenia / NOA
196 GOMOŁA MATEUSZ M M30 Krzeptów
197 ROMANOWSKI PIOTR M M30 Wysoka
198 STANISZ MARTA K K30 Wroclaw
199 ŁADOŃSKA KATARZYNA K K30 Wrocław Pro-Run Wrocław
200 WIELGUS PIOTR M M30 Wrocław PTHW WROCŁAW
201 STANISZ ROMUALD M M60 Strzelin
202 RUŁA MACIEJ M M20 Trzebnica
203 ŚMIGIEL MAGDALENA K K30 Wrocław
204 MINKINA KAROLINA K K30 Wrocław
205 KASPRZAK KATARZYNA K K30 Oborniki Śląskie
206 SZYMCZAK ZUZANNA K K20 Wroclaw MATNER RUNNING TEAM
207 LUBERADZKA GOSIA K K30 Wrocław O CO BIEGA
208 LUBERADZKI KUBA M M30 Wrocław O CO BIEGA
209 BARAN EWA K K30 WROCŁAW WROCLAW MARATHON TEAM
210 KENDRA KATARZYNA K K40 Wrocław
211 PIETRASZEK PAWEŁ M M30 Wrocław Klub Bobika
212 WIESZACZEWSKA AGNIESZKA K K30 Wrocław Night Runners Wrocław
213 BIELEJEWSKI ŁUKASZ M M40 Wroclaw
214 MINKINA MACIEJ M M30 Wroclaw
215 WYSZYŃSKI STEFAN M M30 Sobótka Perła Team
216 PEWNIAK EWA K K40 Wrocław Matner Running Team
217 FIJARCZYK TOMASZ M M30 Wrocław Sente Running Team
218 ZIELIŃSKA MIRONA K K40 Wrocław Night Runners Wrocław
219 FELISZEK ANNA K K40 Radwanice End or fina ł Team
220 DZIUBA PATRYK M M20 Lubliniec Mafia Team Lubliniec
221 DZIERGWA AGNIESZKA K K30 Iwiny
222 GONERA KRZYSZTOF M M40 Kamieniec Wrocławski RAWLPLUG SA
223 ANUSZ ROKSANA K K30 Imbramowice Żarów Biega
224 ANUSZ ADAM M M30 Imbramowice Żarów Biega
225 ZAWADZKA JUSTYNA K K30 Wrocław
226 SKORUPSKI SZYMON M M30 Strzelin
227 KRZYZANOWSKI MAREK M M50 Wrocław
228 ŻYŁA JANUSZ M M60 Wrocław
229 KRZEMIŃSKI RYSZARD M M30 Wrocław 10 Wpdow
230 FALKOWSKI DOMINIK M M40 Luboszyce niezrzeszony
231 KILIJANEK BARBARA K K20 Raciborowice Górne
232 STEFANIAK DAMIAN M M20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
233 GAŁUSZKA DARIA K K20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
234 STANISZ RADOSŁAW M M30 Wrocław bezklubowy
235 LISZEWSKA MARCELINA K K30 Wrocław Mamy-Biegamy
236 SERAFIN MICHAŁ M M30 Wrocław
237 MATNER PAWEŁ M M20 Nysa MATNER RUNNING TEAM
238 HAWRYLISZYN JAN M M30 Łozina
239 ŁADOŃSKI RYSZARD M M60 Wrocław PRO-RUN Wrocław
240 ŁADOŃSKA EWA K K50 Wrocław Parkrun Wrocław
241 ŁADOŃSKA AGATA K K30 WROCŁAW BŁYSKAWICE RUGBY WROCŁAW
242 CATTI ROBERTO M M30 Wroclaw
243 MARZEC TOMASZ M M30 Wroclaw
244 GAWRON ARKADIUSZ M M20 Wrocław
245 KONWIŃSKA KATARZYNA K K30 Głogów
246 SIKORA MICHAŁ M M30 Kiełczów
