Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Poznań

  • 25.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
2 GOLENIEWSKI MATEUSZ M M20 Toruń Kamil Leśniak Fanpage Team/CITY TRAIL Team
4 TOMCZYK PIOTR M M30 Poznań PRO366
7 BIELAWSKA EDYTA K K30 Poznań
16 MINKISIEWICZ AGNIESZKA K K20 Poznań Night Runners
17 STENCEL DAWID M M30 Poznań
18 RUSZCZAK ANNA K K40 Poznań
19 HULEWICZ WIOLA K K40 Września Hernik Team
20 BAIER JERZY M M30 Skórzewo
21 NAPIERAŁA ALINA K K30 Komorniki
22 WALASZCZYK KACPER M M20 Murowana Goślina Night Runners
23 GZELLA MONIKA K K20 Poznań PRO366
24 GRZYMKOWSKI KAMIL M M20 Poznań PRO366
25 ROSZCZENKO KRZYSZTOF M M40 Poznań nogi do góry i do przodu
26 DANIELAK DOROTA K K30 Poznań
27 MACYSZYN DANIEL M M40 Poznań Night Runners
28 NOWAK ŁUKASZ M M30 Bydgoszcz Virtual Runner Club
29 WOJTAL AGNIESZKA K K30 Robakowo
30 ARASZKIEWICZ ALEKSANDRA K K30 Poznań Lamia Reno
31 KUPIŃSKA MAGDALENA K K30 Poznań
32 BYCZYŃSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
33 SOBIECH KAROL M M30 Pobiedziska NIGHT RUNNERS
34 REIMANN JAROSŁAW M M30 Poznan
35 TRUŚ MARTA K K30 Poznań Ashtangi Team
36 KĘDZIORA ANITA K K40 Poznań Strefa komfortu
37 PACZKOWSKI WITOLD M M40 Poznań
38 WOŹNIAK RAFAŁ M M40 Poznań
39 KUKLA-KOWALSKA ALICJA K K30 LUSÓWKO BIEGAM BO NIE LUBIĘ/ KOBIETYBIEGAJA.PL
40 GAWARECKI TOMASZ M M40 Rabowice
41 DONDAJEWSKI ADAM M M30 Komorniki
42 KIEN ANNA K K40 Poznań
43 ZIĘBA MACIEJ M M30 Poznań OREGANO PROJECT
44 DANIUK KATARZYNA K K40 Poznań
45 SAWCZUK KAROLINA K K40 POZNAŃ
46 NAPIERAŁA MARCIN M M30 Koziegłowy MUAY Runnig Team
47 TARGOŃSKI SŁAWOMIR M M30 Poznań
48 KOTKOWIAK MICHAŁ M M30 Poznań Politechnika Poznańska
49 TASAREK JOANNA K K20 Poznań
50 WALCZAK ROBERT M M30 Poznań parkrun Poznań
51 BASZKIEWICZ MICHAŁ M M30 Poznań Spartan Race Training Group Poznań
52 STRUGAŁA MACIEJ M M20 Oborniki Pracownia Protetyczna Łukasz Strugała
53 PIASTA BARTOSZ M M30 Poznań
54 KLAK JOANNA K K30 Poznań
55 KLAMEREK DOROTA K K30 Jasin
56 POKOTYCKI DENIS M M20 Poznań Otomo STP
57 CHUDZICKI ADAM M M30 Luboń Ronin Running
58 GUZIKOWSKI RADOSŁAW M M40 Poznań Night Runners
59 BUDNIK ERYK M M30 Dębogóra
60 KRUKAR DOROTA K K30 Poznań
61 KWIATKOWSKA ZUZANNA K K20 Poznań Team Poznań I-Sport
62 DWORCZAK ADRIANNA K K40 Kościan
63 GESIOREK JOLANTA K K50 POZNAŃ
64 FOKSOWICZ WOJCIECH M M30 Poznań
65 MAŃKOWSKI ANDRZEJ M M50 Oborniki
66 JARASZKIEWICZ HANIA K K30 Poznań
67 KIWERTZ ANNA K K30 Poznań Run Vegan TEAM
68 GROBELNY MICHAŁ M M30 Poznań
69 STACHOWIAK ŁUKASZ M M30 Poznań STR Poznań / CITY TRAIL Team
