Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Bydgoszcz

  • 21.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
1 OCHAL PAWEL M M30 Bydgoszcz TEAMOCHAL
4 BISKUP MARCIN M M20 Bydgoszcz TEAMOCHAL
16 DĄBROWSKI PAWEŁ M M20 Grudziądz
19 SIERADZKI DAMIAN M M30 Koronowo
20 ŁOPUSZYŃSKI KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz TEAMOCHAL
22 BRZUCHALSKI MATEUSZ M M30 Bydgoszcz
24 DWOJACZNY JAKUB M M30 Bydgoszcz
25 JANKOWIAK ŁUKASZ M M20 Bydgoszcz
27 WINIARSKI MATEUSZ M M20 Bydgoszcz
28 MIELCARSKI MICHAŁ M M30 Solec Kujawski MIELCAR TEAM
29 BYCZYŃSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
30 ŁYSZCZARZ BŁAŻEJ M M30 Bydgoszcz
31 PROSEK KRZYSZTOF M M40 Bydgoszcz
32 DRZEWIECKI RAFAŁ M M40 Niemcz Run4Fun
33 GOŁCZYŃSKI TOMASZ M M40 Bydgoszcz
34 TRUDNOWSKI JANUSZ M M60 Bydgoszcz RUN PASJA
36 KARSKI MARCIN M M40 Bydgoszcz
37 SZMELTER MICHAŁ M M40 Bydgoszcz
38 PAWŁOWSKI TOMASZ M M20 Zielonka
39 SOSNA MIKOŁAJ M M30 Bydgoszcz
41 KRAJEWSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
44 MAKOWSKI SŁAWOMIR M M40 Bydgoszcz Gmina Osielsko
45 GORDON ROMAN M M60 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ
52 POLAKIEWICZ DARIUSZ M M50 SOLEC-KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE
53 KOZIŃSKI MAREK M M30 Osielsko RUN BYDGOSZCZ
56 PAWŁOWSKI RADOSŁAW M M50 Zielonka
57 LACH PAWEŁ M M30 Bydgoszcz
58 RAUNEST ADAM M M50 bydgoszcz
63 WEGNER ROMAN M M50 Niemcz
64 GIERACH KRZYSZTOF M M60 NIEMCZ TRISPACE/TREK
68 KUCHARSKI ADAM M M50 Budzyń
72 SCHNEIDER KRYSTIAN M M20 Bydgoszcz
73 GŻYL MIKOŁAJ M M30 Bydgoszcz Janusze triathlonu Exodus Team
75 STOKŁOSA KAMIL M M30 Bydgoszcz
76 NAWROCKI RAFAŁ M M40 Bydgoszcz
77 GOTOWICZ MARIUSZ M M50 Bydgoszcz KDP GOTOWICZ
78 KASPEROWICZ JACEK M M40 Bydgoszcz JW 1515 Bydgoszcz
81 KUBIAK TOMASZ M M30 Bydgoszcz
84 MIKIELSKI DANIEL M M20 Olsztynek
86 ŻELISZCZAK ARTUR M M30 Toruń Nadaktywni Toruń
88 ŁAZ KAMIL M M30 Bydgoszcz wtlenie.pl/wTLENIE
90 RACZYŃSKI KRZYSZTOF M M50 Bydgoszcz Biegający Filozof Team
91 ŁOBOCKI KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
95 ALCALDE SERGIO M M30 MADRID SPANISH MAFIA
96 MARACH PIOTR M M40 Toruń AKPB Marmel Toruń
98 DEMBEK DAWID M M20 Bydgoszcz Bydgoszcz
101 ROGALINSKI JAROSLAW M M30 Skoki
102 DĘBSKI ADRIAN M M30 Bydgoszcz
103 WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ M M50 Toruń SPC
104 WIŚNIEWSKI MAKSYMILIAN M M20 Toruń
105 PACZKOWSKI MIROSŁAW M M40 Bydgoszcz TRIdropsy
