Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Katowice

  • 27.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
17 KURZ MAREK M M40 Katowice
18 KAWULAK KAZIMIERZ M M50 Jaworzno Kb mckia Jaworzno
21 WYROBIEC GRZEGORZ M M40 Jaworzno Jaworzno Runners
23 URBANOWICZ DAMIAN M M30 Czerwionka-Leszczyny ADS Masna
28 OLCZYK ŁUKASZ M M30 Wrocław
29 SITKO SYLWESTER M M40 Preczów Zimnokrwiści
30 KUREK ADAM M M30 Siemianowice Śląskie
32 CZEMPIEL MATEUSZ M M20 Piekary Śląskie Lecymy Durś
33 BYCZYŃSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
35 TERLIKOWSKI KACPER M M20 Będzin
36 BRYŚ KRZYSZTOF M M30 Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM
37 NOWAK RYSZARD M M60 Sosnowiec LEFT FREE
38 WIĘCZKOWSKI PIOTR M M30 Katowice Parkrun Katowice / W Pogoni za Duchem
39 TUSIŃSKI MIROSŁAW M M40 Oświęcim
40 POTOCZNY MIROSŁAW M M40 JAWORZNO Trail Runners Jaworzno
42 HORA GRZEGORZ M M30 Ruda Śląska
43 DUDZIK ZENON M M50 katowice niezrzeszony
45 SOKÓŁ ŁUKASZ M M30 TYCHY FENIX TYCHY
46 WRĘCZYCKI ROBERT M M40 Kalety O co biega w Kaletach
48 KUBICA DARIUSZ M M40 Mysłowice
49 BOGUSZ DAMIAN M M30 Zabrze
51 WYSOTA MICHAŁ M M30 Sosnowiec
52 PELC ADAM M M30 Katowice dlabiegaczy.pl
56 SIEJA ZBYSZEK M M50 Piekary Śl Lecymy Durś
57 RAMOS FILIPE M M40 Katowice
59 KOŚNIAK SŁAWOMIR M M30 Kalety O co biega w Kaletach
60 BOREK BOGUSŁAW M M40 Strzebiń O co biega w Kaletach/BYLE DO PRZODU
61 KOŚCIELNIAK ARTUR M M30 Sosnowiec
62 CZARCIŃSKI MICHAŁ M M40 Wrocław
66 KOZIARZ ARTUR M M30 Katowice Giszowiec Biega Razem
67 BERESKA BARTŁOMIEJ M M30 Gliwice
68 BUGIEL ROMAN M M50 Tychy -
71 RYMARCZYK PIOTR M M40 Jaworzno NIGHT RUNNERS
72 ROGALINSKI JAROSLAW M M30 Skoki
73 DONOCIK KRZYSZTOF M M30 Katowice
74 GLINIECKI BARTLOMIEJ M M40 Jaworzno Trail Runners Jaworzno
75 NOGAJ PAWEŁ M M40 JAWORZNO Jaworzno Runners
76 GAWRON PIOTR M M40 Bytów KB GOCH Bytów
79 FURMAN PAWEŁ M M30 Oleśnica KIESOW Polska
83 GRABIAŃSKI TOMASZ M M30 Katowice
85 BIZACKI DARIUSZ M M40 Tychy
86 SOBCZAK MARIUSZ M M40 Sosnowiec Mariusz biega
90 MELLEN SLAWOMIR M M30 Zabrze
92 TOMCZAK DANIEL M M20 Ruda Śląska
93 ŻYCHOŃ ADAM M M30 Katowice Profi Auto Team
95 KRZYMOWSKI DARO M M40 Chorzow
96 MALISZEWSKI MICHAŁ M M20 Katowice
97 MIKOLAJCZYK LUKASZ M M30 Czeladź
100 MACHALICA JACEK M M30 Katowice Famuła Team
101 FAMUŁA TOMASZ M M30 Katowice Tri Division Triathlon Team
103 LIPKA GRZEGORZ M M40 G: Mysłowice, P: Mysłowice, W: ŚLĄSKIE
107 JAKIEL DANIEL M M20 Mysłowice
108 PRZYBOREK BARTOSZ M M20 Katowice Biegam w Kato
109 SZAŁAŃSKI ŁUKASZ M M20 Piekary Śląskie LECYMY DURŚ
110 JARMUŁ WOJCIECH M M20 Katowice Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
111 JÓZEF EDWARD M M60 Katowice RUNDOMATO
