Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Bydgoszcz

  • 21.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
1 OCHAL PAWEL M M30 Bydgoszcz TEAMOCHAL
4 BISKUP MARCIN M M20 Bydgoszcz CITY TRAIL TEAM
11 BRZEZIŃSKA ALEKSANDRA K K20 Bydgoszcz Brzeziński Run Club
12 SZENK MARTA K K30 Bydgoszcz
13 WOŹNIAKOWSKA AGATA K K30 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
16 DĄBROWSKI PAWEŁ M M20 Grudziądz
17 MROTEK KATARZYNA K K30 Kruszyn Krajeński On The Move
18 REMUS SANDRA K K20 Bydgoszcz
19 SIERADZKI DAMIAN M M30 Koronowo
20 ŁOPUSZYŃSKI KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz TEAMOCHAL
21 ŁOPUSZYŃSKA JOANNA K K30 Bydgoszcz TEAMOCHAL
22 BRZUCHALSKI MATEUSZ M M30 Bydgoszcz
23 SOBOLEWSKA ALEKSANDRA K K20 Bydgoszcz
24 DWOJACZNY JAKUB M M30 Bydgoszcz
25 JANKOWIAK ŁUKASZ M M20 Bydgoszcz
26 MAŁKOWSKA KATARZYNA K K20 Bydgoszcz
27 WINIARSKI MATEUSZ M M20 Bydgoszcz
28 MIELCARSKI MICHAŁ M M30 Solec Kujawski MIELCAR TEAM
29 BYCZYŃSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
30 ŁYSZCZARZ BŁAŻEJ M M30 Bydgoszcz
31 PROSEK KRZYSZTOF M M40 Bydgoszcz
32 DRZEWIECKI RAFAŁ M M40 Niemcz Run4Fun www.bytpak.pl
33 GOŁCZYŃSKI TOMASZ M M40 Bydgoszcz
34 TRUDNOWSKI JANUSZ M M60 Bydgoszcz
35 RUTKOWSKA VIRGINIA K K30 BYDGOSZCZ Atos
36 KARSKI MARCIN M M40 Bydgoszcz
37 SZMELTER MICHAŁ M M40 Bydgoszcz
38 PAWŁOWSKI TOMASZ M M20 Zielonka
39 SOSNA MIKOŁAJ M M30 Bydgoszcz
40 ZIELIŃSKA JUSTYNA K K30 Solec kujawski
41 KRAJEWSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
42 CZYŻAK JOANNA K K40 Nowy Dwór AMS
43 GADOMSKA MARIA K K60 Bydgoszcz RUN Bydgoszcz
44 MAKOWSKI SŁAWOMIR M M40 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
45 GORDON ROMAN M M60 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ
46 PETNER ANNA K K40 Bydgoszcz
47 WYPYCH-KLUNDER KATARZYNA K K30 Bydgoszcz
48 WOŹNIACKA BEATA K K50 Solec Kujawski Pomóżmy Jeżom/ Polonia Bydgoszcz SLA
49 FRANCISZKOWSKA MAGDA K K30 Bydgoszcz
50 BIALAS OLIVIA K K30 Bydgoszcz Mobica
51 POLAKIEWICZ ELŻBIETA K K60 SOLEC-KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE
52 POLAKIEWICZ DARIUSZ M M50 SOLEC-KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE
53 KOZIŃSKI MAREK M M30 Osielsko RUN BYDGOSZCZ
54 MUSS KAROLINA K K40 Bydgoszcz
55 FRANK AGNIESZKA K K30 Bydgoszcz
56 PAWŁOWSKI RADOSŁAW M M50 Zielonka JFTC SU
57 LACH PAWEŁ M M30 Bydgoszcz
58 RAUNEST ADAM M M50 bydgoszcz
59 BADZIĄG ALICJA K K20 Unisław
60 FIGURSKA ANNA K K20 Strzelce Górne
61 LACH BOGUMIŁA K K30 Bydgoszcz
62 WIJATA AGNIESZKA K K30 Bydgoszcz agnieszka.antczak@poczta.fm
63 WEGNER ROMAN M M50 Niemcz
64 GIERACH KRZYSZTOF M M60 NIEMCZ niemcz-run
65 NOWAKOWSKA SYLWIA K K30 Bydgoszcz brak
66 CZECZINSKA PAMELA K K20 Bydgoszcz
67 PASTWA DONATA K K40 Bydgoszcz TRISPACE
68 KUCHARSKI ADAM M M50 Budzyń
69 WIŚNIEWSKA EWA K K40 Mrocza
70 MINISZEWSKA IRENA K K30 Bydgoszcz
71 MALATYŃSKA BARBARA K K40 Przyłęki
72 SCHNEIDER KRYSTIAN M M20 Bydgoszcz
73 GŻYL MIKOŁAJ M M30 Bydgoszcz Janusze triathlonu Exodus Team
74 STOKŁOSA NATALIA K K30 Bydgoszcz
75 STOKŁOSA KAMIL M M30 Bydgoszcz
76 NAWROCKI RAFAŁ M M40 Bydgoszcz
77 GOTOWICZ MARIUSZ M M50 Bydgoszcz KDP GOTOWICZ
78 KASPEROWICZ JACEK M M40 Bydgoszcz JW 1515 Bydgoszcz
79 ZAGOZDZON WIOLETA K K30 Solec kujawski Soleccy biegacze
80 GROBELNA MONIKA K K30 Kobylarnia
81 KUBIAK TOMASZ M M30 Bydgoszcz
82 ROSOŁOWICZ KAMILA K K30 Bydgoszcz
83 WESOŁOWSKA ALEKSANDRA K K30 Bydgoszcz
84 MIKIELSKI DANIEL M M20 Olsztynek Team Kopeć
85 RZEPECKA KATARZYNA K K40 Bydgoszcz
86 ŻELISZCZAK ARTUR M M30 Toruń Nadaktywni Toruń
87 BARWIKOWSKA BOGUSLAWA K K40 Solec Kujawski
88 ŁAZ KAMIL M M30 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
89 WÓJCIK ANNA K K30 Bydgoszcz
90 RACZYŃSKI KRZYSZTOF M M50 Bydgoszcz Biegający Filozof Team