247 KURILEC KRZYSZTOF M M50 Wrocław Matner Running Team
248 BRAŃKA ŁUKASZ M M30 Żarów Żarów Biega
249 KOZIOROWSKI RAFAŁ M M30 Wrocław LKS Mechanik Kochcice
250 PIETRZYK MAŁGORZATA K K20 Glinica LKS Mechanik Kochcice
251 BARNAT DANIEL M M20 Jawor
252 GUŁA PAWEŁ M M20 Siechnice
253 KARSZNIA ALEKSANDRA K K20 PRUDNIK
254 FLORCZAK ZDZISŁAW M M60 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
255 RZEWUSKI WITEK M M30 Wroclaw
256 RECZUCH ANDRZEJ M M40 Wrocław DYWIZJON 102
257 SZARATA TOMASZ M M40 Miłoszyce KB Harcownik Jelcz-Laskowice
258 RECZUCH PATRYCJA K K30 Wrocław DYWIZJON 102
259 KOBUSIŃSKI MACIEJ M M20 Wrocław
260 ŻÓŁTOWSKI TOMASZ M M30 Wrocław
261 DEPCZYŃSKI WOJCIECH M M40 Siechnice Alektum Team
262 PRUKOP WOJCIECH M M50 Wrocław
263 BARYLSKI DARIUSZ M M40 Wrocław
264 ZIELEŃ MAŁGORZATA K K20 Wrocław Team Wosiek
265 STACH JOANNA K K40 Wroclaw
266 OPIOŁA DAMIAN M M20 Wierzbice MATNER RUNNING TEAM
267 MARZEC DOMINIK M M20 Wrocław
268 MARCZUKIEWICZ ALEKSANDRA K K30 Wrocław
269 TOPOROWSKI RADOSLAW M M30 Oleśnica
270 POLIWODA TOMASZ M M30 Wysoka POLIWODA TEAM
271 LACHOWSKA AGNIESZKA K K40 Wrocław
272 KAPARNIK ELA K K40 Wroclaw
273 POTRZĄSAJ ANNA K K40 Wrocław
274 PUDLIS DAWID M M20 Wrocław Informacja Kulturalno-Sportowa Studentów
275 DUDA JAKUB M M30 Wleń Orientop Wrocław
276 MALINOWSKA MAGDALENA K K50 Wrocław WKS WILCZYCE
277 KORNAŚ MARCIN M M30 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
278 TREGUB IGOR M M20 Wroclaw Kapitoszka
279 PELC PAWEŁ M M30 Wrocław LoMag Software
280 KAZUŁA JAKUB M M20 Piotrków Trybunalski MATNER RUNNING TEAM
281 SOBKOWIAK MARIUSZ M M30 Wrocław Im-Possible Team
282 CHMIELEWSKI PAWEŁ M M40 Namysłów Rodzina na 5
283 JĘDRZEJEK BENIAMIN M M30 Wrocław Vege Runners
284 FURLEPA ADAM M M40 Wrocław
285 TOM ANDRZEJ M M60 Wrocław
286 RANOWICZ MICHAŁ M M30 Siechnice
287 RANOWICZ MARTA K K30 Siechnice
288 WOŹNIAK KONRAD M M30 Wrocław
289 BARWICKA SONIA K K30 Ruda Śląska
290 JABLONSKI PIOTR M M30 Wroclaw Unifach
291 MOŻEJKO KRZYSZTOF M M30 Wrocław STREFA-DOBREJ-FORMY.COM
292 STAŚKIEWICZ KATARZYNA K K20 Rawicz
293 ZAJĄCZKOWSKI MICHAŁ M M20 Wrocław
294 ZOMERSKA RENATA K K40 Wrocław
295 BRYSIAK ZIEMOWIT M M40 Wroclaw
296 REGIMOWICZ TOMASZ M M40 Wrocław Team Draczyński
297 JUSZCZAK GRZEGORZ M M40 Wrocław
298 DZIAŁO JOLA K K30 Wrocław
299 NALEPA PAWEŁ M M30 Wrocław