112 RAUS MATEUSZ M M20 Katowice
113 BISKUP ARTUR M M30 Bieruń Gryfno Familia
114 KIOŁBASA HENRYK M M20 Tarnowskie Góry
116 NIECZYPOR ROLAND M M60 Katowice Laid-back
118 FAMUŁA MAREK M M60 Katowice
120 JARASZ ALEKSANDER M M40 Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE
121 MOGIELNICKI MACIEJ M M40 Zabrze
124 MARCINKÓW DAWID M M20 Katowice
125 KRAWCZYK KAMIL M M20 Tychy
129 DZIĘGIELOWSKI PAWEŁ M M30 Żory Niewybiegani
131 LENTZY GRZEGORZ M M30 Gliwice
135 GĄGOL IRENEUSZ M M50 Dąbrowa Górnicza Run 4 Fun DG
138 BIERNAT MATEUSZ M M30 Katowice
139 BORCZ TOMASZ M M40 SOSNOWIEC Zagłębie Dąbrowskie
140 MROŻEK MARIUSZ M M40 Klucze
145 WALCZYŃSKI MARIUSZ M M30 Żory Niewybiegani
149 KASIŃSKI MARIUSZ M M20 Sosnowiec Team Kasiński
150 BARCZAK MARIUSZ M M50 Świętochłowice Endurance Team
151 ŻUKOWSKI GRZEGORZ M M40 Siemianowice Śląskie Endurance Team
152 JARZĄBEK ZBIGNIEW M M50 Chorzów Endurance Team
153 ĆWIKLIŃSKI JAKUB M M40 Sosnowiec
154 WALASZCZYK PIOTR M M30 Chorzów Endurance Team
155 DZIUBA PATRYK M M20 Lubliniec Mafia Team Lubliniec
156 GROCKI MIROSŁAW M M20 Chorzów HAZOKI
157 POPIELEWICZ MAREK M M50 Katowice METAL SERWIS SPORT TEAM
160 JAREK ADAM M M20 Mysłowice
161 HAJNRICH MACIEJ M M30 Katowice
162 DZIDOWSKI ALEKSANDER M M30 Zawiercie
166 URBAŃSKI GRZEGORZ M M30 Żywiec
167 STEFANIAK DAMIAN M M20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
170 KOBEL RADOSŁAW M M40 Mikołów
171 ŻYLSKI MAREK M M50 Siemianowice Śląskie
172 KLOSA ADAM M M30 Katowice
173 WIKTOR MATEUSZ M M20 Bielsko-Biała
176 KUŚ DAWID M M30 Katowice Polska Grupa Górnicza
180 PROKOPCZUK WIKTOR M M30 Tychy Magna Formpol Running Team
182 LICHOTA WOJCIECH M M30 Skoczów Lichota Team
184 TOMCZYK KRZYSZTOF M M30 Łaziska Górne Krav Maga Sagot
185 MAJ MIROSŁAW M M50 BIELSKO-BIAŁA
189 URBAN WIKTOR M M20 Zabrze Zabrzańscy Biegacze
190 KUSZEWSKI MATEUSZ M M20 Sosnowiec Brak
192 GAŁĄZKA ADRIAN M M30 Świętochłowice
193 GAŁKIEWICZ MICHAŁ M M40 Katowice
194 TRZCIONKA MIROSŁAW M M30 Katowice TRA team
196 GAŁĄZKA MAREK M M50 Świętochłowice
197 MICHNIEWICZ TADEUSZ M M50 Knurów niezrzeszony
201 KWIECIAK JAROSŁAW M M60 Dąbrowa Górnicza Stowarzyszenie Pogoria Biega
202 BRANDYS MICHAŁ M M30 Pawłowice Klub Biegacza Fartlek
204 BEDNARSKI MARIUSZ M M40 Toporowice Ostra Góra 351
205 BEDNARSKI IGOR M M20 Sosnowiec
206 GWIŻDŻ MARCIN M M40 Jaworzno
208 KOMORNICKI MICHAŁ M M30 Gliwice
209 KOTAS ADAM M M20 Katowice Parkrun Katowice
217 PODLEWSKI PIOTR M M30 Katowice
218 MULEWSKI BOGDAN M M40 Zabrze Zabrzańskie Parkowe Bieganie
219 SKWORC GRZEGORZ M M30 Siemianowice CoJaBiegne TEAM
220 SZCZYPA ROBERT M M30 Katowice 13
222 RADEK MICHAŁ M M30 Sosnowiec
