Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Katowice

  • 27.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
16 SZUSTER-KURZ EWA K K40 Katowice
17 KURZ MAREK M M40 Katowice
18 KAWULAK KAZIMIERZ M M50 Jaworzno kb MCKiS Jaworzno
19 BUCHOWICZ AGNIESZKA K K30 JAWORZNO Jaworzno Runners
20 STĘPIEŃ-WYROBIEC OLGA K K40 Jaworzno Jaworzno Runners
21 WYROBIEC GRZEGORZ M M40 Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno
22 GIEDWIŁŁO MARTA K K30 Tychy
23 URBANOWICZ DAMIAN M M30 ruda śląska ADS Masna
24 CZMOK PAULINA K K30 Tychy
25 ORMANIEC ELZBIETA K K20 Gilowice PwC SDC Runners Team
26 ZYCH WIOLETA K K40 Preczów Zimnokrwiści
27 ZYCH KATARZYNA K K20 Preczów
28 OLCZYK ŁUKASZ M M30 Wrocław
29 SITKO SYLWESTER M M40 Preczów Zimnokrwiści
30 KUREK ADAM M M30 Siemianowice Śląskie
31 KADŁUBEK MAGDALENA K K40 Chorzów
32 CZEMPIEL MATEUSZ M M20 Piekary Śląskie Lecymy Durś
33 BYCZYŃSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
34 SEKTA SYLWIA K K30 Siemianowice Śląskie
35 TERLIKOWSKI KACPER M M20 Będzin
36 BRYŚ KRZYSZTOF M M30 Katowice
37 NOWAK RYSZARD M M60 Sosnowiec LEFT FREE
38 WIĘCZKOWSKI PIOTR M M30 Katowice Parkrun Katowice / W Pogoni za Duchem
39 TUSIŃSKI MIROSŁAW M M40 Oświęcim
40 POTOCZNY MIROSŁAW M M40 JAWORZNO Trail Runners Jaworzno
41 OMYŁA ANNA K K20 Siemianowice
42 HORA GRZEGORZ M M30 Ruda Śląska
43 DUDZIK ZENON M M50 katowice niezrzeszony
44 GĘBSKA ELŻBIETA K K50 Będzin Kije w Dobrych Rękach
45 SOKÓŁ ŁUKASZ M M30 TYCHY FENIX TYCHY
46 WRĘCZYCKI ROBERT M M40 Kalety O co biega w Kaletach
47 WRĘCZYCKA IWONA K K40 Kalety O co biega w Kaletach
48 KUBICA DARIUSZ M M40 Mysłowice
49 BOGUSZ DAMIAN M M30 Zabrze Night Runners Zabrze
50 OSTROWSKA MONIKA K K30 Katowice
51 WYSOTA MICHAŁ M M30 Sosnowiec GALEN TEAM
52 PELC ADAM M M30 Katowice dlabiegaczy.pl
53 WITMAN EWA K K40 Katowice Night Runners
54 KOZIARZ MARTA K K30 Katowice
55 KLIMASARA MAGDALENA K K40 Katowice Lecymy Durś
56 SIEJA ZBYSZEK M M50 Piekary Śl Lecymy Durś
57 RAMOS FILIPE M M40 Katowice
58 KOŚNIAK BEATA K K30 Kalety O co biega w Kaletach
59 KOŚNIAK SŁAWOMIR M M30 Kalety O co biega w Kaletach
60 BOREK BOGUSŁAW M M40 Strzebiń O co biega w Kaletach/BYLE DO PRZODU
61 KOŚCIELNIAK ARTUR M M30 Sosnowiec
62 CZARCIŃSKI MICHAŁ M M40 Wrocław
63 WIRTH-CZARCIŃSKA MAGDALENA K K40 Wrocław Pro-Run Wrocław
64 KOŚCIELNIAK ANIA K K30 Sosnowiec
65 KAWA AGNIESZKA K K30 Zabrze
66 KOZIARZ ARTUR M M30 Katowice Silesia Skating
67 BERESKA BARTŁOMIEJ M M30 Gliwice
68 BUGIEL ROMAN M M50 Tychy -
69 SKÓRA KAROLINA K K30 Katowice Skóra Team
70 MORITZ KATARZYNA K K40 Katowice
71 RYMARCZYK PIOTR M M40 JAWORZNO NIGHT RUNNERS
72 ROGALINSKI JAROSLAW M M30 Skoki
73 DONOCIK KRZYSZTOF M M30 Katowice
74 GLINIECKI BARTLOMIEJ M M40 Jaworzno Trail Runners Jaworzno
75 NOGAJ PAWEŁ M M40 JAWORZNO JAWORZNO RUNNERS PL
76 GAWRON PIOTR M M40 Bytów KB GOCH Bytów
77 SPRUCH DOROTA K K30 Sosnowiec
78 ZDEB BARBARA K K30 Zabrze Night Runners Zabrze