106 GRZEGORZEWSKI RAFAŁ M M40 Niemcz
108 CHOJNACKI GRZEGORZ M M20 Bydgoszcz
109 NARLOCH PAWEŁ M M30 Toruń
110 LEWICKI MACIEJ M M40 BYDGOSZCZ Bydgoszcz na start!
111 CHMIELEWSKI MARCIN M M40 Bydgoszcz
116 ARENT JAN M M50 Bydgoszcz
122 JAWORSKI TOMASZ M M30 Sulnowo Jawory
123 POCZEWSKI PIOTR M M40 Złotów ANKO sport
124 JARZEMSKI MARCIN M M30 Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon Team
125 POCZEWSKI JAN M M20 Złotów ANKO sport
127 ZAKRZEWSKI ADAM M M20 Kartuzy
128 SIERANT MARIAN M M50 Bydgoszcz Żółtokrólewscy
129 LWOWSKI ZBIGNIEW M M40 Żołędowo
131 ŚCIBAK WOJCIECH M M30 Bydgoszcz JFTC SU
134 MIKUŁA TOMASZ M M30 Szubin GORDON RUN
135 MULLERT KAROL M M30 Bydgoszcz TRISPACE
136 GRALIK KACPER M M20 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie
137 REPCZYŃSKI TOMASZ M M20 Bydgoszcz Trispace/Trek
139 PÓŁGĘSEK RAFAŁ M M40 Solec Kujawski soleccy biegacze
142 HARACEWIAT CEZARY M M50 Bydgoszcz Chupacabras
144 LUZAK MIROSŁAW M M50 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
145 KARWASZ ADAM M M30 Bydgoszcz
146 WAWRZYNIAK ANDRZEJ M M50 bydgoszcz 22. ODN
147 KAPELA MIKOŁAJ M M40 Bydgoszcz
149 SZYCHOWSKI JAROSŁAW M M30 WIERZCHUCICE TKKF Kolejarz Bydgoszcz
150 GRABOWICZ ŁUKASZ M M20 Bydgoszcz
153 PRYBA PAWEŁ M M20 Bydgoszcz
154 NAGÓRSKI RYSZARD M M60 Ciechocinek
155 GACKOWSKI KRZYSZTOF M M40 Bydgoszcz IRON and ONE TEAM
157 PRUSAK MARCIN M M30 Żydowo ROBALE
166 SAWIŃSKI ŁUKASZ M M20 Kcynia
168 BRZEZIŃSKI BARTOSZ M M20 Grudziądz
169 CHMARA RAFAŁ M M40 Bydgoszcz AMBAR
170 WIŚNIEWSKI PIOTR M M30 Bydgoszcz
172 BAŁYS KRZYSZTOF M M20 Bydgoszcz
175 DEŻAKOWSKI PRZEMYSŁAW M M40 Maksymilianowo
176 TOMASZEK SEBASTIAN M M30 Bydgoszcz Atos
177 HEJNA KAMIL M M30 Bydgoszcz Ocochodziwbiegu
178 MACIEJCZAK MARCIN M M40 Bydgoszcz 3Gravity
179 ANTCZAK ANDRZEJ M M30 Bydgoszcz
181 NURKIEWICZ JAROSŁAW M M40 Bydgoszcz Kung fu Pandy 3
182 ŁABUŚ MACIEJ M M30 Bydgoszcz
183 MACZYŃSKI GRZEGORZ M M50 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
185 PORCZEK BARTŁOMIEJ M M20 Bydgoszcz WSPR Bydgoszcz
186 DURCZAK JERZY M M30 Białe Błota Bydgoskie Okonie
187 TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ M M20 Bydgoszcz wTLENIE
188 MĄDRY MICHAŁ M M30 Bydgoszcz
192 NDOLOKA ALEX M M20 Poznań
194 DANIELEK ADAM M M30 Bydgoszcz Biegam, żeby się nie spocić!
195 WOJTECKI ŁUKASZ M M30 Solec Kujawski Soleccy biegacze
197 KANJERSKI JERZY M M60 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
