Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Bydgoszcz

  • 21.07.2017 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
ANIUKIEWICZ MARCIN M D0 Osielsko
BADZINSKI IGOR M D0 Bydgoszcz
BARAŃSKI OSKAR M D0 Bydgoszcz Przedszkole Kacperkowy Światek
BRĄGIEL TYMOTEUSZ M D0 Bydgoszcz Vege Runners
DAMSKI KACPER M D0 Tryszczyn GardenFlora MTB Team
DAMSKI GABRIEL M D0 Tryszczyn GardenFlora MTB Team
DOMŻALSKI MIŁOSZ M D0 Bydgoszcz
FRANCISZKOWSKI JAKUB M D0 Bydgoszcz
FRANCZAK JAN M D0 Bydgoszcz
GRABOWSKI KUBA M D0 Bydgoszcz
GUŹDZIOŁ FRANEK M D0 Solec Kujawski
HAMES NIKODEM M D0 Bydgoszcz
HEJNA JULIAN M D0 Bydgoszcz Ocochodziwbiegu
HEJNA JULIAN M D0 Bydgoszcz Ocochodziwbiegu
KARSKI SZYMON M D0 Bydgoszcz
KLUNDER ARTUR M D0 Bydgoszcz
KLUNDER ROBERT M D0 Bydgoszcz
KOWALCZUK ANTONI M D0 Bydgoszcz ----
KUŹNIAK KRYSTIAN M D0 Bydgoszcz
ŁOMASZEWICZ - SMOLIŃSKI TYMON M D0 Bydgoszcz
MAISON FRANCISZEK M D0 Kruszyn Krajeński
MAJCHRZAK NIKODEM M D0 Bydgoszcz Przedszkole Kacperkowy Światek
MODRAKOWSKI NIKODEM M D0 Maksymilianowo
PRIEWE OLIWIER M D0 Bydgoszcz Dynamo Skarpa Junior
RAFAŁKO ERYK M D0 Bydgoszcz
ROSA HUGO M D0 Bydgoszcz
WAWRZYNIAK BARTOSZ M D0 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
WÓJCIK MIKOŁAJ M D0 Bydgoszcz
ZABOROWSKI MAREK M D0 Bydgoszcz
ANTCZAK MATEUSZ M D1 Bydgoszcz
BADZIŃSKI OSKAR M D1 Bydgoszcz
BARTNIK TYMOTEUSZ M D1 Bydgoszcz
CHMIELEWSKI PIOTR M D1 Bydgoszcz U KRECIKA SZYBOWNIKA
DĄBROWSKI KRZYSZTOF M D1 Osielsko
GARSTECKI JAKUB M D1 Bydgoszcz
GIŻA CYPRIAN M D1 OSIELSKO GLKS OSIELSKO
GLANC ALEX M D1 Solec kujawski
GRZYBOWSKI OLIWIER M D1 Bydgoszcz
GRZYBOWSKI TOBIASZ M D1 Grudziądz
JASIAK FILIP M D1 Grudziądz
KAPELA BARTOSZ M D1 Bydgoszcz
KOZŁOWSKI KAMIL M D1 Bydgoszcz
KUBIAK WESOŁOWSKI PIOTR M D1 GNIEWKOWO
KUJAWA JULIAN M D1 Bydgoszcz Przedszkole Radość
ŁOPUSZYŃSKI HUBERT M D1 Bydgoszcz TEAMOCHAL
MIODUSZEWSKI SZYMON M D1 Łochowo
MYSZKOWSKI ANTONI M D1 Żnin
OPASKA SZYMON M D1 Bydgoszcz
OPASKA TYMON M D1 Bydgoszcz
PALACZ DAWID M D1 Bydgoszcz Przedszkole PANDA
RUTKA BARTOSZ M D1 Bydgoszcz
SADAJ PAWEŁ M D1 Bydgoszcz
STĘPKOWSKI SZYMON M D1 Bydgoszcz
TUBISZ MIKOŁAJ M D1 BYDGOSZCZ
TYCNER MARCEL M D1 bydgoszcz 22.ODN
WOJDYLAK ARTUR M D1 Banino
WOŹNY BORYS M D1 Bydgoszcz
BIAŁOWĄS KUBA M D2 Bydgoszcz
BIERNAT MARCEL M D2 Inowrocław Fnaf team
BISKUPSKI DOMINIK M D2 BYDGOSZCZ FORDON TRAIL
CHOŚCIŃSKI WIKTOR M D2 Toruń Run For Fun
CZYZAK TOMEK M D2 Nowy Dwór
FLOREK FILIP M D2 GRUPA Florasy
GOŁATA JAKUB M D2 Białe Błota
GRUSZKA MAKSYMILIAN M D2 Bydgoszcz
JEZIORSKI NIKODEM M D2 Bydgoszcz
KAMIŃSKI KRZYSZTOF M D2 Bydgoszcz
KAMIŃSKI JAKUB M D2 Niemcz
KAWAŁKOWSKI MARCEL M D2 Bydgoszcz ENCE-PENCE RUN TEAM
