Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Wrocław

  • 26.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 (1) 539 KOWALSKI WOJCIECH M M30 NADOLICE WIELKIE ŚLĄSK WROCŁAW 00:15:22 00:15:22
2 (2) 1 BORATYŃSKI DARIUSZ M M20 WROCŁAW CITY TRAIL TEAM/WOSIEK TEAM 00:15:39 00:15:39
3 (3) 447 SOBAS JACEK M M30 KĘDZIERZYN-KOŹLE #SOBASTEAM / RUNNERSCLUB.PL 00:16:00 00:16:00
4 (4) 340 SAWICKI MACIEJ M M20 PACZKÓW 00:16:30 00:16:30
5 (5) 508 SOBCZYK TOMASZ M M40 WROCŁAW TEAM LUKS ŻÓRAWINA- WROCŁAW 00:16:51 00:16:51
6 (6) 296 REGIMOWICZ TOMASZ M M40 WROCŁAW KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW 00:17:09 00:17:09
7 (7) 466 GROSICKI WIT M M20 LEGNICA KB LEW LEGNICA 00:17:11 00:17:11
8 (8) 81 URBANOWSKI WOJCIECH M M30 WROCŁAW INSERT TEAM 00:17:14 00:17:14
9 (9) 279 PELC PAWEŁ M M30 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 00:17:21 00:17:21
10 (10) 359 TUBEK SEBASTIAN M M20 WROCŁAW #SOBASTEAM 00:17:23 00:17:23
11 (11) 529 MOSIEJ RAMZES M M20 BIAŁYSTOK KS PODLASIE 00:17:25 00:17:26
12 (12) 300 KLATKA ŁUKASZ M M20 LUBAŃ SL GKS OLSZA OLSZYNA 00:17:28 00:17:28
13 (13) 68 KOZŁOWICZ TOMASZ M M20 WIELKA LIPA ATHLETICS TEAM PRUSICE 00:17:45 00:17:46
14 (14) 16 KULCZEWSKI ŁUKASZ M M30 WROCŁAW KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW 00:17:53 00:17:54
15 (15) 322 WALOSZCZYK BARTŁOMIEJ M M40 ŚWIĘTOSZÓW ULKS BYSTRZYCA KŁODZKA / JW2399ŚWIĘTOSZÓW 00:18:02 00:18:02
16 (16) 383 PYZIK WOJCIECH M M40 WROCŁAW ARKANA RUNNING TEAM 00:18:04 00:18:05
17 (17) 518 WEJMAN PIOTR M M30 WROCŁAW 00:18:12 00:18:12
18 (19) 533 SZWAJA MATEUSZ M M20 GLIWICE UKS KOMETA GLIWICE 00:18:22 00:18:22
19 (20) 545 MAZURKIEWICZ DAREK M M30 SMOLEC 00:18:26 00:18:27
20 (21) 541 GRUDZIŃSKI ADAM M M20 LUBLIN TWG VOLUNTEERS 00:18:35 00:18:36
21 (22) 410 CWYNAR DAMIAN M M20 WROCŁAW NIGHT RUNNERS WROCŁAW/MATNER RUNNING TEAM 00:18:36 00:18:36
22 (24) 311 SZAFRON ŁUKASZ M M20 CHORZÓW 00:18:41 00:18:42
23 (25) 461 BEHRENDT PAWEŁ M M30 TORUŃ KALOS KAGATOS / OIRP WROCŁAW 00:18:52 00:18:53
24 (26) 416 KORZEŃ ARTUR M M40 OŁAWA KB HARCOWNIK 00:18:59 00:19:00
25 (27) 431 DURMAJ BARTEK M M30 WROCŁAW 00:19:00 00:19:01
26 (28) 435 OZIĘBAŁA ALEKSANDER M M20 OBORNIKI ŚLĄSKIE 00:19:01 00:19:07
27 (30) 442 WÓJCIK MICHAŁ M M30 WROCŁAW SPARTA WROCŁAW 00:19:10 00:19:14