198 STAŃCZUK JAKUB M M20 Bydgoszcz
201 SIUDA SEBASTIAN M M40 Bydgoszcz
203 CHLASTAWA RAFAŁ M M20 Lublin
204 PIOTROWSKI DARIUSZ M M40 Bydggoszcz
205 JANCOWSKI WOJCIECH M M40 Bydgoszcz Leśne Dziadki Team
206 BURNICKI MARIUSZ M M50 Bydgoszcz
211 TYSZLUKIEWICZ WŁODZIMIERZ M M60 Bydgoszcz Judo Gwardia Bydgoszcz
212 JUCHACZ MICHAŁ M M30 Inowrocław Dziki z Balczewa
213 JUREK PIOTR M M50 Szubin BBL Szubin
215 WÓJCIK JAKUB M M20 Bydgoszcz
218 KASPROWICZ PIOTR M M30 Bydgoszcz JW 1515
219 URBAŃSKI DAWID M M30 Bydgoszcz
220 GÓRA PAWEŁ M M40 Chełmno
225 SKARWECKI REMIGIUSZ M M30 Łabiszyn Łabiszyn Runners
230 ROSIAK RAFAŁ M M40 Toruń
231 DANIELEWSKI MARIUSZ M M30 Zławieś Wielka Drużyna Szpiku
233 ZIELIŃSKI RADOSŁAW M M30 Bydgoszcz
234 CHUDZICKI PIOTR M M50 Bydgoszcz TEAMOCHAL
235 KUJAWA PIOTR M M40 Bydgoszcz
237 GURYN WIKTOR M M30 Bydgoszcz Zielony Pelikan
243 DACIO DAREK M M20 Szubin
244 KITKOWSKI PIOTR M M40 Bydgoszcz KITA Team
245 MONDRY WALDEMAR M M50 Bydgoszcz
247 JUCHACZ TOMASZ M M40 Inowrocław Bbl Inowrocław
248 LEŚNIEWSKI TOMASZ M M40 Bydgoszcz
250 KARPINSKI PAWEŁ M M30 Inowrocław OpenTeam
251 GIEŁDON PAWEŁ M M30 Bydgoszcz
253 LISOWSKI MICHAŁ M M30 bydgoszcz
254 HOLICZKO MIROSŁAW M M50 Bydgoszcz JW1515 BYDGOSZCZ
258 BADZIŃSKI BOGDAN M M30 Bydgoszcz
260 KAMIŃSKI ŁUKASZ M M30 Niemcz Wataha Bydgoszcz
261 ŚLIWIŃSKI ANDRZEJ M M50 bydgoszcz
262 KOZIŃSKI TOMASZ M M40 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
267 BAUMGART JACEK M M50 Osielsko Biegaj z Dębami
272 PAWLIK STANISŁAW M M50 Osielsko
273 RATAJCZAK MICHAŁ M M30 Bydgoszcz Tasty&Healthy
275 BRATOSZEWSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
276 KNIEĆ ROBERT M M30 Nowe
279 WŁODARCZYK WOJCIECH M M50 Bydgoszcz Czarne Stopy
280 SZOPIŃSKI RAFAŁ M M30 Bydgoszcz
282 NIEDBALSKI GRZEGORZ M M50 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
283 STEFANIAK DAMIAN M M20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
285 ŻURAWSKI MICHAŁ M M40 Bydgoszcz run LOTTO-Bydgostia
286 WELCHOWSKI RAFAŁ M M30 inowrocław
287 SZYMAŃSKI TOMASZ M M30 Bydgoszcz
289 KRASIŃSKI PIOTR M M40 Bydgoszcz
290 LADA PRZEMYSŁAW M M30 Zalesie STALE BIEGAM - NOVA TRADING
291 ROJEWSKI JAROSŁAW M M30 BYDGOSZCZ KS BEMAROWKI
292 DRYGAS RYSZARD M M50 Bydgoszcz
293 CIEŚLEWICZ WALDEMAR M M40 Bydgoszcz
295 BĄK DARIUSZ M M40 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