91 ŁOBOCKI KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz
92 RYMARKIEWICZ MAŁGORZATA K K30 Bydgoszcz
93 BANASZAK EWA K K30 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
94 CHIPRIANOVOVA PAVLA K K30 Lipnik nad Becvou
95 ALCALDE SERGIO M M30 MADRID SPANISH MAFIA
96 MARACH PIOTR M M40 Toruń AKPB Marmel Toruń
97 RYBKA ALDONA K K40 Zielonka BIEGINSTALATORA.pl
98 DEMBEK DAWID M M20 Bydgoszcz Bydgoszcz
99 PIÓRKOWSKA AGNIESZKA K K30 Bydgoszcz Soleccy Biegacze
100 PRZYBYLSKA GRAŻYNA K K50 Bydgoszcz psla, Bydgoszcz na start
101 ROGALINSKI JAROSLAW M M30 Skoki
102 DĘBSKI ADRIAN M M30 Bydgoszcz
103 WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ M M50 Toruń SPC
104 WIŚNIEWSKI MAKSYMILIAN M M20 Toruń
105 PACZKOWSKI MIROSŁAW M M40 Bydgoszcz CB 163
106 GRZEGORZEWSKI RAFAŁ M M40 Niemcz
107 KWIATKOWSKA ALEKSANDRA K K20 Bydgoszcz
108 CHOJNACKI GRZEGORZ M M20 Bydgoszcz
109 NARLOCH PAWEŁ M M30 Toruń
110 LEWICKI MACIEJ M M40 BYDGOSZCZ Bydgoszcz na start!
111 CHMIELEWSKI MARCIN M M40 Bydgoszcz
112 STĘPKOWSKA IZABELA K K40 Bydgoszcz
113 MALCZEWSKA MIRKA K K60 Bydgoszcz Sport Faktory
114 ZALECH BARBARA K K30 Solec Kujawski
115 KOWALKOWSKA PAULINA K K20 Maksymilianowo
116 ARENT JAN M M50 Bydgoszcz
117 MODRAKOWSKA EWELINA K K30 Maksymilianowo
118 JAWORSKA MONIKA K K30 Sulnowo Jawory
119 UMIŃSKA ANNA K K30 Bydgoszcz
120 DZIEŻA ROMA K K40 Bydgoszcz RUN Bydgoszcz
121 STOCKA-KOTECKA JOANNA K K30 Bydgoszcz
122 JAWORSKI TOMASZ M M30 Sulnowo Jawory
123 POCZEWSKI PIOTR M M40 Złotów ANKO sport
124 JARZEMSKI MARCIN M M30 Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon Team
125 POCZEWSKI JAN M M20 Złotów ANKO sport
126 TRELA JOLANTA K K30 Bydgoszcz
127 ZAKRZEWSKI ADAM M M20 BIAŁE BŁOTA
128 SIERANT MARIAN M M50 Bydgoszcz
129 LWOWSKI ZBIGNIEW M M40 Osielsko
130 GRĄZKA EWA K K20 Bydgoszcz
131 ŚCIBAK WOJCIECH M M30 Bydgoszcz JFTC SU
132 BŁAŻEK KATARZYNA K K30 Białe Błota
133 GRABOWSKA ILONA K K30 Bydgoszcz WATAHA
134 MIKUŁA TOMASZ M M30 Szubin GORDON RUN
135 MULLERT KAROL M M30 Bydgoszcz TRISPACE
136 GRALIK KACPER M M20 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie
137 REPCZYŃSKI TOMASZ M M20 Bydgoszcz
138 WIŚNIEWSKA DOROTA K K30 Bydgoszcz
139 PÓŁGĘSEK RAFAŁ M M40 Solec Kujawski soleccy biegacze
140 SALAMON MARTA K K30 Bydgoszcz Wkurw_team
141 ŻWIRKOWSKA ANITA K K20 Warszawa
142 HARACEWIAT CEZARY M M50 Bydgoszcz
143 MAISON MAGDALENA K K30 Kruszyn krajeński
144 LUZAK MIROSŁAW M M50 Bydgoszcz MWIK BYDGOSZCZ
145 KARWASZ ADAM M M30 Bydgoszcz
146 WAWRZYNIAK ANDRZEJ M M50 bydgoszcz 22. ODN
147 KAPELA MIKOŁAJ M M40 Bydgoszcz
148 KAPELA KATARZYNA K K40 Bydgoszcz
149 SZYCHOWSKI JAROSŁAW M M30 WIERZCHUCICE TKKF Kolejarz Bydgoszcz
150 GRABOWICZ ŁUKASZ M M20 Bydgoszcz
151 HAN KALINA K K30 Bydgoszcz
152 PALACZ WIOLETTA K K30 Bydgoszcz LEKKO SPOCENI
153 PRYBA PAWEŁ M M20 Bydgoszcz
154 NAGÓRSKI RYSZARD M M60 Ciechocinek
155 GACKOWSKI KRZYSZTOF M M40 Bydgoszcz Twój Trener Personalny
156 PRUSAK JOANNA K K30 Żydowo ROBALE
157 PRUSAK MARCIN M M30 Żydowo ROBALE
158 MIKOŁAJCZAK ALEKSANDRA K K30 Solec Kujawski Soleccy Biegacze
159 WOSZCZYK AGNIESZKA K K20 Bydgoszcz
160 JARUSZEWSKA JOWITA K K40 BYDGOSZCZ
161 BISKUPSKA EWA K K30 Bydgoszcz FORDON TRAIL
162 GRZYWACZ AGATA K K20 Bydgoszcz
163 ANIUKIEWICZ MONIKA K K40 Osielsko
164 GRZYWACZ KAROLINA K K30 Bydgoszcz
165 MAJKOWSKA-LUBIŃSKA JUDYTA K K20 Bydgoszcz CS Group Runners Team
166 SAWIŃSKI ŁUKASZ M M20 Kcynia
167 ANDRZEJCZAK NATALIA K K20 Kcynia
168 BRZEZIŃSKI BARTOSZ M M20 Grudziądz
169 CHMARA RAFAŁ M M40 Bydgoszcz AMBAR
170 WIŚNIEWSKI PIOTR M M30 Bydgoszcz
171 MENDEL MAGDALENA K K20 Bydgoszcz TriSpace
172 BAŁYS KRZYSZTOF M M20 Bydgoszcz
173 MAJEWSKA MONIKA K K20 Bydgoszcz
174 SZWEDA ROMA K K20 Łochowo