70 GLINKOWSKA ELŻBIETA K K40 Poznań
71 RYCHLEWICZ MATYLDA K K40 Poznań Drużyna szpiku
72 ŻACZEK JAN M M50 Poznań
73 CZAPLICKI MAREK M M30 Poznań -
74 MERKLINGHAUS-KOBER MONIKA K K40 Kościan Speed Feet 16
75 KONDELA PAWEŁ M M40 CHOSZCZNO
76 MELLER ŁUKASZ M M30 Luboń INTER#WAŁY
77 SKOWROŃSKA KATARZYNA K K50 Dąbrówka
78 GRAMS NATALIA K K20 Poznań
79 WÓJCIK MICHAŁ M M30 Poznań
80 KOZIŃSKA SONIA K K20 Kraków
81 STAWIARSKI JAKUB M M30 Kłodawa
82 BARTCZAK PAWEŁ M M30 Przeźmierowo Drużyna Szpiku
83 DĄBROWICZ JAKUB M M30 Komorniki
84 JĘCHOREK DAWID M M30 Mosina
85 KOWALIK MAREK M M40 POZNAŃ COVALIC TEAM
86 SOBCZAK JACEK M M20 Września
87 BRUDŁO KRZYSZTOF M M30 Grodzisk Wielkopolski Radaway Run Crew
88 ROSZAK DANIEL M M30 Komorniki Radaway Run Crew
89 STANCZAK JANUSZ M M50 POZNAN KB KOSYNIER WRZESNIA
90 KLAUZA PATRYK M M20 Poznan Wolne Ślimaki
91 KLAUZA MAGDALENA K K40 Poznań Wolne Ślimaki
92 LINKOWSKI MICHAŁ M M40 Suchy Las Maratończyk Poznań
93 MATYSIAK SEBASTIAN M M30 Stęszew Byle doczłapać do mety
94 ŻYGULSKA KATARZYNA K K30 Iława IŁAWA
95 BURCHARDT SŁAWOMIR M M50 Poznań CSWLąd POZNAŃ/ KS Hades
96 ZUCHNIARZ PIOTR M M20 Poznań
97 ERDMANN BARTOSZ M M30 Poznań
98 ŻURKOWSKA MARTA K K20 Swarzędz
99 WOLSKA ALINA K K40 Dzierżoniów DZIERŻONIÓW
100 SZYDŁOWSKI MAREK M M30 Poznań parkrun Poznań
101 KEMPCZYŃSKI ARKADIUSZ M M30 Poznań KP Klub Biegacza
102 CHOLEWIŃSKA LONGINA K K50 murowana goślina Hernik Team
103 NADOLIŃSKA MONIKA K K30 Poznań
104 CZUB ŁUKASZ M M30 Komorniki
105 MIELOSZYK WOJTEK M M30 Poznań
106 STEFAŃSKA AGNIESZKA K K40 Murowana Goślina Ciastki.pz
107 WUJEK TOMASZ M M30 Poznań
108 SMYK PAULINA K K30 Poznań
109 KAMIŃSKI MAKSYMILIAN M M20 Poznań
110 CIEŚLIŃSKA EWA K K40 Poznań Kobiety Biegają
111 JASKUŁA ŁUKASZ M M30 Borówiec
112 PIECHOCKI MARCIN M M40 Poznań Dietomat
113 SOBUCKI DARIUSZ M M30 Wiry
114 JAGŁA DAWID M M20 Jarocin Biegacze Jarocin
115 GÓRNIAK MATEUSZ M M20 Poznań Runguru
116 MOSSAKOWSKI RAFAŁ M M20 Poznań
117 TABACZKA PIOTR M M40 Tarnowo Podgórne TARNOWO PODGÓRNE BIEGA
118 ROGALINSKI JAROSLAW M M30 Skoki
119 SKOCZYLAS ANITA K K40 Poznań MURAY Running Team
120 ŁOŻYŃSKI WITOLD M M30 Poznań lotnictwo.net.pl
121 KRYCH JAKUB M M40 Poznań Dirty Sparrows
122 OWCZARCZAK MONIKA K K30 poznań Night runners
123 KUBAŚ JUSTYNA K K20 Dopiewo DRUŻYNA SZPIKU
124 DĄBROWICZ KATARZYNA K K30 Komorniki
125 KOŚCIELNIAK DAGMARA K K40 Czerwonak Czerwonak Biega
126 ORLICKI MICHAŁ M M30 Poznań RAMIRENT
127 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF M M30 Poznań Night Runners