296 POPOWSKI ZBIGNIEW M M60 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
298 KRZYŻAŃSKI PRZEMYSŁAW M M40 BYDGOSZCZ BydgoszczTriathlonTeamJunior
300 BASIŃSKI ŁUKASZ M M20 Bydgoszcz ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe
301 NAGORZYSKI ARKADIUSZ M M30 Bydgoszcz Mudfoxes
302 WESOŁOWSKI KRZYSZTOF M M40 Nekla
303 KLINOWSKI RADOSŁAW M M30 Bydgoszcz
304 WINKLEWSKI KRZYSZTOF M M40 Solec Kujawski
307 KOWAL MICHAŁ M M30 Nakło nad Notecia
309 WIECZOREK ŁUKASZ M M30 Bydgoszcz Run4Fun www.bytpak.pl
311 BAGROWSKI MAREK M M50 Dąbrowa Chełmińska UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA
312 QUAAS LUKASZ M M30 Bydgoszcz Na Treningu Życiem
313 WÓJTOWICZ RYSZARD M M20 Solec Kujawski WóJTOWICZ TEAM
314 OLSZEWSKI BŁAŻEJ M M30 Bydgoszcz
318 GRACZYK PRZEMYSŁAW M M20 Bydgoszcz
319 KARSKI HUBERT M M60 Bydgoszcz
325 GLIWKA ARTUR M M30 Inowrocław Gliwek
326 PONICKI ANDRZEJ M M50 Bydgoszcz
330 SZCZĘSNY ARKADIUSZ M M30 Bydgoszcz Dynamo Skarpa
331 DERENDA MIREK M M30 Inowroclaw
332 BYCZKOWSKI ZENON M M50 Murowaniec Indywidualnie
335 ŻMICH TOMASZ M M30 Bydgoszcz
337 GUŹDZIOŁ JAREK M M30 Solec kujawski Soleccy biegacze
339 PASIEKA TOMASZ M M40 Mrocza #maratonyweroniki
340 CHRUŚCICKI ZBIGNIEW M M40 Bydgoszcz
341 MENDYKA ARKADIUSZ M M20 Solec Kujawski Fire House Bydgoszcz
342 SZYMAŃSKI MICHAŁ M M30 Bydgoszcz
343 KUBIAK MARIUSZ M M20 Bydgoszcz
344 KRYKANT MICHAŁ M M30 Grudziądz
345 DREWEK ROBERT M M20 Chojnice
346 JANCZEWSKI SEBASTIAN M M20 Kalisz
350 KOLMAJER RAFAŁ M M30 Bydgoszcz TEAMOCHAL
351 WENDA MATEUSZ M M20 Bydgoszcz Szkoła jazdy Tomas
352 KNIOŁA PRZEMYSŁAW M M20 Jadwiżyn
354 ZIMNY MAREK M M50 Bydgoszcz BKTR Gryf
357 KULBAKA DAWID M M30 Bydgoszcz
358 RYCHARSKI BARTOSZ M M30 Bydgoszcz Chasztakjolobabolo
359 LUBISZEWSKI BARTOSZ M M30 Łabiszyn
361 HOPPE DANIEL M M30 Bydgoszcz
362 ANDRZEJEWSKI PAWEŁ M M30 Nowa Wieś Wielka
364 IGNACZAK JAREK M M30 Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz
366 BOENIGK TOMASZ M M30 Bydgoszcz Technika Zwycięstwa Team
369 MAZURKIEWICZ PIOTR M M30 Dobrcz
370 CHRUPAŁA RAFAŁ M M30 Bydgoszcz
371 SZWEDA PAWEL M M30 Łochowo
372 SZPAKIEWICZ PIOTR M M30 Toruń BBL Toruń
376 SENDROWICZ MARIUSZ M M30 Bydgoszcz
379 CZYŚCIECKI ADRIAN M M20 Zamość/Bydgoszcz Bydgoskie Okonie
380 PALIŃSKI GRZEGORZ M M30 Bydgoszcz
381 MACIEJEWSKI TOMASZ M M20 Bydgoszcz
383 SZTEJKA DAMIAN M M40 Bydgoszcz Benefit-KSO Odszkodowania
384 BOROWIECKI PIOTR M M50 Kraków APIWAST Kraków
