Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Wrocław

  • 26.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
1 BORATYŃSKI DARIUSZ M M20 Wrocław Wosiek Team
16 KULCZEWSKI ŁUKASZ M M30 WROCŁAW B/S/H Cooking Factory Wrocław
17 GOŁUCH ARKADIUSZ M M40 Łagiewniki strzegomska dwunastka
18 HUCAŁ TOMASZ M M40 Tomaszowo Karkonosz Running Team
19 BRODA DOMINIK M M30 Wrocław
20 BOREK MATEUSZ M M20 Wrocław
21 SROCZYŃSKI ARKADIUSZ M M30 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
25 OLCZYK ŁUKASZ M M30 Wrocław
26 GOWIN GRZEGORZ M M20 Łodygowice Drużyna Szpiku
28 OGÓREK KRZYSZTOF M M30 WROCŁAW Dziki z Ołtaszyna
29 WANDEL PIOTR M M40 Wrocław Dziki z Ołtaszyna
30 BYCZYŃSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
31 HAWRON TOMASZ M M40 Wrocław
34 TWARDOWSKI TOMASZ M M40 Wrocław Trenujznami.pl
35 LEWANDOWSKI LESZEK M M30 Brzezina POWSTAŃCY Z KANAPY
36 MAZUR MARIUSZ M M30 Wrocław Skorpion Polkowice
38 STASIAK MACIEJ M M30 Syców
39 JAROSZ PAWEŁ M M20 Wrocław AMATOR WrocławTeam#
41 FILAR FILIP M M30 Jelcz-Laskowice
42 LIZAK MARCIN M M30 Kąty Wrocławskie
44 MIELCZAREK TOMASZ M M40 Wrocław ALLIMP TEAM
47 PUCEK PRZEMYSŁAW M M40 Smolec WKB Piast Wrocław
49 SZYMCZAK PAWEL M M20 Lublin
50 KWAŚNIK ROBERT M M30 Wrocław
53 SZNAJDER MICHAŁ M M30 Wrocław
55 MISZKIEŁO ADRIAN M M40 Wrocław Lipa Piotrowska
56 MISZKIEŁO BARTOSZ M M20 Wrocław Sobczyk Team
57 ŻMINKOWSKI KRZYSZTOF M M30 Wrocław
58 KUCHARSKI ROBERT M M30 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
59 PĄGOWSKI ANDRZEJ M M40 Kielce Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych
62 ZAWADZKI MICHAŁ M M40 Wrocław
65 BARCIK PRZEMYSLAW M M30 WROCLAW Asplex Team
68 KOZŁOWICZ TOMASZ M M20 Wielka Lipa ATHLETICS TEAM PRUSICE
70 SZCZEPAŃSKI DAREK M M50 Wrocław Trenujznami.pl
73 SZYDA JACEK M M40 Wrocław Pro-Run Wrocław
75 CZARCIŃSKI MICHAŁ M M40 Wrocław
77 MAŚLANKA ŁUKASZ M M30 Wrocław ALOHA HAKUNA
78 SROKOWSKI ŁUKASZ M M30 Wrocław
80 CHROBOT KRZYSZTOF M M50 Wrocław Ślęzak Team
81 URBANOWSKI WOJCIECH M M30 Wrocław InsERT TEAM
83 KONOPACKI KRZYSZTOF M M40 Ząbkowice Ślaskie Aby do Mety
84 KOPACZ MICHAŁ M M20 Wilczyce Perła Team
85 PAWLIK ANDRZEJ M M60 Wrocław
87 CIOSK ŁUKASZ M M30 Wrocław Klub biegacza KP