175 DEŻAKOWSKI PRZEMYSŁAW M M40 Maksymilianowo
176 TOMASZEK SEBASTIAN M M30 Bydgoszcz Atos
177 HEJNA KAMIL M M30 Bydgoszcz Ocochodziwbiegu
178 MACIEJCZAK MARCIN M M40 Bydgoszcz 3Gravity
179 ANTCZAK ANDRZEJ M M30 Bydgoszcz
180 ŁABUŚ-CENTEK MARTA K K30 Bydgoszcz
181 NURKIEWICZ JAROSŁAW M M40 Bydgoszcz Kung fu Pandy 3
182 ŁABUŚ MACIEJ M M30 Bydgoszcz
183 MACZYŃSKI GRZEGORZ M M50 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
184 SZEWCZUK EWA K K30 Chełmno
185 PORCZEK BARTŁOMIEJ M M20 Bydgoszcz WSPR Bydgoszcz
186 DURCZAK JERZY M M30 Białe Błota Bydgoskie Okonie
187 TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ M M20 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie
188 MĄDRY MICHAŁ M M30 Bydgoszcz
189 BARANOWSKA MARTA K K20 Bydgoszcz Byle do mety
190 KOPCIUCH AGNIESZKA K K20 Bydgoszcz As Box
191 CZARNECKA-PIJAROWSKA DOMINIKA K K30 Bydgoszcz
192 NDOLOKA ALEX M M20 Poznań
193 MATUSIAK EWELINA K K20 Solec Kujawski Soleccy Biegacze
194 DANIELEK ADAM M M30 Bydgoszcz Biegam, żeby się nie spocić!
195 WOJTECKI ŁUKASZ M M30 Solec Kujawski Soleccy biegacze
196 PAPROCKA MAŁGORZATA K K50 bydgoszcz
197 KANJERSKI JERZY M M60 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
198 STAŃCZUK JAKUB M M20 Bydgoszcz
199 POŁYNIAK JAGODA K K20 Piła
200 WITKOWSKA KAMILA K K20 Chełmża
201 SIUDA SEBASTIAN M M40 Bydgoszcz Soleccy Biegacze
202 LUZAK MAGDALENA K K20 Bydgoszcz Staff Enea Bydgoszcz Triathlon
203 CHLASTAWA RAFAŁ M M20 Lublin
204 PIOTROWSKI DARIUSZ M M40 Bydggoszcz
205 JANCOWSKI WOJCIECH M M40 Bydgoszcz
206 BURNICKI MARIUSZ M M50 Bydgoszcz
207 ORŁOWICZ MAJA K K30 Świecie
208 STRZYŻOWSKA MONIKA K K30 Bydgoszcz Byle do przodu
209 ORŁOWICZ VANESSA K K20 Świecie
210 BOROWIEC WIOLETA K K30 SZUBIN BBL SZUBIN
211 TYSZLUKIEWICZ WŁODZIMIERZ M M60 Bydgoszcz Judo Gwardia Bydgoszcz
212 JUCHACZ MICHAŁ M M30 Inowrocław Dziki z Balczewa
213 JUREK PIOTR M M50 Szubin BBL Szubin
214 DOBUCKA KATARZYNA K K20 Bydgoszcz ChoNaRower.pl
215 WÓJCIK JAKUB M M20 Bydgoszcz
216 CIOŁKO NATALIA K K20 Bydgoszcz CrossGim Bydgoszcz
217 DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNA K K50 Toruń Toruń
218 KASPROWICZ PIOTR M M30 Bydgoszcz JW 1515
219 URBAŃSKI DAWID M M30 Bydgoszcz
220 GÓRA PAWEŁ M M40 Chełmno
221 KOSIŃSKA PATRYCJA K K20 Bydgoszcz
222 KUBIAK ILONA K K40 NOWA WIEŚ WIELKA
223 KOWALSKA MAŁGORZATA K K40 Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
224 LANGE MONIKA K K40 Sicienko Wolne Strzały
225 SKARWECKI REMIGIUSZ M M30 Łabiszyn
226 OSIŃSKA DOMINIKA K K30 Toruń
227 BECH KAROLINA K K30 Niemcz
228 SZCZĘSNA ALEKSANDRA K K30 BYDGOSZCZ
229 PŁACZKOWSKA MAGDALENA K K30 BYDGOSZCZ SABAT TEAM
230 ROSIAK RAFAŁ M M40 Toruń
231 DANIELEWSKI MARIUSZ M M30 Zławieś Wielka Drużyna Szpiku
232 GRABSKA SYLWIA K K20 Bydgoszcz
233 ZIELIŃSKI RADOSŁAW M M30 Bydgoszcz
234 CHUDZICKI PIOTR M M50 Bydgoszcz TEAMOCHAL
235 KUJAWA PIOTR M M40 Bydgoszcz RUN Bydgoszcz
236 SPRAWA KATARZYNA K K20 Bydgoszcz
237 GURYN WIKTOR M M30 Bydgoszcz Zielony Pelikan
238 SIERADZKA PAULINA K K30 Koronowo
239 SAMOĆKO KATARZYNA K K30 Bydgoszcz
240 KROLL AGNIESZKA K K20 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
241 HAUS KATARZYNA K K40 Szubin BBL Szubin
242 SITEK MONIKA K K30 Brzoza
243 DACIO DAREK M M20 Szubin
244 KITKOWSKI PIOTR M M40 Bydgoszcz KITA Team
245 MONDRY WALDEMAR M M50 Bydgoszcz
246 MONDRA MAGDALENA K K20 Bydgoszcz
247 JUCHACZ TOMASZ M M40 Inowrocław Bbl Inowrocław
248 LEŚNIEWSKI TOMASZ M M40 Bydgoszcz
249 KARPINSKA ANNA K K30 Inowrocław OpenTeam
250 KARPINSKI PAWEŁ M M30 Inowrocław OpenTeam
251 GIEŁDON PAWEŁ M M30 Bydgoszcz JRG1 Bydgoszcz
252 MONARCHA PATRYCJA K K20 Bydgoszcz
253 LISOWSKI MICHAŁ M M30 bydgoszcz
254 HOLICZKO MIROSŁAW M M50 Bydgoszcz JW1515 BYDGOSZCZ