28 (31) 149 PRZYSTARZ ARTUR M M40 OBORNIKI ŚLĄSKIE OBORYGENI 00:19:16 00:19:18
29 (32) 380 BORUCH JAREK M M30 WROCŁAW MATNER RUNNING TEAM 00:19:21 00:19:23
30 (33) 310 PRUSEK PIOTR M M40 ŚRODA ŚLASKA 00:19:23 00:19:25
31 (34) 103 NOWICKI MATEUSZ M M20 WROCŁAW 00:19:31 00:19:32
32 (35) 406 MARTOWSKI MACIEJ M M40 WROCŁAW EUROPA UBEZPIECZENIA 00:19:31 00:19:33
33 (36) 524 BASIŃSKI LESZEK M M50 CZERNICA GARDZIELEWSKI TEAM 00:19:36 00:19:36
34 (37) 463 MIELCZAREK DAWID M M30 KĘPNO 00:19:41 00:19:45
35 (38) 428 SZCZOT ANDRZEJ M M40 WROCŁAW 00:19:43 00:19:45
36 (40) 224 ANUSZ ADAM M M30 IMBRAMOWICE ŻARÓW BIEGA 00:19:50 00:19:53
37 (41) 384 ŻURAW WIKTOR M M20 SOKOLNIKI 00:19:53 00:19:54
38 (42) 36 MAZUR MARIUSZ M M30 WROCŁAW SKORPION POLKOWICE 00:19:54 00:19:55
39 (43) 439 WÓJCIK SŁAWOMIR M M40 WROCŁAW 00:19:56 00:19:57
40 (44) 470 MELNYK IVAN M M30 WROCŁAW 00:19:54 00:19:57
41 (45) 197 ROMANOWSKI PIOTR M M30 WYSOKA 00:19:57 00:19:59
42 (46) 162 KURTA GRZEGORZ M M30 WROCŁAW CS RUNNING TEAM 00:19:54 00:20:00
43 (47) 278 TREGUB IGOR M M20 WROCLAW 00:19:58 00:20:01
44 (48) 370 IWASZCZYSZYN TOMASZ M M20 WROCŁAW 00:19:59 00:20:03
45 (49) 266 OPIOŁA DAMIAN M M20 WIERZBICE 00:20:01 00:20:04
46 (50) 309 SZPAK MAREK M M20 LESZNO OIRP WROCŁAW 00:20:04 00:20:06
47 (51) 401 GRZEGORCZYK WOJCIECH M M30 WROCŁAW 00:20:07 00:20:09
48 (52) 339 SOKOŁOWSKI JAREK M M30 WROCŁAW 00:20:08 00:20:11
49 (53) 146 STRZAŁKA SŁAWOMIR M M30 WROCŁAW EUROPA UBEZPIECZENIA 00:20:08 00:20:11
50 (54) 232 STEFANIAK DAMIAN M M20 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 00:20:12 00:20:14
51 (56) 261 DEPCZYŃSKI WOJCIECH M M40 SIECHNICE ALEKTUM TEAM 00:20:21 00:20:26
52 (57) 50 KWAŚNIK ROBERT M M30 WROCŁAW 00:20:33 00:20:36
53 (58) 472 NOWAK PAWEŁ M M30 WROCŁAW LAND ROWER WROCŁAW 00:20:40 00:20:40
54 (59) 366 WENCEL DANIEL M M20 MIEJSKA GÓRKA 00:20:40 00:20:44
55 (60) 512 MOŻEJKO ZBIGNIEW M M40 WROCŁAW 00:20:42 00:20:43
56 (61) 94 KROWISZ KAMIL M M40 DOBRZYKOWICE MATNER RUNNING TEAM 00:20:42 00:20:45
57 (62) 531 CHOJNACKI GRZEGORZ M M40 WROCŁAW WKB "PIAST" WROCŁAW 00:20:48 00:20:51
58 (64) 437 MAJDAŃSKI TOMASZ M M30 WROCŁAW 00:20:51 00:20:53
59 (65) 78 SROKOWSKI ŁUKASZ M M30 WROCŁAW HAKUNA MATATA 00:20:52 00:20:55
