Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Poznań

  • 25.07.2017 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BARON ŁUKASZ M D0 Poznań RedBaron
BARON ADAM M D0 Poznań RedBaron
BOCHENEK MARCIN M D0 Poznań
DONDAJEWSKI WIKTOR M D0 Poznań
DRASZKIEWICZ JAN M D0 Poznań Przedszkole nr 13 Poznań
GAWARECKI ALEKS M D0 Swarzędz Swarzędzkie Pszczółki
HENC ADAM M D0 Poznań
KACAŁA DORIAN M D0 Poznań
KACZOR ALEKSANDER M D0 Poznań
KĘSY LEON M D0 Swarzędz PRO 366
KHULAGE JAKUB M D0 Berlin
KLAMEREK PIOTR M D0 Swarzedz
KOSTRZEWSKI KUBA M D0 LUBOŃ
KOWALCZYK MIKOŁAJ M D0 Luboń RDK Serwis Biega
KOWALCZYK WOJTEK M D0 Poznań Mamo gdzie meta
KOWALCZYK MACIEJ M D0 Poznań Mamo gdzie meta
KUBIAK JAKUB M D0 Poznań Mamy-Biegamy
KUBISIAK STANISŁAW M D0 Poznań Przedszkole Mali Odkrywcy
LICZNIERSKI JERZY M D0 Plewiska gRUNwald Team Poznań
MARCINKOWSKI FRANIO M D0 Poznań
MARCINKOWSKI STASIO M D0 Poznań
MIKOŁAJCZAK FRANCISZEK M D0 Gniezno
MITURA KACPER M D0 Komorniki
MOSOR BORYS M D0 Poznań
OBST TYMOTEUSZ M D0 Poznań WUEF Tri Team / Owoc Biega
OMYŁA DANIEL M D0 Poznań
ORLICKI TOMASZ M D0 Poznań
PASZKOWSKI JAKUB M D0 Poznań
PASZKOWSKI DAWID M D0 Poznań
PIASZYK LEON M D0 Poznań
PITUŁA ALEKSANDER M D0 Poznań
RATAJ WOJCIECH M D0 Poznań Polonia Bydgoszcz SLA
SKOTARCZAK JAKUB M D0 Poznań Przedszkole nr. 46
THOMAS TYMOTEUSZ M D0 Poznań tęczowa wyspa
WESOŁOWSKI ADAM M D0 Poznań Yanosik Team
CICHOWLAS HUBERT M D1 Poznań
DONDAJEWSKI ALEXANDER M D1 Poznań
DRASZKIEWICZ MIKOŁAJ M D1 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań
DROZDA KAMIL M D1 Poznan sp 35
DZILNE WIKTOR M D1 Skórzewo
GOZDUR TYMON M D1 Poznań
GÓRCZYŃSKI KACPER M D1 śrem
JANIAK ANTEK M D1 Poznań Przedszkole ul. Chopina 69
JANIAK ANTEK M D1 Poznań Przedszkole ul. Chopina 69
JĄDRZYK MATEUSZ M D1 Poznań gRUNnwald team Poznań
KACZOR KONSTANTY M D1 Poznań
KIWERTZ KRZYŚ M D1 Poznań Run Vegan TEAM
KLAUZA JAKUB M D1 Poznań Morasko Run
KLAUZA BORYS M D1 Poznań Morasko Run
KOWALSKI JAKUB M D1 Lusówko BIEGAM BO NIE LUBIĘ
KUCZYŃSKI SEBASTIAN M D1 Poznań Drużyna Szpiku
MAĆKOWIAK IGOR M D1 Poznań
MIKOŁAJCZAK JAN M D1 Gniezno
NAGLER MATEUSZ M D1 Poznań TURBO ŚLIMAKI
PAJOR DORIAN M D1 Szamotuły
PASZKOWSKI WOJCIECH M D1 Poznań
PERZ ZOSIA M D1 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań
PIECHOCKI PATRYK M D1 Poznań
RATAJ FRANCISZEK M D1 Poznan Polonia Bydgoszcz SLA
RATAJCZYK TOMASZ M D1 Swarzędz Przedszkole KSW Poznań
SKORNIAK BARTOSZ M D1 Luboń Night runners
SROKA JAKUB M D1 Plewiska
STROCZYŃSKI JAKUB M D1 Poznań
SZCZODRZYŃSKI MICHAŁ M D1 Poznań
SZUDA KACPER M D1 Plewiska
WESOŁOWSKI FILIP M D1 Poznań Yanosik Team
ZAPARTY BŁAŻEJ M D1 Jerzykowo
ANDRZEJEWSKI KAMIL M D2 Poznań Szkoła Podstawowa Sportowa nr 13
BANASZEWSKI WIKTOR M D2 Poznań
