Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Katowice

  • 27.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Kobiety
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
16 SZUSTER-KURZ EWA K K40 Katowice
19 BUCHOWICZ AGNIESZKA K K30 JAWORZNO Jaworzno Runners
20 STĘPIEŃ-WYROBIEC OLGA K K40 Jaworzno Jaworzno Runners
22 GIEDWIŁŁO MARTA K K30 Tychy
24 CZMOK PAULINA K K30 Tychy
25 ORMANIEC ELZBIETA K K20 Pszczyna
26 ZYCH WIOLETA K K40 Preczów Zimnokrwiści
27 ZYCH KATARZYNA K K20 Preczów
31 KADŁUBEK MAGDALENA K K40 Chorzów
34 SEKTA SYLWIA K K30 Siemianowice Śląskie
41 OMYŁA ANNA K K20 Siemianowice
44 GĘBSKA ELŻBIETA K K50 Będzin Kije w Dobrych Rękach
47 WRĘCZYCKA IWONA K K40 Kalety O co biega w Kaletach
50 OSTROWSKA MONIKA K K30 Katowice
53 WITMAN EWA K K40 Katowice Night Runners
54 KOZIARZ MARTA K K30 Katowice
55 KLIMASARA MAGDALENA K K40 Katowice Giszowiec Biega Razem
58 KOŚNIAK BEATA K K30 Kalety O co biega w Kaletach
63 WIRTH-CZARCIŃSKA MAGDALENA K K40 Wrocław
64 KOŚCIELNIAK ANIA K K30 Sosnowiec
65 KAWA AGNIESZKA K K30 Zabrze
69 SKÓRA KAROLINA K K30 Katowice Skóra Team
70 MORITZ KATARZYNA K K40 Katowice
77 SPRUCH DOROTA K K30 Sosnowiec
78 ZDEB BARBARA K K30 Zabrze Night Runners Zabrze
80 GROBORZ KAROLINA K K30 Zabrze KIESOW Polska
81 KUBISTY ANNA K K40 Oświęcim parkrun
82 GRABIAŃSKA KATARZYNA K K30 Katowice Viking Training Center
84 MARSZALIK ANNA K K30 KATOWICE parkrun
87 TRELA WIOLETA K K30 Ruda Śląska
88 MAJCHRZAK KATARZYNA K K30 Katowice
89 TOMASZEWSKA KATARZYNA K K30 KATOWICE
91 TYMIŃSKA-TOMCZAK MAGDALENA K K30 Ruda Śląska
94 KUREK BEATA K K30 Siemianowice Śląskie
98 DUL JUSTYNA K K30 Zory Niezrzeszona
99 BUDAK NATALIA K K40 Mysłowice
102 CHRONOWSKA JUSTYNA K K20 Katowice
104 MAŃKA GOSIA K K20 Mysłowice
105 WĘGOREK MONIKA K K30 Bytom BTM RUNNERS
106 MACHALICA ANNA K K20 Katowice
115 SZOJDA PAULINA K K30 tychy
117 PAŁYGA AGNIESZKA K K30 Sosnowiec Parkrun Katowice
119 CZOPEK AGNIESZKA K K30 Jaworzno #nightrunnersjaworzno
122 MOGIELNICKA DOMINIKA K K30 Zabrze
123 KOLONKO ROKSANA K K20 Międzyrzecze Speed team Brzeszcze
126 LENTZY MIRELA K K30 Gliwice
127 RUDNIK KLAUDIA K K20 Piekary Śląskie Promilki
128 KARWASZEWSKA IZABELA K K20 Bielsko-Biała
130 PERLAK MAGDALENA K K20 Katowice
132 BOGACZ MONIKA K K20 Ruda Śląska
133 MAJCHRZAK JUSTYNA K K20 Sosnowiec
134 BŁOŃSKA-POLAK EWA K K30 Tarnowskie Góry BTM Runners
136 GĄGOL ANNA K K40 Dąbrowa Górnicza
137 KOCZY MARTYNA K K30 Wodzisław Śląski
141 SEGET MONIKA K K20 Piekary Śląskie Promilki
142 ŁYCZKO BARBARA K K40 Mysłowice
143 ZWINGROVA EVA K K30 Opava