89 GALA PRZEMYSLAW M M30 wroclaw
90 CZECHOWSKI PAWEŁ M M30 Wrocław
93 ROGALINSKI JAROSLAW M M30 Skoki
94 KROWISZ KAMIL M M40 Dobrzykowice MATNER RUNNING TEAM
98 GAWRON PIOTR M M40 Bytów KB GOCH Bytów
102 BARYSKI MACIEJ M M30 Wrocław
103 NOWICKI MATEUSZ M M20 Wrocław AUTOMATT
104 KARWAT DAWID M M20 Świebodzice
105 GRYGIEL KAROL M M40 Wrocław Oferteo Running Team
110 KOLASA PIOTR M M20 Siechnice MKS Siechnice
112 PABIJAŃCZYK DAMIAN M M30 Kryniczno Heavy Lift Team
113 GRABKOWSKI ROBERT M M40 Żmigród KB SUKCES Żmigród
117 NIEMYJSKI JAKUB M M30 Wrocław
123 RAJCA BARTŁOMIEJ M M40 Wrocław SELFMADE MAN TEAM
129 MACHOŃ TOMASZ M M30 Ozorowice KS ARKADIA BIKE ACADEMY
134 CHMIEL TOMASZ M M30 Wrocław Szuracz Amator Running Team
137 SURMA ANTONI M M20 Wrocław
143 LAMPART BARTOSZ M M20 Głogów Genetycznie spowolnieni
146 STRZAŁKA SŁAWOMIR M M30 Wrocław Europa Ubezpieczenia
147 WOJCIECHOWSKI BARTOSZ M M40 Wrocław
149 PRZYSTARZ ARTUR M M40 Oborniki Śląskie OBORYGENI
151 DULIŃSKI ADAM M M30 Oborniki Śląskie Oborygeni
153 HABER MARCIN M M30 Groblice Sobczyk Team-Mks Siechnice
157 RYBIAŃSKI JACEK M M40 Wroclaw TriActiv Ridley / Ceneo Runners
158 ŁUSZCZYK WALTER M M30 Wrocław Ceneo Runners
162 KURTA GRZEGORZ M M30 Wrocław CS Running Team
164 OZIMINA HUBERT M M40 oborniki śląskie OBORYGENI
165 BAIWIR ERIC M M30 Ninane OBORYGENI
167 ZASADA MICHAŁ M M40 Domasław Pro-Run Wrocław
169 KRAUSE TOMASZ M M30 Wrocław Atos Runners
170 KLESTA RAFAŁ M M30 Wrocław ATOS RUNNERS
173 DOBOSZ ŁUKASZ M M30 Smolec
177 NOWICKI ANDRZEJ M M40 WROCŁAW ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY
179 KĘDZIERSKI JAKUB M M20 Wrocław OIRP Wrocław
181 PIREK PAWEŁ M M60 Brzeg Dolny Fat Bat Team
182 KULCZAK ADRIAN M M20 Wrocław
184 GEREMESZ JACEK M M20 Wrocław
185 JAŚKOWIEC MARCIN M M30 Wrocław
187 MANKOWSKI KAMIL M M20 Wroclaw
188 BARWICKI JACEK M M30 Warszawa
189 CHROMIŃSKI STEFAN M M20 Wrocław
191 KOBOS RADOSŁAW M M30 Siechnice Zakochaj się w Bieganiu i nie tylko
196 GOMOŁA MATEUSZ M M30 Wrocław Daft Runner
197 ROMANOWSKI PIOTR M M30 Wysoka
200 WIELGUS PIOTR M M30 Wrocław PTHW WROCŁAW
201 STANISZ ROMUALD M M60 Strzelin
202 RUŁA MACIEJ M M20 Trzebnica
208 LUBERADZKI KUBA M M30 Wrocław O CO BIEGA
211 PIETRASZEK PAWEŁ M M30 Wrocław Klub Bobika