223 BROL PIOTR M M30 siemianowice Endurance Team
224 INDYK WOJCIECH M M30 Katowice
226 ZWOLAK TOMASZ M M30 Zabrze Zabrzańscy Biegacze
227 STAJER TOMASZ M M30 Siemianowice Śląskie Endurance Team
228 THAMM MARIUSZ M M40 KATOWICE
229 GOŁEK TOMASZ M M30 Sosnowiec
230 KADULA PIOTR M M40 Jaworzno
231 MICHALIK MARCIN M M40 Katowice MICHALIKI
232 SZAFRON ŁUKASZ M M20 Chorzów
233 JÓZEF MAREK M M30 Katowice
235 PINKAWA GRZEGORZ M M30 Katowice Giszowiec Biega Razem
236 PLICH ANDRZEJ M M40 Mysłowice Namberłan No.1
238 WALKOWSKI DARIUSZ M M50 Ruda Śląska Augusteam
240 STAŃCZYK TOMASZ M M40 Kalety O co biega w Kaletach
241 WISEŁKA ANDRZEJ M M30 Rybnik
243 ZARĘBA GRZEGORZ M M20 Kęty
245 MAŃKA SŁAWOMIR M M20 Piasek
250 THOMPSON CHRISTOPHER M M50 St.Wendel tritronic team St.Wendel
253 NIBISZ TOMASZ M M30 Bytom
254 WOLNY MIROSŁAW M M40 Katowice
259 RAK MIREK M M50 bytom-stroszek BTM RUNNERS
260 ĆMIEL ADAM M M40 Siemianowice Śląskie ProfiAutoTeam
261 KOENIG KRZYSZTOF M M30 Katowice ProfiAutoTeam
262 MOSZ TOMASZ M M30 dąbrowa górnicza
264 GURCZYŃSKI KRZYSZTOF M M40 KATOWICE
265 FROŚ KAROL M M30 Żarki Letnisko
266 KOPIEC MARCIN M M40 Katowice
267 KOWALÓWKA ADAM M M30 Świętochłowice HAZOKI
268 KRYCZEK PIOTR M M30 Dąbrowa Górnicza Gym elToro Running Team
269 MUCHA MATEUSZ M M20 Siemianowice Śląskie Parkrun Katowice
273 ŚWITALSKI ADAM M M20 Chorzów
274 KORPOK KRZYSZTOF M M40 Katowice
275 ŻARŁOK IRENEUSZ M M40 Katowice
276 MAJEWSKI MICHAŁ M M30 Dąbrowa Górnicza Maj Music
277 RADZIEJEWSKI ZENON M M40 Jaworzno
278 NOSAL PAWEŁ M M30 Gliwice
280 KONOPKA DANIEL M M30 SOSNOWIEC
282 FIGIEL MARIUSZ M M40 Katowice Rundomato
284 ŁOPATOWSKI MICHAŁ M M30 Kraków OSTATNI BĘDĄ PIERWSZYMI KRAKÓW
285 ŁOPATOWSKI TOMASZ M M30 Kraków Prima Sort ZAKWAS Running Team Kraków
287 RIM MARCIN M M30 Łaziska Górne BBL Mikołów
289 ŁUKASZEWSKI MARCIN M M30 DĄBROWA GÓRNICZA
292 FIREK RAFAŁ M M40 Brzezinka
294 KOZIARZ ROMAN M M50 Katowice Stadion Śląski
297 SZNAPKA EUGENIUSZ M M60 Świętochłowice 3 kawały o...na YouTube
298 SEWERYN JACEK M M30 Mysłowice Turbo Żółwie
299 BŁASZCZYK CZESŁAW M M60 Katowice
300 KŁACZEK MATEUSZ M M20 Chorzów
303 PIĘTKA RADOSŁAW M M30 Sosnowiec
306 PASEK DAMIAN M M30 Bytom TEAM PASEK
307 KOKOT KRZYSZTOF M M40 Żory Niewybiegani
308 WĄSIK JAKUB M M30 Czeladź Da Vinci Team
309 GNIZA MARCIN M M30 Czechowice-Dziedzice DO PORZYGU OCR TEAM
312 POPIELA MIROSŁAW M M40 Gliwice Activ Eagles Pro
314 KOŁODZIEJCZYK DAMIAN M M20 Dąbrowa Górnicza
316 ZDEBEL DARIUSZ M M40 Piekary Slaskie Lecymy Durś
318 KLUSKA PIOTR M M50 Katowice
319 CHUANG CHORNG-YI M M30 Katowice
320 STOLECKI MATEUSZ M M20 Katowice
321 BRZÓZKA SEBASTIAN M M20 Sosnowiec
325 ORZECHOWSKI ADAM M M30 Katowice