BOCHENEK KACPER M D2 Poznań
BRZEZIŃSKI KAJETAN M D2 Poznan
BUĆKO FRANCISZEK M D2 poznan
JANOWSKI KACPER M D2 KOMORNIKI 1969
KACZMAREK PRZEMYSŁAW M D2 Zalasewo Deszczowa Team
KĄDZIELAK DOMINIK M D2 Rogalinek Drużyna Szpiku
KHULAGE MACIEJ M D2 Berlin
KICIŃSKI KAMIL M D2 Poznań
KIEŁBOWICZ NIKODEM M D2 Gniezno Słynni Kenijczycy
ŁAGOWSKI PIOTR M D2 Poznań
MIKOŁAJCZAK DAWID M D2 Poznań UKS SMOKI
NOWAK MICHAŁ M D2 Poznań SP29
OGORKIEWICZ BARTOSZ M D2 Kornik
PRUSAK ALEXANDER M D2 Żydowo ROBALE
ROKICIŃSKI KRZYSZTOF M D2 POZNAŃ SP SUCHY LAS
SZYMYŚLIK DOMINK M D2 Poznań
TŁUCZEK TYMON M D2 Poznań Akademia Reissa
TOMASZEWSKI ALAN M D2 KOMORNIKI KOMORNIKI
WALCZAK IGNACY M D2 Poznań parkrun Poznań
WIEWIÓRA PIOTR M D2 Skorzewi
WIEWIÓRA PIOTR M D2 Skórzewo
WITKOWIAK KAMIL M D2 Luboń SP4 Luboń
WITKOWSKI TOBIASZ M D2 Luboń Szkoła Podstawowa nr 4 w Luboniu
ANDRZEJEWSKI IGOR M D3 Poznań Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3
BOCHENEK KRZYSZTOF M D3 Jaworzno I love basketball
DĄBROWSKI JAKUB M D3 Poznań SP74
DZILNE KRZYSZTOF M D3 Skórzewo
GÓRCZYŃSKI ADAM M D3 śrem
KLAMEREK MIKOŁAJ M D3 Swarzedz
KLIKOWICZ KACPER M D3 Skórzewo
KRZYŻANOWSKI MIŁOSZ M D3 Kostrzyn Wlkp.
KRZYŻANOWSKI MAKSYMILIAN M D3 Kostrzyn Wlkp.
LASAK PAWEŁ M D3 Poznań SP 20
LUBOŃSKI PAWEŁ M D3 Poznań
MICHAŁEK MACIEJ M D3 Poznań
MIŚKIEWICZ PIOTR M D3 Ostrów Wielkopolski
PASZKOWSKI MATEUSZ M D3 Poznań
PERZ KRZYŚ M D3 Poznań Jadwiżański Klub Sportowy
PIECHOCKI PIOTR M D3 Poznań SP Skrzydła w Poznaniu
ROKICIŃSKI PIOTR M D3 POZNAŃ SP SUCHY LAS
SKORNIAK MATEUSZ M D3 Luboń Night runners
TANAŚ TYMOTEUSZ M D3 Osiniec
ZAPARTY TYMOTEUSZ M D3 Jerzykowo
BĄK PAWEŁ M D4 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
BUĆKO MIKOŁAJ M D4 poznan
KACZMAREK JAKUB M D4 Zalasewo Deszczowa Team
KLAUZA DAWID M D4 Poznan Wolne Ślimaki
KLIKOWICZ JAKUB M D4 Skórzewo
KOWALSKI MACIEJ M D4 Gułtowy Night Runners Gułtowy
ORYWAŁ MATEUSZ M D4 POZNAŃ 2003
RYBACKI MAKSYMILIAN M D4 Szczytniki RybaTeam
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BRUKWICKI JAN M D1 Poznań SP74
DOBERSTEIN KACPER M D2 bogdanowo
HRYCAK FRANCISZEK M D1 Poznań
HRYCAK TYMOTEUSZ M D1 Poznań
JANKOWSKI PIOTR M D1 Złotniki
KACZMAREK WIKTOR M D0 Poznań
KLAUZA DAWID M D4 Poznan Wolne Ślimaki
KOTKOWSKI BARTOSZ M D3 Poznań Drużyna Szpiku
KUCZYŃSKI SEBASTIAN M D1 Poznań Drużyna Szpiku
LICZNIERSKI JERZY M D0 Poznań gRUNwald Team Poznań
MATUSZEK SZYMON M D3 Poznań AutoPoBabci.pl
OLESZCZAK JAKUB M D1 Poznań Night Runners
ORLICKI TOMASZ M D0 Poznań
RÓŻAŃSKI FILIP M D4 Śrem MOS Śrem
RUTKOWSKI OSKAR M D3 Dopiewiec DRUŻYNA SZPIKU
RYBACKI MAKSYMILIAN M D4 Szczytniki RybaTeam
SKOTARCZAK JAKUB M D0 Poznań
STĘSIK MIKOŁAJ M D1 Dąbrowa
TANAŚ TYMOTEUSZ M D3 Osiniec Osiniec
UCIŃSKI MATEUSZ M D3 Oborniki