79 FURMAN PAWEŁ M M30 Oleśnica KIESOW Polska
80 GROBORZ KAROLINA K K30 Zabrze KIESOW Polska
81 KUBISTY ANNA K K40 Oświęcim parkrun
82 GRABIAŃSKA KATARZYNA K K30 Katowice Viking Training Center
83 GRABIAŃSKI TOMASZ M M30 Katowice
84 MARSZALIK ANNA K K30 KATOWICE parkrun
85 BIZACKI DARIUSZ M M40 Tychy
86 SOBCZAK MARIUSZ M M40 Sosnowiec Kalina Team
87 TRELA WIOLETA K K30 Ruda Śląska
88 MAJCHRZAK KATARZYNA K K30 Katowice
89 TOMASZEWSKA KATARZYNA K K30 KATOWICE
90 MELLEN SLAWOMIR M M30 Zabrze
91 TYMIŃSKA-TOMCZAK MAGDALENA K K30 Ruda Śląska
92 TOMCZAK DANIEL M M20 Ruda Śląska
93 ŻYCHOŃ ADAM M M30 Katowice Profi Auto Team
94 KUREK BEATA K K30 Siemianowice Śląskie Silesia Runners Club
95 KRZYMOWSKI DARO M M40 Chorzow Batory
96 MALISZEWSKI MICHAŁ M M20 Katowice Urodzeni Biegacze
97 MIKOLAJCZYK LUKASZ M M30 Czeladź
98 DUL JUSTYNA K K30 Zory Niezrzeszona
99 BUDAK NATALIA K K40 Mysłowice
100 MACHALICA JACEK M M30 Siemianowice Śląskie Famuła Team
101 FAMUŁA TOMASZ M M30 Katowice Tri Division Triathlon Team / Future Processing Running Team
102 CHRONOWSKA JUSTYNA K K20 Katowice
103 LIPKA GRZEGORZ M M40 G: Mysłowice, P: Mysłowice, W: ŚLĄSKIE
104 MAŃKA GOSIA K K20 Mysłowice
105 WĘGOREK MONIKA K K30 Bytom BTM RUNNERS
106 FAMUŁA ANNA K K20 Katowice Famuła Team
107 JAKIEL DANIEL M M20 Mysłowice
108 PRZYBOREK BARTOSZ M M20 Katowice Biegam w Kato
109 SZAŁAŃSKI ŁUKASZ M M20 Piekary Śląskie LECYMY DURŚ
110 JARMUŁ WOJCIECH M M20 Katowice Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
111 JÓZEF EDWARD M M60 Katowice RUNDOMATO
112 RAUS MATEUSZ M M20 Katowice
113 BISKUP ARTUR M M30 Bieruń Gryfno Familia
114 KIOŁBASA HENRYK M M20 Tarnowskie Góry
115 SZOJDA PAULINA K K30 tychy
116 NIECZYPOR ROLAND M M60 Katowice Laid-back
117 PAŁYGA AGNIESZKA K K30 Sosnowiec Parkrun Katowice
118 FAMUŁA MAREK M M60 Katowice
119 CZOPEK AGNIESZKA K K30 Jaworzno #nightrunnersjaworzno
120 JARASZ ALEKSANDER M M40 Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE
121 MOGIELNICKI MACIEJ M M40 Zabrze
122 MOGIELNICKA DOMINIKA K K30 Zabrze
123 KOLONKO ROKSANA K K20 Międzyrzecze Speed team Brzeszcze
124 MARCINKÓW DAWID M M20 Katowice
125 KRAWCZYK KAMIL M M20 Tychy
126 LENTZY MIRELA K K30 Gliwice
127 RUDNIK KLAUDIA K K20 Piekary Śląskie Promilki
128 KARWASZEWSKA IZABELA K K20 Bielsko-Biała
129 DZIĘGIELOWSKI PAWEŁ M M30 Żory Niewybiegani
130 PERLAK MAGDALENA K K20 Katowice
131 LENTZY GRZEGORZ M M30 Gliwice
132 BOGACZ MONIKA K K20 Ruda Śląska ADS Masna
133 MAJCHRZAK JUSTYNA K K20 Sosnowiec
134 BŁOŃSKA-POLAK EWA K K30 Tarnowskie Góry BTM Runners
135 GĄGOL IRENEUSZ M M50 Dąbrowa Górnicza Run 4 Fun DG
136 GĄGOL ANNA K K40 Dąbrowa Górnicza TKKF Triathlon DG
137 KOCZY MARTYNA K K30 Wodzisław Śląski
138 BIERNAT MATEUSZ M M30 Katowice
139 BORCZ TOMASZ M M40 SOSNOWIEC Zagłębie Dąbrowskie
140 MROŻEK MARIUSZ M M40 Klucze
141 SEGET MONIKA K K20 Piekary Śląskie Promilki
142 ŁYCZKO BARBARA K K40 Mysłowice
143 ZWINGROVA EVA K K30 Opava
144 KORCZAK OLIWIA K K30 Czeladź #czeladzbiega