60 (66) 468 TOMCZAK HENRYK M M50 WROCŁAW UNIWERSYTET WROCŁAWSKI 00:20:54 00:20:56
61 (67) 238 HAWRYLISZYN JAN M M30 ŁOZINA 00:20:55 00:21:10
62 (68) 511 KIŃCZYK TOMASZ M M30 OŁAWA OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA 00:20:57 00:20:59
63 (69) 248 BRAŃKA ŁUKASZ M M30 ŻARÓW ŻARÓW BIEGA 00:20:59 00:21:03
64 (70) 242 CATTI ROBERTO M M30 WROCLAW 00:21:01 00:21:05
65 (71) 80 CHROBOT KRZYSZTOF M M50 WROCŁAW ŚLĘZAK TEAM 00:21:01 00:21:02
66 (72) 75 CZARCIŃSKI MICHAŁ M M40 WROCŁAW 00:21:03 00:21:07
67 (73) 441 KRZACZKOWSKI ŁUKASZ M M30 WROCŁAW DZIKI WROCŁAW 00:21:11 00:21:13
68 (74) 200 WIELGUS PIOTR M M30 WROCŁAW PTHW WROCŁAW 00:21:11 00:21:12
69 (77) 90 CZECHOWSKI PAWEŁ M M30 WROCŁAW 00:21:24 00:21:28
70 (79) 479 STANIEC PIOTR M M40 KIELCE ŚLĘZAK TEAM 00:21:32 00:21:33
71 (80) 520 WIKTORSKI MIESZKO M M30 WROCŁAW TRENUJ Z NAMI 00:21:33 00:21:33
72 (81) 257 SZARATA TOMASZ M M40 MIŁOSZYCE KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE 00:21:37 00:21:39
73 (82) 239 ŁADOŃSKI RYSZARD M M60 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 00:21:37 00:21:42
74 (83) 44 MIELCZAREK TOMASZ M M40 WROCŁAW 00:21:41 00:21:51
75 (84) 458 KRZYŚKÓW PIOTR M M30 WROCŁAW VELICANTE SPORT TEAM 00:21:43 00:21:48
76 (85) 58 KUCHARSKI ROBERT M M30 WROCŁAW SKLEP BIEGACZA WROCŁAW 00:21:44 00:22:00
77 (87) 202 RUŁA MACIEJ M M20 TRZEBNICA 00:21:48 00:22:01
78 (88) 243 MARZEC TOMASZ M M30 WROCLAW 00:21:48 00:21:55
79 (89) 379 HAJDASZ TOMASZ M M40 KĄTY WROCŁAWSKIE 00:21:49 00:21:54
80 (90) 275 DUDA JAKUB M M30 WLEŃ 00:21:50 00:22:12
81 (91) 430 KUKOTKO PAWEŁ M M30 WROCŁAW 00:21:52 00:21:56
82 (93) 151 DULIŃSKI ADAM M M30 OBORNIKI ŚLĄSKIE OBORYGENI 00:21:58 00:22:01
83 (94) 169 KRAUSE TOMASZ M M30 WROCŁAW HAKUNA MATATA :) 00:21:58 00:22:07
84 (95) 421 KURAL ŁUKASZ M M20 WROCŁAW POLMERUN 00:22:02 00:22:07
85 (96) 229 KRZEMIŃSKI RYSZARD M M30 WROCŁAW 10 WPDOW 00:22:05 00:22:13
86 (97) 360 BORATYŃSKI PIOTR M M40 WROCŁAW CAPITOL I PRZYJACIELE 00:22:07 00:22:17
87 (98) 371 CZAPLIŃSKI JAROSŁAW M M30 LUBLIN RATOWNIKI.UMLUB.2015 00:22:08 00:22:23
88 (99) 393 CISŁO KRZYSZTOF M M30 WYSOKA ARDENTCODE 00:22:19 00:22:21
89 (100) 157 RYBIAŃSKI JACEK M M40 WROCLAW CENEO RUNNING TEAM 00:22:20 00:22:27
90 (101) 29 WANDEL PIOTR M M40 WROCŁAW 00:22:23 00:22:27
