Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Bydgoszcz

  • 21.07.2017 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:D0
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
ANIUKIEWICZ MARCIN M D0 Osielsko
BADZINSKI IGOR M D0 Bydgoszcz
BARAŃSKI OSKAR M D0 Bydgoszcz Przedszkole Kacperkowy Światek
BIŁYK ZUZANNA K D0 Bydgoszcz
BOROWSKA NADIA K D0 Bydgoszcz
BRĄGIEL TYMOTEUSZ M D0 Bydgoszcz Vege Runners
CHMARA ADRIANNA K D0 Bydgoszcz
CHWEDOROWICZ NATALIA K D0 Niemcz
DAMSKI GABRIEL M D0 Tryszczyn GardenFlora MTB Team
DAMSKI KACPER M D0 Tryszczyn GardenFlora MTB Team
DOMŻALSKI MIŁOSZ M D0 Bydgoszcz
DUDZIAK MARYSIA K D0 Bydgoszcz
DUDZIAK KRYSIA K D0 Bydgoszcz
FIGURSKA NATALIA K D0 Strzelce górne
FRANCISZKOWSKI JAKUB M D0 Bydgoszcz
FRANCZAK JAN M D0 Bydgoszcz
GRABOWSKI KUBA M D0 Bydgoszcz
GROT NATALIA K D0 Bydgoszcz
GRZEGOREK NATALIA K D0 Bydgoszcz
GUŹDZIOŁ FRANEK M D0 Solec Kujawski
HAMES NIKODEM M D0 Bydgoszcz
HEJNA JULIAN M D0 Bydgoszcz Ocochodziwbiegu
HEJNA JULIAN M D0 Bydgoszcz Ocochodziwbiegu
JARZEMSKA ZOFIA K D0 Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon Team
KARAŚ JAGODA K D0 Elbląg
KARSKI SZYMON M D0 Bydgoszcz
KLUNDER ROBERT M D0 Bydgoszcz
KLUNDER ARTUR M D0 Bydgoszcz
KNIEĆ POLA K D0 Nowe
KNUT WIKTORIA K D0 Bydgoszcz Przedszkole Kacperkowy Światek
KOTECKA LILIANNA K D0 Bydgoszcz
KOWALCZUK ANTONI M D0 Bydgoszcz ----
KUBIAK ALEKSANDRA K D0 Bydgoszcz
KUJAWA KAJA K D0 Bydgoszcz Przedszkole Radość
KUŹNIAK KRYSTIAN M D0 Bydgoszcz
LEWANDOWSKA URSZULA K D0 Bydgoszcz
LEWANDOWSKA DOMINIKA K D0 Bydgoszcz
ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKI TYMON M D0 Bydgoszcz
ŁOPUSZYŃSKA IGA K D0 Bydgoszcz TEAMOCHAL
MAISON GABRIELA K D0 Kruszyn Krajeński
MAISON FRANCISZEK M D0 Kruszyn Krajeński
MAJCHRZAK NIKODEM M D0 Bydgoszcz Przedszkole Kacperkowy Światek
MIODUSZEWSKA JOANNA K D0 Łochowo
MODRAKOWSKI NIKODEM M D0 Maksymilianowo
MOROSZCZAK LEA K D0 Bydgoszcz Spójnia Białe Błota
NOWICKA-SKROK FLORENCJA K D0 Nakło nad Notecią
NOWICKA-SKROK JAŚMINA K D0 Nakło nad Notecią
OLSZEWSKA JULIA K D0 GNIEWKOWO
PETNER JAGODA K D0 BYDGOSZCZ
PRIEWE OLIWIER M D0 Bydgoszcz Dynamo Skarpa Junior
RAFAŁKO ERYK M D0 Bydgoszcz
ROSA HUGO M D0 Bydgoszcz
SZAJBE MICHALINA K D0 Bydgoszcz
SZYMAŃSKA ZOSIA K D0 Bydgoszcz
URBAŃSKA URSZULA K D0 Bydgoszcz Przedszkole 66 Bydgoszcz
URBAŃSKA NINA K D0 Bydgoszcz
WAWRZYNIAK BARTOSZ M D0 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
WAWRZYNIAK MICHALINA K D0 Solec Kujawski
WIJATA ZUZANNA K D0 Bydgoszcz Przedszkole nr 66
WILAMOWSKA IZABELA K D0 Bydgoszcz
WÓJCIK MIKOŁAJ M D0 Bydgoszcz
ZABOROWSKI MAREK M D0 Bydgoszcz
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BARAŃSKI OSKAR M D0 Bydgoszcz Kacperkowy Światek Team
BARAŃSKI OSKAR M D0 Bydgoszcz Kacperkowy Światek Team
BARTKOWIAK KAJETAN M D0 Bydgoszcz
DERING WOJTEK M D0 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
DOMŻALSKI MIŁOSZ M D0 Bydgoszcz
DOMŻALSKI MIŁOSZ M D0 Bydgoszcz
GRABOWSKI KUBA M D0 Bydgoszcz
GULSKA JAGODA K D0 Bydgoszcz
KOCHAŃSKI ALEKSANDER M D0 Sicienko
LEWANDOWSKA NINA K D0 Bydgoszcz Przedszkole nr 11
PRUSS DA CRUZ GABRIEL M D0 Bydgoszcz
PRUSS DA CRUZ GLORIA VICTORIA K D0 Bydgoszcz
PRUSS DA CRUZ GUSTAV M D0 Bydgoszcz
ROMANEK HANNA K D0 Bydgoszcz
SZCZEPAŃSKI ADAM M D0 Bydgoszcz