145 WALCZYŃSKI MARIUSZ M M30 Żory Niewybiegani
146 SOLARZ MARIOLA K K40 KATOWICE
147 KUCHTA ALICJA K K50 KATOWICE
148 GANCARCZYK KLAUDIA K K20 Sosnowiec
149 KASIŃSKI MARIUSZ M M20 Katowice Rowokół Smołdzino
150 BARCZAK MARIUSZ M M50 Świętochłowice Endurance Team
151 ŻUKOWSKI GRZEGORZ M M40 Siemianowice Śląskie Endurance Team
152 JARZĄBEK ZBIGNIEW M M50 Chorzów Endurance Team
153 ĆWIKLIŃSKI JAKUB M M40 Sosnowiec
154 WALASZCZYK PIOTR M M30 Chorzów Endurance Team
155 DZIUBA PATRYK M M20 Lubliniec Mafia Team Lubliniec
156 GROCKI MIROSŁAW M M20 Chorzów HAZOKI
157 POPIELEWICZ MAREK M M50 Katowice METAL SERWIS SPORT TEAM
158 POPIELEWICZ KAROLINA K K20 Mikołów Metal Serwis Sport Team
159 JAREK AGATA K K20 Mysłowice
160 JAREK ADAM M M20 Mysłowice
161 HAJNRICH MACIEJ M M30 Katowice
162 DZIDOWSKI ALEKSANDER M M30 Zawiercie
163 STOLARCZYK ALEKSANDRA K K30 Pawłowice RUNTEAM Pawłowice
164 SOKÓŁ-OLEŚ EWELINA K K40 Pawłowice RUNTEAM Pawłowice
165 SITKO-MAJKA ANASTAZJA K K30 Chorzów
166 URBAŃSKI GRZEGORZ M M30 Żywiec
167 STEFANIAK DAMIAN M M20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
168 GAŁUSZKA DARIA K K20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
169 KOBEL ANIA K K30 Mikołów BODY MIND EXPERTS KATOWICE
170 KOBEL RADOSŁAW M M40 Mikołów
171 ŻYLSKI MAREK M M50 Siemianowice Śląskie
172 KLOSA ADAM M M30 Katowice
173 WIKTOR MATEUSZ M M20 Bielsko-Biała
174 BUDZOŃ PAULINA K K20 Bielsko-Biała
175 MAJ KATARZYNA K K30 Bielsko-Biała
176 KUŚ DAWID M M30 Katowice Polska Grupa Górnicza
177 GOS BARBARA K K40 Mysłowice niezrzeszona
178 KLOSA MARTA K K30 Katowice
179 KORF MAŁGORZATA K K40 Bytom BTM Runners
180 PROKOPCZUK WIKTOR M M30 Tychy Magna Formpol Running Team
181 KAFKA EWELINA K K30 Skoczów Lichota Team
182 LICHOTA WOJCIECH M M30 Skoczów Lichota Team
183 KLOSA ANNA K K30 Katowice
184 TOMCZYK KRZYSZTOF M M30 Łaziska Górne AVIA Team
185 MAJ MIROSŁAW M M50 BIELSKO-BIAŁA
186 MAJ BOŻENA K K50 Bielsko-Biała
187 LECHOWSKA JOANNA K K30 Katowice
188 GORUS ANNA K K30 zabrze night runners zabrze
189 URBAN WIKTOR M M20 Zabrze NIGHT RUNNERS - SUPERBOHATEROWIE
190 KUSZEWSKI MATEUSZ M M20 Sosnowiec Brak
191 OŚCIŁOWICZ EWA K K40 Sosnowiec MOSIR Sosnowiec
192 GAŁĄZKA ADRIAN M M30 Świętochłowice
193 GAŁKIEWICZ MICHAŁ M M40 Katowice
194 TRZCIONKA MIROSŁAW M M30 Katowice ProfiAutoTeam
195 JĘDRULOK AGNIESZKA K K20 Chorzów
196 GAŁĄZKA MAREK M M50 Świętochłowice
197 MICHNIEWICZ TADEUSZ M M50 Knurów niezrzeszony
198 SIATA LUIZA K K30 Trzebinia Parkrun Chrzanów
199 OLCZYK SANDRA K K30 Chorzow
200 GAŁKIEWICZ MONIKA K K40 Katowice
201 KWIECIAK JAROSŁAW M M60 Dąbrowa Górnicza Stowarzyszenie Pogoria Biega
202 BRANDYS MICHAŁ M M30 Pawłowice Biegiem Przez Góry
203 BRANDYS KRYSTYNA K K30 Pawłowice
204 BEDNARSKI MARIUSZ M M40 Toporowice Ostra Góra 351
205 BEDNARSKI IGOR M M20 Toporowice Ostra Góra 351
206 GWIŻDŻ MARCIN M M40 Jaworzno
207 ZARĘBA AGNIESZKA K K40 Mysłowice
208 KOMORNICKI MICHAŁ M M30 Gliwice