213 BIELEJEWSKI ŁUKASZ M M40 Wroclaw
214 MINKINA MACIEJ M M30 Wroclaw
215 WYSZYŃSKI STEFAN M M30 Sobótka Perła Team
217 FIJARCZYK TOMASZ M M30 Wrocław Sente Running Team
220 DZIUBA PATRYK M M20 Lubliniec Mafia Team Lubliniec
222 GONERA KRZYSZTOF M M40 Kamieniec Wrocławski RAWLPLUG SA
224 ANUSZ ADAM M M30 Imbramowice
226 SKORUPSKI SZYMON M M30 Strzelin
227 KRZYZANOWSKI MAREK M M50 Wrocław
228 ŻYŁA JANUSZ M M60 Wrocław
229 KRZEMIŃSKI RYSZARD M M30 Wrocław 10 Wpdow
230 FALKOWSKI DOMINIK M M40 Luboszyce niezrzeszony
232 STEFANIAK DAMIAN M M20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
234 STANISZ RADOSŁAW M M30 Strzelin bezklubowy
236 SERAFIN MICHAŁ M M30 Wrocław HwBC
237 MATNER PAWEŁ M M20 Nysa MATNER RUNNING TEAM
238 HAWRYLISZYN JAN M M30 Łozina
239 ŁADOŃSKI RYSZARD M M60 Wrocław PRO-RUN Wrocław
242 CATTI ROBERTO M M30 Wroclaw #sobasteam
243 MARZEC TOMASZ M M30 Wroclaw
244 GAWRON ARKADIUSZ M M20 Wrocław Wieczorne Bieganie We Wrocławiu
246 SIKORA MICHAŁ M M30 Kiełczów
247 KURILEC KRZYSZTOF M M50 Wrocław Matner Running Team
248 BRAŃKA ŁUKASZ M M30 Żarów Żarów Biega
249 KOZIOROWSKI RAFAŁ M M30 Wrocław LKS Mechanik Kochcice
251 BARNAT DANIEL M M20 Jawor
252 GUŁA PAWEŁ M M20 Siechnice
254 FLORCZAK ZDZISŁAW M M60 Wrocław Mocna Grupa Cezara
255 RZEWUSKI WITEK M M30 Wroclaw
256 RECZUCH ANDRZEJ M M40 Wrocław TETA My
257 SZARATA TOMASZ M M40 Miłoszyce KB Harcownik Jelcz-Laskowice
259 KOBUSIŃSKI MACIEJ M M20 Wrocław
260 ŻÓŁTOWSKI TOMASZ M M30 Wrocław
261 DEPCZYŃSKI WOJCIECH M M40 Siechnice Alektum Team
262 PRUKOP WOJCIECH M M50 Wrocław
263 BARYLSKI DARIUSZ M M40 Wrocław
266 OPIOŁA DAMIAN M M20 Wierzbice MATNER RUNNING TEAM
267 MARZEC DOMINIK M M20 Wrocław
269 TOPOROWSKI RADOSLAW M M30 Oleśnica
270 POLIWODA TOMASZ M M30 Wysoka POLIWODA TEAM
274 PUDLIS DAWID M M20 Wrocław
275 DUDA JAKUB M M30 Wleń Trenuj z Nami
277 KORNAŚ MARCIN M M30 Laskówka GóryLasy
278 TREGUB IGOR M M20 Wroclaw Kukurudza
279 PELC PAWEŁ M M30 Wrocław LoMag Software
280 KAZUŁA JAKUB M M20 Piotrków Trybunalski
281 SOBKOWIAK MARIUSZ M M30 Wrocław Im-Possible Team
282 CHMIELEWSKI PAWEŁ M M40 Namysłów Rodzina na 5
283 JĘDRZEJEK BENIAMIN M M30 Wrocław Vege Runners
284 FURLEPA ADAM M M40 Wrocław
