Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Poznań

  • 25.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
2 GOLENIEWSKI MATEUSZ M M20 Toruń
4 TOMCZYK PIOTR M M30 Rokietnica #zaliniametyteam
17 STENCEL DAWID M M30 Poznań
20 BAIER JERZY M M30 Skórzewo
22 WALASZCZYK KACPER M M20 Murowana Goślina Night Runners
24 GRZYMKOWSKI KAMIL M M20 Poznań PRO366
25 ROSZCZENKO KRZYSZTOF M M40 Poznań nogi do góry i do przodu
27 MACYSZYN DANIEL M M40 Poznań Night Runners
28 NOWAK ŁUKASZ M M30 Bydgoszcz Virtual Runner Club
32 BYCZYŃSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
33 SOBIECH KAROL M M30 Pobiedziska NIGHT RUNNERS
34 REIMANN JAROSŁAW M M30 Poznan
37 PACZKOWSKI WITOLD M M40 Poznań Biegam bo lubie
38 WOŹNIAK RAFAŁ M M40 Poznań
40 GAWARECKI TOMASZ M M40 Rabowice
41 DONDAJEWSKI ADAM M M30 Komorniki
43 ZIĘBA MACIEJ M M30 Poznań OREGANO PROJECT
46 NAPIERAŁA MARCIN M M30 Koziegłowy Piątkowo na Biegowo
47 TARGOŃSKI SŁAWOMIR M M30 Zalasewo
48 KOTKOWIAK MICHAŁ M M30 Poznań Politechnika Poznańska
50 WALCZAK ROBERT M M30 Poznań parkrun Poznań
51 BASZKIEWICZ MICHAŁ M M30 Poznań Spartan Race Training Group Poznań
52 STRUGAŁA MACIEJ M M20 Bydgoszcz
53 PIASTA BARTOSZ M M30 Poznań
56 POKOTYCKI DENIS M M20 Poznań Otomo STP
57 CHUDZICKI ADAM M M30 Luboń Ronin Running
58 GUZIKOWSKI RADOSŁAW M M40 Poznań Night Runners
59 BUDNIK ERYK M M30 Rabowice
64 FOKSOWICZ WOJCIECH M M30 Poznań
65 MAŃKOWSKI ANDRZEJ M M50 Pobiedziska
68 GROBELNY MICHAŁ M M30 Poznań
69 STACHOWIAK ŁUKASZ M M30 Poznań Kamil Leśniak Team / CITY TRAIL Team
72 ŻACZEK JAN M M50 Poznań
73 CZAPLICKI MAREK M M30 Poznań -
75 KONDELA PAWEŁ M M40 CHOSZCZNO
76 MELLER ŁUKASZ M M30 Poznań INTER#WAŁY
79 WÓJCIK MICHAŁ M M30 Poznań
81 STAWIARSKI JAKUB M M30 Kłodawa
82 BARTCZAK PAWEŁ M M30 Przeźmierowo Drużyna Szpiku
83 DĄBROWICZ JAKUB M M30 Komorniki
84 JĘCHOREK DAWID M M30 Mosina
85 KOWALIK MAREK M M40 POZNAŃ STRZESZYN BIEGA
86 SOBCZAK JACEK M M20 Września
87 BRUDŁO KRZYSZTOF M M30 Grodzisk Wielkopolski Radaway Run Crew
88 ROSZAK DANIEL M M30 Komorniki Radaway Run Crew
89 STANCZAK JANUSZ M M50 POZNAN KB KOSYNIER WRZESNIA
90 KLAUZA PATRYK M M20 Poznan Wolne Ślimaki
92 LINKOWSKI MICHAŁ M M40 Suchy Las Maratończyk Poznań
93 MATYSIAK SEBASTIAN M M30 Wolsztyn Byle doczłapać do mety
95 BURCHARDT SŁAWOMIR M M50 Poznań CSWLąd POZNAŃ/ KS Hades
96 ZUCHNIARZ PIOTR M M20 Poznań
97 ERDMANN BARTOSZ M M30 Poznań
100 SZYDŁOWSKI MAREK M M30 Poznań Biegi WLKP/CBN/parkrun
101 KEMPCZYŃSKI ARKADIUSZ M M30 Poznań KP Klub Biegacza
104 CZUB ŁUKASZ M M30 Komorniki
105 MIELOSZYK WOJTEK M M30 Poznań
107 WUJEK TOMASZ M M30 Poznań
109 KAMIŃSKI MAKSYMILIAN M M20 Poznań
111 JASKUŁA ŁUKASZ M M30 Borówiec
112 PIECHOCKI MARCIN M M40 Poznań
113 SOBUCKI DARIUSZ M M30 Wiry Akwedukt Team
114 JAGŁA DAWID M M20 Jarocin Redbell.pl
115 GÓRNIAK MATEUSZ M M20 Poznań Żółta żaba
116 MOSSAKOWSKI RAFAŁ M M20 Poznań
117 TABACZKA PIOTR M M40 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega
118 ROGALINSKI JAROSLAW M M30 Skoki
120 ŁOŻYŃSKI WITOLD M M30 Poznań lotnictwo.net.pl
121 KRYCH JAKUB M M40 Poznań Dirty Sparrows
126 ORLICKI MICHAŁ M M30 Poznań RAMIRENT
127 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF M M30 Poznań Night Runners
