Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Katowice

  • 27.07.2017 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BOGUSZ JULIA K D0 Zabrze
BRANDYS HUBERT M D0 Pawłowice RUNTEAM Pawłowice
BRANDYS MIKOŁAJ M D0 Pawłowice RUNTEAM Pawłowice
CZUCZ KRZYSZTOF M D0 Chrzanów Parkrun Chrzanów
FAJER PIOTR M D0 Sosnowiec
KLOSA MAXIMILIAN M D0 Rudersberg
KONOPKA LENA K D0 SOSNOWIEC 1979
KOPIEC TOMASZ M D0 Katowice
KOSTKA OLGA K D0 Katowice
KOZIARZ AGATA K D0 Katowice Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach
KOŹMIENKO WERONIKA K D0 Jaworzno
ŁUKASZEWSKI DOMINIK M D0 DĄBROWA GÓRNICZA
MELLEN BARBARA M D0 Zabrze
MICHALIK MARTYNA K D0 Katowice
OZIĘBŁO MAJA K D0 Chorzów
PASZEWSKA ZOSIA K D0 Zabrze
PASZEWSKI ADAM M D0 Zabrze
PIETRZYK VANESSA K D0 katowice petarda Team
PREISS-ŻARŁOK ILONA K D0 Katowice
SKÓRA ADAM M D0 Katowice
SKWORC DAMIAN M D0 Siemianowice Ślaskie
URBANOWICZ WIKTORIA K D0 ruda śląska ADS Masna Krytyczna
WYDRA ANNA K D0 Katowice
ŻELEŹNIK ZUZANNA K D0 Zabrze
BIELEC AGNIESZKA K D1 Zabrze
BIRAGA JAKUB M D1 Sławków
CZOPEK ZUZANNA K D1 Jaworzno
DOMAŃSKA MAGDALENA K D1 Siemianowice Śląskie
JAWORSKA AMELIA K D1 Zabrze
JÓZEF VANESSA K D1 Dąbrowa Górnicza ADS Masna Krytyczna
JUSZCZYK KAMIL M D1 Dąbrowa Górnicza
KOPIEC PIOTR M D1 Katowice
KOZIARZ ALICJA K D1 Katowice Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach
KOŹMIENKO WIKTORIA K D1 Jaworzno
MAZUR MARIA K D1 Katowice Przedszkole 89
OSTROWSKA NINA K D1 Katowice Przedszkole Domino
PAJĄK OLGA K D1 KATOWICE MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 59 KATOWICCE
PAWLIK SZYMON M D1 Chudów
RADZIEJEWSKA ZOSIA K D1 Jaworzno
SIATA BARTOSZ M D1 Trzebinia Parkrun Chrzanów
SKÓRA MARTYNA K D1 Katowice
THAMM MALWINA K D1 KATOWICE 5 M
WRÓBLEWSKI KAROL M D1 Tychy
GAWRON AGATA K D2 Bytów SP nr 1 w Bytowie
JARASZ MAGDALENA K D2 Zabrze
KASPRZYK PAWEŁ M D2 Sosnowiec
KONOPKA MAJA K D2 SOSNOWIEC 1979
KOPACZ URSZULA K D2 Katowice
MICHALIK KAROLINA K D2 Katowice SP 11
MIERZEJEWSKI MAREK M D2 Mysłowice
MIKUŚKIEWICZ EMILIA K D2 Mikołów Akro-GYM
NOWAK JULIAN M D2 JAWORZNO MK BIKE
PIETRZYK DAWID M D2 katowice petarda Team
PINKAWA DOROTA K D2 Katowice Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
STEFANI MICHAŁ M D2 Katowice SP 67 Katowice
SZOJDA ALEKSANDRA K D2 Tychy
TOMASIK BARTOSZ M D2 Łodygowice ODLOtowi
WYDRA GRZEGORZ M D2 Katowice Sparta Katowice
ŻELEŹNIK ZOFIA K D2 Zabrze
BOREK MARCELINA K D3 Strzebiń
JÓZEF KONRAD M D3 Dąbrowa Górnicza ADS Masna Krytyczna
KOPACZ BARBARA K D3 Katowice
LISOWSKA DARIA K D3 Mikołów
MARSZAŁKOWSKA DOROTA K D3 Gorzyce K.S. Forma Wodzisław Śl
NOWAK EMILIA K D3 JAWORZNO MK BIKE
SIATA SZYMON M D3 Trzebinia Parkrun Chrzanów
THAMM MICHALINA K D3 KATOWICE 5 M
THAMM MILENA K D3 KATOWICE 5 M
TUSIŃSKI JANEK M D3 Oświęcim
WRĘCZYCKA MATYLDA K D3 Kalety O co biega w Kaletach
ŻUKOWSKI JAN M D3 Katowice Endurance Team
GAŁKIEWICZ MAGDA K D4 Katowice
GORZELSKA MONIKA K D4 BYTOM BTM RUNNERS
KLOSA VANESSA K D4 Katowice
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
ADAMIEC-TRUTWIN ALEKSANDER M D0 Chorzów Klub Aktywnych Rodzin
ADAMIEC-TRUTWIN DOROTA K D1 Chorzów Klub Aktywnych Rodzin
BONK ALICJA K D0 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
BONK PATRYCJA K D0 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
GOŁĘBIOWSKI MIKOŁAJ M D0 Chorzów
GORZELSKA MONIKA K D4 Bytom BTM Runners
GRUSZKA ADRIAN M D3 Mikołów
GRUSZKA MAGDALENA K D0 Mikołów
GRUSZKA MATTHEW M D2 Mikołów
JUSZCZAK FILIP M D2 Tychy
JUSZCZAK ZUZANNA K D3 Tychy
KLIMAS KSAWIER M D1 Katowice
KMERA IGOR M D3 sosnowiec Saint-Gobain-SQUAD
KMERA IGOR M D3 SOSNOWIEC Saint-Gobain-SQUAD
MAJCHRZYK MARTYNA K D3 Czeladź #czeladzbiega
MAJCHRZYK MARTYNA K D3 Czeladź #czeladzbiega
MAJCHRZYK MARTYNA K D3 Czeladź #czeladzbiega
MAJCHRZYK OLAF M D1 Czeladź #czeladzbiega
MAJCHRZYK OLAF M D1 Czeladź #czeladzbiega
MAJCHRZYK OLAF M D1 Czeladź #czeladzbiega
MYŚLIWCZYK JAKUB M D1 RUDA SLĄSKA BRAK
MYŚLIWCZYK JULIA K D2 RUDA ŚLĄSKA BRAK
NOWAK JAKUB M D1 Katowice
NOWAK KACPER M D0 Katowice
PASIEKA EMILKA K D1 katowice
PREJS MICHAŁ M D2 Siemianowice Śl.
PYTEL JAKUB M D0 Katowice
PYTEL MARTYNA K D0 Katowice
STRUGAŁA DAWID M D2 RUDA ŚLĄSKA BRAK
STRUGAŁA MAJA K D3 RUDA ŚLĄSKA BRAK
SZOŁTYS PAWEŁ M D3 Katowice 8GZ Dzielne Orzełki
SZYMAŃSKI JASIU M D3 Katowice
TRUTWIN GABRIELA K D3 Chorzów Klub Aktywnych Rodzin
TRUTWIN KRYSTIAN M D2 Chorzów Klub Aktywnych Rodzin
TUSIŃSKI JANEK M D3 OŚWIĘCIM
WINKLER JAKUB M D0 Katowice
WINKLER WIKTORIA K D2 Katowice
ZAURSKI BORYS M D1 Bytom