Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Bydgoszcz

  • 21.07.2017 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
ANIUKIEWICZ MARCIN M D0 Osielsko
BADZINSKI IGOR M D0 Bydgoszcz
BARAŃSKI OSKAR M D0 Bydgoszcz Przedszkole Kacperkowy Światek
BIŁYK ZUZANNA K D0 Bydgoszcz
BOROWSKA NADIA K D0 Bydgoszcz
BRĄGIEL TYMOTEUSZ M D0 Bydgoszcz Vege Runners
CHMARA ADRIANNA K D0 Bydgoszcz
CHWEDOROWICZ NATALIA K D0 Niemcz
DAMSKI GABRIEL M D0 Tryszczyn GardenFlora MTB Team
DAMSKI KACPER M D0 Tryszczyn GardenFlora MTB Team
DOMŻALSKI MIŁOSZ M D0 Bydgoszcz
DUDZIAK MARYSIA K D0 Bydgoszcz
DUDZIAK KRYSIA K D0 Bydgoszcz
FIGURSKA NATALIA K D0 Strzelce górne
FRANCISZKOWSKI JAKUB M D0 Bydgoszcz
FRANCZAK JAN M D0 Bydgoszcz
GRABOWSKI KUBA M D0 Bydgoszcz
GROT NATALIA K D0 Bydgoszcz
GRZEGOREK NATALIA K D0 Bydgoszcz
GUŹDZIOŁ FRANEK M D0 Solec Kujawski
HAMES NIKODEM M D0 Bydgoszcz
HEJNA JULIAN M D0 Bydgoszcz Ocochodziwbiegu
HEJNA JULIAN M D0 Bydgoszcz Ocochodziwbiegu
JARZEMSKA ZOFIA K D0 Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon Team
KARAŚ JAGODA K D0 Elbląg
KARSKI SZYMON M D0 Bydgoszcz
KLUNDER ROBERT M D0 Bydgoszcz
KLUNDER ARTUR M D0 Bydgoszcz
KNIEĆ POLA K D0 Nowe
KNUT WIKTORIA K D0 Bydgoszcz Przedszkole Kacperkowy Światek
KOTECKA LILIANNA K D0 Bydgoszcz
KOWALCZUK ANTONI M D0 Bydgoszcz ----
KUBIAK ALEKSANDRA K D0 Bydgoszcz
KUJAWA KAJA K D0 Bydgoszcz Przedszkole Radość
KUŹNIAK KRYSTIAN M D0 Bydgoszcz
LEWANDOWSKA DOMINIKA K D0 Bydgoszcz
LEWANDOWSKA URSZULA K D0 Bydgoszcz
ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKI TYMON M D0 Bydgoszcz
ŁOPUSZYŃSKA IGA K D0 Bydgoszcz TEAMOCHAL
MAISON GABRIELA K D0 Kruszyn Krajeński
MAISON FRANCISZEK M D0 Kruszyn Krajeński
MAJCHRZAK NIKODEM M D0 Bydgoszcz Przedszkole Kacperkowy Światek
MIODUSZEWSKA JOANNA K D0 Łochowo
MODRAKOWSKI NIKODEM M D0 Maksymilianowo
MOROSZCZAK LEA K D0 Bydgoszcz Spójnia Białe Błota
NOWICKA-SKROK FLORENCJA K D0 Nakło nad Notecią
NOWICKA-SKROK JAŚMINA K D0 Nakło nad Notecią
OLSZEWSKA JULIA K D0 GNIEWKOWO
PETNER JAGODA K D0 BYDGOSZCZ
PRIEWE OLIWIER M D0 Bydgoszcz Dynamo Skarpa Junior
RAFAŁKO ERYK M D0 Bydgoszcz
ROSA HUGO M D0 Bydgoszcz
SZAJBE MICHALINA K D0 Bydgoszcz
SZYMAŃSKA ZOSIA K D0 Bydgoszcz
URBAŃSKA NINA K D0 Bydgoszcz
URBAŃSKA URSZULA K D0 Bydgoszcz Przedszkole 66 Bydgoszcz
WAWRZYNIAK BARTOSZ M D0 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
WAWRZYNIAK MICHALINA K D0 Solec Kujawski