300 KLATKA ŁUKASZ M M20 Lubań SL GKS OLSZA OLSZYNA
301 GUTOWSKA HANNA K K30 Wroclaw Wroclaw Marathon Team
302 HOJKA MACIEJ M M30 Smolec Drukarze
303 GRONOSTAJ BEATA K K30 Wrocław WroclawskiIten
304 KOWALSKI PIOTR M M20 Wrocław DRUKARZE
305 WINIARSKI MARCIN M M30 Wrocław
306 SZEFLER MAGDALENA K K40 Wrocław
307 OCHMANN AGNIESZKA K K40 Wrocław
308 KOT ANNA K K20 Wrocław
309 SZPAK MAREK M M20 Leszno OIRP Wrocław
310 PRUSEK PIOTR M M40 ŚRODA ŚLASKA ślęzak tem
311 SZAFRON ŁUKASZ M M20 Chorzów
312 ROGOZA EMILIA K K20 Wrocław Sobczyk Team / MKS Siechnice
313 KOCHMAN KATARZYNA K K30 Wrocław #SobasTeam
314 MICHALAK DANIEL M M20 Oława SOBCZYK TEAM
315 HOJKA ANNA K K30 Smolec
316 SZEWCZUWIANIEC JACEK M M30 Jelenia Góra
317 BARYLSKA MONIKA K K30 Wrocław
318 URYGA AGNIESZKA K K20 Opole brak
319 SOŚNIAK EWA K K30 Kiełczów
320 JARZĘBSKA AGNIESZKA K K20 Wrocław
321 DUDEK AGNIESZKA K K30 Olsztyn SS Drużyna Wilka
322 WALOSZCZYK BARTŁOMIEJ M M40 Świętoszów ULKS Bystrzyca Kłodzka / JW2399Świętoszów
323 KACZMAREK KATARZYNA K K30 Dzierżoniów
324 STARGECKA LUDMIŁA K K60 Wrocław
325 SMAL JAN M M20 Wrocław
326 PLĄSEK SYLWESTER M M40 Police LoveLasy
327 KĘSKA-PLĄSEK MAŁGORZATA K K40 Police LoveLasy
328 SŁUPINA AGNIESZKA K K40 WROCŁAW
329 NOWAK DANIEL M M40 Wrocław
330 DUDEK GRZEGORZ M M30 Wrocław Ceneo Runners / MATNER RUNNING TEAM
331 HACUŚ TOMASZ M M40 Wrocław
332 CHALIMONIUK MAŁGORZATA K K30 Wrocław Matner Running Team
333 SZUMACHER KAMILA K K30 Brzeg Dolny
334 TABISZ MARLENA K K40 Wrocław
335 PASTERNAK ROMAN M M30 Sobin RATOWNICY ZG RUDNA
336 KOBA PIOTR M M40 wroclaw
337 KOTKOWSKI TOMALA M M30 Wrocław
338 SZYMAŃSKA WERONIKA K K20 Kowalewo Pomorskie TWG Volunteers
339 SOKOŁOWSKI JAREK M M30 Wrocław Elegant Team
340 SAWICKI MACIEJ M M20 Paczków
341 TRZCIŃSKA JOLANTA K K30 Wroclaw
342 KOZYRA NATALIA K K20 Legnica
343 RUSIN MAŁGORZATA K K30 Wrocław
344 SIEPRAWSKI JAKUB M M20 Legnica TWG Volunteers
345 BOŻYK-LICHWA IWONA K K30 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
346 MURZICZ AGATA K K20 Wrocław TWG Volunteers
347 WAJDZIK RAFAŁ M M20 Wrocław
348 DRELICHOWSKI DANIEL M M40 Wrocław Meble itp.
349 ZAWISTOWSKA MONIKA K K40 Gdynia TWG Volunteers
350 MALESZKA KINGA K K30 Wrocław
351 SMOTER ALEKSANDRA K K20 Jelenia Góra
352 WASILEWSKA ALEKSANDRA K K20 Jawor