91 (102) 414 DZWONEK RYSZARD M M40 BRZEG KOTWICA BRZEG 00:22:24 00:22:28
92 (103) 347 WAJDZIK RAFAŁ M M20 WROCŁAW 00:22:27 00:22:28
93 (104) 537 POTERALSKI PIOTR M M20 SKRZYDLOTA OPOLEBIEGA.PL 00:22:27 00:22:31
94 (105) 362 MROZ MARIUSZ M M40 WROCLAW 00:22:28 00:22:28
95 (107) 509 GRĄSZCZAK MARIUSZ M M30 KĘPNO KS LENIWIEC 00:22:31 00:22:34
96 (108) 381 DŁUGOKĘCKI DAVID M M30 WROCŁAW 00:22:34 00:22:42
97 (111) 464 SIEŃCZYK MARCIN M M30 WROCŁAW WRORUN JAGODNO 00:22:48 00:22:58
98 (112) 418 ZIMOŃ ADAM M M40 WROCŁAW RAKOWSKI-KAGLIK BROKERZY UBEZPIECZENIOWI 00:22:48 00:22:54
99 (113) 35 LEWANDOWSKI LESZEK M M30 BRZEZINA POWSTAŃCY Z KANAPY 00:22:51 00:22:56
100 (114) 38 STASIAK MACIEJ M M30 SYCÓW 00:22:53 00:22:56
101 (119) 191 KOBOS RADOSŁAW M M30 SIECHNICE 00:23:00 00:23:10
102 (120) 535 GWARNA ŁUKASZ M M30 WROCŁAW 00:23:00 00:23:06
103 (121) 83 KONOPACKI KRZYSZTOF M M40 ZĄBKOWICE ŚLASKIE ABY DO METY 00:23:00 00:23:03
104 (122) 526 ŁOPOKA PRZEMYSŁAW M M20 NIEDŹWIEDNIK ABY DO METY 00:23:01 00:23:03
105 (123) 110 KOLASA PIOTR M M20 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 00:23:03 00:23:08
106 (124) 285 TOM ANDRZEJ M M60 WROCŁAW 00:23:03 00:23:13
107 (126) 358 ANTONISZYN DARIUSZ M M50 WROCŁAW MATNER RUNNING TEAM 00:23:05 00:23:13
108 (127) 187 MANKOWSKI KAMIL M M20 WROCLAW 00:23:05 00:23:15
109 (129) 262 PRUKOP WOJCIECH M M50 WROCŁAW 00:23:07 00:23:33
110 (130) 39 JAROSZ PAWEŁ M M20 WROCŁAW AMATOR WROCŁAWTEAM 00:23:09 00:23:13
111 (131) 297 JUSZCZAK GRZEGORZ M M40 WROCŁAW 00:23:16 00:23:24
112 (133) 471 FISHCHUK OLEH M M20 WROCŁAW SLAWA UKRAINIE 00:23:24 00:23:28
113 (136) 98 GAWRON PIOTR M M40 BYTÓW KB GOCH BYTÓW 00:23:30 00:23:43
114 (137) 259 KOBUSIŃSKI MACIEJ M M20 WROCŁAW 00:23:30 00:23:39
115 (138) 87 CIOSK ŁUKASZ M M30 WROCŁAW KLUB BIEGACZA KP 00:23:31 00:23:36
116 (139) 57 ŻMINKOWSKI KRZYSZTOF M M30 WROCŁAW 00:23:32 00:23:43
117 (140) 357 SZUMILAK ADAM M M30 WROCŁAW 00:23:33 00:23:41
118 (141) 270 POLIWODA TOMASZ M M30 WYSOKA POLIWODA TEAM 00:23:41 00:23:51
119 (143) 158 ŁUSZCZYK WALTER M M30 WROCŁAW CENEO RUNNING TEAM 00:23:43 00:23:50
120 (144) 196 GOMOŁA MATEUSZ M M30 KRZEPTÓW 00:23:44 00:23:53
121 (145) 413 ZIELINSKI KRZYSZTOF M M40 LUTYNIA 00:23:44 00:24:04
122 (146) 316 SZEWCZUWIANIEC JACEK M M30 JELENIA GÓRA 00:23:45 00:23:56