209 KOTAS ADAM M M20 Katowice Parkrun Katowice
210 STRUZIK AGATA K K40 Sosnowiec
211 NIEDOJAD BARBARA K K30 Zabrze
212 NOWICKA KATARZYNA K K20 Katowice
213 CYWIŃSKA-MAŁOTA MONIKA K K20 Katowice
214 CZARNY AGNIESZKA K K20 Katowice Klub Biegacza PwC SDC
215 KOCHAŃSKA DOMINIKA K K20 Bielsko-Biała
216 NENKO BARBARA K K30 Ruda Slaska
217 PODLEWSKI PIOTR M M30 Katowice
218 MULEWSKI BOGDAN M M40 Zabrze Night Runners
219 SKWORC GRZEGORZ M M30 Siemianowice CoJaBiegne
220 SZCZYPA ROBERT M M30 Katowice 13
221 RZEPKA MAGDALENA K K30 Katowice Night Runners Gliwice
222 RADEK MICHAŁ M M30 Sosnowiec
223 BROL PIOTR M M30 siemianowice Endurance Team
224 INDYK WOJCIECH M M30 Katowice
225 PIOTROWSKA ANNA K K30 Katowice
226 ZWOLAK TOMASZ M M30 Zabrze Zabrzańskie Parkowe Bieganie
227 STAJER TOMASZ M M30 Siemianowice Śląskie Endurance Team
228 THAMM MARIUSZ M M40 katowice 5M
229 GOŁEK TOMASZ M M30 Sosnowiec
230 KADULA PIOTR M M40 Jaworzno
231 MICHALIK MARCIN M M40 Katowice MICHALIKI
232 SZAFRON ŁUKASZ M M20 Chorzów
233 JÓZEF MAREK M M30 Katowice Rundomato
234 RACZYŃSKA ALEKSANDRA K K60 Chorzów STADION ŚLĄSKI
235 PINKAWA GRZEGORZ M M30 Katowice Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
236 PLICH ANDRZEJ M M40 Mysłowice Namberłan No.1
237 MARKOWICZ EWELINA K K20 Katowice ProfiAutoTeam
238 WALKOWSKI DARIUSZ M M50 Ruda Śląska Augusteam
239 STAŃCZYK AGNIESZKA K K30 Kalety O co biega w Kaletach
240 STAŃCZYK TOMASZ M M40 Kalety O co biega w Kaletach
241 WISEŁKA ANDRZEJ M M30 Rybnik
242 PARSZEWSKA ALEKSANDRA K K20 bytom btm runners
243 ZARĘBA GRZEGORZ M M20 Kęty
244 ĆWIKŁA KINGA K K20 Sosnowiec
245 MAŃKA SŁAWOMIR M M20 Piasek
246 KOŹMIENKO BEATA K K30 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
247 TOMASIK MONIKA K K30 Łodygowice
248 CHRZĄSZCZ KATARZYNA K K20 Mysłowice
249 THOMPSON ALDONA K K40 St.Wendel tritronic team St.Wendel
250 THOMPSON CHRISTOPHER M M50 St.Wendel tritronic team St.Wendel
251 PAJDA ARLETA K K20 Dąbrowa Górnicza BREMBO
252 NIBISZ AGNIESZKA K K30 Bytom
253 NIBISZ TOMASZ M M30 Bytom
254 WOLNY MIROSŁAW M M40 Katowice
255 DMITRZAK MAGDALENA K K20 Bielsko - Biała
256 URBANIAK IZABELA K K30 Katowice
257 FAJER DOROTA K K40 Sosnowiec
258 DOLIGALSKA PAULINA K K20 Katowice
259 RAK MIREK M M50 bytom-stroszek BTM RUNNERS
260 ĆMIEL ADAM M M40 Siemianowice Śląskie ProfiAutoTeam
261 KOENIG KRZYSZTOF M M30 Katowice ProfiAutoTeam
262 MOSZ TOMASZ M M30 dąbrowa górnicza
263 WILCZEK BOGUSŁAWA K K50 Mikołów STS Biegaton Mikołów
264 GURCZYŃSKI KRZYSZTOF M M40 KATOWICE
265 FROŚ KAROL M M30 Żarki Letnisko
266 KOPIEC MARCIN M M40 Katowice
267 KOWALÓWKA ADAM M M30 Świętochłowice HAZOKI
268 KRYCZEK PIOTR M M30 Dąbrowa Górnicza Gym elToro Running Team
269 MUCHA MATEUSZ M M20 Siemianowice Śląskie Parkrun Katowice
270 MIERZEJEWSKA MAŁGORZATA K K30 Mysłowice
271 LECHOWICZ KAROLINA K K20 Krupski Młyn
272 MORGAŁA DARIA K K30 Książenice
273 ŚWITALSKI ADAM M M20 Chorzów
274 KORPOK KRZYSZTOF M M40 Katowice
275 ŻARŁOK IRENEUSZ M M40 Katowice