285 TOM ANDRZEJ M M60 Wrocław
286 RANOWICZ MICHAŁ M M30 Siechnice
288 WOŹNIAK KONRAD M M30 Wrocław
290 JABLONSKI PIOTR M M30 Wroclaw Unifach
291 MOŻEJKO KRZYSZTOF M M30 Wrocław STREFA-DOBREJ-FORMY.COM
293 ZAJĄCZKOWSKI MICHAŁ M M20 Wrocław
295 BRYSIAK ZIEMOWIT M M40 Wroclaw
296 REGIMOWICZ TOMASZ M M40 Wrocław Team Draczyński
297 JUSZCZAK GRZEGORZ M M40 Wrocław
299 NALEPA PAWEŁ M M30 Wrocław
300 KLATKA ŁUKASZ M M20 Lubań SL GKS OLSZA OLSZYNA
302 HOJKA MACIEJ M M30 Smolec Drukarze
304 KOWALSKI PIOTR M M20 Wrocław DRUKARZE
305 WINIARSKI MARCIN M M30 Wrocław
309 SZPAK MAREK M M20 Leszno OIRP Wrocław
310 PRUSEK PIOTR M M40 ŚRODA ŚLASKA
311 SZAFRON ŁUKASZ M M20 Chorzów
314 MICHALAK DANIEL M M20 Oława SOBCZYK TEAM
316 SZEWCZUWIANIEC JACEK M M30 Jelenia Góra
322 WALOSZCZYK BARTŁOMIEJ M M40 Świętoszów ULKS Bystrzyca Kłodzka / JW2399Świętoszów
325 SMAL JAN M M20 Wrocław
326 PLĄSEK SYLWESTER M M40 Police LoveLasy
329 NOWAK DANIEL M M40 Wrocław
330 DUDEK GRZEGORZ M M30 Wrocław Ceneo Runners / MATNER RUNNING TEAM
331 HACUŚ TOMASZ M M40 Wrocław
335 PASTERNAK ROMAN M M30 Sobin RATOWNICY ZG RUDNA
336 KOBA PIOTR M M40 wroclaw
337 KOTKOWSKI TOMALA M M30 Wrocław
339 SOKOŁOWSKI JAREK M M30 Wrocław Elegant Team
340 SAWICKI MACIEJ M M20 Radwanice
344 SIEPRAWSKI JAKUB M M20 Legnica TWG Volunteers
347 WAJDZIK RAFAŁ M M20 Wrocław
348 DRELICHOWSKI DANIEL M M40 Wrocław Meble itp.
355 PRASAL KONRAD M M20 Łódź inesSport.pl
357 SZUMILAK ADAM M M30 Wrocław
358 ANTONISZYN DARIUSZ M M50 Szczytkowice ITMZM 2015 / Szczytkowice w biegu
359 TUBEK SEBASTIAN M M20 Wrocław #SobasTeam
360 BORATYŃSKI PIOTR M M40 Wrocław CAPITOL I PRZYJACIELE
361 FRYSZTAK TOMASZ M M40 Łuczyna KB LUPUS OLEŚNICA
362 MROZ MARIUSZ M M40 Wroclaw MoLdUr TeAm
365 CIEŚLA MICHAŁ M M20 Wrocław
366 WENCEL DANIEL M M20 Miejska Górka
367 SEMICZEK ADAM M M40 Kiełczów POWSTAŃCY Z KANAPY
369 WENNE ARTUR M M40 Krzeptów InsERT TEAM
370 IWASZCZYSZYN TOMASZ M M20 Wrocław
371 CZAPLIŃSKI JAROSŁAW M M30 Długołęka Ratowniki.2015
372 KOWAL KRZYSZTOF M M30 Wrocław Pro-Run Wrocław
375 WIŚNIEWSKI MACIEJ M M40 Wrocław MAVIX TEAM
376 WOJTYŁŁO KRZYSZTOF M M60 WROCŁAW
377 BUTRYM PAWEŁ M M30 Wrocław
379 HAJDASZ TOMASZ M M40 Kąty Wrocławskie Hakuna Matata