128 RYBSZLEGER PAWEŁ M M40 Poznań Dirty Sparrows
129 ERDMANN MARCIN M M30 Zalasewo
130 OLECHOWSKA MONIKA K K30 Poznań Night Runners
131 MANDZIAK RAFAŁ M M30 Poznań
132 PIOTR MAREK M M30 Poznań
133 NOWAK BARTOSZ M M20 Poznań Runguru
134 RUTECKI TOMASZ M M30 Poznań
135 RUTECKA KATARZYNA K K30 Poznań
136 CZEPUŁKOWSKI DAWID M M20 Poznań
137 BRYKALSKA AGATA K K20 Poznań
138 TOMASZEWSKI DAWID M M40 KOMORNIKI KOMORNIKI
139 NIEWĘGŁOWSKA DOROTA K K20 Poznań Runguru
140 WAWRZYNIAK MAŁGORZATA K K30 Poznań parkrun Poznań
141 LIPIŃSKA SYLWIA K K20 Szczecin
142 BARAŁKIEWICZ - SOKAL KAROLINA K K40 Poznań
143 KRASKA ANITA K K40 Miłosław Wymiatacze
144 KAŁUŻNY SEBASTIAN M M30 Obrzycko
145 KUCZYŃSKA ADRIANNA K K30 Poznań Drużyna Szpiku
146 CICHOWLAS SYLWESTER M M40 Poznań Jeżyce Biegają
147 WAWRZYNIAK AGNIESZKA K K20 Poznań DRUŻYNA SZPIKU
148 LENIEC MICHAŁ M M30 Poznań Alliance Technology Fehlau RUN Team
149 PRZYBYLSKA KAROLINA K K30 Kornik
150 LEŚNIEWSKI TOMASZ M M50 Poznań
151 PRUCHNIAK MARIANNA K K20 61-312
152 GRACZYK DAMIAN M M30 Owińska Czerwonak Biega
153 GOZDALSKI JAROSLAW M M40 Gniezno Manufaktura Mieszkań
154 TOMCZAK ROBERT M M20 Poznań
155 SZYMAŃSKI ŁUKASZ M M20 Golina
156 KUDZIOR PIOTR M M20 Poznań PRO366
157 BAUMGART MONIKA K K40 Swarzędz
158 DĄBROWSKI JAROSŁAW M M40 Poznań gRUNwald team Poznań
159 ŻÓŁTKIEWICZ NATALIA K K20 Poznań KB Maniac Poznań
160 WIECZOREK ALINA K K50 Poznań
161 GRZYWCZAK WIESŁAW M M60 Murowana Goślina K.B Gepard Murowana Goślina
162 OSSOWSKA ALICJA K K30 Poznań
163 GOMULEC GRZEGORZ M M40 ROGOŹNO
164 WACKO MARCIN M M30 Poznań Zoffee Team / CITY TRAIL Team
165 WAWRZYNIAK-WACKO ZOFIA K K30 Poznań kobietybiegaja.pl
166 KURASZKIEWICZ BORYS M M30 gołańcz
167 MAY MARCELINA K K30 Poznan dzika druzyna
168 GRZEŚNIK GRZEGORZ M M30 Plewiska Tata Jaśminki i Felusia
169 MARACH KAROL M M40 KOŚCIAN
170 PRUSAK JOANNA K K30 Żydowo ROBALE
171 PRUSAK MARCIN M M30 Żydowo ROBALE
172 ADAMSKI ADRIAN M M20 Poznań
173 GAWRON MICHAŁ M M30 Poznań Sprinterzy Sigmeo
174 DUBAS BARTOSZ M M30 Poznań
175 PIETRZAK KATARZYNA K K20 Poznań
176 KONSTAŃCZAK JOANNA K K30 Poznań Night Runners
177 WAWRZYNIAK PAWEŁ M M30 Śrem Runners Power
178 NAJDEREK MACIEJ M M30 Poznań NAJDERKI4
179 TERETYKA DOROTA K K40 Poznań
180 SPYCHAŁA DANUTA K K60 Poznań KB UE POZNAŃ
181 KOWALCZYK SEBASTIAN M M30 Poznań Wataha Północy
182 MADAJ-WARGUŁA MAGDALENA K K30 Bogdanowo
183 KASPRZAK MACIEJ M M40 Koziegłowy
184 CHROSTEK DOROTA K K40 POZNAŃ
185 BARON PRZEMYSŁAW M M30 Poznań Constravia
186 WOJCIECHOWSKA SVETLANA K K20 Poznań TeamGunOff
187 ARCHANIOŁOWICZ JOANNA K K40 Poznań MUAY RUNNING TEAM
188 WOJCIECHOWSKI WACŁAW M M20 Poznan
189 LISIEWICZ PIOTR M M30 Poznań CZOPY
190 PRZYBYSZ PIOTR M M30 Poznań CZOPY
191 ZIELIŃSKI JAROSŁAW M M30 Skórzewo PRESS-SERVICE Monitoring Mediów / Kuźnia triathlonu
192 DOPIERAŁA OLIWIA K K20 Czerniejewo
193 KOŚCIELNIAK BARTOSZ M M20 Czerniejewo
194 LIPIEC SEBASTIAN M M20 Kutno UKS 9 Kutno
195 NDOLOKA ALEX M M20 Poznań
196 FEDORCZUK KATARZYNA K K40 Kunice Matner Running Team
197 SOKOŁOWSKI PAWEŁ M M30 Poznan
198 BARTKOWIAK MARCIN M M20 Śmigiel
199 DZIĘCIELSKA AGNIESZKA K K40 Poznań Night Runners
200 DZILNE MAGDALENA K K40 Skórzewo
201 KRYSTKOWIAK TOMASZ M M40 Poznań PRESS-SERVICE Monitoring Mediów
202 WOLFF ŁUKASZ M M30 Lubiszyn Sprinterzy Sigmeo
203 HECKERT PATRYK M M20 Poznań Sprinterzy Sigmeo