144 KORCZAK OLIWIA K K30 Czeladź #czeladzbiega
146 SOLARZ MARIOLA K K40 Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM
147 KUCHTA ALICJA K K50 KATOWICE
148 GANCARCZYK KLAUDIA K K20 Sosnowiec
158 POPIELEWICZ KAROLINA K K20 Mikołów Metal Serwis Sport Team
159 JAREK AGATA K K20 Mysłowice
163 STOLARCZYK ALEKSANDRA K K30 Pawłowice RUNTEAM Pawłowice
164 SOKÓŁ-OLEŚ EWELINA K K40 Pawłowice RUNTEAM Pawłowice
165 SITKO-MAJKA ANASTAZJA K K30 Żywiec
168 GAŁUSZKA DARIA K K20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
169 KOBEL ANIA K K30 Mikołów BODY MIND EXPERTS KATOWICE
174 BUDZOŃ PAULINA K K20 Bielsko-Biała
175 MAJ KATARZYNA K K30 Bielsko-Biała
177 GOS BARBARA K K40 Mysłowice Turbo żółwie
178 KLOSA MARTA K K30 Katowice
179 KORF MAŁGORZATA K K40 Bytom BTM Runners
181 KAFKA EWELINA K K30 Skoczów Lichota Team
183 KLOSA ANNA K K30 Katowice
186 MAJ BOŻENA K K50 Bielsko-Biała
187 LECHOWSKA JOANNA K K30 Katowice
188 GORUS ANNA K K30 zabrze night runners zabrze
191 OŚCIŁOWICZ EWA K K40 Sosnowiec TOŁHAJ GDK / MOSIR Sosnowiec
195 JĘDRULOK AGNIESZKA K K20 Chorzów
198 SIATA LUIZA K K30 Trzebinia Parkrun Chrzanów
199 OLCZYK SANDRA K K30 Chorzow
200 GAŁKIEWICZ MONIKA K K40 Katowice
203 BRANDYS KRYSTYNA K K30 Pawłowice
207 ZARĘBA AGNIESZKA K K40 Mysłowice
210 STRUZIK AGATA K K40 Sosnowiec
211 NIEDOJAD BARBARA K K30 Zabrze
212 NOWICKA KATARZYNA K K20 Katowice
213 CYWIŃSKA-MAŁOTA MONIKA K K20 Katowice
214 CZARNY AGNIESZKA K K20 Katowice Klub Biegacza PwC SDC
215 KOCHAŃSKA DOMINIKA K K20 Bielsko-Biała
216 NENKO BARBARA K K30 Ruda Slaska
221 RZEPKA MAGDALENA K K30 Katowice rozBiegana Ligota
225 PIOTROWSKA ANNA K K30 Katowice
234 RACZYŃSKA ALEKSANDRA K K60 Chorzów STADION ŚLĄSKI
237 MARKOWICZ EWELINA K K20 Katowice ProfiAutoTeam
239 STAŃCZYK AGNIESZKA K K30 Kalety O co biega w Kaletach
242 PARSZEWSKA ALEKSANDRA K K20 bytom btm runners
244 ĆWIKŁA KINGA K K20 Sosnowiec
246 KOŹMIENKO BEATA K K30 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
247 TOMASIK MONIKA K K30 Łodygowice
248 CHRZĄSZCZ KATARZYNA K K20 Mysłowice
249 THOMPSON ALDONA K K40 St.Wendel tritronic team St.Wendel
251 PAJDA ARLETA K K20 Dąbrowa Górnicza BREMBO
252 NIBISZ AGNIESZKA K K30 Bytom
255 DMITRZAK MAGDALENA K K20 Bielsko - Biała
256 URBANIAK IZABELA K K30 Katowice
257 FAJER DOROTA K K40 Sosnowiec
258 DOLIGALSKA PAULINA K K20 Katowice
263 WILCZEK BOGUSŁAWA K K50 Mikołów STS Biegaton Mikołów
270 MIERZEJEWSKA MAŁGORZATA K K30 Mysłowice
271 LECHOWICZ KAROLINA K K20 Krupski Młyn
272 MORGAŁA DARIA K K30 Książenice
279 BROL DOMINIKA K K30 siemianowice śląskie endurance team