380 BORUCH JAREK M M30 Wrocław RUNNING ACADEMY
381 DŁUGOKĘCKI DAVID M M30 Wrocław Capgemini
382 BARAN JAKUB M M30 Siechnice ArdentCode
383 PYZIK WOJCIECH M M40 Wrocław Arkana Running Team
384 ŻURAW WIKTOR M M20 Sokolniki
386 BUCZEK ŁUKASZ M M20 Wrocław
387 MACIANTOWICZ WOJTEK M M40 Wrocław
389 KORZAK PIOTR M M30 Brzeg Dolny
391 SZACHEWICZ SLAWEK M M30 wroclaw
392 WANAT WACŁAW M M60 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW
393 CISŁO KRZYSZTOF M M30 Wysoka 140minut.pl
394 WEJMAN PIOTR M M30 Wrocław
396 SOŁTYSIAK BARTŁOMIEJ M M20 Wrocław
399 CYWIŃSKI BARTŁOMIEJ M M40 Wrocław Pro-Run Wrocław
400 TRINCZEK ROMAN M M20 Prudnik
401 GRZEGORCZYK WOJCIECH M M30 Wrocław
404 LENIEC PAWEŁ M M20 Szczecinek
406 MARTOWSKI MACIEJ M M40 Wrocław Europa Ubezpieczenia
407 KUŹMICKI KAROL M M50 Wrocław Kiku Run Team
410 CWYNAR DAMIAN M M20 Wrocław Night Runners Wrocław
411 LADACZEK MICHAŁ M M30 Wrocław
412 JĘDRUSIAK BARTOSZ M M30 Wrocław WILD PANDAS
413 ZIELINSKI KRZYSZTOF M M40 Lutynia
414 DZWONEK RYSZARD M M40 Brzeg Kotwica Brzeg
416 KORZEŃ ARTUR M M40 OŁAWA KB HARCOWNIK
417 MIROS JANUSZ M M40 Wrocław
418 ZIMOŃ ADAM M M40 WROCŁAW Integrum Broker
419 HUSZARZ ŁUKASZ M M20 Wrocław PolmeRun
421 KURAL ŁUKASZ M M20 Wrocław PolmeRun
422 PIECZĄTKA PIOTR M M30 Wrocław PolmeRun
423 KAŃCIAŁA RAFAŁ M M20 Lipinki
424 KOWALKOWSKI IRENEUSZ M M30 Wrocław
428 SZCZOT ANDRZEJ M M40 Wrocław
429 ADAMSKI MACIEJ M M20 Wrocław TWG volunteers
430 KUKOTKO PAWEŁ M M30 Wrocław
431 DURMAJ BARTEK M M30 Siechnice
432 RATTO WILLIAM M M30 Wrocław Trójkąt Biega
434 FESTA DOMENICO M M30 Wroclaw Trójkąt Biega
435 OZIĘBAŁA ALEKSANDER M M20 Oborniki Śląskie
436 KROK KRZYSZTOF M M50 Muszyna niezrzeszony
437 MAJDAŃSKI TOMASZ M M30 Wrocław
438 ANDOLFO MICHELE M M30 Wroclaw
439 WÓJCIK SŁAWOMIR M M40 Wrocław
441 KRZACZKOWSKI ŁUKASZ M M30 Wrocław Dziki Wrocław
442 WÓJCIK MICHAŁ M M30 Wrocław voestalpine
443 SŁABY PIOTR M M50 Wrocław Port Uraz
444 SKULIMA SZYMON M M20 Wrocław TWG Volunteers
445 IWASZCZYSZYN TADEUSZ M M20 Wrocław
447 SOBAS JACEK M M30 Wrocław #AniołkiSobasa
451 SOSIŃSKI PAWEŁ M M30 Dąbrowa Chełmińska BEZPIECZNY OPERATOR
452 NOWAK DAMIAN M M20 Rawicz
453 WROBEL WOJTEK M M40 Szczytkowice Szczytkowice w biegu