204 BANASZAK ANNA K K20 Tulce Sprinterzy Sigmeo
205 ROLNIK MACIEJ M M20 Luboń Sprinterzy Sigmeo
206 HERTIG MATEUSZ M M20 Puszczykowo HOT_elarnia****RUN TEAM
207 DWORAK DAWID M M20 Poznań Promedica 24 Poznań
208 FURMANIUK JAROMIR M M40 Poznań Samotny Biały Żagiel
209 MROZIŃSKA JOANNA K K40 rostworowo
210 DRATWA SŁAWOMIR M M40 Poznań Świat Biegacza Fehlau Run Team
211 LASAK MARIA K K30 Poznań HERNIK TEAM
212 MŁYNIKOWSKI MAREK M M40 Swarzędz
213 SZULIŃSKI DAWID M M30 Kwidzyn
214 KACZMAREK EWELINA K K30 Poznań
215 BŁASZCZYK AGNIESZKA K K20 Zapolice GO SPORT RUNNERS
216 DRABER PIOTR M M20 Poznań Biegacze Celebryci
217 OSZMAŁEK AGATA K K30 Poznań snufkinbiega.wordpress.com
218 LANDZWOJCZAK RENATA K K20 Poznan
219 SKORNIAK DANIEL M M30 Luboń Night runners
220 MAĆKOWIAK ADRIAN M M30 Poznań
221 ZMUDZIŃSKI MACIEJ M M20 Wapno Fitness24Seven
222 KACZMAREK IZABELA K K40 Poznań
223 MATELSKA KAROLINA K K30 poznań
224 GRZESIK ŁUKASZ M M30 Mosina
225 LEMISZEWSKA AGNIESZKA K K20 Śrem
226 WIEWIÓRA KATARZYNA K K40 Skórzewo
227 BARWICKI JACEK M M30 Warszawa
228 BĄK KATARZYNA K K40 Wierzenica
229 KUBIAK JAKUB M M30 Poznań QbArts.pl / Wilda Biega
230 KRENZ SŁAWKA K K40 Poznań Ciastki.pz / parkrun Poznań
231 KOWALSKI MICHAŁ M M30 Poznań KIBOLE W BIEGU
232 RAU JUSTYNA K K40 Poznań
233 TALBIERZ PAWEŁ M M30 Poznań
234 MAĆKOWSKI MATEUSZ M M40 Złotniki
235 DACHTERA - JANIUK DOBRAWA K K30 Poznań -
236 ŚRON GABRIELA K K30 Złotniki
237 LEPOROWSKA ANETTA K K30 Poznan
238 SZREJBROWSKI TYMOTEUSZ M M30 Poznań
239 KRZYŻANIAK MACIEJ M M20 Poznań Oni
240 GRUSZKA ILONA K K30 Murowana Goślina
241 TUŁAZA ARKADIUSZ M M20 Zakrzew
242 BUCHWALD ANNA K K20 Szamotuły
243 TUŁAZA MARCIN M M20 Witaszyce
244 SOJKIN WIOLETA K K30 Poznań
245 SOJKIN TOMASZ M M30 Poznań
246 WOJNAROWSKI PIOTR M M30 Poznań
247 BEDNARSKI JÓZEF M M60 Poznań Night Runners
248 JAMROSZCZYK GRACJAN M M20 Poznań
249 KOSICKA BEATA K K40 Rokietnica
250 KOSICKI DARIUSZ M M50 Rokietnica ROXKIJE
251 WIERCIOCH BARTOSZ M M30 Poznań
252 MAJEWSKA IWONA K K50 ZŁOTNIKI
253 DZIUBA PATRYK M M20 Lubliniec Mafia Team Lubliniec
254 JAKUBOWSKI TOMASZ M M40 Tarnowo Podgorne
255 KĄKOLEWSKA MARTA K K20 Poznań
256 PASZKIEWICZ MONIKA K K20 Poznań Kobiety biegają
257 STRYCZYŃSKI TOMASZ M M30 Komorniki eFitness Racing Team
258 THOMAS ZUZANNA K K20 Mosina
259 HOJSLER DAGMARA K K30 Poznań
260 WESOŁEK PRZEMEK M M40 Poznań
261 KURZYK KAROLINA K K30 Luboń
262 KĄKOLEWSKA ELŻBIETA K K40 Młodasko
263 KĄKOLEWSKA IGA K K20 Młodasko
264 DZIERZKOWSKA ALEKSANDRA K K50 Koziegłowy Malta Poznań
265 DARMOCHWAŁ LESZEK M M40 Poznań Dzikie Bobry
266 STEFANIAK DAMIAN M M20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
267 GAŁUSZKA DARIA K K20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
268 RYBICKI MATEUSZ M M20 Poznań Sehr Pikant
269 DOMAŃSKI ŁUKASZ M M30 Mosina Fitatu Runners
270 STAFINIAK MAREK M M30 Poznań
271 GZIEL KEVIN M M20 Poznań parkrun Poznań
272 ZWIERNIK JAROSŁAW M M40 Środa Wlkp.
273 DĄBROWSKI PAWEŁ M M40 Poznań Night Runners
274 BAREŁKOWSKA KATARZYNA K K40 Poznań Night Runners
275 RUCIAK JACEK M M50 Poznań
276 BUDZYŁA ADAM M M30 Poznań DRUŻYNA SZPIKU
277 MALIŃSKI ARTUR M M20 Janikowo PRO366
278 OSUCH MARZENA K K40 Poznań
279 KRZYŻANEK MAGDALENA K K20 Opalenica
280 GIERSZEWSKA BARBARA K K60 Poznań
281 PANKOWSKI FILIP M M20 Ryczywół Ryczywół
282 JANKOWSKI TOMASZ M M40 Konarzewo