123 (147) 523 MYSYK JAKUB M M30 WROCŁAW NOA 00:23:47 00:24:09
124 (148) 465 OLACZEK ŁUKASZ M M30 MROZÓW WIECZORNI BIEGACZE 00:23:49 00:24:07
125 (149) 372 KOWAL KRZYSZTOF M M30 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 00:23:51 00:24:05
126 (150) 411 LADACZEK MICHAŁ M M30 WROCŁAW 00:23:52 00:24:06
127 (151) 117 NIEMYJSKI JAKUB M M30 WROCŁAW 00:23:56 00:24:18
128 (152) 255 RZEWUSKI WITEK M M30 WROCLAW 00:23:57 00:24:12
129 (153) 453 WROBEL WOJTEK M M40 SZCZYTKOWICE SZCZYTKOWICE W BIEGU 00:24:02 00:24:09
130 (154) 123 RAJCA BARTŁOMIEJ M M40 WROCŁAW SELFMADE MAN TEAM 00:24:03 00:24:16
131 (156) 417 MIROS JANUSZ M M40 WROCŁAW 00:24:05 00:24:17
132 (157) 302 HOJKA MACIEJ M M30 SMOLEC 00:24:05 00:24:31
133 (158) 443 SŁABY PIOTR M M50 WROCŁAW 00:24:06 00:24:21
134 (159) 247 KURILEC KRZYSZTOF M M50 WROCŁAW MATNER RUNNING TEAM 00:24:06 00:24:14
135 (161) 84 KOPACZ MICHAŁ M M20 WROCŁAW PERŁA TEAM 00:24:09 00:24:29
136 (163) 244 GAWRON ARKADIUSZ M M20 WROCŁAW 00:24:12 00:24:24
137 (165) 329 NOWAK DANIEL M M40 WROCŁAW 00:24:14 00:24:48
138 (166) 473 CHODLEWSKI KRZYSZTOF M M20 WROCŁAW MOC NA TALERZU 00:24:14 00:24:30
139 (168) 412 JĘDRUSIAK BARTOSZ M M30 WROCŁAW WILD PANDAS 00:24:16 00:24:30
140 (169) 293 ZAJĄCZKOWSKI MICHAŁ M M20 WROCŁAW 00:24:19 00:24:30
141 (171) 291 MOŻEJKO KRZYSZTOF M M30 WROCŁAW STREFA-DOBREJ-FORMY.COM 00:24:24 00:24:28
142 (172) 305 WINIARSKI MARCIN M M30 WROCŁAW 00:24:26 00:24:46
143 (174) 434 FESTA DOMENICO M M30 WROCLAW TRÓJKĄT BIEGA 00:24:31 00:24:40
144 (175) 246 SIKORA MICHAŁ M M30 KIEŁCZÓW 00:24:33 00:24:49
145 (176) 21 SROCZYŃSKI ARKADIUSZ M M30 WROCŁAW 00:24:34 00:24:38
146 (179) 105 GRYGIEL KAROL M M40 WROCŁAW OFERTEO RUNNING TEAM 00:24:49 00:24:56
147 (180) 445 IWASZCZYSZYN TADEUSZ M M20 WROCŁAW 00:24:49 00:24:52
148 (181) 330 DUDEK GRZEGORZ M M30 WROCŁAW CENEO RUNNING TEAM 00:24:51 00:24:58
149 (183) 304 KOWALSKI PIOTR M M20 WROCŁAW DRUKARZE 00:24:57 00:25:24
150 (184) 222 GONERA KRZYSZTOF M M40 KAMIENIEC WROCŁAWSKI RAWLPLUG SA 00:24:57 00:25:22
151 (185) 147 WOJCIECHOWSKI BARTOSZ M M40 WROCŁAW 00:24:59 00:25:20
152 (186) 167 ZASADA MICHAŁ M M40 DOMASŁAW PRO-RUN WROCŁAW 00:24:59 00:25:16
153 (187) 348 DRELICHOWSKI DANIEL M M40 WROCŁAW MEBLE ITP. 00:24:59 00:25:10