128 RYBSZLEGER PAWEŁ M M40 Poznań Dirty Sparrows
129 ERDMANN MARCIN M M30 Zalasewo
131 MANDZIAK RAFAŁ M M30 Poznań
132 PIOTR MAREK M M30 Poznań
133 NOWAK BARTOSZ M M20 Poznań Runguru
134 RUTECKI TOMASZ M M30 Lusowo
136 CZEPUŁKOWSKI DAWID M M20 Poznań
138 TOMASZEWSKI DAWID M M40 KOMORNIKI KOMORNIKI
144 KAŁUŻNY SEBASTIAN M M30 Obrzycko
146 CICHOWLAS SYLWESTER M M40 Poznań Jeżyce Biegają
148 LENIEC MICHAŁ M M30 Poznań Ślęzak Team
150 LEŚNIEWSKI TOMASZ M M50 Poznań
152 GRACZYK DAMIAN M M30 Owińska Czerwonak Biega
153 GOZDALSKI JAROSLAW M M40 Gniezno Manufaktura Mieszkań
154 TOMCZAK ROBERT M M20 Poznań
155 SZYMAŃSKI ŁUKASZ M M20 Golina
156 KUDZIOR PIOTR M M20 Poznań ALOHA TRIATHLON TEAM
158 DĄBROWSKI JAROSŁAW M M40 Plewiska gRUNwald team Poznań
161 GRZYWCZAK WIESŁAW M M60 Murowana Goślina K.B Gepard Murowana Goślina
163 GOMULEC GRZEGORZ M M40 ROGOŹNO
164 WACKO MARCIN M M30 Poznań Grupa OLX Team
166 KURASZKIEWICZ BORYS M M30 Swarzędz Team RUN Gołańcz
168 GRZEŚNIK GRZEGORZ M M30 Plewiska Tata Jaśminki i Felusia
169 MARACH KAROL M M40 KOŚCIAN
171 PRUSAK MARCIN M M30 Żydowo ROBALE
172 ADAMSKI ADRIAN M M20 Poznań
173 GAWRON MICHAŁ M M30 Poznań Sprinterzy Sigmeo
174 DUBAS BARTOSZ M M30 Poznań
177 WAWRZYNIAK PAWEŁ M M30 Śrem Runners Power
178 NAJDEREK MACIEJ M M30 ŁÓDŹ NAJDERKI4
181 KOWALCZYK SEBASTIAN M M30 Poznań PRO366 /Wataha Północy
183 KASPRZAK MACIEJ M M40 Koziegłowy
185 BARON PRZEMYSŁAW M M30 Kicin Constravia
188 WOJCIECHOWSKI WACŁAW M M20 Poznan
189 LISIEWICZ PIOTR M M30 Poznań PIŁACI Z KAŁAIBÓW
190 PRZYBYSZ PIOTR M M30 Poznań CZOPY
191 ZIELIŃSKI JAROSŁAW M M30 Skórzewo PRESS-SERVICE Monitoring Mediów / Kuźnia triathlonu
193 KOŚCIELNIAK BARTOSZ M M20 Czerniejewo
194 LIPIEC SEBASTIAN M M20 Kutno UKS 9 Kutno
195 NDOLOKA ALEX M M20 Poznań
197 SOKOŁOWSKI PAWEŁ M M30 Poznan
198 BARTKOWIAK MARCIN M M20 Śmigiel Akwedukt
201 KRYSTKOWIAK TOMASZ M M40 Poznań
202 WOLFF ŁUKASZ M M30 Lubiszyn Sprinterzy Sigmeo
203 HECKERT PATRYK M M20 Poznań Sprinterzy Sigmeo
205 ROLNIK MACIEJ M M20 Luboń Sprinterzy Sigmeo
206 HERTIG MATEUSZ M M20 Puszczykowo HOT_elarnia****RUN TEAM
207 DWORAK DAWID M M20 Rokietnica CSWLad Poznań
208 FURMANIUK JAROMIR M M40 Poznań Samotny Biały Żagiel
210 DRATWA SŁAWOMIR M M40 Poznań Świat Biegacza Fehlau Run Team
212 MŁYNIKOWSKI MAREK M M40 Swarzędz
213 SZULIŃSKI DAWID M M30 Kwidzyn
216 DRABER PIOTR M M20 Poznań Biegacze Celebryci
219 SKORNIAK DANIEL M M30 Luboń Night runners
220 MAĆKOWIAK ADRIAN M M30 Poznań
221 ZMUDZIŃSKI MACIEJ M M20 Wapno Fitness24Seven
224 GRZESIK ŁUKASZ M M30 Mosina
227 BARWICKI JACEK M M30 Warszawa
229 KUBIAK JAKUB M M30 Poznań QbArts.pl / Wilda Biega
231 KOWALSKI MICHAŁ M M30 Poznań KIBOLE W BIEGU
233 TALBIERZ PAWEŁ M M30 Poznań
234 MAĆKOWSKI MATEUSZ M M40 Złotniki
238 SZREJBROWSKI TYMOTEUSZ M M30 Poznań
239 KRZYŻANIAK MACIEJ M M20 Poznań Oni
241 TUŁAZA ARKADIUSZ M M20 Zakrzew
243 TUŁAZA MARCIN M M20 Witaszyce
245 SOJKIN TOMASZ M M30 Poznań
246 WOJNAROWSKI PIOTR M M30 Poznań
247 BEDNARSKI JÓZEF M M60 Poznań Night Runners
248 JAMROSZCZYK GRACJAN M M20 Poznań
250 KOSICKI DARIUSZ M M50 Rokietnica ROXKIJE
251 WIERCIOCH BARTOSZ M M30 Poznań
253 DZIUBA PATRYK M M20 Lubliniec Mafia Team Lubliniec
254 JAKUBOWSKI TOMASZ M M40 Tarnowo Podgorne
257 STRYCZYŃSKI TOMASZ M M30 Komorniki eFitness Racing Team
260 WESOŁEK PRZEMEK M M40 Poznań
265 DARMOCHWAŁ LESZEK M M40 Poznań Dzikie Bobry
266 STEFANIAK DAMIAN M M20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
268 RYBICKI MATEUSZ M M20 Poznań Sehr Pikant
269 DOMAŃSKI ŁUKASZ M M30 Mosina
270 STAFINIAK MAREK M M30 Poznań
271 GZIEL KEVIN M M20 Poznań parkrun Poznań
272 ZWIERNIK JAROSŁAW M M40 Środa Wlkp.
273 DĄBROWSKI PAWEŁ M M40 Poznań Night Runners
275 RUCIAK JACEK M M50 Poznań
276 BUDZYŁA ADAM M M30 Poznań DRUŻYNA SZPIKU
277 MALIŃSKI ARTUR M M20 Janikowo PRO366
281 PANKOWSKI FILIP M M20 Ryczywół Ryczywół
282 JANKOWSKI TOMASZ M M40 Konarzewo
283 NOWAK JACEK M M40 Poznań Nowaki
284 KAROLAK BOGUSŁAW M M50 Rokietnica
285 BĄK DARIUSZ M M40 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
286 ROSÓŁ ROMAN M M40 Poznań HERNIK TEAM
287 BĄK ARTUR M M20 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
289 SAMOLIK MARCIN M M40 Skórzewo
291 WITKOWIAK MACIEJ M M30 Luboń
293 JASKÓŁA JAROSŁAW M M30 Poznań
294 DYLEWSKI ANDRZEJ M M50 poznań
300 PASZKOWSKI ŁUKASZ M M30 Poznań Grupa Mocnego Uderzenia
302 BUDNY PRZEMYSŁAW M M40 Siekierki Wielkie PRESS-SERVICE Monitoring Mediów
303 BIAŁACH ROBERT M M20 Poznań Sklep Biegacza Polonez/Akademia Dawsona Polska
304 WOJTYNEK PRZEMYSŁAW M M40 Poznań MOGŁO BYĆ GORZEJ
305 GRAJZER KRZYSZTOF M M40 Poznań Kimball biega
306 KURZAWIŃSKI SZYMON M M50 Tarnowo Podgórne