283 NOWAK JACEK M M40 Poznań Nowaki
284 KAROLAK BOGUSŁAW M M50 Rokietnica
285 BĄK DARIUSZ M M40 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
286 ROSÓŁ ROMAN M M40 Poznań HERNIK TEAM
287 BĄK ARTUR M M20 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
288 GÓRSKA ANGELIKA K K20 Lusówko
289 SAMOLIK MARCIN M M40 Skórzewo
290 CZUBIŃSKA MAŁGORZATA K K30 Poznań
291 WITKOWIAK MACIEJ M M30 Luboń
292 SWOROWSKA MARTA K K20 Puszczykowo
293 JASKÓŁA JAROSŁAW M M30 Poznań
294 DYLEWSKI ANDRZEJ M M50 Poznań
295 SZAJDAK ADA K K20 Szamotuły PRO366
296 MARCINIAK - HENC ANETA K K40 Poznań Night Runners
297 KURZAWIŃSKA AGNIESZKA K K40 Tarnowo Podgórne
298 KURZAWIŃSKA HANNA K K20 Tarnowo Podgórne
299 DORUCH DARIA K K30 Skórzewo
300 PASZKOWSKI ŁUKASZ M M30 Poznań Grupa Mocnego Uderzenia
301 MANTYK KATARZYNA K K30 Oborniki RUUKKI
302 BUDNY PRZEMYSŁAW M M40 Siekierki Wielkie PRESS-SERVICE Monitoring Mediów
303 BIAŁACH ROBERT M M20 Poznań Sklep Biegacza Polonez/Akademia Dawsona Polska
304 WOJTYNEK PRZEMYSŁAW M M40 Poznań
305 GRAJZER KRZYSZTOF M M40 Poznań Kimball biega
306 KURZAWIŃSKI SZYMON M M50 Tarnowo Podgórne
307 PALACZ TOMASZ M M30 Szczecin
308 GÓRSKA ANNA K K20 Poznań Owoc Team
309 SROKA MARCIN M M30 Plewiska
310 KURZAWIŃSKA ZUZANNA K K20 Tarnowo Podgórne
311 BĄK JOANNA K K20 Luboń Po medale albo wcale !!!
312 KĄDZIELAK MAREK M M40 Rogalinek Drużyna Szpiku
313 SIKORSKI PAWEŁ M M30 Zbąszynek
314 GRUSZKA ANNA K K40 Plewiska
315 JANKOWSKI TOMASZ M M30 Złotniki
316 SZYMAŃSKI PAWEŁ M M30 Leszno MUAY RUNNING TEAM
317 CHUDZIAK BEATA K K30 Komorniki Mamy biegamy
318 HAWRYLISZYN JAN M M30 Łozina
319 KAWICKI DARIUSZ M M30 Poznań Grupa DBK Poznań
320 NOWOSIELSKA MARTA K K30 Poznań kobietybiegaja.pl
321 KASPRZYK MONIKA K K30 Stęszew
322 BABICA PAULINA K K30 Poznań Kobiety Biegają
323 MAKOWSKA IWONA K K30 Jerzykowo After Party Team
324 ŁAWNICZAK TOMASZ M M30 Poznań KB Maniac Poznań
325 KOZAK TOMASZ M M30 Luboń After Party Team
326 JÓZEFCZYK JUSTYNA K K30 POZNAŃ PnB
327 SZCZERBAL JOANNA K K20 Poznań Dirty Sparrows
328 MAMYS ROBERT M M40 Poznań
329 KIRCZUK JOLANTA K K30 Poznań
330 KOZŁOWSKI MACIEJ M M30 Poznań
331 KOPRAS MAREK M M50 Wronki Wroniecki Lkub Biegacza
332 MAREK KRZYSZTOF M M30 Poznań
333 NAJDER KRZYSZTOF M M30 Biedrusko
334 PIECHOWIAK MAREK M M30 Poznań
335 GRZYWACZYK ARTUR M M50 Suchy Las parkrun Poznań / Parkrun
336 KIEŁCZEWSKA MONIKA K K40 Poznań PKO Bank Polski SA
337 GŁYDA MACIEJ M M50 Poznań Drużyna Szpiku
338 OSTACHOWSKI MICHAL M M30 Elblag Zwiedzam miasta w szybkich butach
339 GEPPERT JAKUB M M30 Poznań Drużyna Szpiku
340 TYSZER KRZYSZTOF M M20 Wągrowiec New Earth Runners
341 LICZNIERSKA ALINA K K30 Plewiska Pędzące Warchlaki/gRUNwald Team Poznań
342 JĘDRZEJCZAK MARCIN M M20 Poznań Dzika Drużyna
343 SKIBA WŁODZIMIERZ M M50 Poznań Stowarzyszenie Triathlonowe U64 Poznań
344 JAKUBOWSKA KLAUDIA K K20 Olsztyn Pszczółkowski Team
345 SZTOR MARIANNA K K20 poznań Szymon Speedrunner Crew/Piątkowo na Biegowo
346 PACEK ŁUKASZ M M30 Piaseczno
347 KOCH ANTONI M M50 Śrem
348 KOWALEWSKA KATARZYNA K K20 Poznań
349 MODZELEWSKI PIOTR M M40 TARNOWO PODGÓRNE BIEG LWA / TARNOWO PODGÓNE BIEGA
350 MODZELEWSKA KAROLINA K K40 TARNOWO PODGÓRNE BIEG LWA
351 FENIKOWSKI SZYMON M M40 Kórnik ŚWIERCZEWO RUN
352 LEHMANN MONIKA K K20 Skoki RehaBalance Team
353 WOJTYŃSKI MARIUSZ M M20 Bolechowo
354 KUŹNIACKA EWA K K30 Poznań