276 MAJEWSKI MICHAŁ M M30 Dąbrowa Górnicza
277 RADZIEJEWSKI ZENON M M40 Jaworzno
278 NOSAL PAWEŁ M M30 Gliwice
279 BROL DOMINIKA K K30 siemianowice śląskie endurance team
280 KONOPKA DANIEL M M30 SOSNOWIEC
281 FIGIEL ANNA K K40 katowice
282 FIGIEL MARIUSZ M M40 Katowice Rundomato
283 LATKOWSKA BEATA K K40 KATOWICE
284 ŁOPATOWSKI MICHAŁ M M30 Kraków OSTATNI BĘDĄ PIERWSZYMI KRAKÓW
285 ŁOPATOWSKI TOMASZ M M30 Kraków Prima Sort ZAKWAS Running Team Kraków
286 WOLAŃSKA VIOLETTA K K40 Kraków Prima Sort ZAKWAS Running Team Kraków
287 RIM MARCIN M M30 Łaziska Górne BBL Mikołów
288 ŁUKASZEWSKA AGNIESZKA K K30 DĄBROWA GÓRNICZA
289 ŁUKASZEWSKI MARCIN M M30 DĄBROWA GÓRNICZA
290 JÓZEF KARINA K K30 KATOWICE RUNDOMATO
291 GONIWIECHA AGNIESZKA K K30 Katowice
292 FIREK RAFAŁ M M40 Brzezinka
293 PRZYBYŁA VIOLETTA K K40 Tychy Parkrun Tychy
294 KOZIARZ ROMAN M M50 Katowice Stadion Śląski
295 JAGODZIŃSKA MAGDALENA K K30 Dąbrowa Górnicza
296 KOZIARZ JADWIGA K K50 Katowice Stadion Śląski
297 SZNAPKA EUGENIUSZ M M60 Świętochłowice 3 kawały o...na YouTube
298 SEWERYN JACEK M M30 Mysłowice Liga Niezwykłych Dżentelmenów
299 BŁASZCZYK CZESŁAW M M60 Katowice
300 KŁACZEK MATEUSZ M M20 Chorzów
301 JANKO ANNA K K20 Żory Niewybiegani
302 CIOCHOŃ AGNIESZKA K K40 Sosnowiec Fitbull
303 PIĘTKA RADOSŁAW M M30 Sosnowiec
304 JAWORSKA MARTA K K20 Mysłowice
305 JANIKOWSKA ALEKSANDRA K K40 Katowice
306 PASEK DAMIAN M M30 Nakło Śląskie Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich
307 KOKOT KRZYSZTOF M M40 Żory Niewybiegani
308 WĄSIK JAKUB M M30 Czeladź Da Vinci Team
309 GNIZA MARCIN M M30 Czechowice-Dziedzice DO PORZYGU OCR TEAM
310 SROKA KATARZYNA K K30 Dąbrowa Górnicza
311 GORAUS-GŁOWANIA DARIA K K20 Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA
312 POPIELA MIROSŁAW M M40 Strzelce Opolskie Fitbull Team
313 MALINA JOANNA K K30 Jaworzno
314 KOŁODZIEJCZYK DAMIAN M M20 Dąbrowa Górnicza
315 GÓRECKA IWONA K K50 Świętochłowice Stadion Śląski
316 ZDEBEL DARIUSZ M M40 Piekary Slaskie Lecymy Durś
317 KLUSKA SYLWIA K K50 Katowice
318 KLUSKA PIOTR M M50 Katowice
319 CHUANG CHORNG-YI M M30 Katowice
320 STOLECKI MATEUSZ M M20 Katowice
321 BRZÓZKA SEBASTIAN M M20 Sosnowiec
322 GÓRECKA-OZIĘBŁO MAGDA K K30 Chorzów
323 SZCZEPANEK JOANNA K K40 Olkusz Olkuszbiega.pl
324 ORZECHOWSKA IWONA K K30 Katowice
325 ORZECHOWSKI ADAM M M30 Katowice
326 STYRNA BOGUSŁAW M M60 Świętochłowice 6300
327 MICHALAK AGNIESZKA K K30 Sosnowiec
328 BOROŃ DARIUSZ M M20 Kraków Asics FrontRunner Polska
329 BATOROWSKI MARIUSZ M M30 DĄBROWA GÓRNICZA
330 CZEMPIK KORNELIA K K50 CHORZÓW Stadion Śląski
331 HRYNDIO JERZY M M60 katowice Fabrikanordika
332 KASPRZYK MARIUSZ M M30 Sosnowiec
333 TAMIOŁA GRAZYNA K K50 KATOWICE stadion śląski
334 KASPRZYK ANNA K K30 Sosnowiec
335 KRUPA AGNIESZKA K K40 Katowice
336 BOGUS KAROLINA K K40 Katowice
337 DOMAŃSKI JAROSŁAW M M30 Siemianowice Śląskie
338 BĄK GRZEGORZ M M20 Jaworzno
339 KUŚ MAŁGORZATA K K30 Katowice
