Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Poznań

  • 25.07.2017 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Kobiety
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BARSZCZ ANTONINA K D0 Swarzędz PRO366
BĄK NADIA K D0 Wierzenica Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija
DAJERLING MAJA K D0 Poznań
DZILNE DOMINIKA K D0 Skórzewo
FOKSOWICZ HANIA K D0 Poznań Ene Due Rabe
FOKSOWICZ MARYSIA K D0 Poznań Ene Due Rabe
HENC MATYLDA K D0 Poznań
JANIUK BLANKA K D0 Poznań -
JÓŹWIAK BIANKA K D0 Lusówko
KOTLIŃSKA HANIA K D0 Poznań Przedszkole 127
KOZŁOWSKA POLA K D0 Poznań
KUPKA LAURA K D0 Komorniki
MAY MAJA K D0 Poznan dzika druzyna
MIKOŁAJCZYK ANTONINA K D0 Biedrusko Brak
NAGLER MARTA K D0 Poznań TURBO ŚLIMAKI
PIASZYK LENA K D0 Poznań
PIETRUCHA ALICJA K D0 Poznań
PIETRUCHA OLIWIA K D0 Poznań
SĘK MARTYNKA K D0 Poznan
SROKA ANNA K D0 Plewiska
TANAŚ MARCELINA K D0 Osiniec Osiniec
TARGOŃSKA VANESSA K D0 Poznań
TOMASZEWSKA JOANNA K D0 KOMORNIKI KOMORNIKI
WEBER MARIA K D0 Komorniki
WINKLER MATYLDA K D0 Poznań Hernik Team
WINKLER LENA K D0 Poznań Hernik Team
WOJTCZAK WIKTORIA K D0 Jerka
BANASZEWSKA MAJA K D1 Poznań
BARANOWSKA BASIA K D1 Poznań
BARTCZAK ALEKSANDRA K D1 Przeźmierowo Leśne Skrzaty
FRĄCKOWIAK WERONIKA K D1 Poznań Jeżyce Biegają
GOZDALSKA ZUZANNA K D1 Witkowo Witkowo Biega
GOZDALSKA AMELIA K D1 Witkowo Witkowo Biega
GRZESIK AMELIA K D1 Mosiny
KACZOR MAJA K D1 Poznań
KHULAGE AGNES K D1 Berlin
NOWAK ZUZANNA K D1 Poznań
PITUŁA ANIELA K D1 Poznań
ROSZAK MARTYNA K D1 Komorniki SDS
TŁUCZEK DOMINIKA K D1 Poznań
WACHOWIAK EMILIA K D1 Poznań Przedszkole 110
WIECZOREK ZUZANNA K D1 rostworowo
ADAMCZEWSKA BIANKA K D2 Poznań zubiro.com
BOJEWSKA INGA K D2 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie
LIMANOWSKA ZOSIA K D2 Poznań SP90
LUBOŃSKA EMILIA K D2 Poznań
MALINOWSKA WIKTORIA K D2 Poznań Poznań
NOWAK ZOFIA K D2 Sokolniki Małe
ROSZCZENKO CELINA K D2 Poznań zumba
RYBACKA MAŁGORZATA K D2 Szczytniki RybaTeam
SZYMAŃSKA EMILIA K D2 Tychy Koniki
WIEWIÓRA ANNA K D2 Skórzewo
BĄK WIKTORIA K D3 Osiek nad Noteci Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
BILSKA ALEKSANDRA K D3 klecko
CHOMIAK EMILKA K D3 Koziegłowy UKS Grot koziegłowy
HINZ ANIKA K D3 Poznań Run-log
KOBER LUISE K D3 Kościan
KOWALSKA NATALIA K D3 Lusówko BIEGAM BO NIE LUBIĘ
PRUSAK ZUZANNA K D3 Żydowo ROBALE
RADOMSKA HONORATA K D3 Poznań
SZCZEŚNIAK EMILKA K D3 Potasze Olimpia Poznań
SZCZODRZYŃSKA AGATA K D3 Poznań UKS Dąb Suchy Las
ZAREMBA ZUZANNA K D3 BOREK WLKP SP Borek Wlkp
FRĄCKOWIAK TERESA K D4 Kaźmierz
JANOWSKA ZUZANNA K D4 KOMORNIKI
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BANASZKIEWICZ ALICJA K D2 Suchy Las Pani od Angielskiego Professional Language Instructors
BĄK NADIA K D0 Wierzenica Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija
BILSKA ALEKSANDRA K D3 Kłecko Kłecko
BŁAUCIAK LENA K D1 Palędzie
BRUKWICKA ZOSIA K D2 Poznań SP74
GAJB MARIA K D2 POZNAŃ Gajowi
JACKOWIAK WIKTORIA K D1 Poznań
JACKOWIAK WIKTORIA K D1 Poznań
LEMISZEWSKA NADIA K D0 Śrem 1990
MATUSZEK JULIA K D0 Poznań AutoPoBabci.pl
METELSKA OLIWIA K D3 Tarnowo Podgórne Bieg Lwa
RYBACKA MAŁGORZATA K D2 Szczytniki RybaTeam
SZCZEŚNIAK EMILKA K D3 Potasze SL Olimpia Poznań
TANAŚ MARIA K D3 Szczytniki Duchowne
TŁUCZEK DOMINIKA K D1 Poznań
TŁUCZEK DOMINIKA K D1 Poznań
WOJCIECHOWSKA JOANNA K D0 Gniezno