355 KWASIŻUR AGATA K K30 POZNAN Świerczewo Run
356 ADAMSKI ŁUKASZ M M30 Poznań
357 FRĘŚKO KARINA K K40 Poznań
358 SZCZĘSNA EWA K K30 Poznań
359 ZJAWIŃSKI TOMEK M M40 Poznań sklepbiegacza.pl Poznań
360 KOWALCZYK PAULINA K K30 Poznań Wataha Północy
361 BĄCZYŃSKA MAGDA K K20 Poznań
362 SAJKIEWICZ BARTOSZ M M20 Poznań
363 SŁAPEK MARIA K K30 Poznań Poznań
364 LUDEK TOMASZ M M30 Przeźmierowo ludex
365 ZYGARŁOWSKI ANDRZEJ M M50 Poznań TKD Szakal Jeżyce Runners
366 SZAFRON ŁUKASZ M M20 Chorzów Retro Runners
367 MOŚCICKI MATEUSZ M M20 Poznań Runners Club
368 CHARNIUK ALEKS M M20 Poznań Akademia Dawsona Polska/sklep biegacza Polonez
369 MARCINKIEWICZ AGNIESZKA K K40 Poznań
370 JANICKI ANDRZEJ M M40 Poznań PKO BP SA
371 NIEWIADOMSKI MATEUSZ M M30 Poznań
372 KOŁTOWSKI PIOTR M M30 Skórzewo
373 DORNA FILIP M M20 Tarnowo Podgórne Przestań wątpić, zacznij wierzyć
374 URBAŃSKI GRZEGORZ M M30 Poznań HOT_ELARNIA**** RUN TEAM
375 FRĘŚKO MIROSŁAW M M40 Poznań
376 JAKUBOWSKI ANDRZEJ M M30 Kaźmierz Parkrun
377 MALINOWSKI BARTOSZ M M30 Poznań Poznań
378 KOTKOWSKA KAROLINA K K40 POZNAŃ Drużyna Szpiku
379 KOTKOWSKI PIOTR M M40 POZNAŃ Drużyna Szpiku
380 RATAJSKA MONIKA K K20 Poznań
381 STEINBOCK WOJCIECH M M40 Skórzewo
382 MAJDAK MAŁGORZATA K K30 Tarnowo Podgórne
383 WIŚNIEWSKA MARTA K K30 Poznań
384 JANUĆ WOJCIECH M M20 Puszczykowo Arka Leśna
385 FRANKIEWICZ KATARZYNA K K20 Komorniki Stajnia Kotowo
386 JANUĆ KATARZYNA K K20 Puszczykowo Arka Leśna
387 KORDA ILONA K K20 Sztum
388 POSADZY MAGDALENA K K30 Poznań
389 MAZUREK JOANNA K K20 Poznań Kobiety Biegają
390 LENKOWSKA ADRIANNA K K20 Poznań RANO
391 KOWALCZYK MARIUSZ M M40 Poznań gRUNwald team Poznań
392 PETRENKO IHOR M M20 Puszczykowo
393 FILIP MIROSŁAW M M40 Swarzędz
394 ANDRZEJEWSKA ZUZANNA K K20 Poznań PO MEDALE ALBO WCALE
395 WALISZKA AGATA K K30 Poznań
396 DUDCZAK ADAM M M30 Poznan -
397 PRZYBYLSKA AGNIESZKA K K40 Kaźmierz
398 KRÓL EWA K K20 Poznań
399 JODKO PIOTR M M30 Batorowo Jodko Brothers Running Team
400 WIŚNIEWSKA ANNA K K30 Poznań Hernik Team
401 OGÓRKIEWICZ MACIEJ M M40 Poznań
402 DAJERLING MONIKA K K40 Poznań Maratończyk Poznań
403 STUDNICKA JOANNA K K30 Poznań Drużyna Szpiku
404 SZYDROWSKI REMIGIUSZ M M50 Zalasewo Zalasewo
405 NOWAK PRZEMYSŁAW M M30 Kórnik brak
406 WOJNAROWSKI MICHAŁ M M30 Poznań Night Runners
407 KUBIAK KINGA K K20 Poznań Mamy-Biegamy
408 BARYCZA KRZYSZTOF M M20 Poznań NIGHT RUNNERS
409 GAZDA MICHAŁ M M20 Poznań Constravia
410 BAJERLEIN JOANNA K K20 Poznań CITY TRAIL Team
411 PACZKOWSKI MARCIN M M20 Koziegłowy
412 WAWRZYNIAK JAKUB M M30 Poznań Wybiegać Marzenia Team
413 DZIAMSKA AGNIESZKA K K20 Krzeszkowice
414 PLUSKOTA MARCIN M M30 Krzeszkowice
415 ZBOROWSKI PAWEŁ M M40 Plewiska
416 ZALEWSKA-RODRIGUEZ BARBARA K K30 Poznań
417 SERWA MARIUSZ M M40 Poznań Strzeszyn/ECOlibre
418 WIŚNIEWSKA MARZENA K K50 POZNAŃ
419 RATAJCZAK KRZYSZTOF M M30 Poznań
420 KMIECIAK JAROSŁAW M M40 Poznań PRO366
421 KONIECZNY JAKUB M M20 Puszczykowo Puszczykowo
422 RODRIGUEZ CASTRO RICARDO M M30 Poznań
423 BOBROWICZ JOANNA K K30 Oborniki Ruukki
424 KONIECZNY FILIP M M40 Puszczykowo Puszczykowo
425 ZIMNY TOMASZ M M60 Szczecin
426 BARANOWSKI FILIP M M40 Poznań
427 NOWAK MARIUSZ M M20 Poznań Night Runners
428 PALMOWSKA MAGDALENA K K20 Poznań
429 TOMCZYK EDWARD M M60 Poznań bpk - niezrzeszony
430 KACZMARCZYK DARIA K K20 Poznan Brak
