Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Poznań

  • 25.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:M30
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
4 TOMCZYK PIOTR M M30 Rokietnica #zaliniametyteam
17 STENCEL DAWID M M30 Poznań
20 BAIER JERZY M M30 Skórzewo
28 NOWAK ŁUKASZ M M30 Bydgoszcz Virtual Runner Club
33 SOBIECH KAROL M M30 Pobiedziska NIGHT RUNNERS
34 REIMANN JAROSŁAW M M30 Poznan
41 DONDAJEWSKI ADAM M M30 Komorniki
43 ZIĘBA MACIEJ M M30 Poznań OREGANO PROJECT
46 NAPIERAŁA MARCIN M M30 Koziegłowy Piątkowo na Biegowo
47 TARGOŃSKI SŁAWOMIR M M30 Zalasewo
48 KOTKOWIAK MICHAŁ M M30 Poznań Politechnika Poznańska
50 WALCZAK ROBERT M M30 Poznań parkrun Poznań
51 BASZKIEWICZ MICHAŁ M M30 Poznań Spartan Race Training Group Poznań
53 PIASTA BARTOSZ M M30 Poznań
57 CHUDZICKI ADAM M M30 Luboń Ronin Running
59 BUDNIK ERYK M M30 Rabowice
64 FOKSOWICZ WOJCIECH M M30 Poznań
68 GROBELNY MICHAŁ M M30 Poznań
69 STACHOWIAK ŁUKASZ M M30 Poznań STR Poznań / CITY TRAIL Team
73 CZAPLICKI MAREK M M30 Poznań -
76 MELLER ŁUKASZ M M30 Poznań INTER#WAŁY
79 WÓJCIK MICHAŁ M M30 Poznań
81 STAWIARSKI JAKUB M M30 Kłodawa
82 BARTCZAK PAWEŁ M M30 Przeźmierowo Drużyna Szpiku
83 DĄBROWICZ JAKUB M M30 Komorniki
84 JĘCHOREK DAWID M M30 Mosina
87 BRUDŁO KRZYSZTOF M M30 Grodzisk Wielkopolski Radaway Run Crew
88 ROSZAK DANIEL M M30 Komorniki Radaway Run Crew
93 MATYSIAK SEBASTIAN M M30 Wolsztyn Byle doczłapać do mety
97 ERDMANN BARTOSZ M M30 Poznań
100 SZYDŁOWSKI MAREK M M30 Poznań CBN
101 KEMPCZYŃSKI ARKADIUSZ M M30 Poznań KP Klub Biegacza
104 CZUB ŁUKASZ M M30 Komorniki
105 MIELOSZYK WOJTEK M M30 Poznań
107 WUJEK TOMASZ M M30 Poznań
111 JASKUŁA ŁUKASZ M M30 Borówiec
113 SOBUCKI DARIUSZ M M30 Wiry Akwedukt Team
118 ROGALINSKI JAROSLAW M M30 Skoki
120 ŁOŻYŃSKI WITOLD M M30 Poznań lotnictwo.net.pl
126 ORLICKI MICHAŁ M M30 Poznań RAMIRENT
127 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF M M30 Poznań Night Runners
129 ERDMANN MARCIN M M30 Zalasewo
131 MANDZIAK RAFAŁ M M30 Poznań
132 PIOTR MAREK M M30 Poznań
134 RUTECKI TOMASZ M M30 Lusowo
144 KAŁUŻNY SEBASTIAN M M30 Obrzycko
148 LENIEC MICHAŁ M M30 Poznań Ślęzak Team
152 GRACZYK DAMIAN M M30 Owińska Czerwonak Biega
164 WACKO MARCIN M M30 Poznań Grupa OLX Team
166 KURASZKIEWICZ BORYS M M30 gołańcz
168 GRZEŚNIK GRZEGORZ M M30 Plewiska Tata Jaśminki i Felusia
171 PRUSAK MARCIN M M30 Żydowo ROBALE
173 GAWRON MICHAŁ M M30 Poznań Sprinterzy Sigmeo
174 DUBAS BARTOSZ M M30 Poznań
177 WAWRZYNIAK PAWEŁ M M30 Śrem Runners Power
178 NAJDEREK MACIEJ M M30 ŁÓDŹ NAJDERKI4
181 KOWALCZYK SEBASTIAN M M30 Poznań PRO366 /Wataha Północy
185 BARON PRZEMYSŁAW M M30 Kicin Constravia
189 LISIEWICZ PIOTR M M30 Poznań PIŁACI Z KAŁAIBÓW
190 PRZYBYSZ PIOTR M M30 Poznań CZOPY
191 ZIELIŃSKI JAROSŁAW M M30 Skórzewo PRESS-SERVICE Monitoring Mediów / Kuźnia triathlonu
197 SOKOŁOWSKI PAWEŁ M M30 Poznan
202 WOLFF ŁUKASZ M M30 Lubiszyn Sprinterzy Sigmeo
213 SZULIŃSKI DAWID M M30 Kwidzyn
219 SKORNIAK DANIEL M M30 Luboń Night runners
220 MAĆKOWIAK ADRIAN M M30 Poznań
224 GRZESIK ŁUKASZ M M30 Mosina
227 BARWICKI JACEK M M30 Warszawa
229 KUBIAK JAKUB M M30 Poznań QbArts.pl / Wilda Biega
