Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Katowice

  • 27.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:M30
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
23 URBANOWICZ DAMIAN M M30 Czerwionka-Leszczyny ADS Masna
28 OLCZYK ŁUKASZ M M30 Wrocław
30 KUREK ADAM M M30 Siemianowice Śląskie
36 BRYŚ KRZYSZTOF M M30 Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM
38 WIĘCZKOWSKI PIOTR M M30 Katowice Parkrun Katowice / W Pogoni za Duchem
42 HORA GRZEGORZ M M30 Ruda Śląska
45 SOKÓŁ ŁUKASZ M M30 TYCHY FENIX TYCHY
49 BOGUSZ DAMIAN M M30 Zabrze
51 WYSOTA MICHAŁ M M30 Sosnowiec
52 PELC ADAM M M30 Katowice dlabiegaczy.pl
59 KOŚNIAK SŁAWOMIR M M30 Kalety O co biega w Kaletach
61 KOŚCIELNIAK ARTUR M M30 Sosnowiec
66 KOZIARZ ARTUR M M30 Katowice Giszowiec Biega Razem
67 BERESKA BARTŁOMIEJ M M30 Gliwice
72 ROGALINSKI JAROSLAW M M30 Skoki
73 DONOCIK KRZYSZTOF M M30 Katowice
79 FURMAN PAWEŁ M M30 Oleśnica KIESOW Polska
83 GRABIAŃSKI TOMASZ M M30 Katowice
90 MELLEN SLAWOMIR M M30 Zabrze
93 ŻYCHOŃ ADAM M M30 Katowice Profi Auto Team
97 MIKOLAJCZYK LUKASZ M M30 Czeladź
100 MACHALICA JACEK M M30 Katowice Famuła Team
101 FAMUŁA TOMASZ M M30 Katowice Tri Division Triathlon Team
113 BISKUP ARTUR M M30 Bieruń Gryfno Familia
129 DZIĘGIELOWSKI PAWEŁ M M30 Żory Niewybiegani
131 LENTZY GRZEGORZ M M30 Gliwice
138 BIERNAT MATEUSZ M M30 Katowice
145 WALCZYŃSKI MARIUSZ M M30 Żory Niewybiegani
154 WALASZCZYK PIOTR M M30 Chorzów Endurance Team
161 HAJNRICH MACIEJ M M30 Katowice
162 DZIDOWSKI ALEKSANDER M M30 Zawiercie
166 URBAŃSKI GRZEGORZ M M30 Żywiec
172 KLOSA ADAM M M30 Katowice
176 KUŚ DAWID M M30 Katowice Polska Grupa Górnicza
180 PROKOPCZUK WIKTOR M M30 Tychy Magna Formpol Running Team
182 LICHOTA WOJCIECH M M30 Skoczów Lichota Team
184 TOMCZYK KRZYSZTOF M M30 Łaziska Górne Krav Maga Sagot
192 GAŁĄZKA ADRIAN M M30 Świętochłowice
194 TRZCIONKA MIROSŁAW M M30 Katowice TRA team
202 BRANDYS MICHAŁ M M30 Pawłowice Klub Biegacza Fartlek
208 KOMORNICKI MICHAŁ M M30 Gliwice
217 PODLEWSKI PIOTR M M30 Katowice
219 SKWORC GRZEGORZ M M30 Siemianowice CoJaBiegne TEAM
220 SZCZYPA ROBERT M M30 Katowice 13
222 RADEK MICHAŁ M M30 Sosnowiec
223 BROL PIOTR M M30 siemianowice Endurance Team
224 INDYK WOJCIECH M M30 Katowice
226 ZWOLAK TOMASZ M M30 Zabrze Zabrzańscy Biegacze
227 STAJER TOMASZ M M30 Siemianowice Śląskie Endurance Team
229 GOŁEK TOMASZ M M30 Sosnowiec
233 JÓZEF MAREK M M30 Katowice
235 PINKAWA GRZEGORZ M M30 Katowice Giszowiec Biega Razem
241 WISEŁKA ANDRZEJ M M30 Rybnik
253 NIBISZ TOMASZ M M30 Bytom
261 KOENIG KRZYSZTOF M M30 Katowice ProfiAutoTeam
262 MOSZ TOMASZ M M30 dąbrowa górnicza
265 FROŚ KAROL M M30 Żarki Letnisko
267 KOWALÓWKA ADAM M M30 Świętochłowice HAZOKI
268 KRYCZEK PIOTR M M30 Dąbrowa Górnicza Gym elToro Running Team
276 MAJEWSKI MICHAŁ M M30 Dąbrowa Górnicza Maj Music
278 NOSAL PAWEŁ M M30 Gliwice
280 KONOPKA DANIEL M M30 SOSNOWIEC
284 ŁOPATOWSKI MICHAŁ M M30 Kraków OSTATNI BĘDĄ PIERWSZYMI KRAKÓW
285 ŁOPATOWSKI TOMASZ M M30 Kraków Prima Sort ZAKWAS Running Team Kraków
287 RIM MARCIN M M30 Łaziska Górne BBL Mikołów
289 ŁUKASZEWSKI MARCIN M M30 DĄBROWA GÓRNICZA