431 BRZOZOWSKA MONIKA K K30 Krzepice Czerwonak Biega
432 WĘGLARZ PIOTR M M40 Pokrzywica
433 WIECZORKOWSKI WŁADYSŁAW M M60 Poznań
434 WIECZORKOWSKA EWA K K60 Poznań
435 NADSTAZIK ANNA K K20 Poznań
436 PALMOWSKI JAN M M20 Poznań
437 SKUPIN AGATA K K30 Poznań kobietybiegaja.pl
438 BOROWCZYK SEBASTIAN M M20 Poznań KB DęBIEC
439 MARCINIAK ŁUKASZ M M30 Kamionki
440 ALBRECHT KATARZYNA K K30 Poznań Smashing Pąpkins
441 TABAT BARTOSZ M M30 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina
442 SKOWROŃSKA MAŁGORZATA K K20 Dąbrówka
443 BARTKOWIAK MARTA K K30 Poznań
444 KOROŃSKI TADEUSZ M M40 Poznań parkrun Poznań
445 PLEWIŃSKA-BUDNY EMILIA K K30 Siekierki Wielkie
446 THOMAS ANNA K K20 MoSINA Thomas team
447 WOJTKOWIAK ADRIAN M M20 Dopiewo
448 THOMAS JAKUB M M20 MoSINA
449 PAWLAK KATARZYNA K K30 Luboń Mamy-Biegamy
450 LIBERA DAMIAN M M30 Poznań Lucky LUZers
451 GRACZYK ADRIAN M M20 Czarnków #TEAMBIEGIWLKP
452 KAMIŃSKA MARTA K K40 Poznań
453 KUBEL ŁUKASZ M M30 Granowo
455 CIESLAK GOSIA K K30 Poznań
456 KOTKOWSKI MICHAŁ M M20 Poznań SSR START
457 NOWAK MARTA K K30 Poznań Naramowice Biegają
458 SUCHOROWSKI JAKUB M M30 Rogoźno PRO366
459 SZPAKOWSKA DOMINIKA K K30 Poznań Hangar
460 KAŹMIERCZAK MARCIN M M20 Tarnowo Podgórne MarKaz Marcin Kaźmierczak
461 KOSTRZYŃSKI SZYMON M M30 Krosno Brak
462 KOSTRZYŃSKA DARIA K K20 Krosno Brak
463 SZCZODRZYŃSKI JERZY M M60 Poznań AchTeDzieciaki.pl
464 SZCZODRZYŃSKI PIOTR M M40 Poznań AchTeDzieciaki.pl
465 SPRUTTA ANNA K K40 Poznań
466 SIEWRUK TOMASZ M M20 Kiekrz
467 SPRUTTA MARIUSZ M M50 Poznań JRM Band
468 JASIUKIEWICZ MAREK M M40 Kicin SNOW.DOG ADVENTURE
469 RYBA TOMEK M M40 POznań
470 WERNER JUSTYNA K K40 Wierzyce
471 GRZELĄZKA SYLWESTER M M30 Koszalin brak
472 DAJERLING JOANNA K K20 Poznań Naramowice Biegają
473 GAWORZEWSKI DARIUSZ M M20 poznań
474 GAWORZEWSKA MAGDALENA K K20 Poznań
475 PIETRUCHA SYLWIA K K30 Poznań
476 MARCINCZAK ANNA K K30 Plewiska Mamy-Biegamy
477 SKRZYPCZAK KATARZYNA K K20 Ostrów Wielkopolski
478 JANIK EWELINA K K30 Poznań
479 ŚMIAŁEK KASIA K K20 Poznań SNOW.DOG ADVENTURE
480 WERNER PIOTR M M40 Wierzyce
481 OWCZARZAK DARIUSZ M M50 Poznań KB MANIAC POZNAŃ
482 OWCZARZAK MAŁGORZATA K K40 Poznań NIGHT RUNNERS
483 KONIECZNY MIKOŁAJ M M20 Puszczykowo Koniki
484 TANAŚ MAREK M M40 Osiniec
485 TANAS ANNA K K30 Osiniec
486 OLEJNIK MIŁKA K K30 POZNAŃ Drużyna Szpiku
487 PRZYBYŁ ADAM M M30 Poznań
488 KACZMAREK TOMASZ M M30 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze
489 JANICKI MATEUSZ M M20 Poznań
490 ROSA ZBIGNIEW M M50 Stęszew Szkoła dla psów ARGO
491 KUPCZAK MONIKA K K20 Buk Bukowski Klub Biegacza
492 MASTYK MIROSŁAW M M30 Sady
493 KUCHTA PIOTR M M30 Poznań
494 ŻÓŁTOWSKA AGNIESZKA K K20 Kórnik
495 NAGLER ROMAN M M40 Poznań TURBO ŚLIMAKI
496 KOPUT JAKUB M M30 PLEWISKA Neckermann Podróże
497 MARUSZEWSKA AGATA K K20 Poznań
498 MARUSZEWSKI ADAM M M20 Poznań
499 STASIEWICZ EMILIA K K20 Poznań
500 CIEŚLAK RADEK M M40 POZNAŃ Drużyna Szpiku/Klub Biegających Leśników
501 WASIAK SŁAWOMIR M M20 Poznań
502 SZAFRAŃSKI PAWEŁ M M20 Poznań Snowdog Runners
503 SZURGOT PAWEŁ M M30 Koziegłowy POZitive.pl
504 WACHOWIAK KAMIL M M30 Tanibórz
505 STANISŁAWSKA NATALIA K K30 Swarzędz
506 RZĄSA KAROLINA K K20 Poznań
507 BUCKO KAROLINA K K40 Kiekrz Tarnowo Podgórne Biega
508 WOJSZ MONIKA K K40 Luboń
509 KALITKA KINGA K K30 Poznań PRO366
510 PIETUCH PATRYCJA K K20 Szlichtyngowa