255 GOLON MARLENA K K40 sicienko Run Pasja
256 GIŻA WIOLETTA K K30 Osielsko Polonia Bydgoszcz
257 SEREDA EWELINA K K40 Grudziadz GRUDZIADZ
258 BADZIŃSKI BOGDAN M M30 Bydgoszcz
259 KUBOWICZ - KAMIŃSKA HANNA K K30 Niemcz Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa
260 KAMIŃSKI ŁUKASZ M M30 Niemcz Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa
261 ŚLIWIŃSKI ANDRZEJ M M50 bydgoszcz
262 KOZIŃSKI TOMASZ M M40 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
263 RAKOWSKA NATALIA K K20 Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz
264 SZCZEPANEK-KOZIŃSKA JUSTYNA K K30 Bydoszcz 1 BLog
265 RYDUCHOWSKA JUSTYNA K K30 rytel
266 ZYWERT NATALIA K K30 Bydgoszcz
267 BAUMGART JACEK M M50 Osielsko Biegaj z Dębami
268 MARKOWSKA-BAUMGART ANETA K K50 Osielsko Biegaj z Dębami
269 GÓŹDŹ HANNA K K60 Bydgoszcz Jaś biega
270 KROPIŃSKA MONIKA K K30 Zamość
271 STASZKIEWICZ LUCYNA K K50 Bydgoszcz STASHKY TEAM
272 PAWLIK STANISŁAW M M50 Osielsko Farmvita Team
273 RATAJCZAK MICHAŁ M M30 Bydgoszcz Tasty&Healthy
274 KACZOROWSKA AGNIESZKA K K20 Bydgoszcz Tasty&Healthy
275 BRATOSZEWSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
276 KNIEĆ ROBERT M M30 Nowe
277 KNIEĆ ZOFIA K K30 Nowe
278 PASZEK MARIA K K30 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
279 WŁODARCZYK WOJCIECH M M50 Bydgoszcz Czarne Stopy.SM
280 SZOPIŃSKI RAFAŁ M M30 Bydgoszcz
281 KUGACZ ANETA K K30 Bydgoszcz RUN Bydgoszcz
282 NIEDBALSKI GRZEGORZ M M50 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
283 STEFANIAK DAMIAN M M20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
284 GAŁUSZKA DARIA K K20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
285 ŻURAWSKI MICHAŁ M M40 Bydgoszcz run LOTTO-Bydgostia
286 WELCHOWSKI RAFAŁ M M30 inowrocław
287 SZYMAŃSKI TOMASZ M M30 Bydgoszcz
288 KULIBERDA JUSTYNA K K30 Bydgoszcz
289 KRASIŃSKI PIOTR M M40 Bydgoszcz
290 LADA PRZEMYSŁAW M M30 Chełmża STALE BIEGAM - NOVA TRADING
291 ROJEWSKI JAROSŁAW M M30 BYDGOSZCZ KS BEMAROWKI
292 DRYGAS RYSZARD M M50 Bydgoszcz
293 CIEŚLEWICZ WALDEMAR M M40 Bydgoszcz
294 FRELICHOWSKA KAROLINA K K30 Bydgoszcz Cb163
295 BĄK DARIUSZ M M40 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
296 POPOWSKI ZBIGNIEW M M60 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
297 POPOWSKA BARBARA K K60 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
298 KRZYŻAŃSKI PRZEMYSŁAW M M40 BYDGOSZCZ BydgoszczTriathlonTeamJunior
299 WADZIŃSKA PAULINA K K30 bydgoszcz Herbalife
300 BASIŃSKI ŁUKASZ M M20 Inowrocław Olimpiasport.pl
301 NAGORZYSKI ARKADIUSZ M M30 Bydgoszcz Biegam Wspieram Motywuję
302 WESOŁOWSKI KRZYSZTOF M M40 Nekla Run Bydgoszcz
303 KLINOWSKI RADOSŁAW M M30 Bydgoszcz
304 WINKLEWSKI KRZYSZTOF M M40 Solec Kujawski
305 KUŹNIAR MELISA K K20 Bydgoszcz
306 BIERNACKA ANNA K K30 bydgoszcz
307 KOWAL MICHAŁ M M30 Nakło nad Notecia
308 ADAMCZYK AGNIESZKA K K30 Nakło nad Notecią
309 WIECZOREK ŁUKASZ M M30 Bydgoszcz Run4Fun www.bytpak.pl
310 KARAŚ MAGDALENA K K20 Elbląg
311 BAGROWSKI MAREK M M50 Janowo/k /Dabrowy Chelminskiej UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA
312 QUAAS LUKASZ M M30 Bydgoszcz Na Treningu Życiem
313 WÓJTOWICZ RYSZARD M M20 Solec Kujawski WóJTOWICZ TEAM
314 OLSZEWSKI BŁAŻEJ M M30 Bydgoszcz IRON Team
315 KOTLĘGA AGATA K K20 Pruszcz Farmvita Team
316 SKWAREK BOGUMIŁA K K50 Pruszcz Pomorski Farmvita Team
317 GURNA-CHODÓR WIKTORIA K K30 Bydgoszcz
318 GRACZYK PRZEMYSŁAW M M20 Bydgoszcz
319 KARSKI HUBERT M M60 Bydgoszcz
320 JANIC JOANNA K K30 Bydgoszcz
321 GOŁATTA MAGDALENA K K30 Bydgoszcz Wolne Strzały
322 KWIATKOWSKA MAGDALENA K K30 Bydgoszcz
323 JASIŃSKA MAŁGORZATA K K30 Bydgoszcz
324 KRAJEWSKA KATARZYNA K K30 Bydgoszcz
325 GLIWKA ARTUR M M30 Inowrocław Gliwek
326 PONICKI ANDRZEJ M M50 Bydgoszcz