326 STYRNA BOGUSŁAW M M60 Świętochłowice
328 BOROŃ DARIUSZ M M20 Kraków Asics FrontRunner Polska
329 BATOROWSKI MARIUSZ M M30 DĄBROWA GÓRNICZA
331 HRYNDIO JERZY M M60 KATOWICE Stadion Śląski
332 KASPRZYK MARIUSZ M M30 Sosnowiec
337 DOMAŃSKI JAROSŁAW M M30 Siemianowice Śląskie
338 BĄK GRZEGORZ M M20 Jaworzno
340 NANTKA WITEK M M30 Rybnik
341 CZUCZ MICHAŁ M M30 Chrzanów Parkrun Chrzanów
342 SKRZYPIEC SZYMON M M30 Rybnik
343 STACIWA SŁAWOMIR M M40 Katowice
344 WIATR KRYSTIAN M M30 Tychy SportRun Team
345 BRODA MARCIN M M30 Siemianowice śląskie HAZOKI
346 WYDRA ANDRZEJ M M30 Katowice
350 WIATR WOJCIECH M M30 Chorzów ENDURANCE TEAM
351 BRZOZOWICZ JAKUB M M30 Świętochłowice TS AKS Chorzów
353 CIOŁEK ŁUKASZ M M30 Będzin Brembo
354 SOBÓR KRZYSZTOF M M40 Dąbrowa Górnicza ViaCon Polska
355 KURAŚ DAMIAN M M40 KATOWICE ADS MASNA KRYTYCZNA
356 WŁADYCZUK TOMASZ M M30 Chudów
359 PIERZCHALSKI KRYSTIAN M M30 Chorzów
360 MAREK FRANCISZEK M M30 Katowice Energoprojekt-Katowice
367 SULEJEWSKI DARIUSZ M M40 KATOWICE
368 SCHUETZ PIOTR M M20 Siemianowice Śląskie
372 STASIERSKI MACIEJ M M30 Katowice Triathlon X-Team
375 BOJARSKI KRZYSZTOF M M50 Tychy STS Biegaton Mikołów
377 JÓZEF TOMASZ M M30 Dąbrowa Górnicza ADS MASNA
378 BRANDT MARCIN M M20 Piekary Śląskie
379 PARUSEL MARCIN M M20 Żyrowa
380 SOBAS JACEK M M30 Wrocław #AniołkiSobasa
383 ZIECINA MACIEJ M M40 katowice Ads Masna
385 ADAMCZYK MIROSŁAW M M40 Siemianowice Śląskie CSC Adventure Academy
387 SIWEK TOMASZ M M40 Czeladź ING Bank Śląski
388 GORAUS KAMIL M M30 Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA
389 SAGANOWSKI MARCIN M M40 TYCHY ADS Masna Krytyczna
390 LABE ANDRZEJ M M60 czeladz tkkf czeladz
392 JÓZEF MATEUSZ M M20 Katowice RUNDOMATO
393 PSTRAŚ LESZEK M M30 Katowice parkrun Katowice
394 PILARSKI RADEK M M40 Katowice -
395 GOGOLIN JERZY M M60 Zabrze
396 OLEKSY KRZYSZTOF M M40 Katowice ADS Masna
397 OBOZ PAWEL M M30 Andrychów URODZENI BIEGACZE
398 MAŁYSKA WALDEMAR M M60 Częstochowa
401 KIRSCH RAFAŁ M M30 Katowice
404 SZYMKOWSKI KRZYSZTOF M M40 Czestochowa
405 MLECZKO MARIAN M M50 Zabrze Aktywne Zabrze
406 MARSZAŁKOWSKI ADAM M M30 Gorzyce K.S. Forma Wodzisław Śląski
407 SIPIERA TOMASZ M M40 Kraków - Giebułtów
408 BULICA RAFAŁ M M40 Dabrowa Gornicza Brembo
409 GARNEK ANDRZEJ M M30 Dąbrowa Górnicza Brembo
410 HAŁADUS MARCIN M M30 Miłość Brembo
411 STODOLSKI MATEUSZ M M30 Bolesław SAINT-GOBAIN SQUAD
412 ŚWIĘDRYCH MAREK M M30 CZERMNA
413 WOJDYŁO DOMINIK M M30 Dąbrowa Górnicza Brembo
414 WYPYSIŃSKI DANIEL M M30 Dąbrowa Górnicza Brembo
416 ZIELONKA ROMAN M M40 Dąbrowa Górnicza BREMBO
417 KULESZA MICHAŁ M M30 Węgry
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