353 SOSNOWA BARBARA K K30 Wrocław
354 WROBEL JULA K K20 wroclaw
355 PRASAL KONRAD M M20 Łódź #BLOGERZYBIEGAJĄ
356 ZAMIARA-MEDYŃSKA KATARZYNA K K20 Oleśnica
357 SZUMILAK ADAM M M30 Wrocław
358 ANTONISZYN DARIUSZ M M50 Szczytkowice ITMZM 2015 / Szczytkowice w biegu
359 TUBEK SEBASTIAN M M20 Wrocław #SobasTeam
360 BORATYŃSKI PIOTR M M40 Wrocław CAPITOL I PRZYJACIELE
361 FRYSZTAK TOMASZ M M40 Łuczyna KB LUPUS OLEŚNICA
362 MROZ MARIUSZ M M40 Wroclaw Zakochaj się w bieganiu
363 TOMYS MONIKA K K20 prudnik
364 KRZACZKOWSKA IWONA K K30 Wroclaw Dziki Wrocław
365 CIEŚLA MICHAŁ M M20 Wrocław
366 WENCEL DANIEL M M20 Miejska Górka ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT
367 SEMICZEK ADAM M M40 Kiełczów POWSTAŃCY Z KANAPY
368 SEMICZEK LIDIA K K30 Kiełczów POWSTAŃCY Z KANAPY
369 WENNE ARTUR M M40 Krzeptów InsERT TEAM
370 IWASZCZYSZYN TOMASZ M M20 Wrocław
371 CZAPLIŃSKI JAROSŁAW M M30 Lublin Ratowniki.UMLub.2015
372 KOWAL KRZYSZTOF M M30 Wrocław Pro-Run Wrocław
373 ZASŁAWSKA KATARZYNA K K50 Wrocław
374 NALEWALSKA JOANNA K K30 Bolesławiec/Wrocław #SobasTeam
375 WIŚNIEWSKI MACIEJ M M40 Wrocław MAVIX TEAM
376 WOJTYŁŁO KRZYSZTOF M M60 WROCŁAW
377 BUTRYM PAWEŁ M M30 Wrocław
378 BAKALARZ-WÓJCIK TERESA K K40 Oleśnica KPZ SFORA
379 HAJDASZ TOMASZ M M40 Kąty Wrocławskie
380 BORUCH JAREK M M30 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
381 DŁUGOKĘCKI DAVID M M30 Wrocław Capgemini
382 BARAN JAKUB M M30 Siechnice ArdentCode
383 PYZIK WOJCIECH M M40 Wrocław Arkana Running Team
384 ŻURAW WIKTOR M M20 Sokolniki
385 OLSZYŃSKA NATALIA K K20 Żórawina Team Luks Żórawina- Wrocław
386 BUCZEK ŁUKASZ M M20 Wrocław
387 MACIANTOWICZ WOJTEK M M40 Wrocław
388 ZIUBRZYCKA MAGDALENA K K20 Oleśnica
389 KORZAK PIOTR M M30 Brzeg Dolny
390 KORZAK EWA K K30 Brzeg Dolny
391 SZACHEWICZ SLAWEK M M30 wroclaw
392 WANAT WACŁAW M M60 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW
393 CISŁO KRZYSZTOF M M30 Wysoka ArdentCode
394 WEJMAN PIOTR M M30 Wrocław
395 FRANCZYK WIOLETA K K20 Biadoliny Radłowskie TWG Volunteers
396 SOŁTYSIAK BARTŁOMIEJ M M20 Wrocław
397 JOANNA TRZANKOWSKA K K40 Wrocław mój
398 KARGOL JOANNA K K30 Olesnica KB SZERSZEŃ OLEŚNICA
399 CYWIŃSKI BARTŁOMIEJ M M40 Wrocław Pro-Run Wrocław
400 TRINCZEK ROMAN M M20 Prudnik
401 GRZEGORCZYK WOJCIECH M M30 Wrocław