327 PATELSKA KAROLINA K K30 Bydgoszcz
328 SZALA MONIKA K K30 BYDGOSZCZ ICH DWOJE
329 KARDACH MAGDALENA K K30 Bydgoszcz WATAHA - łączy nas bieganie
330 SZCZĘSNY ARKADIUSZ M M30 Bydgoszcz Dynamo Skarpa
331 DERENDA MIREK M M30 Inowroclaw
332 BYCZKOWSKI ZENON M M50 Murowaniec Indywidualnie
333 ŚLĄSKA ANGELIKA K K30 Świecie Grupa Kobiet Nadwiślańskich Wiąg
334 MICHALSKA ALEKSANDRA K K40 olimpin
335 ŻMICH TOMASZ M M30 Bydgoszcz
336 ŁOŚ KATARZYNA K K30 Bydgoszcz Biznes Park Kraszewskiego
337 GUŹDZIOŁ JAREK M M30 Solec kujawski Soleccy biegacze
338 WIATROWSKA KATARZYNA K K30 Bydgoszcz
339 PASIEKA TOMASZ M M40 Mrocza biegiemprzezpola.pl
340 CHRUŚCICKI ZBIGNIEW M M40 Bydgoszcz
341 MENDYKA ARKADIUSZ M M20 Solec Kujawski Fire House Bydgoszcz
342 SZYMAŃSKI MICHAŁ M M30 Bydgoszcz
343 KUBIAK MARIUSZ M M20 Bydgoszcz
344 KRYKANT MICHAŁ M M30 Grudziądz
345 DREWEK ROBERT M M20 Chojnice
346 JANCZEWSKI SEBASTIAN M M20 Kalisz
347 MARACH ANNA K K40 Toruń AKPB MARMEL TORUŃ
348 GRZECHOWIAK ANNA K K20 Bydgoszcz Zielony Pelikan
349 SMOLIŃSKA BEATA K K40 Bydgoszcz Zielony Pelikan
350 KOLMAJER RAFAŁ M M30 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
351 WENDA MATEUSZ M M20 Bydgoszcz Szkoła jazdy Tomas
352 KNIOŁA PRZEMYSŁAW M M20 Jadwiżyn
353 PILAKOWSKA ANGELIKA K K30 Łochowo Eltra w biegu
354 ZIMNY MAREK M M50 Bydgoszcz ELTRA w biegu
355 BRZYKCA-MYSZKOWSKA JOANNA K K30 Żnin
356 WITT MAŁGORZATA K K30 ŚWIECIE BIEGAJĄCE CIACHA
357 KULBAKA DAWID M M30 Bydgoszcz
358 RYCHARSKI BARTOSZ M M30 Bydgoszcz Chasztakjolobabolo
359 LUBISZEWSKI BARTOSZ M M30 Łabiszyn
360 JAWORSKA ALEKSANDRA K K20 Bydgoszcz 6. KILOMETR
361 HOPPE DANIEL M M30 Bydgoszcz
362 ANDRZEJEWSKI PAWEŁ M M30 Nowa Wieś Wielka
363 NEJMAN ALINA K K40 Bydgoszcz
364 IGNACZAK JAREK M M30 Bydgoszcz
365 ZAJĄCZKOWSKA ANNA K K30 Bydgoszcz Wujek Porada
366 BOENIGK TOMASZ M M30 Bydgoszcz Technika Zwycięstwa
367 JANUS ANGELIKA K K20 Bukowiec
368 JANKOWIAK-GOŁATA KATARZYNA K K40 Białe Błota
369 MAZURKIEWICZ PIOTR M M30 Dobrcz
370 CHRUPAŁA RAFAŁ M M30 Bydgoszcz
371 SZWEDA PAWEL M M30 Łochowo
372 SZPAKIEWICZ PIOTR M M30 Toruń BBL Toruń
373 PIKULIK NATALIA K K30 B-cz Janusze triathlonu Exodus Team
374 NOWAK MARIOLA K K40 Bydgoszcz
375 KRYSZTOFINSKA ANNA K K30 Solec Kujawski
376 SENDROWICZ MARIUSZ M M30 Bydgoszcz
377 CHOŚCIŃSKA AGNIESZKA K K40 TORUŃ Run For Fun
378 MIKLER ALEKSANDRA K K20 Bydgoszcz
379 CZYŚCIECKI ADRIAN M M20 Zamość/Bydgoszcz EduTeam
380 PALIŃSKI GRZEGORZ M M30 Bydgoszcz
381 MACIEJEWSKI TOMASZ M M20 Bydgoszcz
382 SZTEJKA JOLANTA K K30 Bydgoszcz BenefitKSO
383 SZTEJKA DAMIAN M M40 Bydgoszcz Benefit-KSO Odszkodowania
384 BOROWIECKI PIOTR M M50 Kraków APIWAST Kraków
385 KOZICKA MAGDALENA K K20 Bydgoszcz
386 WYPORKIEWICZ JERZY M M50 Wilcze
387 NOWAK DAWID M M30 Sadki
388 ŻURAWSKA MARTA K K30 Bydgoszcz
389 RYDELSKA KINGA K K40 Bydgoszcz
390 FOKSIŃSKI FILIP M M20 BYDGOSZCZ Bydgoszcz Triathlon
391 LIWOCH GRZEGORZ M M50 Osielsko
392 FLOREK ŁUKASZ M M30 Dragacz Florasy
393 KLÓSKA JAREK M M30 Niemcz MAM TĘ MOC
394 LENSER EWA K K40 Solec Kujawski Soleccy biegacze
395 PRIEWE PAWEŁ M M30 Bydgoszcz Dynamo Skarpa
396 GRZESIAK-KNUT LUCYNA K K30 Sicienko Wolne Strzały
397 FRANCISZKIEWICZ MONIKA K K20 Gozdowo Rodos Team
398 ANDRZEJEWSKI RYSZARD M M60 Bydgoszcz Wzgórze Wolności
399 FELSKA KATARZYNA K K30 Bydgoszcz
400 KUBOWICZ KATARZYNA K K30 BYDGOSZCZ
401 SKRZYŃSKI WOJCIECH M M30 Bydgoszcz
402 WALDA ŁUKASZ M M30 Bydgoszcz
403 SROCZYŃSKA MARTA K K20 Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz SLA/ Kobiety Biegają
404 POBIEDZIŃSKI ROBERT M M20 Złotow Polonia Bydgoszcz SLA
405 BIŁYK MARTA K K30 Bydgoszcz
406 WILAMOWSKA JUSTYNA K K20 Bydgoszcz
407 GRUSZKA MAREK M M50 MAKSYMILIANOWO niezrzeszony
408 SZARSZEWSKA MAŁGORZATA K K30 Grudziądz