231 KOWALSKI MICHAŁ M M30 Poznań KIBOLE W BIEGU
233 TALBIERZ PAWEŁ M M30 Poznań
238 SZREJBROWSKI TYMOTEUSZ M M30 Poznań
245 SOJKIN TOMASZ M M30 Poznań
246 WOJNAROWSKI PIOTR M M30 Poznań
251 WIERCIOCH BARTOSZ M M30 Poznań
257 STRYCZYŃSKI TOMASZ M M30 Komorniki eFitness Racing Team
269 DOMAŃSKI ŁUKASZ M M30 Mosina
270 STAFINIAK MAREK M M30 Poznań
276 BUDZYŁA ADAM M M30 Poznań DRUŻYNA SZPIKU
291 WITKOWIAK MACIEJ M M30 Luboń
293 JASKÓŁA JAROSŁAW M M30 Poznań
300 PASZKOWSKI ŁUKASZ M M30 Poznań Grupa Mocnego Uderzenia
307 PALACZ TOMASZ M M30 Szczecin
309 SROKA MARCIN M M30 Plewiska
313 SIKORSKI PAWEŁ M M30 Zbąszynek
315 JANKOWSKI TOMASZ M M30 Złotniki
316 SZYMAŃSKI PAWEŁ M M30 Poznań
318 HAWRYLISZYN JAN M M30 Łozina
319 KAWICKI DARIUSZ M M30 Poznań Grupa DBK Poznań
324 ŁAWNICZAK TOMASZ M M30 Poznań KB Maniac Poznań
325 KOZAK TOMASZ M M30 Luboń After Party Team
330 KOZŁOWSKI MACIEJ M M30 Poznań
332 MAREK KRZYSZTOF M M30 Poznań
333 NAJDER KRZYSZTOF M M30 Biedrusko
334 PIECHOWIAK MAREK M M30 Poznań
338 OSTACHOWSKI MICHAL M M30 Elblag Zwiedzam miasta w szybkich butach
339 GEPPERT JAKUB M M30 Poznań Drużyna Szpiku
346 PACEK ŁUKASZ M M30 Piaseczno
356 ADAMSKI ŁUKASZ M M30 Poznań
364 LUDEK TOMASZ M M30 Przeźmierowo Dash Digital Cash
371 NIEWIADOMSKI MATEUSZ M M30 Poznań
372 KOŁTOWSKI PIOTR M M30 Skórzewo
374 URBAŃSKI GRZEGORZ M M30 Poznań HOT_ELARNIA**** RUN TEAM
376 JAKUBOWSKI ANDRZEJ M M30 Kaźmierz
377 MALINOWSKI BARTOSZ M M30 Poznań Poznań
396 DUDCZAK ADAM M M30 Poznan -
399 JODKO PIOTR M M30 Batorowo Jodko Brothers Running Team
405 NOWAK PRZEMYSŁAW M M30 Kórnik brak
406 WOJNAROWSKI MICHAŁ M M30 Poznań Night Runners
412 WAWRZYNIAK JAKUB M M30 Trzaskowo Wybiegać Marzenia Team
414 PLUSKOTA MARCIN M M30 Krzeszkowice
419 RATAJCZAK KRZYSZTOF M M30 Poznań
422 RODRIGUEZ CASTRO RICARDO M M30 Poznań
439 MARCINIAK ŁUKASZ M M30 Kamionki
441 TABAT BARTOSZ M M30 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina
450 LIBERA DAMIAN M M30 Poznań Lucky LUZers
453 KUBEL ŁUKASZ M M30 Granowo
458 SUCHOROWSKI JAKUB M M30 Kobylnica
461 KOSTRZYŃSKI SZYMON M M30 Krosno Brak
471 GRZELĄZKA SYLWESTER M M30 Koszalin brak
487 PRZYBYŁ ADAM M M30 Poznań
488 KACZMAREK TOMASZ M M30 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze
492 MASTYK MIROSŁAW M M30 Sady Ślęża / Sady
493 KUCHTA PIOTR M M30 Poznań
496 KOPUT JAKUB M M30 PLEWISKA Neckermann Podróże
503 SZURGOT PAWEŁ M M30 Koziegłowy POZitive.pl
504 WACHOWIAK KAMIL M M30 Tanibórz
514 KĘSY MARCIN M M30 Poznań Mitrzowski Trening / PRO366
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
BANASZKIEWICZ KAMIL M M30 Kleszczewo Walka Kostrzyn
BRUKWICKI JACEK M M30 Poznań SP74
BRYLEWSKI MATEUSZ M M30 Poznań #biegajzeslawkiem
CZYWCZYŃSKI MARCIN M M30 Poznań i-Sport
DOMBROWICZ KRYSTIAN M M30 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny
JĘDRZEJAK PIOTR M M30 Kórnik INTER#WAŁY
KIEDROWSKI BARTOSZ M M30 Poznań Rehasport Clinic
LIPIŃSKI MICHAŁ M M30 Poznan
ŁOPĄG KRZYSZTOF M M30 Wiry Grupa OLX Team
NAPIERAŁA PAWEŁ M M30 Luboń
OBOZ PAWEL M M30 Andrychów URODZENI BIEGACZE
PATKOWSKI RADOSŁAW M M30 Plewiska
SZCZESZEK MICHAŁ M M30 Rokietnica
WASZKIEWICZ TOMASZ M M30 Pakość