154 (188) 543 GZYL MICHAŁ M M20 SMARDZÓW TWG VOLUNTEERS 00:24:59 00:25:12
155 (189) 102 BARYSKI MACIEJ M M30 WROCŁAW 00:25:03 00:25:11
156 (190) 214 MINKINA MACIEJ M M30 WROCLAW 00:25:05 00:25:18
157 (191) 282 CHMIELEWSKI PAWEŁ M M40 NAMYSŁÓW RODZINA NA 5 00:25:05 00:25:17
158 (192) 438 ANDOLFO MICHELE M M30 WROCLAW 00:25:07 00:25:15
159 (194) 295 BRYSIAK ZIEMOWIT M M40 WROCLAW 00:25:11 00:25:23
160 (195) 277 KORNAŚ MARCIN M M30 ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN 00:25:18 00:25:20
161 (196) 361 FRYSZTAK TOMASZ M M40 ŁUCZYNA KB LUPUS OLEŚNICA 00:25:20 00:25:21
162 (197) 220 DZIUBA PATRYK M M20 LUBLINIEC MAFIA TEAM LUBLINIEC 00:25:21 00:25:24
163 (198) 451 SOSIŃSKI PAWEŁ M M30 DĄBROWA CHEŁMIŃSKA BEZPIECZNY OPERATOR 00:25:21 00:25:23
164 (199) 28 OGÓREK KRZYSZTOF M M30 WROCŁAW 00:25:22 00:25:27
165 (200) 532 MROCZKO MICHAŁ M M20 SOBIN 00:25:23 00:25:27
166 (205) 542 VOVK ROMAN M M20 WROCŁAW 00:25:36 00:25:40
167 (206) 274 PUDLIS DAWID M M20 WROCŁAW INFORMACJA KULTURALNO-SPORTOWA STUDENTÓW 00:25:40 00:25:58
168 (207) 396 SOŁTYSIAK BARTŁOMIEJ M M20 WROCŁAW 00:25:41 00:25:59
169 (208) 510 MOSZUMAŃSKI PATRYK M M40 WROCŁAW 00:25:50 00:26:08
170 (211) 299 NALEPA PAWEŁ M M30 WROCŁAW 00:25:58 00:26:22
171 (213) 376 WOJTYŁŁO KRZYSZTOF M M60 WROCŁAW WKB "PIAST" WROCŁAW 00:26:02 00:26:12
172 (214) 228 ŻYŁA JANUSZ M M60 WROCŁAW 00:26:03 00:26:19
173 (215) 70 SZCZEPAŃSKI DAREK M M50 WROCŁAW 00:26:06 00:26:20
174 (216) 249 KOZIOROWSKI RAFAŁ M M30 WROCŁAW LKS MECHANIK KOCHCICE 00:26:06 00:26:15
175 (218) 335 PASTERNAK ROMAN M M30 SOBIN RATOWNICY ZG RUDNA 00:26:13 00:26:17
176 (220) 367 SEMICZEK ADAM M M40 KIEŁCZÓW POWSTAŃCY Z KANAPY 00:26:17 00:26:31
177 (222) 267 MARZEC DOMINIK M M20 WROCŁAW 00:26:18 00:26:24
178 (223) 326 PLĄSEK SYLWESTER M M40 POLICE LOVELASY 00:26:20 00:26:37
179 (224) 234 STANISZ RADOSŁAW M M30 WROCŁAW 00:26:24 00:26:29
180 (225) 530 FRYDECKI SŁAWOMIR M M50 ŻRÓDŁA 00:26:24 00:26:32
181 (226) 457 MATUSIAK MIROSŁAW M M30 WROCŁAW ARDENTCODE 00:26:28 00:26:48
182 (227) 254 FLORCZAK ZDZISŁAW M M60 WROCŁAW MATNER RUNNING TEAM 00:26:28 00:26:34
183 (228) 382 BARAN JAKUB M M30 SIECHNICE ARDENTCODE 00:26:28 00:26:49
184 (229) 89 GALA PRZEMYSLAW M M30 WROCLAW 00:26:28 00:26:59
185 (232) 387 MACIANTOWICZ WOJTEK M M40 WROCŁAW 00:26:30 00:26:50