307 PALACZ TOMASZ M M30 Szczecin
309 SROKA MARCIN M M30 Plewiska
312 KĄDZIELAK MAREK M M40 Rogalinek Drużyna Szpiku
313 SIKORSKI PAWEŁ M M30 Zbąszynek
315 JANKOWSKI TOMASZ M M30 Złotniki
316 SZYMAŃSKI PAWEŁ M M30 Poznań
318 HAWRYLISZYN JAN M M30 Łozina
319 KAWICKI DARIUSZ M M30 Poznań Grupa DBK Poznań
324 ŁAWNICZAK TOMASZ M M30 Poznań KB Maniac Poznań
325 KOZAK TOMASZ M M30 Luboń After Party Team
328 MAMYS ROBERT M M40 Poznań gRUNwald team
330 KOZŁOWSKI MACIEJ M M30 Poznań
331 KOPRAS MAREK M M50 Wronki Wroniecki Lkub Biegacza
332 MAREK KRZYSZTOF M M30 Poznań
333 NAJDER KRZYSZTOF M M30 Biedrusko
334 PIECHOWIAK MAREK M M30 Poznań
335 GRZYWACZYK ARTUR M M50 Suchy Las Maratończyk Poznań
337 GŁYDA MACIEJ M M50 Poznań Drużyna Szpiku
338 OSTACHOWSKI MICHAL M M30 Elblag Zwiedzam miasta w szybkich butach
339 GEPPERT JAKUB M M30 Poznań Drużyna Szpiku
340 TYSZER KRZYSZTOF M M20 Wągrowiec New Earth Runners
342 JĘDRZEJCZAK MARCIN M M20 Poznań Dzika Drużyna
343 SKIBA WŁODZIMIERZ M M50 Poznań Stowarzyszenie Triathlonowe U64 Poznań
346 PACEK ŁUKASZ M M30 Piaseczno
347 KOCH ANTONI M M50 Śrem
349 MODZELEWSKI PIOTR M M40 TARNOWO PODGÓRNE Tarnowo Podgórne Biega
351 FENIKOWSKI SZYMON M M40 Poznań PRO366
353 WOJTYŃSKI MARIUSZ M M20 Bolechowo
356 ADAMSKI ŁUKASZ M M30 Poznań
359 ZJAWIŃSKI TOMEK M M40 Poznań sklepbiegacza.pl Poznań
362 SAJKIEWICZ BARTOSZ M M20 Poznań
364 LUDEK TOMASZ M M30 Przeźmierowo Dash Digital Cash
365 ZYGARŁOWSKI ANDRZEJ M M50 Poznań TKD Szakal Jeżyce Runners
366 SZAFRON ŁUKASZ M M20 Chorzów
367 MOŚCICKI MATEUSZ M M20 Poznań Runners Club
368 CHARNIUK ALEKS M M20 Poznań Akademia Dawsona Polska/sklep biegacza Polonez
370 JANICKI ANDRZEJ M M40 Poznań PKO BP SA
371 NIEWIADOMSKI MATEUSZ M M30 Poznań
372 KOŁTOWSKI PIOTR M M30 Skórzewo
373 DORNA FILIP M M20 Tarnowo Podgórne Przestań wątpić, zacznij wierzyć
374 URBAŃSKI GRZEGORZ M M30 Poznań HOT_ELARNIA**** RUN TEAM
375 FRĘŚKO MIROSŁAW M M40 Poznań
376 JAKUBOWSKI ANDRZEJ M M30 Kaźmierz
377 MALINOWSKI BARTOSZ M M30 Poznań Poznań
379 KOTKOWSKI PIOTR M M40 POZNAŃ Drużyna Szpiku
381 STEINBOCK WOJCIECH M M40 Skórzewo
384 JANUĆ WOJCIECH M M20 Puszczykowo Arka Leśna
391 KOWALCZYK MARIUSZ M M40 Poznań gRUNwald team Poznań
392 PETRENKO IHOR M M20 Puszczykowo
393 FILIP MIROSŁAW M M40 Swarzędz
396 DUDCZAK ADAM M M30 Poznan -