402 SZYNKAREK KAROLINA K K30 wrocław
403 KICUŁA SYLWIA K K30 Oleśnica Aerogirls
404 LENIEC PAWEŁ M M20 Szczecinek
405 MARTOWSKA BARBARA K K30 Wrocław
406 MARTOWSKI MACIEJ M M40 Wrocław Europa Ubezpieczenia
407 KUŹMICKI KAROL M M50 Wrocław
408 PAWEŁCZAK DOMINIKA K K20 Wrocław
409 MICHALEWSKA KATARZYNA K K30 Wrocław Trenuj z Nami
410 CWYNAR DAMIAN M M20 Wrocław Night Runners Wrocław
411 LADACZEK MICHAŁ M M30 Wrocław
412 JĘDRUSIAK BARTOSZ M M30 Wrocław WILD PANDAS
413 ZIELINSKI KRZYSZTOF M M40 Lutynia
414 DZWONEK RYSZARD M M40 Brzeg Kotwica Brzeg
415 GRABAREK JUSTYNA K K30 Wrocław
416 KORZEŃ ARTUR M M40 OŁAWA KB HARCOWNIK
417 MIROS JANUSZ M M40 Wrocław
418 ZIMOŃ ADAM M M40 WROCŁAW Rakowski-Kaglik Brokerzy Ubezpieczeniowi
419 HUSZARZ ŁUKASZ M M20 Wrocław PolmeRun
420 JĘDRASIAK MAJA K K20 Syców
421 KURAL ŁUKASZ M M20 Wrocław PolmeRun
422 PIECZĄTKA PIOTR M M30 Wrocław PolmeRun
423 KAŃCIAŁA RAFAŁ M M20 Lipinki TWG Volunteers
424 KOWALKOWSKI IRENEUSZ M M30 Wrocław
425 RYBKA KATARZYNA K K30 Legnica
426 MĄDRY MARTA K K30 Wrocław 21k.pl/ trenujznami.pl
427 KAWAŁKO JOANNA K K30 Wrocław
428 SZCZOT ANDRZEJ M M40 Wrocław
429 ADAMSKI MACIEJ M M20 Wrocław TWG volunteers
430 KUKOTKO PAWEŁ M M30 Wrocław
431 DURMAJ BARTEK M M30 Wrocław
432 RATTO WILLIAM M M30 Wrocław Trójkąt Biega
433 CISZEWSKA ANNA K K30 Wrocław
434 FESTA DOMENICO M M30 Wroclaw Trójkąt Biega
435 OZIĘBAŁA ALEKSANDER M M20 Oborniki Śląskie
436 KROK KRZYSZTOF M M50 Muszyna niezrzeszony
437 MAJDAŃSKI TOMASZ M M30 Wrocław
438 ANDOLFO MICHELE M M30 Wroclaw
439 WÓJCIK SŁAWOMIR M M40 Wrocław
440 JARCZYNSKA ADRIANA K K30 Wroclaw Brak
441 KRZACZKOWSKI ŁUKASZ M M30 Wrocław Dziki Wrocław
442 WÓJCIK MICHAŁ M M30 Wrocław voestalpine
443 SŁABY PIOTR M M50 Wrocław Port Uraz
444 SKULIMA SZYMON M M20 Wrocław TWG Volunteers
445 IWASZCZYSZYN TADEUSZ M M20 Wrocław
446 OBSTÓJ KAROLINA K K20 KIEŁCZÓW #SOBASTEAM
447 SOBAS JACEK M M30 Kędzierzyn-Koźle #SobasTeam
448 KLEWICKA PAULA K K20 Oleśnica
449 ŁYSZKOWSKA DAGMARA K K20 Wrocław
450 NOJI ALEKSANDRA K K20 Miękinia
451 SOSIŃSKI PAWEŁ M M30 Dąbrowa Chełmińska BEZPIECZNY OPERATOR
452 NOWAK DAMIAN M M20 Rawicz
453 WROBEL WOJTEK M M40 Szczytkowice Szczytkowice w biegu
454 MASALSKA JULITA K K30 Wrocław End or fina ł Team
455 MASALSKI PRZEMYSŁAW M M30 Wrocław End or fina ł Team
456 RZEPKA-CZECH AGNIESZKA K K30 Oleśnica