386 WYPORKIEWICZ JERZY M M50 Wilcze Klinika Triathlonu
387 NOWAK DAWID M M30 Sadki Trawers Team Nakło
390 FOKSIŃSKI FILIP M M20 Bydgoszcz
391 LIWOCH GRZEGORZ M M50 Osielsko
392 FLOREK ŁUKASZ M M30 Dragacz Florasy
393 KLÓSKA JAREK M M30 Niemcz MAM TĘ MOC
395 PRIEWE PAWEŁ M M30 Bydgoszcz Dynamo Skarpa
398 ANDRZEJEWSKI RYSZARD M M60 Bydgoszcz Wzgórze Wolności
401 SKRZYŃSKI WOJCIECH M M30 Bydgoszcz
402 WALDA ŁUKASZ M M30 Bydgoszcz
404 POBIEDZIŃSKI ROBERT M M20 Bydgoszcz PB SLA
407 GRUSZKA MAREK M M50 MAKSYMILIANOWO niezrzeszony
409 KRETKOWSKI PIOTR M M20 Rożno Parcele
414 SZLINGER JAKUB M M30 Bydgoszcz
417 BOROWICZ IRENEUSZ M M30 Bydgoszcz
418 ADAMCZYK MACIEJ M M30 Paterek Skra Paterek
419 WOŁOSZCZAK LESZEK M M20 Bydgoszcz 6. KILOMETR
421 RYBAK REMIGIUSZ M M40 Białe Błota TRISPACE/TREK
425 RUSIECKI MIKOŁAJ M M30 Bydgoszcz
427 JOACHIMIAK MAREK M M20 Smolec TRITOGO
429 LEWANDOWSKI MAREK M M20 Bydgoszcz Keeeper / zasuwacz.pl
430 KRUTUL MACIEJ M M50 Morzewiec amator
431 SZCZEPANAIK CEZARY M M40 BYDGOSZCZ
433 NAGOW MICHAŁ M M40 Bydgoszcz
434 PALIGA MACIEJ M M30 Sośno
435 BIERNACKI ŁUKASZ M M40 Bydgoszcz
436 BRZEZIŃSKI MICHAŁ M M30 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
437 KOŁAKOWSKI TOMASZ M M20 Bydgoszcz ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe
438 ZUPA WOJCIECH M M50 Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com
440 STIPPA ADAM M M30 Wrocław
441 KAWAŁKOWSKI MARCIN M M30 Bydgoszcz BKS BYDGOSZCZ
442 SZARSZEWSKI PAWEL M M30 Grudziadz
446 KOWALKOWSKI MACIEJ M M20 Bydgoszcz
447 BACHORA MARCIN M M30 Bydgoszcz
450 BRĄGIEL JAKUB M M30 Bydgoszcz Vege Runners
453 WALCZAK TOMASZ M M40 Świecie Biegające Ciacha
454 KUBOWICZ PIOTR M M50 Bydgoszcz Pegaz
455 WOŹNY MICHAŁ M M30 Bydgoszcz D1BLog
456 SZAJBE MICHAŁ M M30 Niemcz Czarne Stopy
457 BEJGIER EDMUND M M40 Osielsko Biegaj z Dębami Osielsko
458 MOROSZCZAK BOGUMIŁ M M40 Bydgoszcz UKS Błękitny Delfin
460 WARCZAK PIOTR M M40 Bydgoszcz TEAMOCHAL
464 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 Bartoszyce
465 MUSZYŃSKI SŁAWOMIR M M40 Bydgoszcz
466 FRYDRYSZEK MICHAŁ M M20 Bydgoszcz #WitkowskiTeam
469 JAROSZEWICZ ADAM M M40 Kruszyn Krajeński IDEA Biuro Inż.
471 SAPA KACPER M M20 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
472 BIAŁOWĄS DARIUSZ M M40 BYDGOSZCZ
473 LICA KRZYSZTOF M M50 Bydgoszcz SISU OWB rowertour.com
476 GOŁEMBIEWSKI MAREK M M40 Bydgoszcz SP44/XVLO Mistrzostwa Sportowego