511 NOWAK GRZEGORZ PAWEŁ M M20 Poznań PARKRUN POZNAŃ
512 DYBIŻBAŃSKI WOJCIECH M M20 Police Rehasport Clinic / CITY TRAIL Team
513 JANIK JUSTYNA K K20 Poznań BYLE DO PRZODU
514 KĘSY MARCIN M M30 Poznań PRO366
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
ANTONIEWICZ BARTOSZ M M20 Poznań
BANASZKIEWICZ KAMIL M M30 Kleszczewo Walka Kostrzyn
BARCIK AGNIESZKA K K30 Poznań
BARCZYKOWSKA AGNIESZKA K K40 Poznań
BAUMGART JACEK M M50 Osielsko Biegaj z Dębami
BEDNARZ IRENEUSZ M M40 poznań
BIERNACKI RAFAŁ M M40 Kościan Kościan Team
BINKOWSKA MAGDALENA K K30 Poznań
BRUKWICKA ANNA K K30 Poznań Sp74
BRUKWICKI JACEK M M30 Poznań SP74
BRYLEWSKI MATEUSZ M M30 Poznań SKLEPBIEGACZA.PL POZNAŃ
CHABROS KAROLINA K K30 Poznan SKLEPBIEGACZA.PL POZNAŃ
CIESZKIEWICZ JAROSŁAW M M40 Poznań
CYBULSKI MARCIN M M20 Płock
CZAJA JUSTYNA K K40 Poznań
CZYWCZYŃSKI MARCIN M M30 Poznań i-Sport
DOLATA AGNIESZKA K K40 Poznań
DOMBROWICZ KRYSTIAN M M30 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny
DZIOCH ALICJA K K20 Plewiska
DŻUGAJ KRYSTYNA K K20 Poznań PKO Bank Polski
JACKOWIAK MONIKA K K30 Poznań
JAŚKOWIAK EWELINA K K30 Poznań MUAY Running Team
JELONEK ARTUR M M40 Gniezno
JĘDRZEJAK PIOTR M M30 Kórnik INTER#WAŁY
JOPA ADAM M M20 Poznań
JUREK ŁUKASZ M M20 Poznań run-log.com
KACZMAREK ERWIN M M20 poznan Grembski Triathlon Team
KANONICZAK KRZYSZTOF M M50 Poznań JAKPOL SYSTEMY ALARMOWE
KIEDROWSKI BARTOSZ M M30 Poznań Rehasport Clinic
KLIKOWICZ JUSTYNA K K40 Poznań
KLIKOWICZ PRZEMYSŁAW M M40 Skórzewo
KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIAK KATARZYNA K K40 Potasze sklepbiegacza.pl Poznań
KONDRATOWICZ AGNIESZKA K K30 Wąbrzeźno Koniec składu
KRZANOWSKI PRZEMYSŁAW M M40 Poznań Drużyna Szpiku
KULON KAROLINA K K40 Radzyny
KUROWSKA DAJANA K K20 Poznań
KURZYŃSKA MARLENA K K20 Poznań
LIPIŃSKI MICHAŁ M M30 Poznan
LUBER MARCIN M M40 Kaźmierz
ŁAGOWSKA DOROTA K K40 Poznań Night Runners
ŁOPĄG KRZYSZTOF M M30 Wiry OLX GROUP TEAM
ŁYSIAK KATARZYNA K K30 Dąbrówka
MACKOWIAK ANETA K K30 Poznan
MAKLES HANNA K K40 Poznań
MALEC MIROSŁAW M M20 Poznań run-log.com
MATUŁA EWELINA K K20 Brzoza Night Runners
MATUSZEK LIDIA K K40 Poznań AutoPoBabci.pl
MATUSZEK PIOTR M M40 Poznań AutoPoBabci.pl
MEŁNICKI PIOTR M M40 Piła
MIELNIK KATARZYNA K K30 Poznań
MIŚ MALWINA K K20 Marcinowice Pędzące Warchlaki
MLICZEK MAGDALENA K K30 Poznań
NAPIERAŁA PAWEŁ M M30 Luboń
NASKRĘT SŁAWOMIR M M40 GRZEBIENISKO sklepbiegacza.pl Poznań
NEHRING JOANNA K K40 Poznań
OBOZ PAWEL M M30 Sosnowiec BREMBO
PATKOWSKI RADOSŁAW M M30 Plewiska
PAWLIKOWSKI MAREK M M20 Poznań KB DęBIEC
PEROŃSKA ALICJA K K20 Poznań Night Runners
PIĄTKOWSKI TOMASZ M M40 Plewiska
REGULSKI JAKUB M M20 Jaraczewo
ROSIAK DARIUSZ M M20 Poznań #zawszepozłoto
RYSTWEJ JAKUB M M20 Poznań
SIERSZULSKA EWA K K30 Poznań
SŁAPA MARCELINA K K20 Poznań
SOBCZYK PATRYK M M20 Witkowo MANUFAKTURA MIESZKAŃ
STROIWĄS NATALIA K K20 Środa Wielkopolska Kobiety Biegają
SZCZESZEK MICHAŁ M M30 Rokietnica
SZEWCZYK MAREK M M60 POZNAŃ Cybina Team
SZYDŁOWSKA MARTYNA K K20 Poznań -
ŚWIĄTEK NATALIA K K20 Poznań
ŚWIĄTKOWSKA BEATA K K30 Poznań Night Runners
TOMCZAK KRYSTIAN M M20 Poznań
WALISZAK ERYK M M20 Steszew
WASZKIEWICZ JOANNA K K30 Poznań Night Runners
WASZKIEWICZ TOMASZ M M30 Pakość
WIERZBICKA ANNA K K30 Golęczewo
WITA AGNIESZKA K K20 Wolsztyn
ZAWALSKA KAROLINA K K30 Poznań
ZIOBRO DIANA K K20 Zalasewo