457 MATUSIAK MIROSŁAW M M30 Wrocław ArdentCode
458 KRZYŚKÓW PIOTR M M30 Wrocław Velicante Sport Team
459 MULIK KINGA K K20 Warszawa
460 POTEPA KLAUDIA K K30 Olesnica
461 BEHRENDT PAWEŁ M M30 Toruń OIRP Wrocław
462 BELCZYK - BEHRENDT KAROLINA K K30 Wrocław OIRP WROCŁAW
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
BACIŃSKA KATARZYNA K K20 KĘPNO
BARANEK DOMINIK M M20 Sulikow
BARYLO KAROL M M30 Wroclaw
BAUMGART JACEK M M50 Osielsko Biegaj z Dębami
BEDNAREK-HAJDUKIEWICZ MARTA K K20 Kiełczów Alektum Team
BIALKA NATALIA K K20 Wrocław
BINKIEWICZ AGNIESZKA K K20 Wrocław Vege Runners
BŁASZCZYK MAGDALENA K K30 Wrocław
BŁASZCZYK MICHAŁ M M30 Wrocław
BŁASZCZYK RÓŻA K K30 Wrocław Night Runners Wrocław
BUGAJNY MACIEJ M M30 Rościsławice Fitnessacja
BUSZEWSKI BENIAMIN M M40 Wrocław CZTERDZIESTOLATEK BIEGA
CHORĄŻEWSKA-PAJĄK KATZRYNA K K40 Środa Ślaska
CICHOWSKI WOJCIECH M M20 Wrocław Ceneo Runners
CZEKAJ MARTA K K20 Trzebnica
DEMENDECKA KATARZYNA K K30 Wrocła
DEMUSZ NATALIA K K30 Legnica
DJACZUK MARCIN M M20 Wrocław
DRZEWIECKI PIOTR M M30 Oborniki Śląskie Athletics Team Prusice
DULĘBA IZABELA K K40 Wroclaw
ELZBIETA FRYDECKA K K50 Miękinia
FISHCHUK OLEH M M20 Wrocław Slawa Ukrainie
FLIS KAROLINA K K20 Trzebnica
FONAŁ LUCYNA K K30 Wrocław
GALANT AGNIESZKA K K30 Wrocław
GAŃKO BARTŁOMIEJ M M30 Wrocław GET RUN
GARBICZ PAWEŁ M M20 Police Capgemini
GĄSZCZAK IWONA K K30 Kępno KS LENIWIEC
GĄSZCZAK IWONA K K30 kępno KS lENIWIEC
GIEMZA MICHAŁ M M20 Wrocław #SOBASTEAM
GŁOWACZ ESTERA K K20 Wrocław -
GNUTEK ANNA K K30 Ząbkowice Śl. Aby do Mety (drużyna)
GOLIS KATARZYNA K K20 Ząbkowice śląskie
GOŁĄBEK DAMIAN M M20 Wrocław CS Running Team
GROŃSKI ROBERT M M40 wrocław HAKUNA MATATA
HRYŃCZUK PIOTR M M30 Wrocław NOA #runyourlife
JADASZ ANNA K K30 Gogolin Gogolin Biega
JAWOREK MATEUSZ M M20 Siechnice
KALITA IWONA K K30 Stanowice
KAMIŃSKI MACIEJ M M30 Wrocław
KAPIEC ROBERT M M30 Lubin parkrun Lubin
KLIMENKO OLIWIA K K20 Wałcz TWG volunteers
KOCZAN MARTA K K30 Żórawina
KOPAŁA JUSTYNA K K30 Wrocław Debeściaki
KOTARSKJA ANGELIKA K K20 krzepice
KOWALCZYK PAWEŁ M M40 Wrocław ArdentCode
KOWALIK ANNA K K20 Wrocław
KOWALSKI IRENEUSZ M M50 Wrocław Drużyna Radia Wrocław
KRASUCKA MICHALINA K K20 Wrocław Runners@Atos
KUJAWIŃSKA ANNA K K30 Jelenia Góra TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA / VEGE RUNNERS