409 KRETKOWSKI PIOTR M M20 Rożno Parcele
410 SZMELTER ALEKSANDRA K K40 Bydgoszcz
411 MICHALAK MARIANNA K K30 Świecie Has Team
412 NALEWALSKA JUSTYNA K K20 Bydgoszcz Serce Tybetu
413 ADAMCZAK BARBARA K K20 Bydgoszcz
414 SZLINGER JAKUB M M30 Tur SamGoMam
415 OLSZEWSKA ADRIANNA K K20 Mrocza
416 LEWANDOWSKA MAGDALENA K K30 Bydgoszcz
417 BOROWICZ IRENEUSZ M M30 Bydgoszcz mozione.pl
418 ADAMCZYK MACIEJ M M30 Paterek Skra Paterek
419 WOŁOSZCZAK LESZEK M M20 Bydgoszcz 6. KILOMETR
420 MOROSZCZAK DOMINIKA K K30 Bydgoszcz Spójnia Białe Błota
421 RYBAK REMIGIUSZ M M40 Białe Błota keeeper
422 GRZEGORZEWSKA PATRYCJA K K20 Bydgoszcz KEEEPER
423 JELEŃ AGNIESZKA K K30 Bydgoszcz keeeper
424 KRENSKA JAGODA K K20 Bydgoszcz keeeper
425 RUSIECKI MIKOŁAJ M M30 Bydgoszcz keeeper
426 WOJTASIK ANIA K K30 Bydgoszcz KEEEPER
427 JOACHIMIAK MAREK M M20 Inowrocław keeeper / TriSpace
428 KOWALCZYK VIOLETTA K K40 Niemcz keeeper
429 LEWANDOWSKI MAREK M M20 Bydgoszcz Keeeper / zasuwacz.pl
430 KRUTUL MACIEJ M M50 Morzewiec amator
431 SZCZEPANAIK CEZARY M M40 BYDGOSZCZ
432 PASIEKA MAGDA K K30 Mrocza Mam tę moc
433 NAGOW MICHAŁ M M40 Bydgoszcz Run Bydgoszcz
434 PALIGA MACIEJ M M30 Sośno
435 BIERNACKI ŁUKASZ M M40 Bydgoszcz
436 BRZEZIŃSKI MICHAŁ M M30 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
437 KOŁAKOWSKI TOMASZ M M20 Bydgoszcz
438 ZUPA WOJCIECH M M50 Bydgoszcz SISU-OWB team
439 ZUPA ALEKSANDRA K K20 Bydgoszcz Brzoza Biega
440 STIPPA ADAM M M30 Złotów
441 KAWAŁKOWSKI MARCIN M M30 Bydgoszcz ence-pence run team
442 SZARSZEWSKI PAWEL M M30 Grudziadz
443 SMOCZYK MIROSŁAWA K K40 Warszawa
444 GRZYBOWSKA MAGDALENA K K30 Grudziądz
445 KURDELSKA DOROTA K K40 Bydgoszcz
446 KOWALKOWSKI MACIEJ M M20 Bydgoszcz
447 BACHORA MARCIN M M30 Bydgoszcz
448 MARIANSKA EMILIA K K40 Zamosc SANIMAR
449 MARIAŃSKA MAGDALENA K K20 Zamość
450 BRĄGIEL JAKUB M M30 Bydgoszcz Vege Runners
451 BRĄGIEL ANNA K K30 Bydgoszcz Vege Runners
452 WALCZAK JOANNA K K30 Świecie Biegające Ciacha
453 WALCZAK TOMASZ M M40 Świecie Biegające Ciacha
454 KUBOWICZ PIOTR M M50 Bydgoszcz Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa
455 WOŹNY MICHAŁ M M30 Bydgoszcz D1BLog
456 SZAJBE MICHAŁ M M30 Bydgoszcz Czarne Stopy.SM
457 BEJGIER EDMUND M M40 Osielsko Biegaj z Dębami Osielsko
458 MOROSZCZAK BOGUMIŁ M M40 Bydgoszcz Spójnia Białe Błota
459 JESIONOWSKA EMILIA K K20 Młyniec Pierwszy
460 WARCZAK PIOTR M M40 Bydgoszcz TEAMOCHAL
461 RASSALSKA-KAUSA JOLA K K30 Bydgoszcz Yogi Biega
462 STRÓŻYK GRAŻYNA K K20 Bydgoszcz
463 GIERJATOWICZ MARIA K K30 Bydgoszcz
464 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 Bartoszyce
465 MUSZYŃSKI SŁAWOMIR M M40 Bydgoszcz
466 FRYDRYSZEK MICHAŁ M M20 Bydgoszcz #WitkowskiTeam
467 CZYŻEWSKA JUSTYNA K K30 Brzoza
468 BESSER JOANNA K K20 Bydgoszcz
469 JAROSZEWICZ ADAM M M40 Kruszyn Krajeński IDEA Biuro Inż.
470 GRZYBOWSKA ALICJA K K30 Bydgoszcz Byle Do Mety
471 SAPA KACPER M M20 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
472 BIAŁOWĄS DARIUSZ M M40 BYDGOSZCZ R2G
473 LICA KRZYSZTOF M M50 Bydgoszcz SISU OWB
474 LORKOWSKA MARIA K K20 Bydgoszcz Run Bydgoszcz
475 LORKOWSKA BEATA K K40 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
476 GOŁEMBIEWSKI MAREK M M40 Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
477 MAĆKOWSKI MACIEJ M M30 Bydgoszcz UPS BYDGOSZCZ
478 BINASZEWSKI ADAM M M30 Toruń
479 CZYŻEWSKI PIOTR M M30 Brzoza
480 ETTINGER PAWEŁ M M30 BYDGOSZCZ
481 KRASIŃSKA KATARZYNA K K30 Bydgoszcz
482 MAZELA ALEKSANDRA K K20 Toruń MKL Toruń
483 ŻARCZYŃSKA DOROTA K K20 Bydgoszcz
484 NIEDBALSKA ANNA K K40 Gorzyce
485 SAPA DARIUSZ M M50 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
486 CHODOR TOMASZ M M40 Tur
487 NIEDBALSKI PRZEMYSŁAW M M40 Żnin