399 JODKO PIOTR M M30 Batorowo Jodko Brothers Running Team
401 OGÓRKIEWICZ MACIEJ M M40 Poznań
404 SZYDROWSKI REMIGIUSZ M M50 Zalasewo Zalasewo
405 NOWAK PRZEMYSŁAW M M30 Kórnik brak
406 WOJNAROWSKI MICHAŁ M M30 Poznań Night Runners
408 BARYCZA KRZYSZTOF M M20 Poznań NIGHT RUNNERS
409 GAZDA MICHAŁ M M20 Poznań Constravia
411 PACZKOWSKI MARCIN M M20 Koziegłowy
412 WAWRZYNIAK JAKUB M M30 Trzaskowo Wybiegać Marzenia Team
414 PLUSKOTA MARCIN M M30 Krzeszkowice
415 ZBOROWSKI PAWEŁ M M40 Plewiska
417 SERWA MARIUSZ M M40 Poznań Strzeszyn Biega
419 RATAJCZAK KRZYSZTOF M M30 Poznań
420 KMIECIAK JAROSŁAW M M40 Poznań PRO366
421 KONIECZNY JAKUB M M20 Puszczykowo Puszczykowo
422 RODRIGUEZ CASTRO RICARDO M M30 Poznań
424 KONIECZNY FILIP M M40 Puszczykowo Puszczykowo
425 ZIMNY TOMASZ M M60 Szczecin
426 BARANOWSKI FILIP M M40 Poznań
427 NOWAK MARIUSZ M M20 Poznań Night Runners
429 TOMCZYK EDWARD M M60 Poznań bpk - niezrzeszony
432 WĘGLARZ PIOTR M M40 Pokrzywica
433 WIECZORKOWSKI WŁADYSŁAW M M60 Poznań
436 PALMOWSKI JAN M M20 Poznań
438 BOROWCZYK SEBASTIAN M M20 Poznań KB DęBIEC
439 MARCINIAK ŁUKASZ M M30 Kamionki
441 TABAT BARTOSZ M M30 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina
444 KOROŃSKI TADEUSZ M M40 Poznań parkrun Poznań
447 WOJTKOWIAK ADRIAN M M20 Dopiewo
448 THOMAS JAKUB M M20 MoSINA
450 LIBERA DAMIAN M M30 Poznań Lucky LUZers
451 GRACZYK ADRIAN M M20 Czarnków #TEAMBIEGIWLKP
453 KUBEL ŁUKASZ M M30 Granowo
456 KOTKOWSKI MICHAŁ M M20 Poznań SSR START
458 SUCHOROWSKI JAKUB M M30 Kobylnica
460 KAŹMIERCZAK MARCIN M M20 Tarnowo Podgórne MarKaz Marcin Kaźmierczak
461 KOSTRZYŃSKI SZYMON M M30 Krosno Brak
463 SZCZODRZYŃSKI JERZY M M60 Poznań AchTeDzieciaki.pl
464 SZCZODRZYŃSKI PIOTR M M40 Poznań AchTeDzieciaki.pl
466 SIEWRUK TOMASZ M M20 Kiekrz
467 SPRUTTA MARIUSZ M M50 Poznań JRM Band
468 JASIUKIEWICZ MAREK M M40 Kicin SNOW.DOG ADVENTURE
469 RYBA TOMEK M M40 POznań
471 GRZELĄZKA SYLWESTER M M30 Koszalin brak
473 GAWORZEWSKI DARIUSZ M M20 poznań
480 WERNER PIOTR M M40 Wierzyce
481 OWCZARZAK DARIUSZ M M50 Poznań KB MANIAC POZNAŃ
483 KONIECZNY MIKOŁAJ M M20 Puszczykowo Koniki
484 TANAŚ MAREK M M40 Osiniec
487 PRZYBYŁ ADAM M M30 Poznań
488 KACZMAREK TOMASZ M M30 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze
489 JANICKI MATEUSZ M M20 Poznań
490 ROSA ZBIGNIEW M M50 Stęszew Szkoła dla psów ARGO