KITKOWSKI BARTOSZ M D2 Bydgoszcz KITA Team
KOWALSKI JAKUB M D2 Bydgoszcz
KOZIŃSKI MACIEJ M D2 Bydgoszcz
LEŃSKI FRANCISZEK M D2 Dąbrówka Nowa
LEWANDOWSKI BARTEK M D2 Bydgoszcz
NAGORZYSKI MATEUSZ M D2 Bydgoszcz
PRUSAK ALEXANDER M D2 Żydowo ROBALE
RYBARCYK BARTOSZ M D2 Osielsko
SZWARNOWSKI XAVIER M D2 Warszawa
ŚLĘŻAK MATEUSZ M D2 BYDGOSZCZ
WESOŁOWSKI FILIP M D2 Wąbrzeźno
WIŚNIEWSKI BARTOSZ M D2 Bydgoszcz
WÓJCIK PIOTR M D2 Bydgoszcz
BYCZKOWSKI MIŁOSZ M D3 Murowaniec indywidualnie
CHMIELEWSKI PAWEŁ M D3 Bydgoszcz Szkoła 65
CHOŚCIŃSKI HUBERT M D3 Toruń Run For Fun
DUDEK SZYMON M D3 Solec kujawski
DURA ŁUKASZ M D3 Bydgoszcz BKS Bydgoszcz
FLOREK JAKUB M D3 GRUPA Florasy
JANIC ARKADIUSZ M D3 Bydgoszcz
JAROSZEWICZ PIOTR M D3 Kruszyn Krajeński SP w Białych Błotach
KARSKI KRZYSZTOF M D3 Bydgoszcz
KRZYŻAŃSKI KACPER M D3 Bydgoszcz BydgoszczTriathlonTeamJunior
LWOWSKI PATRYK M D3 Osielsko
SOSNOWSKI PATRYK M D3 Bydgoszcz
STĘPKOWSKI PAWEŁ M D3 Bydgoszcz
STRZYŻOWSKI NIKODEM M D3 Bydgoszcz Judo Gwardia Bydgoszcz
SZYMAŃSKI SZYMON M D3 Bydgoszcz
ZAREMBA SZYMON M D3 Bydgoszcz
HOJAN JAKUB M D4 Bydgoszcz Gimnazjum nr 48
JAROSZEWICZ MICHAŁ M D4 Kruszyn Krajeński Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy
TYLICKI BARTOSZ M D4 BYDGOSZCZ FORDON TRAIL
ZIELIŃSKI MACIEJ M D4 Nowa Wieś Wielka
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
AFELT PIOTR M D1 Bydgoszcz
BANDOCH MARCEL M D1 BYDGOSZCZ
BARAŃSKI OSKAR M D0 Bydgoszcz Kacperkowy Światek Team
BARAŃSKI OSKAR M D0 Bydgoszcz Kacperkowy Światek Team
BARTKOWIAK KAJETAN M D0 Bydgoszcz
BIERNACKI WOJTEK M D1 Bydgoszcz
CHMIELEWSKI PAWEŁ M D3 Bydgoszcz
CHMIELEWSKI PIOTR M D1 Bydgoszcz
CIBA KORNEL M D1 Dobrcz
DERING WOJTEK M D0 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
DOMŻALSKI MIŁOSZ M D0 Bydgoszcz
DOMŻALSKI MIŁOSZ M D0 Bydgoszcz
GRABOWSKI KUBA M D0 Bydgoszcz
JASIAK FILIP M D1 Grudziądz
KAMIŃSKI JAKUB M D2 Niemcz
KAMIŃSKI KRZYSZTOF M D2 Bydgoszcz
KOCHAŃSKI ALEKSANDER M D0 Sicienko
KOCHAŃSKI KRYSTIAN M D3 Sicienko
KORCZYK TYMOTEUSZ M D1 Bydgoszcz
KOZŁOWSKI KAMIL M D1 Bydgoszcz Szkoła Podstawowa nr 62
KUBIAK WESOŁOWSKI PIOTR M D1 GNIEWKOWO
LEŃSKI FRANCISZEK M D2 Dąbrówka Nowa
LEWANDOWSKI SZYMON M D1 Bydgoszcz Przedszkole nr 11
PODGÓRSKI WIKTOR M D4 Dąbrówka SP Drzycim
PRUSS DA CRUZ GABRIEL M D0 Bydgoszcz
PRUSS DA CRUZ GUSTAV M D0 Bydgoszcz
QUAAS MAKSYMILIAN M D1 Bydgoszcz
QUAAS MATEUSZ M D3 Bydgoszcz
QUAAS MIKOŁAJ M D1 Bydgoszcz
SZCZEPAŃSKI ADAM M D0 Bydgoszcz
SZYMAŃSKI SZYMON M D3 Bydgoszcz Fundacja Wielka Rodzina
TUBISZ MIKOŁAJ M D1 Bydgoszcz
TUBISZ MIKOŁAJ M D1 Bydgoszcz
WŁOCH MATEUSZ M D4 Bydgoszcz 2004
ZAREMBA SZYMON M D3 Bydgoszcz Szkoła Podstawowa nr 62