488 SIUDA ARKADIUSZ M M30 Bydgoszcz
489 LEWANDOWSKA MARLENA K K20 Bydgoszcz
490 GURDAK LESZEK M M40 TUR
491 SOSNOWSKA DOROTA K K40 Bydgoszcz
492 SZYMAŃSKI KRYSTIAN M M20 Złotów ANKO sport
493 JASIŃSKA MONIKA K K20 Bydgoszcz
494 KOZŁOWSKA ANNA K K30 Bydgoszcz
495 ŚLUSARSKI PRZEMYSŁAW M M30 Bydgoszcz Brzozowa Team
496 SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ M M30 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
497 PARTATUS-SKRZYPIŃSKA BARBARA K K30 Bydgoszcz
498 SKRZYPIŃSKI MAREK M M30 Bydgoszcz
499 SROCZYŃSKA ALDONA K K50 Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz SLA
500 SROCZYŃSKI BERNARD M M50 Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz SLA
501 TYLMAN NICODEMO M M20 Bydgoszcz TEAMOCHAL
502 OPIECZONEK NATALIA K K20 Wystep TEAMOCHAL
503 GACKOWSKI EDWARD M M60 Bydgoszcz
504 GACKOWSKI SZYMON M M30 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
505 FILIPEK PIOTR M M40 Wudzyn
506 GABRYCH MACIEJ M M30 Bydgoszcz Czarne Stopy.SM
507 KOTECKI MARCIN M M30 Bydgoszcz
508 CIOŁKO ŻANETA K K30 Bydgoszcz
509 TOBOLSKA MAŁGORZATA K K30 Grudziądz
510 SUDOŁ JACEK M M30 Bydgoszcz
511 CYBUL KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz
512 KRZYŻANOWSKI MARCIN M M20 Osielsko
513 RYBARCZYK WOJCIECH M M40 Osielsko
514 SCHMIDT MALGORZATA K K20 Bydgoszcz
515 BIERNAT MAGDALENA K K30 Inowrocław BBL INOWROCŁAW
516 KADOW RYSZARD M M40 Bydgoszcz TRISPACE
517 PLUCIŃSKA-HUK ALEKSANDRA K K40 Bydgoszcz Przedszkole Nr 66
518 ROBAKOWSKI WALDEMAR M M40 Bydgoszcz
519 ZIELIŃSKI MATEUSZ M M30 Bydgoszcz Osova Fitness Club
520 BUKOWIŃSKI MICHAŁ M M30 Bydgoszcz
521 OBRĘBSKI GRZEGORZ M M40 Bydgoszcz BiegaSie
522 SZATTEN DAWID M M30 Bydgoszcz
523 TRZECIAK ALEKSANDRA K K30 Zławieś Wielka
524 BILKIEWICZ ANNA MARIA K K40 Bydgoszcz
525 HORYD JUSTYNA K K30 Bydgoszcz Sport Factory
526 HAMES ŁUKASZ M M30 Bydgoszcz
527 GAC WOJCIECH M M20 Brzoza
528 SZULC MAŁGORZATA K K40 bydgoszcz
529 LEŃSKA JOANNA K K40 Dąbrówka Nowa
530 SEROCKI ZBIGNIEW M M50 Grudziądz ZSP LZS SPARTA ŁASIN
531 KUŹNIAR PATRYK M M20 Bydgoszcz
532 SZAFKOWSKI ARKADIUSZ M M40 Solec Kujawski Soleccy Biegacze
533 WAWRZYNIAK KAROLINA K K30 bydgoszcz
534 SZATKOWSKA KAROLINA K K30 Bydgoszcz
535 KOPICKI MARIUSZ M M40 Bydgoszcz
536 ZARECKI PIOTR M M30 Żnin Pałuki Running Team
537 BRZYKCY KAROLINA K K30 Wtelno
538 OPASKA MARCIN M M30 Bydgoszcz
539 JAROSZEWICZ KRZYSZTOF M M30 Warszawa Klub Radiolokacji Sportowej
540 ŚLIŻ MARTA K K20 Serock
541 MAJCHRZAK JAKUB M M30 osówiec -
542 MAŁECKI JAKUB M M30 Bydgoszcz 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA
543 SKWARCZYŃSKI RADEK M M20 Bydgoszcz
544 GURNA JOLANTA K K50 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
545 CZYŻYCKA BEATA K K40 Bydgoszcz
546 MIGAŁA PAWEŁ M M30 Kotomierz
547 GROT MONIKA K K30 łochowo
548 DOLNA MAGDA K K20 Solec Kujawski
549 ŻAROŃ SŁAWOMIR M M50 Bydgoszcz EBUD-DOM
550 WOŹNIAK ADAM M M30 Bydgoszcz
551 LEWANDOWSKI RAFAŁ M M30 Bydgoszcz B4sport.pl
552 OLSZEWSKI RAFAŁ M M30 GNIEWKOWO T.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO
553 OLSZEWSKA EWA K K30 GNIEWKOWO T.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO
554 BOULGE BEATA K K40 Bydgoszcz
555 SUDOŁ KAROLINA K K30 Bydgoszcz
556 JAGODZIŃSKI PATRYK M M20 Bydgoszcz
557 DAMSKI ŁUKASZ M M30 Tryszczyn GardenFlora MTB Team
558 MOLIŃSKI JAKUB M M20 Bydgoszcz TRIP Bydgoszcz
559 DURDA DOMINIKA K K20 Solec Kujawski
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
ADAMCZEWSKA-KMIEĆ NATALIA K K30 Bydgoszcz ECO FIRMA team
AFELT JAROSŁAW M M30 Bydgoszcz
AFELT LUIZA K K20 Bydgoszcz
ANDRZEJEWSKA SYLWIA K K20 Bydgoszcz
ANTKOWIAK BARTOSZ M M20 Bydgoszcz
BABICZ RADOSŁAW M M30 Bydgoszcz
BARANOWICZ MIKOŁAJ M M30 Bydgoszcz
BARNIGIEL AGNIESZKA K K40 Solec Kujawski