186 (233) 546 ROSOLAK MICHAŁ M M30 DŁUGOŁĘKA 00:26:31 00:26:57
187 (234) 164 OZIMINA HUBERT M M40 OBORNIKI ŚLĄSKIE OBORYGENI 00:26:36 00:26:52
188 (237) 251 BARNAT DANIEL M M20 JAWOR 00:26:48 00:27:00
189 (240) 217 FIJARCZYK TOMASZ M M30 WROCŁAW SENTE RUNNING TEAM 00:26:53 00:27:16
190 (243) 213 BIELEJEWSKI ŁUKASZ M M40 WROCLAW 00:26:59 00:27:29
191 (244) 474 KWAŚNIAK MARCIN M M20 WROCŁAW MOC NA TALERZU 00:27:00 00:27:16
192 (245) 62 ZAWADZKI MICHAŁ M M40 WROCŁAW 00:27:03 00:27:31
193 (247) 399 CYWIŃSKI BARTŁOMIEJ M M40 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 00:27:06 00:27:31
194 (249) 389 KORZAK PIOTR M M30 BRZEG DOLNY 00:27:10 00:27:25
195 (250) 137 SURMA ANTONI M M20 WROCŁAW 00:27:12 00:27:35
196 (251) 182 KULCZAK ADRIAN M M20 WROCŁAW 00:27:13 00:27:24
197 (253) 184 GEREMESZ JACEK M M20 WROCŁAW 00:27:15 00:27:31
198 (255) 444 SKULIMA SZYMON M M20 WROCŁAW TWG VOLUNTEERS 00:27:17 00:27:25
199 (258) 284 FURLEPA ADAM M M40 WROCŁAW 00:27:20 00:27:42
200 (261) 31 HAWRON TOMASZ M M40 WROCŁAW 00:27:29 00:28:02
201 (262) 20 BOREK MATEUSZ M M20 WROCŁAW 00:27:30 00:27:35
202 (264) 17 GOŁUCH ARKADIUSZ M M40 ŁAGIEWNIKI AUTSAJDER 00:27:32 00:27:50
203 (267) 392 WANAT WACŁAW M M60 WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 00:27:39 00:27:59
204 (268) 236 SERAFIN MICHAŁ M M30 WROCŁAW 00:27:39 00:27:57
205 (269) 170 KLESTA RAFAŁ M M30 WROCŁAW 00:27:39 00:28:00
206 (271) 424 KOWALKOWSKI IRENEUSZ M M30 WROCŁAW 00:27:42 00:27:58
207 (273) 288 WOŹNIAK KONRAD M M30 WROCŁAW 00:27:56 00:28:08
208 (280) 55 MISZKIEŁO ADRIAN M M40 WROCŁAW LIPA PIOTROWSKA 00:28:07 00:28:35
209 (281) 528 JUCZKIEWICZ DOMINIK M M30 WROCŁAW 00:28:08 00:28:16
210 (283) 377 BUTRYM PAWEŁ M M30 WROCŁAW 00:28:13 00:28:15
211 (285) 211 PIETRASZEK PAWEŁ M M30 WROCŁAW KLUB BOBIKA 00:28:14 00:28:22
212 (288) 59 PĄGOWSKI ANDRZEJ M M40 WROCŁAW 00:28:19 00:28:29
213 (290) 436 KROK KRZYSZTOF M M50 MUSZYNA NIEZRZESZONY 00:28:23 00:28:34
214 (293) 375 WIŚNIEWSKI MACIEJ M M40 WROCŁAW MAVIX TEAM 00:28:26 00:28:49
215 (296) 26 GOWIN GRZEGORZ M M20 ŁODYGOWICE DRUŻYNA SZPIKU 00:28:34 00:28:55
216 (303) 355 PRASAL KONRAD M M20 ŁÓDŹ TWG VOLUNTEERS 00:28:51 00:28:59
217 (304) 452 NOWAK DAMIAN M M20 RAWICZ 00:28:53 00:29:09
218 (308) 407 KUŹMICKI KAROL M M50 WROCŁAW 00:29:06 00:29:33