455 MASALSKI PRZEMYSŁAW M M30 Wrocław End or fina ł Team
457 MATUSIAK MIROSŁAW M M30 Wrocław ArdentCode
458 KRZYŚKÓW PIOTR M M30 Wrocław Velicante Sport Team
461 BEHRENDT PAWEŁ M M30 Toruń OIRP Wrocław
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
BARANEK DOMINIK M M20 Sulikow
BARYLO KAROL M M30 Wroclaw
BAUMGART JACEK M M50 Osielsko Biegaj z Dębami
BŁASZCZYK MICHAŁ M M30 Wrocław
BUGAJNY MACIEJ M M30 Rościsławice Fitnessacja
BUSZEWSKI BENIAMIN M M40 Wrocław Sobczyk team- MKS SIECHNICE
CICHOWSKI WOJCIECH M M20 Przygodzice 140minut.pl
DJACZUK MARCIN M M20 Wrocław
DRZEWIECKI PIOTR M M30 Oborniki Śląskie Athletics Team Prusice
FISHCHUK OLEH M M20 Wrocław Slawa Ukrainie
GAŃKO BARTŁOMIEJ M M30 Wrocław ALLIMP TEAM
GARBICZ PAWEŁ M M20 Police Axxiome Health
GIEMZA MICHAŁ M M20 Wrocław #SOBASTEAM
GOŁĄBEK DAMIAN M M20 Smolec EY Running Team
GROŃSKI ROBERT M M40 wrocław trenujznami. pl
HRYŃCZUK PIOTR M M30 Wrocław NOA #runyourlife
JAWOREK MATEUSZ M M20 Siechnice
KAMIŃSKI MACIEJ M M30 Wrocław
KAPIEC ROBERT M M30 Lubin parkrun Lubin
KOWALCZYK PAWEŁ M M40 Wrocław ArdentCode
KOWALSKI IRENEUSZ M M50 Wrocław Drużyna Radia Wrocław
KURASINSKI KRZYSZTOF M M40 WROCŁAW PRO-RUN
KUŚ DANIEL M M40 Sędziszowa
KWIATKOWSKI PAWEŁ M M20 Wrocław Ceneo Runners
ŁACIŃSKI BOGUSŁAW M M50 Siechnice Ślęzak team
ŁUCZAK JAKUB M M20 Malanów #NieBiegamBoLubie
MALINOWSKI ROBERT M M40 Strzelin
MARKOWICZ ŁUKASZ M M20 Wrocław Wosiek Team
MAZUR ADAM M M20 Wrocław Ławka Team
MELNYK IVAN M M30 Wrocław Kukurudza
MICHALAK JAKUB M M30 WROCŁAW Sobczyk team- MKS SIECHNICE
MOŻEJKO ZBIGNIEW M M40 Wrocław
NOWAK ADRIAN M M30 Wrocław
OBOZ PAWEL M M30 Andrychów URODZENI BIEGACZE
OLACZEK ŁUKASZ M M30 Mrozów Tata startuje // TRI AMO
OSTROWSKI PAWEŁ M M30 Wrocław OstryTeam/PolmeRun
PIELOK WOJCIECH M M30 Chorzów
SIWEK MACIEJ M M30 Wrocław
SOBCZUK PRZEMYSŁAW M M30 Wrocław IBIP
SOŚNICKI PIOTR M M30 Wrocław Brak
SPERZYNSKI ARKADIUSZ M M30 Wroclaw
SZCZERBA MARCIN M M30 Psary CSWIiCh
TITO OLVA M M40 Wroclaw
WAŻNY DARIUSZ M M30 Wrocław WAŻNY TEAM
WCISŁO GRZEGORZ M M30 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW
ZAMIAR ADAM M M40 Malerzów Volvo Polska
ZAWADZKI SEBASTIAN M M40 Wroclaw Run long. Com
ZYBURA JAKUB M M30 Wrocław JA CIERPIĘ DOLĘ RUNNING MAN TEAM