298 SEWERYN JACEK M M30 Mysłowice Turbo Żółwie
303 PIĘTKA RADOSŁAW M M30 Sosnowiec
306 PASEK DAMIAN M M30 Bytom TEAM PASEK
308 WĄSIK JAKUB M M30 Czeladź Da Vinci Team
309 GNIZA MARCIN M M30 Czechowice-Dziedzice DO PORZYGU OCR TEAM
319 CHUANG CHORNG-YI M M30 Katowice
325 ORZECHOWSKI ADAM M M30 Katowice
329 BATOROWSKI MARIUSZ M M30 DĄBROWA GÓRNICZA
332 KASPRZYK MARIUSZ M M30 Sosnowiec
337 DOMAŃSKI JAROSŁAW M M30 Siemianowice Śląskie
340 NANTKA WITEK M M30 Rybnik
341 CZUCZ MICHAŁ M M30 Chrzanów Parkrun Chrzanów
342 SKRZYPIEC SZYMON M M30 Rybnik
344 WIATR KRYSTIAN M M30 Tychy SportRun Team
345 BRODA MARCIN M M30 Siemianowice śląskie HAZOKI
346 WYDRA ANDRZEJ M M30 Katowice
350 WIATR WOJCIECH M M30 Chorzów ENDURANCE TEAM
351 BRZOZOWICZ JAKUB M M30 Świętochłowice TS AKS Chorzów
353 CIOŁEK ŁUKASZ M M30 Będzin Brembo
356 WŁADYCZUK TOMASZ M M30 Chudów
359 PIERZCHALSKI KRYSTIAN M M30 Chorzów
360 MAREK FRANCISZEK M M30 Katowice Energoprojekt-Katowice
372 STASIERSKI MACIEJ M M30 Katowice Triathlon X-Team
377 JÓZEF TOMASZ M M30 Dąbrowa Górnicza ADS MASNA
380 SOBAS JACEK M M30 Wrocław #AniołkiSobasa
388 GORAUS KAMIL M M30 Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA
393 PSTRAŚ LESZEK M M30 Katowice parkrun Katowice
397 OBOZ PAWEL M M30 Andrychów URODZENI BIEGACZE
401 KIRSCH RAFAŁ M M30 Katowice
406 MARSZAŁKOWSKI ADAM M M30 Gorzyce K.S. Forma Wodzisław Śląski
409 GARNEK ANDRZEJ M M30 Dąbrowa Górnicza Brembo
410 HAŁADUS MARCIN M M30 Miłość Brembo
411 STODOLSKI MATEUSZ M M30 Bolesław SAINT-GOBAIN SQUAD
412 ŚWIĘDRYCH MAREK M M30 CZERMNA
413 WOJDYŁO DOMINIK M M30 Dąbrowa Górnicza Brembo
414 WYPYSIŃSKI DANIEL M M30 Dąbrowa Górnicza Brembo
417 KULESZA MICHAŁ M M30 Węgry
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
BĄCOL ARKADIUSZ M M30 Siemianowice Śląskie
BENISZ WOJCIECH M M30 Tarnowskie Góry
BINIECKI BARTEK M M30 Bytom
BULAK WITOLD M M30 Chorzów parkrun Katowice
CZAJA TOMASZ M M30 Katowice
DĄBROWSKI PAWEŁ M M30 Chorzów Batory
DRĄG GRZEGORZ M M30 Tychy
GOŁĘBIOWSKI PIOTR M M30 Chorzów
HORZELA ADAM M M30 Katowice
JUSZCZAK GRZEGORZ M M30 Tychy
KĘSICKI ROBERT M M30 Katowice CoJaBiegne Team
KLIMAS KAMIL M M30 Katowice
KMERA TOMASZ M M30 Sosnowiec Saint-Gobain-SQUAD
KOCIEMBA PATRYK M M30 Gliwice
KOS ŁUKASZ M M30 Katowice KTW // kos.ac
KRAWCZYK KRZYSZTOF M M30 Radzionków
LISOWSKI MARCIN M M30 Mysłowice
LOSKA MICHAŁ M M30 Tychy Baran Trail Race
MALYSA MARCIN M M30 Chorzów Vegan runers
MAN JAKUB M M30 Katowice
NOWAK ŁUKASZ M M30 Katowice PORAŻENI SPORTEM
OLEC NORBERT M M30 Gliwice
PIECZARA BŁAŻEJ M M30 JAWORZNO MCKIS JAWORZNO
PIECZARA KRZYSZTOF M M30 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
PIELOK WOJCIECH M M30 Chorzów
SYROCKI ARKADIUSZ M M30 Tychy Brembo
SZULC TOMASZ M M30 Siemianowice Śląskie Innoteam
SZYMAŃSKI KRZYSZTOF M M30 Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
SZYNAWA ADRIAN M M30 Siemianowice Śląskie Raiffeisen Polbank Sport Team
ŚWIDERSKI JACEK M M30 Siemianowice Śląskie Endurance Team
URBANKIEWICZ MARCIN M M30 katowice
WITCZAK ADAM M M30 Pyskowice
WITKOWSKI PRZEMYSŁAW M M30 Chorzów
WRZECIONKOWSKI ADRIAN M M30 Tychy
ZAURSKI TOMASZ M M30 Bytom
ZBIERAŃSKI DARIUSZ M M30 Żarki Letnisko