281 FIGIEL ANNA K K40 katowice
283 LATKOWSKA BEATA K K40 KATOWICE
286 WOLAŃSKA VIOLETTA K K40 Kraków Prima Sort ZAKWAS Running Team Kraków
288 ŁUKASZEWSKA AGNIESZKA K K30 DĄBROWA GÓRNICZA
290 JÓZEF KARINA K K30 KATOWICE RUNDOMATO
291 GONIWIECHA AGNIESZKA K K30 Katowice
293 PRZYBYŁA VIOLETTA K K40 Tychy Nessi Team
295 JAGODZIŃSKA MAGDALENA K K30 Dąbrowa Górnicza
296 KOZIARZ JADWIGA K K50 Katowice Stadion Śląski
301 JANKO ANNA K K20 Żory Niewybiegani
302 CIOCHOŃ AGNIESZKA K K40 Sosnowiec Fitbull
304 JAWORSKA MARTA K K20 Mysłowice
305 JANIKOWSKA ALEKSANDRA K K40 Katowice
310 SROKA KATARZYNA K K30 Dąbrowa Górnicza
311 GORAUS-GŁOWANIA DARIA K K20 Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA
313 MALINA JOANNA K K30 Jaworzno
315 GÓRECKA IWONA K K50 Świętochłowice Stadion Śląski
317 KLUSKA SYLWIA K K50 Katowice
322 GÓRECKA-OZIĘBŁO MAGDA K K30 Chorzów
323 SZCZEPANEK JOANNA K K40 Olkusz Olkuszbiega.pl
324 ORZECHOWSKA IWONA K K30 Katowice
327 MICHALAK AGNIESZKA K K30 Sosnowiec
330 CZEMPIK KORNELIA K K50 CHORZÓW Stadion Śląski
333 TAMIOŁA GRAZYNA K K50 KATOWICE stadion śląski
334 KASPRZYK ANNA K K30 Sosnowiec
335 KRUPA AGNIESZKA K K40 Katowice
336 BOGUS KAROLINA K K40 Katowice
339 KUŚ MAŁGORZATA K K30 Katowice
347 WYDRA BOGUMIŁA K K30 Katowice
348 DULIBAN JOANNA K K30 Sosnowiec
349 TERESZYŃSKA ANNA K K30 Łaziska Górna
352 ZIELIŃSKA MALWINA K K20 Świętochłowice Za linią mety team
357 MENŻYK JOANNA K K40 Mysłowice Mors Hubertus Mysłowice
358 OCZKO KAROLINA K K30 Katowice ENDURANCE TEAM
361 KOLARZ KATARZYNA K K40 Bielsko-Biała
362 BIAŁEK ALEKSANDRA K K20 Węgry
363 CAPELLO ROSSELLA K K20 Bielsko-Biała
364 PŁASKA BARBARA K K40 Jastrzębie-Zdrój kobiety na 5+
365 ROWICKA JOANNA K K40 Jastrzębie Zdrój Kobiety na 5+
366 SURY-WOLNIEWICZ KAMILA K K40 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ KOBIETY 5+
369 WOLAK KRYSTYNA K K60 Jastrzębie- Zdrój Kobiety na 5+
370 KLAJA AGNIESZKA K K40 Katowice
371 WIŚNIEWSKA JUSTYNA K K30 Jastrzębie-Zdrój Kobiety na 5+
373 POLAK KATARZYNA K K20 Brzezie
374 PINKAWA AGNIESZKA K K30 Katowice Giszowiec Biega Razem
376 LASSOTA-BUJAK MARIOLA K K30 Czeladź #czeladzbiega
381 KURAŚ NATALIA K K20 katowice
382 BOBA MONIKA K K40 Jaworzno Jaworzno Runners
384 KOWALSKA SYLWIA K K30 Chorzow
386 CHRZAN SYLWIA K K30 Katowice Ile jeszcze?
391 GOŁDA DOROTA K K20 Katowice RUNDOMATO
399 NOWAK EWA K K40 Mysłowice
400 ŚWIĄTEK EDYTA K K30 Katowice
402 BAGIŃSKA WERONIKA K K20 Katowice CSC Adventure Academy
403 WITKOWSKA MAGDALENA K K30 Zabrze
415 ZIELONKA KAROLINA K K20 Dąbrowa Górnicza Brembo