KURASINSKI KRZYSZTOF M M40 WROCŁAW PRO-RUN
KUŚ DANIEL M M40 Sędziszowa
KWIATKOWSKI PAWEŁ M M20 Wrocław Ceneo Running Team
ŁACIŃSKI BOGUSŁAW M M50 Siechnice Ślęzak team
ŁUCZAK JAKUB M M20 Malanów #NieBiegamBoLubie
MACIEJOWSKA-KRZEŚNIAK ANNNA K K30 Wrocław
MADEJOWSKA JOANNA K K30 Wrocław
MADEJOWSKI RAFAŁ K K40 Wrocław MADRUN
MALINOWSKI ROBERT M M40 Strzelin
MARKOWICZ ŁUKASZ M M20 Wrocław Team Wosiek/ KU AZS UWr
MAŚLANKIEWICZ DOROTA K K30 Wałbrzych TeMMPo
MAZUR ADAM M M20 Wrocław
MELNYK IVAN M M30 Wrocław Kukurudza
MICHALAK JAKUB M M30 WROCŁAW SOBCZYK TEAM/MKS Siechnice
MOŻEJKO ZBIGNIEW M M40 Wrocław
NOWAK ADRIAN M M30 Wrocław
NOWAK BRYGIDA K K40 Siechnice
NOWAK DOMINIKA K K20 Wrocław
NOWAK JUSTYNA K K30 Oborniki Śl OBORYGENI
OBOZ PAWEL M M30 Sosnowiec BREMBO
OLACZEK ŁUKASZ M M30 Mrozów HAKUNA MATATA
OSTROWSKI PAWEŁ M M30 Wrocław PolmeRun
PACURA DOMINIKA K K20 Wrocław
PAWLUS VIOLETTA K K30 Siechnice Ślęzak team
PIELOK WOJCIECH M M30 Chorzów
PIOTROWSKA MARTA K K30 Świdnica amator
PIROŻEK NATALIA K K20 Wrocław
PRZYJAZNA ANNA K K20 Wrocław Wosiek Team
PUDŁO KAMILA K K30 Oborniki Śląskie Oborygeni
RAJSEL KATARZYNA K K30 Wrocław
ROZIEL-KALINOWSKA NATALIA K K30 Wrocław
SADOWSKA AGNIESZKA K K30 Wrocław Wrocławska Szóstka
SIERECHAN-STACHOW VIOLETTA K K30 wroclaw
SIWEK MACIEJ M M30 Wrocław
SKONIECZNA JUSTYNA K K30 wroclaw
SKOTNICKA JUSTYNA K K30 Opole
SKROBUK ANETA K K30 Wrocław
SOBCZUK PRZEMYSŁAW M M30 Wrocław IBIP
SOKOŁOWSKA MARTA K K20 Wrocław
SOŚNICKI PIOTR M M30 Wrocław Brak
SOWA ALINA K K40 WROCŁAW Pro-Run/WKB Piast
SPERZYNSKA MAGDA K K30 Wroclaw
SPERZYNSKI ARKADIUSZ M M30 Wroclaw
STELMASZAK EWA K K30 Wrocław
STĘCHLY ANNA K K30 Wrocław Stęchluty
SZAFRAŃSKA MAGDALENA K K30 Wrocław
SZARAFIŃSKA-JUSZCZAK DOROTA K K40 Wrocław Vege Runners
SZCZERBA MARCIN M M30 Psary CSWIiCh
SZPERLIK DOROTA K K20 Wrocław
SZYSZKO JULIA K K20 Wroclaw
TABAKA MARZENA K K40 Wrocław
TITO OLVA M M40 Wroclaw
URBANSKA ALEKSANDRA K K30 Wrocław
WALÓW IWONA K K20 Wysoka
WAŻNY DARIUSZ M M30 Wrocław WAŻNY TEAM
WCISŁO GRZEGORZ M M30 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW
ZAMIAR ADAM M M40 Złotów Volvo Polska
ZAWADZKI SEBASTIAN M M40 Wroclaw Run long. Com
ZYBURA JAKUB M M30 Wrocław JA CIERPIĘ DOLĘ RUNNING MAN TEAM
ŻUKROWSKA KORNELIA K K20 Wrocław