492 MASTYK MIROSŁAW M M30 Sady Ślęża / Sady
493 KUCHTA PIOTR M M30 Poznań
495 NAGLER ROMAN M M40 Poznań TURBO ŚLIMAKI
496 KOPUT JAKUB M M30 PLEWISKA Neckermann Podróże
498 MARUSZEWSKI ADAM M M20 Poznań #zaliniametyteam
500 CIEŚLAK RADEK M M40 POZNAŃ Drużyna Szpiku/Klub Biegających Leśników
501 WASIAK SŁAWOMIR M M20 Poznań
502 SZAFRAŃSKI PAWEŁ M M20 Poznań Snowdog Runners
503 SZURGOT PAWEŁ M M30 Koziegłowy POZitive.pl
504 WACHOWIAK KAMIL M M30 Tanibórz
511 NOWAK GRZEGORZ PAWEŁ M M20 Poznań PARKRUN POZNAŃ
512 DYBIŻBAŃSKI WOJCIECH M M20 Police CITY TRAIL Team
514 KĘSY MARCIN M M30 Poznań Za młodzi, za szybcy
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
ANTONIEWICZ BARTOSZ M M20 Poznań
BANASZKIEWICZ KAMIL M M30 Kleszczewo Walka Kostrzyn
BAUMGART JACEK M M50 Osielsko Biegaj z Dębami
BEDNARZ IRENEUSZ M M40 poznań
BIERNACKI RAFAŁ M M40 Kościan Kościan Team
BRUKWICKI JACEK M M30 Poznań SP74
BRYLEWSKI MATEUSZ M M30 Poznań #biegajzeslawkiem
CIESZKIEWICZ JAROSŁAW M M40 Poznań
CYBULSKI MARCIN M M20 Płock
CZYWCZYŃSKI MARCIN M M30 Poznań i-Sport
DOMBROWICZ KRYSTIAN M M30 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny
JELONEK ARTUR M M40 Gniezno
JĘDRZEJAK PIOTR M M30 Kórnik INTER#WAŁY
JOPA ADAM M M20 Poznań
JUREK ŁUKASZ M M20 Poznań run-log.com
KACZMAREK ERWIN M M20 poznan Grembski Triathlon Team
KANONICZAK KRZYSZTOF M M50 Poznań JAKPOL SYSTEMY ALARMOWE
KIEDROWSKI BARTOSZ M M30 Poznań Rehasport Clinic
KLIKOWICZ PRZEMYSŁAW M M40 Skórzewo
KRZANOWSKI PRZEMYSŁAW M M40 Poznań Drużyna Szpiku
LIPIŃSKI MICHAŁ M M30 Poznan
LUBER MARCIN M M40 Kaźmierz
ŁOPĄG KRZYSZTOF M M30 Wiry Grupa OLX Team
MALEC MIROSŁAW M M20 Poznań run-log.com
MATUSZEK PIOTR M M40 Poznań AutoPoBabci.pl
MEŁNICKI PIOTR M M40 Piła
NAPIERAŁA PAWEŁ M M30 Luboń
NASKRĘT SŁAWOMIR M M40 GRZEBIENISKO #biegajzeslawkiem
OBOZ PAWEL M M30 Andrychów URODZENI BIEGACZE
PATKOWSKI RADOSŁAW M M30 Plewiska
PAWLIKOWSKI MAREK M M20 Poznań KB DęBIEC
PIĄTKOWSKI TOMASZ M M40 Plewiska
REGULSKI JAKUB M M20 Jaraczewo
ROSIAK DARIUSZ M M20 Poznań #zawszepozłoto
RYSTWEJ JAKUB M M20 Poznań
SOBCZYK PATRYK M M20 Poznań MANUFAKTURA MIESZKAŃ
SZCZESZEK MICHAŁ M M30 Rokietnica
SZEWCZYK MAREK M M60 POZNAŃ Cybina Team
TOMCZAK KRYSTIAN M M20 Poznań Chabowski Training
WALISZAK ERYK M M20 Steszew
WASZKIEWICZ TOMASZ M M30 Pakość