340 NANTKA WITEK M M30 Rybnik
341 CZUCZ MICHAŁ M M30 Chrzanów Parkrun Chrzanów
342 SKRZYPIEC SZYMON M M30 Rybnik
343 STACIWA SŁAWOMIR M M40 Katowice ING Tech Poland
344 WIATR KRYSTIAN M M30 Tychy SportRun Team
345 BRODA MARCIN M M30 Siemianowice śląskie HAZOKI
346 WYDRA ANDRZEJ M M30 Katowice
347 WYDRA BOGUMIŁA K K30 Katowice
348 DULIBAN JOANNA K K30 Sosnowiec
349 TERESZYŃSKA ANNA K K30 Łaziska Górna
350 WIATR WOJCIECH M M30 Chorzów ENDURANCE TEAM
351 BRZOZOWICZ JAKUB M M30 Świętochłowice 1985
352 ZIELIŃSKA MALWINA K K20 Katowice
353 CIOŁEK ŁUKASZ M M30 Będzin Brembo
354 SOBÓR KRZYSZTOF M M40 Dąbrowa Górnicza VIACON POLSKA
355 KURAŚ DAMIAN M M40 KATOWICE ADS MASNA KRYTYCZNA
356 WŁADYCZUK TOMASZ M M30 Chudów
357 MENŻYK JOANNA K K40 Mysłowice
358 OCZKO KAROLINA K K30 Katowice ENDURANCE TEAM
359 PIERZCHALSKI KRYSTIAN M M30 Chorzów
360 MAREK FRANCISZEK M M30 Katowice Energoprojekt-Katowice
361 KOLARZ KATARZYNA K K40 Bielsko-Biała
362 BIAŁEK ALEKSANDRA K K20 Węgry
363 CAPELLO ROSSELLA K K20 Bielsko-Biała
364 PŁASKA BARBARA K K40 Jastrzębie-Zdrój kobiety na 5+
365 ROWICKA JOANNA K K40 Jastrzębie Zdrój Kobiety na 5+
366 SURY-WOLNIEWICZ KAMILA K K40 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ KOBIETY 5+
367 SULEJEWSKI DARIUSZ M M40 KATOWICE
368 SCHUETZ PIOTR M M20 Siemianowice Śląskie
369 WOLAK KRYSTYNA K K60 Jastrzębie- Zdrój Kobiety na 5+
370 KLAJA AGNIESZKA K K40 Katowice
371 WIŚNIEWSKA JUSTYNA K K30 Jastrzębie-Zdrój Kobiety na 5+
372 STASIERSKI MACIEJ M M30 Katowice
373 POLAK KATARZYNA K K20 Brzezie
374 PINKAWA AGNIESZKA K K30 Katowice Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
375 BOJARSKI KRZYSZTOF M M50 Tychy STS Biegaton Mikołów
376 LASSOTA-BUJAK MARIOLA K K30 Czeladź #czeladzbiega
377 JÓZEF TOMASZ M M30 Dąbrowa Górnicza ADS Masna Krytyczna
378 BRANDT MARCIN M M20 Piekary Śląskie
379 PARUSEL MARCIN M M20 Żyrowa
380 SOBAS JACEK M M30 Kędzierzyn-Koźle #SobasTeam
381 KURAŚ NATALIA K K20 katowice
382 BOBA MONIKA K K40 Jaworzno Jaworzno Runners
383 ZIECINA MACIEJ M M40 katowice ADS Masna Krytyczna
384 KOWALSKA SYLWIA K K30 Chorzow
385 ADAMCZYK MIROSŁAW M M40 Siemianowice Śląskie CSC Adventure Academy
386 CHRZAN SYLWIA K K30 Katowice Ile jeszcze?
387 SIWEK TOMASZ M M40 Czeladź Tomasz Siwek
388 GORAUS KAMIL M M30 Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA
389 SAGANOWSKI MARCIN M M40 TYCHY ADS Masna Krytyczna
390 LABE ANDRZEJ M M60 czeladz tkkf czeladz
391 GOŁDA DOROTA K K20 Katowice RUNDOMATO
392 JÓZEF MATEUSZ M M20 Katowice RUNDOMATO
393 PSTRAŚ LESZEK M M30 Katowice parkrun Katowice
394 PILARSKI RADEK M M40 Katowice -
395 GOGOLIN JERZY M M60 Zabrze Parkrun Katowice
396 OLEKSY KRZYSZTOF M M40 Katowice ADS Masna
397 OBOZ PAWEL M M30 Sosnowiec BREMBO
398 MAŁYSKA WALDEMAR M M60 Częstochowa
399 NOWAK EWA K K40 Mysłowice
400 ŚWIĄTEK EDYTA K K30 Katowice
401 KIRSCH RAFAŁ M M30 Katowice
402 BAGIŃSKA WERONIKA K K20 Katowice CSC Adventure Academy
403 WITKOWSKA MAGDALENA K K30 Zabrze