477 MAĆKOWSKI MACIEJ M M30 Bydgoszcz TEAMOCHAL/UpsBydgoszcz
478 BINASZEWSKI ADAM M M30 Toruń
479 CZYŻEWSKI PIOTR M M30 Brzoza
480 ETTINGER PAWEŁ M M30 BYDGOSZCZ TEAMOCHAL
485 SAPA DARIUSZ M M50 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
486 CHODOR TOMASZ M M40 Tur
487 NIEDBALSKI PRZEMYSŁAW M M40 Żnin
488 SIUDA ARKADIUSZ M M30 Bydgoszcz
490 GURDAK LESZEK M M40 TUR BYDGOSZCZY NA START
492 SZYMAŃSKI KRYSTIAN M M20 Złotów ANKO sport
495 ŚLUSARSKI PRZEMYSŁAW M M30 Bydgoszcz Czarne Stopy
496 SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ M M30 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
498 SKRZYPIŃSKI MAREK M M30 Bydgoszcz
500 SROCZYŃSKI BERNARD M M50 Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz SLA
501 TYLMAN NICODEMO M M20 Bydgoszcz TEAMOCHAL
503 GACKOWSKI EDWARD M M60 Bydgoszcz
504 GACKOWSKI SZYMON M M30 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
505 FILIPEK PIOTR M M40 Wudzyn
506 GABRYCH MACIEJ M M30 Bydgoszcz Czarne Stopy
507 KOTECKI MARCIN M M30 Bydgoszcz Gang Kocura
510 SUDOŁ JACEK M M30 Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ
511 CYBUL KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz
512 KRZYŻANOWSKI MARCIN M M20 Osielsko
513 RYBARCZYK WOJCIECH M M40 Osielsko
516 KADOW RYSZARD M M40 Bydgoszcz TRISPACE
518 ROBAKOWSKI WALDEMAR M M40 Bydgoszcz PACTUM
519 ZIELIŃSKI MATEUSZ M M30 Bydgoszcz Osova Fitness Club
520 BUKOWIŃSKI MICHAŁ M M30 Bydgoszcz
521 OBRĘBSKI GRZEGORZ M M40 Bydgoszcz TEAMOCHAL
522 SZATTEN DAWID M M30 Bydgoszcz
526 HAMES ŁUKASZ M M30 Bydgoszcz
527 GAC WOJCIECH M M20 Brzoza
530 SEROCKI ZBIGNIEW M M50 Grudziądz ZSP LZS SPARTA ŁASIN
531 KUŹNIAR PATRYK M M20 Bydgoszcz
532 SZAFKOWSKI ARKADIUSZ M M40 Solec Kujawski Soleccy Biegacze
535 KOPICKI MARIUSZ M M40 Bydgoszcz
536 ZARECKI PIOTR M M30 Żnin Pałuki Running Team
538 OPASKA MARCIN M M30 Bydgoszcz
539 JAROSZEWICZ KRZYSZTOF M M30 Warszawa Klub Radiolokacji Sportowej
541 MAJCHRZAK JAKUB M M30 osówiec -
542 MAŁECKI JAKUB M M30 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie
543 SKWARCZYŃSKI RADEK M M20 Bydgoszcz
546 MIGAŁA PAWEŁ M M30 Kotomierz
549 ŻAROŃ SŁAWOMIR M M50 Bydgoszcz EBUD-DOM
550 WOŹNIAK ADAM M M30 Bydgoszcz
551 LEWANDOWSKI RAFAŁ M M30 Bydgoszcz B4sport.pl
552 OLSZEWSKI RAFAŁ M M30 GNIEWKOWO T.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO
556 JAGODZIŃSKI PATRYK M M20 Bydgoszcz
557 DAMSKI ŁUKASZ M M30 Tryszczyn GardenFlora Sport Team