WIJATA ZUZANNA K D0 Bydgoszcz Przedszkole nr 66
WILAMOWSKA IZABELA K D0 Bydgoszcz
WÓJCIK MIKOŁAJ M D0 Bydgoszcz
ZABOROWSKI MAREK M D0 Bydgoszcz
ANTCZAK MATEUSZ M D1 Bydgoszcz
BADZIŃSKI OSKAR M D1 Bydgoszcz
BARTNIK TYMOTEUSZ M D1 Bydgoszcz
CHMIELEWSKI PIOTR M D1 Bydgoszcz U KRECIKA SZYBOWNIKA
CYBUL EWELINA K D1 Bydgoszcz
DĄBROWSKI KRZYSZTOF M D1 Osielsko
GARSTECKI JAKUB M D1 Bydgoszcz
GIŻA CYPRIAN M D1 OSIELSKO GLKS OSIELSKO
GLANC ALEX M D1 Solec kujawski
GROT AGATA K D1 Bydgoszcz
GRZYBOWSKI OLIWIER M D1 Bydgoszcz
GRZYBOWSKI TOBIASZ M D1 Grudziądz
HAMES NATALIA K D1 Bydgoszcz
HEJNA POLA K D1 Bydgoszcz Ocochodziwbiegu
HEJNA POLA K D1 Bydgoszcz Ocochodziwbiegu
HUK NATALIA K D1 BYDGOSZCZ PRZEDSZKOLE 66
JASIAK FILIP M D1 Grudziądz
JUCHACZ ANDŻELIKA K D1 INOWROCŁAW Biegam dla Magdaleny
KAPELA BARTOSZ M D1 Bydgoszcz
KAWALKOWSKA MICHALINA K D1 Bydgoszcz ENCE-PENCE RUN TEAM
KLÓSKA ANNA K D1 Niemcz MAM TĘ MOC
KOSICKA MAGDALENA K D1 Bydgoszcz
KOZŁOWSKI KAMIL M D1 Bydgoszcz
KUBIAK KAROLINA K D1 TARKOWO GÓRNE
KUBIAK WESOŁOWSKI PIOTR M D1 GNIEWKOWO
KUJAWA JULIAN M D1 Bydgoszcz Przedszkole Radość
LADA AGNIESZKA K D1 Zalesie SP Zelgno
LEWANDOWSKA ZOFIA K D1 Bydgoszcz
LISOWSKA BLANKA K D1 Bydgoszcz
ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKA LENA K D1 Bydgoszcz
ŁOPUSZYŃSKI HUBERT M D1 Bydgoszcz TEAMOCHAL
ŁYSZCZARZ MARIA K D1 Bydgoszcz
MIODUSZEWSKI SZYMON M D1 Łochowo
MYSZKOWSKI ANTONI M D1 Żnin
OPASKA SZYMON M D1 Bydgoszcz
OPASKA TYMON M D1 Bydgoszcz
PALACZ DAWID M D1 Bydgoszcz Przedszkole PANDA
PÓŁGĘSEK ZOSIA K D1 Solec Kujawski
RATAJAK OLIWIA K D1 Bydgoszcz
RUTKA BARTOSZ M D1 Bydgoszcz
RUTKA JOANNA K D1 Bydgoszcz
SADAJ PAWEŁ M D1 Bydgoszcz
SKRZYPEK MARCELINA K D1 Ciele
SOSNA MILENA K D1 Bydgoszcz
STĘPKOWSKI SZYMON M D1 Bydgoszcz
ŚLUSARSKA BLANKA K D1 Bydgoszcz
TUBISZ MIKOŁAJ M D1 BYDGOSZCZ
TYCNER MARCEL M D1 bydgoszcz 22.ODN
URBAŃSKA ADA K D1 Bydgoszcz Przedszkole 66 Bydgoszcz
URBAŃSKA IDA K D1 Bydgoszcz
WIATROWSKA EWA K D1 Bydgoszcz Przedszkole nr 68
WIECZOREK VICTORIA K D1 Bydgoszcz
WOJDYLAK ARTUR M D1 Banino
WOŹNY BORYS M D1 Bydgoszcz
BIAŁOWĄS KUBA M D2 Bydgoszcz
BIERNAT MARCEL M D2 Inowrocław Fnaf team
BISKUPSKI DOMINIK M D2 BYDGOSZCZ FORDON TRAIL
CHOŚCIŃSKI WIKTOR M D2 Toruń Run For Fun
CZYZAK TOMEK M D2 Nowy Dwór
DRZEWIECKA AMELIA K D2 Niemcz Run4Fun
FLOREK FILIP M D2 GRUPA Florasy
GIEŁDON NINA K D2 Bydgoszcz
GIERSZEWSKA AGATA K D2 Bydgoszcz
GOŁATA JAKUB M D2 Białe Błota
GRUSZKA MAKSYMILIAN M D2 Bydgoszcz
JEZIORSKI NIKODEM M D2 Bydgoszcz
KAMIŃSKI JAKUB M D2 Niemcz
KAMIŃSKI KRZYSZTOF M D2 Bydgoszcz
KAWAŁKOWSKI MARCEL M D2 Bydgoszcz ENCE-PENCE RUN TEAM
KITKOWSKI BARTOSZ M D2 Bydgoszcz KITA Team
KŁEMBOWSKA KLAUDIA K D2 Bydgoszcz
KOWALSKI JAKUB M D2 Bydgoszcz
KOZIŃSKI MACIEJ M D2 Bydgoszcz
KRZYŻAŃSKA POLA K D2 Bydgoszcz BydgoszczTriathlonTeamJunior
KUBIAK URSZULA K D2 TARKOWO GÓRNE
LADA WERONIKA K D2 Zalesie SP Zelgno
LANGE MARTA K D2 Sicienko BKS Bydgoszcz
LEŃSKI FRANCISZEK M D2 Dąbrówka Nowa
LEWANDOWSKI BARTEK M D2 Bydgoszcz
ŁAZ MARTA K D2 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
MAISON ZUZANNA K D2 Kruszyn Krajeński
NAGORZYSKI MATEUSZ M D2 Bydgoszcz
PRUSAK ALEXANDER M D2 Żydowo ROBALE
RYBARCYK BARTOSZ M D2 Osielsko
SZWARNOWSKI XAVIER M D2 Warszawa
ŚLĘŻAK MATEUSZ M D2 BYDGOSZCZ
TOPCZEWSKA LEONIA K D2 Bydgoszcz
WESOŁOWSKI FILIP M D2 Wąbrzeźno
WIŚNIEWSKA AMELIA K D2 Bydgoszcz
WIŚNIEWSKI BARTOSZ M D2 Bydgoszcz
WÓJCIK PIOTR M D2 Bydgoszcz
ANIUKIEWICZ DOMINIKA K D3 Osielsko
BARTNIK WIKTORIA K D3 Bydgoszcz
BRĄGIEL KAROLINA K D3 Bydgoszcz Vege Runners
BYCZKOWSKI MIŁOSZ M D3 Murowaniec indywidualnie
CHMIELEWSKI PAWEŁ M D3 Bydgoszcz Szkoła 65
CHOŚCIŃSKI HUBERT M D3 Toruń Run For Fun
CZYZAK MAJA K D3 Nowy Dwór
DUDEK SZYMON M D3 Solec kujawski
DURA ŁUKASZ M D3 Bydgoszcz BKS Bydgoszcz
FIGURSKA JULIA K D3 bydgoszcz
FLOREK JAKUB M D3 GRUPA Florasy
GUŹDZIOŁ ROKSANA K D3 Solec kujawski
JANIC ARKADIUSZ M D3 Bydgoszcz
JAROSZEWICZ PIOTR M D3 Kruszyn Krajeński SP w Białych Błotach
KARDACH LAURA K D3 Bydgoszcz
KARSKI KRZYSZTOF M D3 Bydgoszcz
KRZYŻAŃSKI KACPER M D3 Bydgoszcz BydgoszczTriathlonTeamJunior
LWOWSKI PATRYK M D3 Osielsko
MARACH MARIA K D3 Toruń AKPB Marmel
MARACH MARIA KATARZYNA K D3 Toruń SP nr 10 / AKPB Marmel Toruń
NURKIEWICZ ZOFIA K D3 Bydgoszcz Kung fu Pandy 3
PRUSAK ZUZANNA K D3 Żydowo ROBALE
SEREDA OLIWIA K D3 Grudziadz Grudziadz
SOSNOWSKI PATRYK M D3 Bydgoszcz
STĘPKOWSKI PAWEŁ M D3 Bydgoszcz
STRZYŻOWSKI NIKODEM M D3 Bydgoszcz Judo Gwardia Bydgoszcz
SZAFKOWSKA KAROLINA K D3 Solec Kujawski Soleccy Biegacze
SZYMAŃSKI SZYMON M D3 Bydgoszcz
WARCZAK ALICJA K D3 Bydgoszcz TEAMOCHAL
ZAREMBA SZYMON M D3 Bydgoszcz
BIERNAT JUSTYNA K D4 Inowrocław MKS Inowrocław
HAFFKE OLGA K D4 Cekcyn
HOJAN JAKUB M D4 Bydgoszcz Gimnazjum nr 48
JANIC DAGMARA K D4 Bydgoszcz
JAROSZEWICZ MICHAŁ M D4 Kruszyn Krajeński Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy
KAPELA HANNA K D4 Bydgoszcz
ORŁOWICZ NATALIA K D4 Świecie
ŚLĄSKA JESSICA K D4 Świecie SP WIĄG
TOMCZAK NATALIA K D4 Złotniki Kujawskie
TYLICKI BARTOSZ M D4 BYDGOSZCZ FORDON TRAIL
ZIELIŃSKI MACIEJ M D4 Nowa Wieś Wielka
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
AFELT PIOTR M D1 Bydgoszcz
BANDOCH MARCEL M D1 BYDGOSZCZ
BARAŃSKI OSKAR M D0 Bydgoszcz Kacperkowy Światek Team
BARAŃSKI OSKAR M D0 Bydgoszcz Kacperkowy Światek Team
BARTKOWIAK KAJETAN M D0 Bydgoszcz
BIERNACKA JULIA K D4 Bydgoszcz
BIERNACKI WOJTEK M D1 Bydgoszcz
BYSTRZYŃSKA CECYLIA K D1 BYDGOSZCZ
BYSTRZYŃSKA TERESA K D1 BYDGOSZCZ
CHMIELEWSKI PAWEŁ M D3 Bydgoszcz
CHMIELEWSKI PIOTR M D1 Bydgoszcz
CIBA KORNEL M D1 Dobrcz
CYBUL EWELINA K D1 Bydgoszcz
DERING WOJTEK M D0 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
DOMŻALSKI MIŁOSZ M D0 Bydgoszcz
DOMŻALSKI MIŁOSZ M D0 Bydgoszcz
GACKOWSKA ZUZIA K D2 Bydgoszcz
GRABOWSKI KUBA M D0 Bydgoszcz
GULSKA JAGODA K D0 Bydgoszcz
HAFFKE OLGA K D4 Cekcyn
JASIAK FILIP M D1 Grudziądz
KAMIŃSKI JAKUB M D2 Niemcz
KAMIŃSKI KRZYSZTOF M D2 Bydgoszcz
KOCHAŃSKI ALEKSANDER M D0 Sicienko
KOCHAŃSKI KRYSTIAN M D3 Sicienko
KORCZYK TYMOTEUSZ M D1 Bydgoszcz
KOZŁOWSKI KAMIL M D1 Bydgoszcz Szkoła Podstawowa nr 62
KOZUBOWSKA IZABELA K D1 Bydgoszcz
KUBIAK WESOŁOWSKI PIOTR M D1 GNIEWKOWO
LEŃSKI FRANCISZEK M D2 Dąbrówka Nowa
LEWANDOWSKA NINA K D0 Bydgoszcz Przedszkole nr 11
LEWANDOWSKI SZYMON M D1 Bydgoszcz Przedszkole nr 11
LOTA TAMARA K D1 Bydgoszcz Lotki
MICHNIEWSKA MAJA K D2 Bydgoszcz
PODGÓRSKI WIKTOR M D4 Dąbrówka SP Drzycim
PRUSS DA CRUZ GABRIEL M D0 Bydgoszcz
PRUSS DA CRUZ GLORIA VICTORIA K D0 Bydgoszcz
PRUSS DA CRUZ GUSTAV M D0 Bydgoszcz
QUAAS MAKSYMILIAN M D1 Bydgoszcz
QUAAS MATEUSZ M D3 Bydgoszcz
QUAAS MIKOŁAJ M D1 Bydgoszcz
ROMANEK HANNA K D0 Bydgoszcz
SKRZYPNIK LUIZA K D2 Bydgoszcz SP nr 63 Bydgoszcz
SZAMOCKA KLAUDIA K D2 Świecie Has Team
SZCZEPAŃSKI ADAM M D0 Bydgoszcz
SZLICHTING AMELIA K D2 Solec Kujawski
SZYMAŃSKI SZYMON M D3 Bydgoszcz Fundacja Wielka Rodzina
ŚLĄSKA JESSICA K D4 Świecie SP WIĄG
TROCHYMIUK LENA K D3 Bydgoszcz SP46
TUBISZ MIKOŁAJ M D1 Bydgoszcz
TUBISZ MIKOŁAJ M D1 Bydgoszcz
URBAŃSKA IDA K D1 Bydgoszcz
WIATROWA EWA K D1 Bydgoszczy
WŁOCH MATEUSZ M D4 Bydgoszcz 2004
ZALEWSKA MICHALINA K D3 Bydgoszcz U K S KOPERNIK
ZALEWSKA MICHALINA K D3 Bydgoszcz U K S KOPERNIK
ZAREMBA SZYMON M D3 Bydgoszcz Szkoła Podstawowa nr 62
ZDUNSKA NATALIA K D1 Niemcz