404 SZYMKOWSKI KRZYSZTOF M M40 Częstochowa
405 MLECZKO MARIAN M M50 Zabrze Aktywne Zabrze
406 MARSZAŁKOWSKI ADAM M M30 Gorzyce K.S. Forma Wodzisław Śląski
407 SIPIERA TOMASZ M M40 Kraków - Giebułtów
408 BULICA RAFAŁ M M40 Dabrowa Gornicza Brembo
409 GARNEK ANDRZEJ M M30 Dąbrowa Górnicza Brembo
410 HAŁADUS MARCIN M M30 Miłość BREMBO
411 STODOLSKI MATEUSZ M M30 Chełm Śląski Brembo
412 ŚWIĘDRYCH MAREK M M30 CZERMNA BREMBO
413 WOJDYŁO DOMINIK M M30 Dąbrowa Górnicza Brembo
414 WYPYSIŃSKI DANIEL M M30 Dąbrowa Górnicza Brembo
415 ZIELONKA KAROLINA K K20 Dąbrowa Górnicza Brembo
416 ZIELONKA ROMAN M M40 Dąbrowa Górnicza BREMBO
417 KULESZA MICHAŁ M M30 Węgry
418 MENDECKA MICHALINA K K20 Łaziska Górne Galen Team/MOSiR Łaziska Górne
419 NOWAK BARBARA K K30 Lisowice MarcinSwiercTEAM
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
ADAMIEC-TRUTWIN AGNIESZKA K K30 Chorzów KLUB AKTYWNYCH RODZIN
ADAMIEC-TRUTWIN KRZYSZTOF M M20 Chorzów KLUB AKTYWNYCH RODZIN
ANTOLAK EDWARD M M60 Katowice TKKF Saturn Czeladź
BAJOR ANETA K K40 Żory Rebellion Of Free Runners
BAJOR RAFAŁ M M40 żory Rebellion Of Free Runners
BARTOSIK MONIKA K K30 Czeladź #czeladźbiega
BAUMGART JACEK M M50 Osielsko Biegaj z Dębami
BĄCOL ARKADIUSZ M M30 Siemianowice Śląskie
BENISZ WOJCIECH M M30 Tarnowskie Góry
BINIECKI BARTEK M M30 Bytom
BONK JOLANTA K K30 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
BUDA MICHAŁ M M40 Pszczyna PSZCZYNA BIEGA
BUJOK SABINA K K30 Skoczów
BULAK WITOLD M M30 Chorzów parkrun Katowice
CZAJA TOMASZ M M30 Katowice
DĄBROWSKI PAWEŁ M M30 Chorzów Batory
DOROBISZ MAGDALENA K K30 Sosnowiec
DRĄG GRZEGORZ M M30 Tychy
FOKS EWA K K20 Katowice Tinsy
FROSZTEGA ARTUR M M40 Katowice UKS JUDO MYSŁOWICE
GAIK KAMIL M M20 Sosnowiec MKS MO Płomień Sosnowiec
GILGE ALEKSANDER M M40 Ożarowice
GŁODEK AGNIESZKA K K20 Kraków run-log
GOLECZKO MARIUSZ M M20 Ruda Śląska
GOŁĘBIOWSKI PIOTR M M30 Chorzów
GRABOWSKA EDYTA K K30 Jaworzno
GREGORCZYK MARCIN M M40 Mikołów bbl Mikołów
GRĘBSKA-BODZĘTA AGATA K K50 Trzebinia
GRUSZKA EDYTA K K40 Chorzów
GRUSZKA EWA K K30 Mikołów STS Biegaton Mikołów
HERMAN ANNA K K40 Siemianowice Śląskie Runonline Team
HORZELA ADAM M M30 Katowice
JAMIŃSKI ADAM M M20 Tychy MIZUNO TEAM
JAMRÓZ KAROLINA K K20 Jaworzno KB MCKIS JAWORZNO
JANIK ANETA K K30 Pogórze ŚWIRY STELA
JUSZCZAK GRZEGORZ M M30 Tychy
KACZMAREK LUKASZ M M40 Katowice
KAŁUŻA DOROTA K K20 Rudnik
KASPRZAK MARTYNA K K20 Chorzów Night Runners Śląsk
KĘSICKI ROBERT M M30 Katowice Night Runners Superbohaterowie
KLIMAS KAMIL M M30 Katowice
KMERA TOMASZ M M30 Sosnowiec Saint-Gobain-SQUAD
KOCIEMBA PATRYK M M30 Gliwice
KORCZAK-DĄBROWSKA KATARZYNA K K40 Mysłowice brak
KOS ŁUKASZ M M30 Katowice KTW // kos.ac
KOS MAGDALENA K K30 Katowice kos.ac
KOWALCZYK-GROCHLA AGATA K K30 Jaworzno #nightrunners Jaworzno
KOZOK MAŁGORZATA K K40 Łaziska Górne STS Biegaton Mikołów
KRAWCZYK KRZYSZTOF M M30 Radzionków
KUCZEK ELŻBIETA K K30 Międzyrzecze
KULIG KAROLINA K K20 Dąbrowa Górnicza