219 (317) 476 WOJTON MIECZYSŁAW M M50 WROCŁAW 00:29:27 00:29:41
220 (319) 538 KAŁĘKA PATRYK M M20 ŻÓRAWINA TEAM LUKS ŻÓRAWINA- WROCŁAW 00:29:28 00:29:42
221 (321) 286 RANOWICZ MICHAŁ M M30 SIECHNICE 00:29:34 00:29:50
222 (325) 263 BARYLSKI DARIUSZ M M40 WROCŁAW 00:29:50 00:30:09
223 (328) 331 HACUŚ TOMASZ M M40 WROCŁAW 00:29:58 00:30:12
224 (330) 53 SZNAJDER MICHAŁ M M30 WROCŁAW 00:30:08 00:30:37
225 (331) 548 ŁUCZAK JAKUB M M20 MALANÓW NIEBIEGAMBOLUBIĘ 00:30:09 00:30:41
226 (336) 42 LIZAK MARCIN M M30 KĄTY WROCŁAWSKIE 00:30:14 00:30:25
227 (339) 404 LENIEC PAWEŁ M M20 SZCZECINEK 00:30:23 00:30:31
228 (350) 47 PUCEK PRZEMYSŁAW M M40 SMOLEC WKB PIAST WROCŁAW 00:31:08 00:31:26
229 (351) 519 ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF M M30 MIEJSKA GÓRKA ZMIERZAJĄC DO CELU 00:31:09 00:31:27
230 (352) 455 MASALSKI PRZEMYSŁAW M M30 WROCŁAW END OR FINA(Ł) TEAM 00:31:09 00:31:33
231 (354) 104 KARWAT DAWID M M20 ŚWIEBODZICE 00:31:11 00:31:38
232 (355) 337 KOTKOWSKI TOMALA M M30 WROCŁAW 00:31:14 00:31:20
233 (359) 386 BUCZEK ŁUKASZ M M20 WROCŁAW 00:31:16 00:31:23
234 (365) 165 BAIWIR ERIC M M30 NINANE OBORYGENI 00:31:32 00:31:47
235 (366) 73 SZYDA JACEK M M40 WROCŁAW 00:31:35 00:31:55
236 (367) 344 SIEPRAWSKI JAKUB M M20 LEGNICA TWG VOLUNTEERS 00:31:35 00:31:42
237 (369) 201 STANISZ ROMUALD M M60 STRZELIN 00:31:44 00:32:01
238 (386) 179 KĘDZIERSKI JAKUB M M20 CHOSZCZNO 00:33:04 00:33:18
239 (390) 260 ŻÓŁTOWSKI TOMASZ M M30 WROCŁAW 00:33:25 00:33:54
240 (392) 237 MATNER PAWEŁ M M20 NYSA MATNER RUNNING TEAM 00:33:34 00:33:34
241 (405) 527 CIEPERSKI KRZYSZTOF M M30 LUTOMIERZ 00:34:33 00:34:40
242 (406) 429 ADAMSKI MACIEJ M M20 WROCŁAW TWG VOLUNTEERS 00:34:49 00:34:49
243 (408) 391 SZACHEWICZ SLAWEK M M30 WROCLAW 00:35:49 00:36:16
244 (410) 181 PIREK PAWEŁ M M60 BRZEG DOLNY FAT BAT TEAM 00:36:06 00:36:19
245 (417) 25 OLCZYK ŁUKASZ M M30 WROCŁAW O CO BIEGA 00:38:03 00:38:23
246 (419) 34 TWARDOWSKI TOMASZ M M40 WROCŁAW 00:38:12 00:38:29
247 (424) 177 NOWICKI ANDRZEJ M M40 WROCŁAW ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY 00:38:52 00:39:22
248 (427) 477 MIKUŚ MARCIN M M30 WROCŁAW ITMZ2011 00:42:10 00:42:36
249 (428) 134 CHMIEL TOMASZ M M30 WROCŁAW SZURACZ AMATOR RUNNING TEAM 00:42:11 00:42:36