418 MENDECKA-ZEJDLER MICHALINA K K20 Łaziska Górne 1 Second team /MOSiR Łaziska Górne
419 NOWAK BARBARA K K30 Lisowice MarcinSwiercTEAM
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
ADAMIEC-TRUTWIN AGNIESZKA K K30 Chorzów KLUB AKTYWNYCH RODZIN
BAJOR ANETA K K40 Żory Rebellion Of Free Runners
BARTOSIK MONIKA K K30 Czeladź #czeladźbiega
BONK JOLANTA K K30 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
BUJOK SABINA K K30 Skoczów
DOROBISZ MAGDALENA K K30 Sosnowiec
FOKS EWA K K20 Katowice Tinsy
GŁODEK AGNIESZKA K K20 Kraków
GRABOWSKA EDYTA K K30 Jaworzno Jaworzno Runners
GRĘBSKA-BODZĘTA AGATA K K50 Trzebinia
GRUSZKA EDYTA K K40 Chorzów
GRUSZKA EWA K K30 Mikołów STS Biegaton Mikołów
HERMAN ANNA K K40 Siemianowice Śląskie
JAMRÓZ KAROLINA K K20 Jaworzno KB MCKIS JAWORZNO
JANIK ANETA K K30 Pogórze ŚWIRY STELA
KAŁUŻA DOROTA K K20 Rudnik
KASPRZAK MARTYNA K K20 Chorzów Night Runners Śląsk
KORCZAK-DĄBROWSKA KATARZYNA K K40 Mysłowice brak
KOS MAGDALENA K K30 Katowice kos.ac
KOWALCZYK-GROCHLA AGATA K K30 Jaworzno #nightrunners Jaworzno
KOZOK MAŁGORZATA K K40 Łaziska Górne STS Biegaton Mikołów
KUCZEK ELŻBIETA K K30 Międzyrzecze
KULIG KAROLINA K K20 Dąbrowa Górnicza
LETOCHA-TERECH KAROLINA K K30 Radzionków
LUX JOANNA K K20 Tychy
ŁACH ŻANETTA K K50 Jaworzno
MACURA EWA K K50 Żory HRmax Żory
MAJCHRZYK DOROTA K K30 Czeladz #czeladzbiega
MAJDANIK KAROLINA K K40 Chorzów
MENDECKA DARIA K K20 Łaziska Górne MOSiR Łaziska Górne
MĘTLAK MAŁGORZATA K K20 Zawiercie Ks.Victoria Zawiercie
MICHALIK AGNIESZKA K K30 Ruda Śląska
NOWAK MONIKA K K40 Katowice Giszowiec Biega Razem
OLSCHIMKE KATARZYNA K K30 Katowice Night Runners Śląsk
PASIEKA EWA K K30 Katowice
PASTERNAK ANETA K K30 Łaziska Górne
PIGUŁA DARIA K K30 Siemianowice Śląskie Carbon OCR Racing Team
PIOTROWSKA MAGDALENA K K20 Dąbrowa Górnicza
PODLEWSKA KAROLINA K K30 Katowice
PUCHAŁA EWELINA K K30 Katowice Da Vinci Team
PUSTELNIK EWA K K40 Żory
PUSTELNIK WIOLETA K K30 Katowice
REKIEĆ KAJA K K20 Dąbrowa Górnicza HUSARIA RACE TEAM
STAWOWCZYK AGNIESZKA K K20 Czechowice-Dziedzice DO PORZYGU OCR TEAM
STOJKE KATARZYNA K K20 Głogów
STOLORZ KATARZYNA K K30 Tychy Inżynieria Biegania Team
SURMAN JULIA K K20 Katowice
SYNOWIEC JOANNA K K40 Krzeszowice KASYNO
SZEWCZYK KATARZYNA K K30 Sosnowiec Wirusy
SZEWCZYK PAULINA K K20 Sosnowiec Wirusy
SZOŁTYS KAROLINA K K40 Katowice Giszowiec Biega Razem
SZTURC KLAUDIA K K30 Jaworzno KB MCKIS JAWORZNO
WIELGUS MARZENA K K20 Siepraw
WILK MARTA K K20 Katowice UNIWERSYTET ŚLĄSKI
WINKLER AGNIESZKA K K30 Katowice Night Runner Śląsk
WROŃSKA BEATA K K30 Jasło
WROŃSKA MAGDALENA K K40 Jasło