558 MOLIŃSKI JAKUB M M20 Bydgoszcz TRIP Bydgoszcz
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
AFELT JAROSŁAW M M30 Bydgoszcz
ANTKOWIAK BARTOSZ M M20 Bydgoszcz
BABICZ RADOSŁAW M M30 Bydgoszcz
BARANOWICZ MIKOŁAJ M M30 Bydgoszcz
BARTKOWIAK RAFAŁ M M40 Bydgoszcz Fordon szukam ekipy rafbar@interia.pl
BĄCZKOWSKI ANDRZEJ M M60 Bydgoszcz ABREN
BRZEZIŃSKI RAFAŁ M M30 Bydgoszcz MILA
BURCHARDT REMIGIUSZ M M30 Bydgoszcz
BYSTRZYŃSKI JAN M M40 BYDGOSZCZ
CECHOWSKI MARCIN M M30 Toruń
CHRZĄSZCZ BARTOSZ M M20 Pakość Brzeziński Run Club
CZYŻNIKIEWICZ KAROL M M20 Bydgoszcz
DARNOWSKI BARTOSZ M M30 Bydgoszcz
DERING TOMASZ M M30 Osielsko bydgoskie żółwie
DĘBSKI ARKADIUSZ M M50 BYDGOSZCZ
GAC WOJCIECH M M20 Brzoza KWARCZUSIE TEAM
GACKOWSKI MICHAŁ M M40 Bydgoszcz
GĄSIOROWSKI ROBERT M M40 Bydgoszcz RUN Bydgoszcz
GŁOWACKI JAROSŁAW M M20 Korzybie ADP Bydgoszcz
GOŹDZIK TOMASZ M M20 Bydgoszcz
GRACZYKOWSKI ANDRZEJ M M40 Bydgoszcz Nad to się jadło.
GRUSZCZYŃSKI MARCIN M M40 Bydgoszcz GRUSZKOWY TEAM
JAKUBOWSKI JAKUB M M30 Chełmno
JOPPEK ŁUKASZ M M20 Bydgoszcz
KLACZYŃSKI PAWEŁ M M20 Bydgoszcz
KOWALSKI MAREK M M40 BYDGOSZCZ Bydgoskie Żółwie
KOZICKI MARCIN M M30 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
KRYSKE BARTOSZ M M30 BIAŁE BŁOTA spójnia białe błota
LEPRINCE LUDOVIC M M40 bydgoszcz
LEWANDOWSKI FILIP M M30 Bydgoszcz
LEWANDOWSKI TOMASZ M M30 Bydgoszcz WiHurra Sobiejuchy
MEŁNICKI PIOTR M M40 Piła
MOKOS TOMASZ M M30 Inowrocław BBL Inowrocław
MRUK TOMASZ M M40 Bydgoszcz Czarne Stopy
OBOZ PAWEL M M30 Andrychów URODZENI BIEGACZE
PIETRASZAK TOMASZ M M40 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
PILEWSKI MIKOŁAJ M M20 Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
SAPA OSKAR M M20 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
SCHMITT JULIAN M M20 Toruń
SKRZYNIARZ HUBERT M M30 Łochowo Ciągła Walka z BMI
SZWAJCA GRZEGORZ M M30 Bydgoszcz
ŚWIĄTKOWSKI PAWEŁ M M30 Trzemeszno TEAMOCHAL
TOMCZAK KRZYSZTOF M M20 sicienko
TYBUSZEWSKI JANUSZ M M60 Toruń T.S. OPATRUNKI TORUŃ
WASILEWSKI DAREK M M30 Bydgoszcz RUN4FUN
WAWRZYNIAK DAMIAN M M20 Pruszcz Pomorski
WIWATOWSKI MICHAŁ M M30 Przyłęki
WŁOCH SYLWESTER M M50 Bydgoszcz max do końca
WOJCIECHOWSKI GRZEGORZ M M20 Bydgoszcz Atos Bydgoszcz
WOŁOSZYN KAZIMIERZ M M60 Bydgoszcz ROWEROWA BRZOZA -BRZOZA BIEGA
WYCZISLOK JAKUB M M20 Białe Błota
ZASKURSKI TOMASZ M M30 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie