Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Poznań

  • 25.07.2017 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BARON ADAM M D0 Poznań RedBaron
BARON ŁUKASZ M D0 Poznań RedBaron
BARSZCZ ANTONINA K D0 Swarzędz PRO366
BĄK NADIA K D0 Wierzenica Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija
BOCHENEK MARCIN M D0 Poznań
DAJERLING MAJA K D0 Poznań
DONDAJEWSKI WIKTOR M D0 Poznań
DRASZKIEWICZ JAN M D0 Poznań Przedszkole nr 13 Poznań
DZILNE DOMINIKA K D0 Skórzewo
FOKSOWICZ MARYSIA K D0 Poznań Ene Due Rabe
FOKSOWICZ HANIA K D0 Poznań Ene Due Rabe
GAWARECKI ALEKS M D0 Swarzędz Swarzędzkie Pszczółki
HENC ADAM M D0 Poznań
HENC MATYLDA K D0 Poznań
JANIUK BLANKA K D0 Poznań -
JÓŹWIAK BIANKA K D0 Lusówko
KACAŁA DORIAN M D0 Poznań
KACZOR ALEKSANDER M D0 Poznań
KĘSY LEON M D0 Swarzędz PRO 366
KHULAGE JAKUB M D0 Berlin
KLAMEREK PIOTR M D0 Swarzedz
KOSTRZEWSKI KUBA M D0 LUBOŃ
KOTLIŃSKA HANIA K D0 Poznań Przedszkole 127
KOWALCZYK MIKOŁAJ M D0 Luboń RDK Serwis Biega
KOWALCZYK MACIEJ M D0 Poznań Mamo gdzie meta
KOWALCZYK WOJTEK M D0 Poznań Mamo gdzie meta
KOZŁOWSKA POLA K D0 Poznań
KUBIAK JAKUB M D0 Poznań Mamy-Biegamy
KUBISIAK STANISŁAW M D0 Poznań Przedszkole Mali Odkrywcy
KUPKA LAURA K D0 Komorniki
LICZNIERSKI JERZY M D0 Plewiska gRUNwald Team Poznań
MARCINKOWSKI FRANIO M D0 Poznań
MARCINKOWSKI STASIO M D0 Poznań
MAY MAJA K D0 Poznan dzika druzyna
MIKOŁAJCZAK FRANCISZEK M D0 Gniezno
MIKOŁAJCZYK ANTONINA K D0 Biedrusko Brak
MITURA KACPER M D0 Komorniki
MOSOR BORYS M D0 Poznań
NAGLER MARTA K D0 Poznań TURBO ŚLIMAKI
OBST TYMOTEUSZ M D0 Poznań WUEF Tri Team / Owoc Biega
OMYŁA DANIEL M D0 Poznań
ORLICKI TOMASZ M D0 Poznań
PASZKOWSKI DAWID M D0 Poznań
PASZKOWSKI JAKUB M D0 Poznań
PIASZYK LEON M D0 Poznań
PIASZYK LENA K D0 Poznań
PIETRUCHA ALICJA K D0 Poznań
PIETRUCHA OLIWIA K D0 Poznań
PITUŁA ALEKSANDER M D0 Poznań
RATAJ WOJCIECH M D0 Poznań Polonia Bydgoszcz SLA
SĘK MARTYNKA K D0 Poznan
SKOTARCZAK JAKUB M D0 Poznań Przedszkole nr. 46
SROKA ANNA K D0 Plewiska
TANAŚ MARCELINA K D0 Osiniec Osiniec
TARGOŃSKA VANESSA K D0 Poznań
THOMAS TYMOTEUSZ M D0 Poznań tęczowa wyspa
TOMASZEWSKA JOANNA K D0 KOMORNIKI KOMORNIKI
WEBER MARIA K D0 Komorniki
WESOŁOWSKI ADAM M D0 Poznań Yanosik Team
WINKLER LENA K D0 Poznań Hernik Team
WINKLER MATYLDA K D0 Poznań Hernik Team
WOJTCZAK WIKTORIA K D0 Jerka
BANASZEWSKA MAJA K D1 Poznań
BARANOWSKA BASIA K D1 Poznań
BARTCZAK ALEKSANDRA K D1 Przeźmierowo Leśne Skrzaty
CICHOWLAS HUBERT M D1 Poznań
DONDAJEWSKI ALEXANDER M D1 Poznań
DRASZKIEWICZ MIKOŁAJ M D1 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań
DROZDA KAMIL M D1 Poznan sp 35
DZILNE WIKTOR M D1 Skórzewo
FRĄCKOWIAK WERONIKA K D1 Poznań Jeżyce Biegają
GOZDALSKA ZUZANNA K D1 Witkowo Witkowo Biega
GOZDALSKA AMELIA K D1 Witkowo Witkowo Biega
GOZDUR TYMON M D1 Poznań
GÓRCZYŃSKI KACPER M D1 śrem
GRZESIK AMELIA K D1 Mosiny
JANIAK ANTEK M D1 Poznań Przedszkole ul. Chopina 69
JANIAK ANTEK M D1 Poznań Przedszkole ul. Chopina 69
JĄDRZYK MATEUSZ M D1 Poznań gRUNnwald team Poznań
KACZOR MAJA K D1 Poznań
KACZOR KONSTANTY M D1 Poznań
KHULAGE AGNES K D1 Berlin
KIWERTZ KRZYŚ M D1 Poznań Run Vegan TEAM
KLAUZA JAKUB M D1 Poznań Morasko Run
KLAUZA BORYS M D1 Poznań Morasko Run
KOWALSKI JAKUB M D1 Lusówko BIEGAM BO NIE LUBIĘ
KUCZYŃSKI SEBASTIAN M D1 Poznań Drużyna Szpiku
MAĆKOWIAK IGOR M D1 Poznań
MIKOŁAJCZAK JAN M D1 Gniezno
NAGLER MATEUSZ M D1 Poznań TURBO ŚLIMAKI
NOWAK ZUZANNA K D1 Poznań
PAJOR DORIAN M D1 Szamotuły
PASZKOWSKI WOJCIECH M D1 Poznań
PERZ ZOSIA M D1 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań
PIECHOCKI PATRYK M D1 Poznań
PITUŁA ANIELA K D1 Poznań
RATAJ FRANCISZEK M D1 Poznan Polonia Bydgoszcz SLA
RATAJCZYK TOMASZ M D1 Swarzędz Przedszkole KSW Poznań
ROSZAK MARTYNA K D1 Komorniki SDS
SKORNIAK BARTOSZ M D1 Luboń Night runners
SROKA JAKUB M D1 Plewiska
STROCZYŃSKI JAKUB M D1 Poznań
SZCZODRZYŃSKI MICHAŁ M D1 Poznań
SZUDA KACPER M D1 Plewiska
TŁUCZEK DOMINIKA K D1 Poznań
WACHOWIAK EMILIA K D1 Poznań Przedszkole 110
WESOŁOWSKI FILIP M D1 Poznań Yanosik Team
WIECZOREK ZUZANNA K D1 rostworowo
ZAPARTY BŁAŻEJ M D1 Jerzykowo
ADAMCZEWSKA BIANKA K D2 Poznań zubiro.com
ANDRZEJEWSKI KAMIL M D2 Poznań Szkoła Podstawowa Sportowa nr 13
BANASZEWSKI WIKTOR M D2 Poznań
BOCHENEK KACPER M D2 Poznań
BOJEWSKA INGA K D2 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie
BRZEZIŃSKI KAJETAN M D2 Poznan
BUĆKO FRANCISZEK M D2 poznan
JANOWSKI KACPER M D2 KOMORNIKI 1969
KACZMAREK PRZEMYSŁAW M D2 Zalasewo Deszczowa Team
KĄDZIELAK DOMINIK M D2 Rogalinek Drużyna Szpiku
KHULAGE MACIEJ M D2 Berlin
KICIŃSKI KAMIL M D2 Poznań
KIEŁBOWICZ NIKODEM M D2 Gniezno Słynni Kenijczycy
LIMANOWSKA ZOSIA K D2 Poznań SP90
LUBOŃSKA EMILIA K D2 Poznań
ŁAGOWSKI PIOTR M D2 Poznań
MALINOWSKA WIKTORIA K D2 Poznań Poznań
MIKOŁAJCZAK DAWID M D2 Poznań UKS SMOKI
NOWAK ZOFIA K D2 Sokolniki Małe
NOWAK MICHAŁ M D2 Poznań SP29
OGORKIEWICZ BARTOSZ M D2 Kornik
PRUSAK ALEXANDER M D2 Żydowo ROBALE
ROKICIŃSKI KRZYSZTOF M D2 POZNAŃ SP SUCHY LAS
ROSZCZENKO CELINA K D2 Poznań zumba
RYBACKA MAŁGORZATA K D2 Szczytniki RybaTeam
SZYMAŃSKA EMILIA K D2 Tychy Koniki
SZYMYŚLIK DOMINK M D2 Poznań
TŁUCZEK TYMON M D2 Poznań Akademia Reissa
TOMASZEWSKI ALAN M D2 KOMORNIKI KOMORNIKI
WALCZAK IGNACY M D2 Poznań parkrun Poznań
WIEWIÓRA PIOTR M D2 Skórzewo
WIEWIÓRA ANNA K D2 Skórzewo
WIEWIÓRA PIOTR M D2 Skorzewi
WITKOWIAK KAMIL M D2 Luboń SP4 Luboń
WITKOWSKI TOBIASZ M D2 Luboń Szkoła Podstawowa nr 4 w Luboniu
ANDRZEJEWSKI IGOR M D3 Poznań Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3
BĄK WIKTORIA K D3 Osiek nad Noteci Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
BILSKA ALEKSANDRA K D3 klecko
BOCHENEK KRZYSZTOF M D3 Jaworzno I love basketball
CHOMIAK EMILKA K D3 Koziegłowy UKS Grot koziegłowy
DĄBROWSKI JAKUB M D3 Poznań SP74
DZILNE KRZYSZTOF M D3 Skórzewo
GÓRCZYŃSKI ADAM M D3 śrem
HINZ ANIKA K D3 Poznań Run-log
KLAMEREK MIKOŁAJ M D3 Swarzedz
KLIKOWICZ KACPER M D3 Skórzewo
KOBER LUISE K D3 Kościan
KOWALSKA NATALIA K D3 Lusówko BIEGAM BO NIE LUBIĘ
KRZYŻANOWSKI MIŁOSZ M D3 Kostrzyn Wlkp.
KRZYŻANOWSKI MAKSYMILIAN M D3 Kostrzyn Wlkp.
LASAK PAWEŁ M D3 Poznań SP 20
LUBOŃSKI PAWEŁ M D3 Poznań
MICHAŁEK MACIEJ M D3 Poznań
MIŚKIEWICZ PIOTR M D3 Ostrów Wielkopolski
PASZKOWSKI MATEUSZ M D3 Poznań
PERZ KRZYŚ M D3 Poznań Jadwiżański Klub Sportowy
PIECHOCKI PIOTR M D3 Poznań SP Skrzydła w Poznaniu
PRUSAK ZUZANNA K D3 Żydowo ROBALE
RADOMSKA HONORATA K D3 Poznań
ROKICIŃSKI PIOTR M D3 POZNAŃ SP SUCHY LAS
SKORNIAK MATEUSZ M D3 Luboń Night runners
SZCZEŚNIAK EMILKA K D3 Potasze Olimpia Poznań
SZCZODRZYŃSKA AGATA K D3 Poznań UKS Dąb Suchy Las
TANAŚ TYMOTEUSZ M D3 Osiniec
ZAPARTY TYMOTEUSZ M D3 Jerzykowo
ZAREMBA ZUZANNA K D3 BOREK WLKP SP Borek Wlkp
BĄK PAWEŁ M D4 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
BUĆKO MIKOŁAJ M D4 poznan
FRĄCKOWIAK TERESA K D4 Kaźmierz
JANOWSKA ZUZANNA K D4 KOMORNIKI
KACZMAREK JAKUB M D4 Zalasewo Deszczowa Team
KLAUZA DAWID M D4 Poznan Wolne Ślimaki
KLIKOWICZ JAKUB M D4 Skórzewo
KOWALSKI MACIEJ M D4 Gułtowy Night Runners Gułtowy
ORYWAŁ MATEUSZ M D4 POZNAŃ 2003
RYBACKI MAKSYMILIAN M D4 Szczytniki RybaTeam
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BANASZKIEWICZ ALICJA K D2 Suchy Las Pani od Angielskiego Professional Language Instructors
BĄK NADIA K D0 Wierzenica Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija
BILSKA ALEKSANDRA K D3 Kłecko Kłecko
BŁAUCIAK LENA K D1 Palędzie
BRUKWICKA ZOSIA K D2 Poznań SP74
BRUKWICKI JAN M D1 Poznań SP74
DOBERSTEIN KACPER M D2 bogdanowo
GAJB MARIA K D2 POZNAŃ Gajowi
HRYCAK FRANCISZEK M D1 Poznań
HRYCAK TYMOTEUSZ M D1 Poznań
JACKOWIAK WIKTORIA K D1 Poznań
JACKOWIAK WIKTORIA K D1 Poznań
JANKOWSKI PIOTR M D1 Złotniki
KACZMAREK WIKTOR M D0 Poznań
KLAUZA DAWID M D4 Poznan Wolne Ślimaki
KOTKOWSKI BARTOSZ M D3 Poznań Drużyna Szpiku
KUCZYŃSKI SEBASTIAN M D1 Poznań Drużyna Szpiku
LEMISZEWSKA NADIA K D0 Śrem 1990
LICZNIERSKI JERZY M D0 Poznań gRUNwald Team Poznań
MATUSZEK JULIA K D0 Poznań AutoPoBabci.pl
MATUSZEK SZYMON M D3 Poznań AutoPoBabci.pl
METELSKA OLIWIA K D3 Tarnowo Podgórne Bieg Lwa
OLESZCZAK JAKUB M D1 Poznań Night Runners
ORLICKI TOMASZ M D0 Poznań
RÓŻAŃSKI FILIP M D4 Śrem MOS Śrem
RUTKOWSKI OSKAR M D3 Dopiewiec DRUŻYNA SZPIKU
RYBACKA MAŁGORZATA K D2 Szczytniki RybaTeam
RYBACKI MAKSYMILIAN M D4 Szczytniki RybaTeam
SKOTARCZAK JAKUB M D0 Poznań
STĘSIK MIKOŁAJ M D1 Dąbrowa
SZCZEŚNIAK EMILKA K D3 Potasze SL Olimpia Poznań
TANAŚ MARIA K D3 Szczytniki Duchowne
TANAŚ TYMOTEUSZ M D3 Osiniec Osiniec
TŁUCZEK DOMINIKA K D1 Poznań
TŁUCZEK DOMINIKA K D1 Poznań
UCIŃSKI MATEUSZ M D3 Oborniki
WOJCIECHOWSKA JOANNA K D0 Gniezno