BARTKOWIAK RAFAŁ M M40 Bydgoszcz Fordon szukam ekipy rafbar@interia.pl
BĄCZKOWSKI ANDRZEJ M M60 Bydgoszcz ABREN
BIECHOWSKA BEATA K K40 Bydgoszcz
BORAKIEWICZ JOANNA K K30 Bydgoszcz
BRZEZIŃSKI RAFAŁ M M30 Bydgoszcz MILA
BURCHARDT REMIGIUSZ M M30 Bydgoszcz
BYSTRZYŃSKI JAN M M40 BYDGOSZCZ
CECHOWSKI MARCIN M M30 Toruń
CHRZĄSZCZ BARTOSZ M M20 Pakość Brzeziński Run Club
CIBA DARIA K K20 Dobrcz
CZYŻNIKIEWICZ KAROL M M20 Bydgoszcz
DARNOWSKI BARTOSZ M M30 Bydgoszcz
DERING HANIA K K30 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
DERING TOMASZ M M30 Bydgoszcz bydgoskie żółwie
DĘBSKI ARKADIUSZ M M50 BYDGOSZCZ
DUDZIAK ELŻBIETA K K30 Bydgoszcz
DUNISŁAWSKA AGATA K K20 Koronowo
GAC WOJCIECH M M20 Brzoza KWARCZUSIE TEAM
GACKOWSKI MICHAŁ M M40 Bydgoszcz
GĄSIOROWSKI ROBERT M M40 Bydgoszcz RUN Bydgoszcz
GŁOWACKI JAROSŁAW M M20 Korzybie ADP Bydgoszcz
GOŹDZIK TOMASZ M M20 Bydgoszcz Dziki z Afryki
GRABARSKA AGATA K K20 bydgoszcz
GRACZYKOWSKI ANDRZEJ M M40 Bydgoszcz
GRUSZCZYŃSKI MARCIN M M40 Bydgoszcz GRUSZKOWY TEAM
HORBACZEWSKA IGA K K20 Bydgoszcz
JAKUBOWSKI JAKUB M M30 Chełmno
JANKA ANNA K K20 Bydgoszcz
JĘDRZEJEWSKA JOANNA K K20 Bydgoszcz
JOPPEK ŁUKASZ M M20 Bydgoszcz
JUDKOWIAK JOANNA K K30 Bydgoszcz
JUREK KAROLINA K K30 Bydgoszcz
JURUŚ JOLANTA K K50 Bydgoszcz parkrun
KAMIŃSKA AGNIESZKA K K30 Bydgoszcz San Escobar Triathlon Team
KLACZYŃSKI PAWEŁ M M20 Bydgoszcz
KOCHAŃSKA JOANNA K K40 Sicienko
KODRYCKA PAULINA K K20 Bydgoszcz
KOWALSKI MAREK M M40 BYDGOSZCZ
KOZICKI MARCIN M M30 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
KOZUBOWSKA AGNIESZKA K K40 Bydgoszcz
KRYSKE BARTOSZ M M30 BIAŁE BŁOTA spójnia białe błota
LEPRINCE LUDOVIC M M40 bydgoszcz
LEWANDOWSKA KATARZYNA K K30 Kruszwica rozbiegana Kruszwica
LEWANDOWSKI FILIP M M30 Bydgoszcz
LEWANDOWSKI TOMASZ M M30 Bydgoszcz RWT w Bydgoszczy
LIBERA SABINA K K40 Bydgoszcz
MEŁNICKI PIOTR M M40 Piła
MICHALAK AGNIESZKA K K30 Bydgoszcz
MICHALSKA AGATA K K20 Bydgoszcz
MIKSZTOWICZ OLIWIA K K20 Bydgoszcz
MOKOS TOMASZ M M30 Inowrocław BBL Inowrocław
MORAWSKA KATARZYNA K K30 Nakło nad Notecią
MOTYLSKA ALEKSA K K20 Mogilno
MRUK TOMASZ M M40 Bydgoszcz Czarne Stopy.SM
MURAWSKA KAROLINA K K20 Osielsko
NOWAK AGATA K K20 Sadki
NUNZEK AGNIESZKA K K40 Bydgoszcz
OBOZ PAWEL M M30 Sosnowiec BREMBO
PAWLAK IWONA K K20 Złotniki Kujawskie
PIETRASZAK TOMASZ M M40 Białe Błota RUN BYDGOSZCZ
PIETRUSZKIEWICZ KLAUDIA K K20 Sicienko
PILEWSKI MIKOŁAJ M M20 Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
RAKOCZY MAGDALENA K K30 Bydgoszcz
SALACH MAŁGORZATA K K30 Kowalewo Pomorskie Big Bulls Kowalewo Pomorskie
SAPA OSKAR M M20 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
SCHMITT JULIAN M M20 Toruń
SCHWENK TATIANA K K30 Świecie
SKRZYNIARZ HUBERT M M30 Łochowo Individual
SŁAWIŃSKA AGATA K K20 Serock
SURMACEWICZ PAULINA K K30 Toruń PZ2K
SZALBIERZ ZUZANNA K K20 Bydgoszcz Ks Pałac Bydgoszcz
SZLICHTING EMILIA K K30 Solec Kujawski
SZWAJCA GRZEGORZ M M30 Bydgoszcz
SZWEDA ROMA K K20 Łochowo TEAMOCHAL
ŚWIĄTKOWSKI PAWEŁ M M30 Trzemeszno TEAMOCHAL
TOMCZAK KRZYSZTOF M M20 sicienko
TYBUSZEWSKI JANUSZ M M60 Toruń T.S. OPATRUNKI TORUŃ
URBAŃSKA KAMILA K K30 Bydgoszcz Przedszkole 66
WASILEWSKI DAREK M M30 Bydgoszcz RUN4FUN
WAWRZYNIAK DAMIAN M M20 Pruszcz Pomorski
WIŚNIEWSKA MAGDALENA K K20 Bydgoszcz GRUSZKOWY TEAM
WIWATOWSKI MICHAŁ M M30 Przyłęki
WŁOCH SYLWESTER M M50 Bydgoszcz max do końca
WOJCIECHOWSKI GRZEGORZ M M20 Bydgoszcz Atos Bydgoszcz
WOJTYSIAK DOROTA K K30 Bydgoszcz
WOŁOSZYN KAZIMIERZ M M60 Bydgoszcz ROWEROWA BRZOZA -BRZOZA BIEGA
WORONIECKA ANNA K K30 Bydgoszcz
WÓJT MONIKA K K30 Bydgoszcz
WYCZISLOK JAKUB M M20 Białe Błota
ZAMIATOWSKA KINGA K K40 BYDGOSZCZ BELLA LINE BDG
ZASKURSKI TOMASZ M M30 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie