Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Bydgoszcz

  • 21.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:M30
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
1 OCHAL PAWEL M M30 Bydgoszcz TEAMOCHAL
19 SIERADZKI DAMIAN M M30 Koronowo
20 ŁOPUSZYŃSKI KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz TEAMOCHAL
22 BRZUCHALSKI MATEUSZ M M30 Bydgoszcz
24 DWOJACZNY JAKUB M M30 Bydgoszcz
28 MIELCARSKI MICHAŁ M M30 Solec Kujawski MIELCAR TEAM
30 ŁYSZCZARZ BŁAŻEJ M M30 Bydgoszcz
39 SOSNA MIKOŁAJ M M30 Bydgoszcz
53 KOZIŃSKI MAREK M M30 Osielsko RUN BYDGOSZCZ
57 LACH PAWEŁ M M30 Bydgoszcz
73 GŻYL MIKOŁAJ M M30 Bydgoszcz Janusze triathlonu Exodus Team
75 STOKŁOSA KAMIL M M30 Bydgoszcz
81 KUBIAK TOMASZ M M30 Bydgoszcz
86 ŻELISZCZAK ARTUR M M30 Toruń Nadaktywni Toruń
88 ŁAZ KAMIL M M30 Bydgoszcz wtlenie.pl/wTLENIE
91 ŁOBOCKI KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
95 ALCALDE SERGIO M M30 MADRID SPANISH MAFIA
101 ROGALINSKI JAROSLAW M M30 Skoki
102 DĘBSKI ADRIAN M M30 Bydgoszcz
109 NARLOCH PAWEŁ M M30 Toruń
122 JAWORSKI TOMASZ M M30 Sulnowo Jawory
124 JARZEMSKI MARCIN M M30 Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon Team
131 ŚCIBAK WOJCIECH M M30 Bydgoszcz JFTC SU
134 MIKUŁA TOMASZ M M30 Szubin GORDON RUN
135 MULLERT KAROL M M30 Bydgoszcz TRISPACE
145 KARWASZ ADAM M M30 Bydgoszcz
149 SZYCHOWSKI JAROSŁAW M M30 WIERZCHUCICE TKKF Kolejarz Bydgoszcz
157 PRUSAK MARCIN M M30 Żydowo ROBALE
170 WIŚNIEWSKI PIOTR M M30 Bydgoszcz
176 TOMASZEK SEBASTIAN M M30 Bydgoszcz Atos
177 HEJNA KAMIL M M30 Bydgoszcz Ocochodziwbiegu
179 ANTCZAK ANDRZEJ M M30 Bydgoszcz
182 ŁABUŚ MACIEJ M M30 Bydgoszcz
186 DURCZAK JERZY M M30 Białe Błota Bydgoskie Okonie
188 MĄDRY MICHAŁ M M30 Bydgoszcz
194 DANIELEK ADAM M M30 Bydgoszcz Biegam, żeby się nie spocić!
195 WOJTECKI ŁUKASZ M M30 Solec Kujawski Soleccy biegacze
212 JUCHACZ MICHAŁ M M30 Inowrocław Dziki z Balczewa
218 KASPROWICZ PIOTR M M30 Bydgoszcz JW 1515
219 URBAŃSKI DAWID M M30 Bydgoszcz
225 SKARWECKI REMIGIUSZ M M30 Łabiszyn Łabiszyn Runners
231 DANIELEWSKI MARIUSZ M M30 Zławieś Wielka Drużyna Szpiku
233 ZIELIŃSKI RADOSŁAW M M30 Bydgoszcz
237 GURYN WIKTOR M M30 Bydgoszcz Zielony Pelikan
250 KARPINSKI PAWEŁ M M30 Inowrocław OpenTeam
251 GIEŁDON PAWEŁ M M30 Bydgoszcz
253 LISOWSKI MICHAŁ M M30 bydgoszcz
258 BADZIŃSKI BOGDAN M M30 Bydgoszcz
260 KAMIŃSKI ŁUKASZ M M30 Niemcz Wataha Bydgoszcz
273 RATAJCZAK MICHAŁ M M30 Bydgoszcz Tasty&Healthy
276 KNIEĆ ROBERT M M30 Nowe
280 SZOPIŃSKI RAFAŁ M M30 Bydgoszcz
286 WELCHOWSKI RAFAŁ M M30 inowrocław
287 SZYMAŃSKI TOMASZ M M30 Bydgoszcz
290 LADA PRZEMYSŁAW M M30 Zalesie STALE BIEGAM - NOVA TRADING
291 ROJEWSKI JAROSŁAW M M30 BYDGOSZCZ KS BEMAROWKI
301 NAGORZYSKI ARKADIUSZ M M30 Bydgoszcz Mudfoxes
303 KLINOWSKI RADOSŁAW M M30 Bydgoszcz
307 KOWAL MICHAŁ M M30 Nakło nad Notecia
309 WIECZOREK ŁUKASZ M M30 Bydgoszcz Run4Fun www.bytpak.pl
312 QUAAS LUKASZ M M30 Bydgoszcz Na Treningu Życiem
314 OLSZEWSKI BŁAŻEJ M M30 Bydgoszcz
325 GLIWKA ARTUR M M30 Inowrocław Gliwek
330 SZCZĘSNY ARKADIUSZ M M30 Bydgoszcz Dynamo Skarpa
331 DERENDA MIREK M M30 Inowroclaw
335 ŻMICH TOMASZ M M30 Bydgoszcz
337 GUŹDZIOŁ JAREK M M30 Solec kujawski Soleccy biegacze
342 SZYMAŃSKI MICHAŁ M M30 Bydgoszcz
344 KRYKANT MICHAŁ M M30 Grudziądz
350 KOLMAJER RAFAŁ M M30 Bydgoszcz TEAMOCHAL
357 KULBAKA DAWID M M30 Bydgoszcz
358 RYCHARSKI BARTOSZ M M30 Bydgoszcz Chasztakjolobabolo
359 LUBISZEWSKI BARTOSZ M M30 Łabiszyn
361 HOPPE DANIEL M M30 Bydgoszcz
362 ANDRZEJEWSKI PAWEŁ M M30 Nowa Wieś Wielka
364 IGNACZAK JAREK M M30 Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz
366 BOENIGK TOMASZ M M30 Bydgoszcz Technika Zwycięstwa Team
369 MAZURKIEWICZ PIOTR M M30 Dobrcz
370 CHRUPAŁA RAFAŁ M M30 Bydgoszcz
371 SZWEDA PAWEL M M30 Łochowo
372 SZPAKIEWICZ PIOTR M M30 Toruń BBL Toruń
376 SENDROWICZ MARIUSZ M M30 Bydgoszcz
380 PALIŃSKI GRZEGORZ M M30 Bydgoszcz
387 NOWAK DAWID M M30 Sadki Trawers Team Nakło
392 FLOREK ŁUKASZ M M30 Dragacz Florasy
393 KLÓSKA JAREK M M30 Niemcz MAM TĘ MOC
395 PRIEWE PAWEŁ M M30 Bydgoszcz Dynamo Skarpa
401 SKRZYŃSKI WOJCIECH M M30 Bydgoszcz
402 WALDA ŁUKASZ M M30 Bydgoszcz
414 SZLINGER JAKUB M M30 Bydgoszcz
417 BOROWICZ IRENEUSZ M M30 Bydgoszcz
418 ADAMCZYK MACIEJ M M30 Paterek Skra Paterek
425 RUSIECKI MIKOŁAJ M M30 Bydgoszcz
434 PALIGA MACIEJ M M30 Sośno
436 BRZEZIŃSKI MICHAŁ M M30 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
440 STIPPA ADAM M M30 Wrocław
441 KAWAŁKOWSKI MARCIN M M30 Bydgoszcz BKS BYDGOSZCZ
442 SZARSZEWSKI PAWEL M M30 Grudziadz
447 BACHORA MARCIN M M30 Bydgoszcz
450 BRĄGIEL JAKUB M M30 Bydgoszcz Vege Runners
455 WOŹNY MICHAŁ M M30 Bydgoszcz D1BLog
456 SZAJBE MICHAŁ M M30 Niemcz Czarne Stopy
464 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 Bartoszyce
477 MAĆKOWSKI MACIEJ M M30 Bydgoszcz TEAMOCHAL/UpsBydgoszcz
478 BINASZEWSKI ADAM M M30 Toruń
479 CZYŻEWSKI PIOTR M M30 Brzoza
480 ETTINGER PAWEŁ M M30 BYDGOSZCZ TEAMOCHAL
488 SIUDA ARKADIUSZ M M30 Bydgoszcz
495 ŚLUSARSKI PRZEMYSŁAW M M30 Bydgoszcz Czarne Stopy
496 SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ M M30 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
498 SKRZYPIŃSKI MAREK M M30 Bydgoszcz
504 GACKOWSKI SZYMON M M30 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
506 GABRYCH MACIEJ M M30 Bydgoszcz Czarne Stopy
507 KOTECKI MARCIN M M30 Bydgoszcz Gang Kocura
510 SUDOŁ JACEK M M30 Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ
511 CYBUL KRZYSZTOF M M30 Bydgoszcz
519 ZIELIŃSKI MATEUSZ M M30 Bydgoszcz Osova Fitness Club
520 BUKOWIŃSKI MICHAŁ M M30 Bydgoszcz
522 SZATTEN DAWID M M30 Bydgoszcz
526 HAMES ŁUKASZ M M30 Bydgoszcz
536 ZARECKI PIOTR M M30 Żnin Pałuki Running Team
538 OPASKA MARCIN M M30 Bydgoszcz
539 JAROSZEWICZ KRZYSZTOF M M30 Warszawa Klub Radiolokacji Sportowej
541 MAJCHRZAK JAKUB M M30 osówiec -
542 MAŁECKI JAKUB M M30 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie
546 MIGAŁA PAWEŁ M M30 Kotomierz
550 WOŹNIAK ADAM M M30 Bydgoszcz
551 LEWANDOWSKI RAFAŁ M M30 Bydgoszcz B4sport.pl
552 OLSZEWSKI RAFAŁ M M30 GNIEWKOWO T.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO
557 DAMSKI ŁUKASZ M M30 Tryszczyn GardenFlora Sport Team
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
AFELT JAROSŁAW M M30 Bydgoszcz
BABICZ RADOSŁAW M M30 Bydgoszcz
BARANOWICZ MIKOŁAJ M M30 Bydgoszcz
BRZEZIŃSKI RAFAŁ M M30 Bydgoszcz MILA
BURCHARDT REMIGIUSZ M M30 Bydgoszcz
CECHOWSKI MARCIN M M30 Toruń
DARNOWSKI BARTOSZ M M30 Bydgoszcz
DERING TOMASZ M M30 Osielsko bydgoskie żółwie
JAKUBOWSKI JAKUB M M30 Chełmno
KOZICKI MARCIN M M30 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
KRYSKE BARTOSZ M M30 BIAŁE BŁOTA spójnia białe błota
LEWANDOWSKI FILIP M M30 Bydgoszcz
LEWANDOWSKI TOMASZ M M30 Bydgoszcz WiHurra Sobiejuchy
MOKOS TOMASZ M M30 Inowrocław BBL Inowrocław
OBOZ PAWEL M M30 Andrychów URODZENI BIEGACZE
SKRZYNIARZ HUBERT M M30 Łochowo Ciągła Walka z BMI
SZWAJCA GRZEGORZ M M30 Bydgoszcz
ŚWIĄTKOWSKI PAWEŁ M M30 Trzemeszno TEAMOCHAL
WASILEWSKI DAREK M M30 Bydgoszcz RUN4FUN
WIWATOWSKI MICHAŁ M M30 Przyłęki
ZASKURSKI TOMASZ M M30 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie