Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Poznań

  • 25.07.2017 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:D1
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BANASZEWSKA MAJA K D1 Poznań
BARANOWSKA BASIA K D1 Poznań
BARTCZAK ALEKSANDRA K D1 Przeźmierowo Leśne Skrzaty
CICHOWLAS HUBERT M D1 Poznań
DONDAJEWSKI ALEXANDER M D1 Poznań
DRASZKIEWICZ MIKOŁAJ M D1 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań
DROZDA KAMIL M D1 Poznan sp 35
DZILNE WIKTOR M D1 Skórzewo
FRĄCKOWIAK WERONIKA K D1 Poznań Jeżyce Biegają
GOZDALSKA ZUZANNA K D1 Witkowo Witkowo Biega
GOZDALSKA AMELIA K D1 Witkowo Witkowo Biega
GOZDUR TYMON M D1 Poznań
GÓRCZYŃSKI KACPER M D1 śrem
GRZESIK AMELIA K D1 Mosiny
JANIAK ANTEK M D1 Poznań Przedszkole ul. Chopina 69
JANIAK ANTEK M D1 Poznań Przedszkole ul. Chopina 69
JĄDRZYK MATEUSZ M D1 Poznań gRUNnwald team Poznań
KACZOR MAJA K D1 Poznań
KACZOR KONSTANTY M D1 Poznań
KHULAGE AGNES K D1 Berlin
KIWERTZ KRZYŚ M D1 Poznań Run Vegan TEAM
KLAUZA BORYS M D1 Poznań Morasko Run
KLAUZA JAKUB M D1 Poznań Morasko Run
KOWALSKI JAKUB M D1 Lusówko BIEGAM BO NIE LUBIĘ
KUCZYŃSKI SEBASTIAN M D1 Poznań Drużyna Szpiku
MAĆKOWIAK IGOR M D1 Poznań
MIKOŁAJCZAK JAN M D1 Gniezno
NAGLER MATEUSZ M D1 Poznań TURBO ŚLIMAKI
NOWAK ZUZANNA K D1 Poznań
PAJOR DORIAN M D1 Szamotuły
PASZKOWSKI WOJCIECH M D1 Poznań
PERZ ZOSIA M D1 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań
PIECHOCKI PATRYK M D1 Poznań
PITUŁA ANIELA K D1 Poznań
RATAJ FRANCISZEK M D1 Poznan Polonia Bydgoszcz SLA
RATAJCZYK TOMASZ M D1 Swarzędz Przedszkole KSW Poznań
ROSZAK MARTYNA K D1 Komorniki SDS
SKORNIAK BARTOSZ M D1 Luboń Night runners
SROKA JAKUB M D1 Plewiska
STROCZYŃSKI JAKUB M D1 Poznań
SZCZODRZYŃSKI MICHAŁ M D1 Poznań
SZUDA KACPER M D1 Plewiska
TŁUCZEK DOMINIKA K D1 Poznań
WACHOWIAK EMILIA K D1 Poznań Przedszkole 110
WESOŁOWSKI FILIP M D1 Poznań Yanosik Team
WIECZOREK ZUZANNA K D1 rostworowo
ZAPARTY BŁAŻEJ M D1 Jerzykowo
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BŁAUCIAK LENA K D1 Palędzie
BRUKWICKI JAN M D1 Poznań SP74
HRYCAK FRANCISZEK M D1 Poznań
HRYCAK TYMOTEUSZ M D1 Poznań
JACKOWIAK WIKTORIA K D1 Poznań
JACKOWIAK WIKTORIA K D1 Poznań
JANKOWSKI PIOTR M D1 Złotniki
KUCZYŃSKI SEBASTIAN M D1 Poznań Drużyna Szpiku
OLESZCZAK JAKUB M D1 Poznań Night Runners
STĘSIK MIKOŁAJ M D1 Dąbrowa
TŁUCZEK DOMINIKA K D1 Poznań
TŁUCZEK DOMINIKA K D1 Poznań