KWINTA TOMASZ M M50 Katowice Szwagier Biega
LESZCZAWSKI ANDRZEJ M M50 sosnowiec
LETOCHA-TERECH KAROLINA K K30 Radzionków
LISOWSKI MARCIN M M30 Mysłowice
LOSKA MICHAŁ M M30 Katowice
LUX JOANNA K K20 Tychy
ŁACH ŻANETTA K K50 Jaworzno
MACURA EWA K K50 Żory HRmax Żory
MAJCHRZYK DOROTA K K30 Czeladz #czeladzbiega
MAJDANIK KAROLINA K K40 Chorzów
MALYSA MARCIN M M30 Chorzów Vegan runers
MAN JAKUB M M30 Katowice
MARKOWSKI KRZYSZTOF M M20 Kamienica Polska
MAZUREK GRZEGORZ M M40 Ustroń
MENDECKA DARIA K K20 Łaziska Górne MOSiR Łaziska Górne
MĘTLAK MAŁGORZATA K K20 Zawiercie Ks.Victoria Zawiercie
MICHALIK AGNIESZKA K K30 Ruda Śląska
MRACHACZ PIOTR M M20 Bytom
MROŻEK ZBIGNIEW M M50 Dąbrowa Górnicza Z bieganiem mi do twarzy
MUSIAŁ ANDRZEJ M M40 Katowice
NOWAK ŁUKASZ M M30 Katowice PORAŻENI SPORTEM
NOWAK MONIKA K K40 Katowice PORAŻENI SPORTEM
OLEC NORBERT M M30 Gliwice
OLSCHIMKE KATARZYNA K K30 Katowice Night Runners Śląsk
PASIEKA EWA K K30 Katowice
PASIEKA MICHAŁ M M20 Dąbrowa Górnicza
PASTERNAK ANETA K K30 Łaziska Górne
PIECZARA BŁAŻEJ M M30 JAWORZNO MCKIS JAWORZNO
PIECZARA KRZYSZTOF M M30 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
PIELOK WOJCIECH M M30 Chorzów
PIGUŁA DARIA K K30 Siemianowice Śląskie
PIOTROWSKA MAGDALENA K K20 Dąbrowa Górnicza
PIOTROWSKI MACIEJ M M20 Dąbrowa Górnicza Saint-Gobain Squad
PODLEWSKA KAROLINA K K30 Katowice Carbon Paws
POTĘGA GRZEGORZ M M40 Dąbrowa Górnicza
PROCNER BARTOSZ M M20 Ustroń
PRZYŁUDZKI JANUSZ M M60 Mikołów
PUCHAŁA EWELINA K K30 Katowice Da Vinci Team
PUSTELNIK EWA K K40 Żory
PUSTELNIK WIOLETA K K30 Katowice
PYTEL MAREK M M40 Katowice
REKIEĆ KAJA K K20 Dąbrowa Górnicza HUSARIA RACE TEAM
ROBAKOWSKI ROBERT M M40 Myszkow
SIKORA ADAM M M20 Katowice
STARY DAMIAN M M40 Ruda Śląska ADS MASNA
STAWOWCZYK AGNIESZKA K K20 Czechowice-Dziedzice DO PORZYGU - OCR TEAM
STOJKE KATARZYNA K K20 Głogów
STOLORZ KATARZYNA K K30 Tychy Inżynieria Biegania Team
STRUMIŃSKI EMIL M M20 Czeladź Moveman.pl
SURMAN JULIA K K20 Katowice
SYNOWIEC JOANNA K K40 Krzeszowice KASYNO
SYROCKI ARKADIUSZ M M30 Tychy
SZEWCZYK KATARZYNA K K30 Sosnowiec Wirusy
SZEWCZYK PAULINA K K20 Sosnowiec Wirusy
SZOŁTYS KAROLINA K K40 Katowice Blok Aktywni Razem/87 DH Mroczna Puszcza
SZTURC KLAUDIA K K30 Jaworzno
SZULC TOMASZ M M30 Siemianowice Śląskie Innoteam
SZYMAŃSKI KRZYSZTOF M M30 Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
SZYNAWA ADRIAN M M30 Siemianowice Śląskie Raiffeisen Polbank Sport Team
ŚWIDERSKI JACEK M M30 Siemianowice Śląskie Endurance Team
URBANKIEWICZ MARCIN M M30 katowice
WIELGUS MARZENA K K20 Siepraw
WILK MARTA K K20 Katowice UNIWERSYTET ŚLĄSKI
WINKLER AGNIESZKA K K30 Katowice Night Runner Śląsk
WITCZAK ADAM M M30 Pyskowice
WITKOWSKI PRZEMYSŁAW M M30 Chorzów
WŁOSTOWSKI MATEUSZ M M20 Bytom TEAM PASEK
WROŃSKA BEATA K K30 Jasło
WROŃSKA MAGDALENA K K40 Jasło
WRZECIONKOWSKI ADRIAN M M30 Tychy
ZAURSKI TOMASZ M M30 Bytom
ZBIERAŃSKI DARIUSZ M M30 Żarki Letnisko
ZIMOŃ DAWID M M20 Rybnik