ADAMIEC-TRUTWIN KRZYSZTOF M M20 Chorzów KLUB AKTYWNYCH RODZIN
ANTOLAK EDWARD M M60 Katowice TKKF Saturn Czeladź
BAJOR RAFAŁ M M40 żory Rebellion Of Free Runners
BAUMGART JACEK M M50 Osielsko Biegaj z Dębami
BĄCOL ARKADIUSZ M M30 Siemianowice Śląskie
BENISZ WOJCIECH M M30 Tarnowskie Góry
BINIECKI BARTEK M M30 Bytom
BUDA MICHAŁ M M40 Pszczyna PSZCZYNA BIEGA
BULAK WITOLD M M30 Chorzów parkrun Katowice
CZAJA TOMASZ M M30 Katowice
DĄBROWSKI PAWEŁ M M30 Chorzów Batory
DRĄG GRZEGORZ M M30 Tychy
FROSZTEGA ARTUR M M40 Katowice UKS JUDO MYSŁOWICE
GAIK KAMIL M M20 Sosnowiec MKS MO Płomień Sosnowiec
GILGE ALEKSANDER M M40 Ożarowice
GOLECZKO MARIUSZ M M20 Ruda Śląska
GOŁĘBIOWSKI PIOTR M M30 Chorzów
GREGORCZYK MARCIN M M40 Mikołów bbl Mikołów
HORZELA ADAM M M30 Katowice
JAMIŃSKI ADAM M M20 Tychy MIZUNO TEAM
JUSZCZAK GRZEGORZ M M30 Tychy
KACZMAREK LUKASZ M M40 Katowice
KĘSICKI ROBERT M M30 Katowice CoJaBiegne Team
KLIMAS KAMIL M M30 Katowice
KMERA TOMASZ M M30 Sosnowiec Saint-Gobain-SQUAD
KOCIEMBA PATRYK M M30 Gliwice
KOS ŁUKASZ M M30 Katowice KTW // kos.ac
KRAWCZYK KRZYSZTOF M M30 Radzionków
KWINTA TOMASZ M M50 Katowice Szwagier Biega
LESZCZAWSKI ANDRZEJ M M50 sosnowiec
LISOWSKI MARCIN M M30 Mysłowice
LOSKA MICHAŁ M M30 Tychy Baran Trail Race
MALYSA MARCIN M M30 Chorzów Vegan runers
MAN JAKUB M M30 Katowice
MARKOWSKI KRZYSZTOF M M20 Kamienica Polska
MAZUREK GRZEGORZ M M40 Ustroń
MRACHACZ PIOTR M M20 Bytom Inżynieria Biegania TEAM
MROŻEK ZBIGNIEW M M50 Dąbrowa Górnicza Z bieganiem mi do twarzy
MUSIAŁ ANDRZEJ M M40 Katowice
NOWAK ŁUKASZ M M30 Katowice PORAŻENI SPORTEM
OLEC NORBERT M M30 Gliwice
PASIEKA MICHAŁ M M20 Dąbrowa Górnicza
PIECZARA BŁAŻEJ M M30 JAWORZNO MCKIS JAWORZNO
PIECZARA KRZYSZTOF M M30 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
PIELOK WOJCIECH M M30 Chorzów
PIOTROWSKI MACIEJ M M20 Będzin Saint-Gobain Squad
POTĘGA GRZEGORZ M M40 Dąbrowa Górnicza
PROCNER BARTOSZ M M20 Ustroń
PRZYŁUDZKI JANUSZ M M60 Mikołów
PYTEL MAREK M M40 Katowice
ROBAKOWSKI ROBERT M M40 Myszkow
SIKORA ADAM M M20 Katowice
STARY DAMIAN M M40 Ruda Śląska ADS MASNA
STRUMIŃSKI EMIL M M20 Czeladź Moveman.pl
SYROCKI ARKADIUSZ M M30 Tychy Brembo
SZULC TOMASZ M M30 Siemianowice Śląskie Innoteam
SZYMAŃSKI KRZYSZTOF M M30 Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
SZYNAWA ADRIAN M M30 Siemianowice Śląskie Raiffeisen Polbank Sport Team
ŚWIDERSKI JACEK M M30 Siemianowice Śląskie Endurance Team
URBANKIEWICZ MARCIN M M30 katowice
WITCZAK ADAM M M30 Pyskowice
WITKOWSKI PRZEMYSŁAW M M30 Chorzów
WŁOSTOWSKI MATEUSZ M M20 Bytom TEAM PASEK
WRZECIONKOWSKI ADRIAN M M30 Tychy
ZAURSKI TOMASZ M M30 Bytom
ZBIERAŃSKI DARIUSZ M M30 Żarki Letnisko
ZIMOŃ DAWID M M20 Rybnik