Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Trójmiasto

  • 20.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
1 PIOTROWSKI RADOSŁAW M M20 Gdynia UKS Azymut 45
11 TUWALSKA ELZBIETA K K30 Gdańsk LKS Zantyr Sztum
13 SZYMANOWSKA AGNIESZKA K K20 Sopot LKS ZANTYR Sztum
16 STRZELCZYK DOROTA K K30 Gdańsk
17 DRAGAN KAROL M M40 Gdynia
18 SKWARŁO PAWEŁ M M30 Gdańsk
19 BYCZYŃSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
20 DRAGAN DOROTA K K30 Gdynia
21 DEJNAROWICZ PIOTR M M30 Pogórze biegamyrazem.pl
22 WYSOCKI MICHAŁ M M40 Gdynia
23 KWAS MICHAŁ M M30 Gdańsk
24 MŁYNARCZYK FILIP M M40 Gdańsk EZA
25 PASCHKE ROMAN M M30 Gdynia ShipCup
26 BERTEL MARCIN M M30 Olsztyn Fitness Club Sylwetka
27 KOCZOROWSKI PAWEŁ M M40 Ustka Polni Wojownicy Ustka
28 GAJDUS WIKTOR M M30 Gdańsk DCT Drużyna Biegowa
29 MROCZEK SYLWIA K K40 Rumia
30 GRZENKOWICZ JACEK M M50 Gdynia WYMIATACZE
31 PAWŁOWSKI PIOTR M M30 Gdynia
32 MISIEJKO ARTUR M M30 Gdańsk Saltus Sport Team
33 KANCELARCZYK JOANNA K K20 ELBLĄG
34 SOWIŃSKA OLGA K K30 Gdańsk BBL Gdańsk AWFiS
35 STOPA KRZYSZTOF M M40 Swarożyn K&K
36 SERTEL ULA K K30 Gdańsk LOTOS Running Team/ Biegaj z głową
37 RAKOWSKA KATARZYNA K K30 Ustka
38 GRZEGOREK ANNA K K30 Zbychowo 1983
39 MŁODZIŃSKA MAŁGORZATA K K30 Rumia ASCONI
40 KOŚCIELSKI MARIUSZ M M50 Gdynia COM-DKM
41 PACHULSKI MICHAŁ M M30 Gdańsk
42 ZIELIŃSKA IWONA K K40 Warzenko BIEGAJ Z GŁOWĄ
43 NAWROT MONIKA K K30 Rumia
44 WĄSIK ANDRZEJ M M40 Borkowo F3Team
45 GRUDZIŃSKA JOANNA K K30 Gdańsk
46 KULESZA AGNIESZKA K K20 Warszawa Trucht Tarchomin Team
47 ROGALINSKI JAROSLAW M M30 Skoki
48 PRZYCHODNA ALEKSANDRA K K20 Gdańsk
49 ROBLES JOSE CARLOS M M20 GDANSK CASTILLA
50 GITNER MARCIN M M40 Gdynia
51 MUSZYŃSKA MAŁGORZATA K K20 Gdynia Husaria Run Gdynia
52 WITOWSKA ANNA K K20 Gdynia CrossCore
53 LEŚNIEWSKI TOMASZ M M50 Poznań
54 GRZESZCZAK ADAM M M40 Gdynia biegamyrazem.pl
55 GRZESZCZAK MAŁGORZATA K K40 Gdynia biegamyrazem.pl
56 GOŹDZIEWICZ LESZEK M M40 Gdynia biegamyrazem.pl
57 WOJNOWSKI WIESŁAW M M30 Gdańsk DCT Drużyna Biegowa
58 SZUMNY DARIUSZ M M40 Wejherowo
59 DORSZ JAKUB M M30 Sopot thyssenkrupp - Blue Side of the Force
60 HOYUM PER ARVID M M20 Slupsk
61 WALCZAK JAKUB M M20 Gdańsk
62 GUTOWSKI DANIEL M M30 Gdańsk
63 PRZEŹDZIAK AGNIESZKA K K20 Gdańsk thyssenkrupp - Blue Side of the Force
64 PRZEŹDZIAK ANNA K K20 Gdańsk
65 PEŁSZYŃSKI BOGUSŁAW M M60 Gdańsk
66 STELMACH KRZYSZTOF M M20 Banino
67 DAWIDOWICZ IZA K K30 Bogatka Bogatka Biega
68 ROSOŁOWSKA JOANNA K K30 Grójec
69 KAZYAKA KATARZYNA K K20 Gdynia biegamyrazem.pl
70 MISZEWSKI MARCIN M M20 Gdynia Intel Runners
71 GRĘBOSZ-STOPA JOANNA K K30 Swarożyn/Gdynia K K
72 FILIP KRZYSZTOF M M40 Dębogórze noClub
73 NOWAK BARTOSZ M M20 Gdańsk
74 TOMCZAK DOROTA K K40 Gdańsk
75 SOWA SYLWEK M M40 Elbląg IKS ATAK ELBLĄG
76 BORYCZKO MACIEJ M M20 Gdańsk
77 MATCZYŃSKI MAREK M M50 Grudziądz
78 WOLNY ŁUKASZ M M30 Gdańsk Wolny Team
79 WASILEWSKA IWONA K K40 Gdańsk
80 SOWA RENIA K K40 Elbląg IKS Atak Elbląg
81 ROCZYŃSKI MICHAŁ M M40 Tczew
82 ŁAKOMSKI MATEUSZ M M30 Sopot
83 SZAREJKO MACIEJ M M30 Sopot O co biega?
84 GŁOWACKA ANNA K K40 Elbląg IKS ATAK ELBLĄG
85 BEYER MONIKA K K40 Gdynia MEWA Gdynia
86 OSOWSKI MACIEJ M M50 Gdynia
87 MUSZYŃSKI PAWEŁ M M20 Gdynia Strefa Kalisteniki
88 WASIŁEK ILONA K K20 Gdynia Adrenaline Team
89 PIONK RAFAŁ M M30 Miszewo Studio S7 Banino
90 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA K K40 Rumia UKS Siódemka Rumia
91 LULIS ZBIGNIEW M M50 GDAŃSK
92 PUPIEC MARIUSZ M M40 Rumia UKS Siódemka Rumia
93 ZADRÓŻNA MARZENA K K30 nowogard Za-biegane babeczki
94 SZULC KAMILA K K30 Gdynia
95 STACHERSKI ŁUKASZ M M20 Przedbórz Biegamyrazem.pl/MAMY TO
96 ANDRZEJEWSKI TOMASZ M M50 Pabianice Gillette Run
97 WAŚNIEWSKI DAWID M M30 Nowy Dwór Mazowiecki DEWELOPPOL TEAM
98 PALLACH LECH M M30 Gdynia Biegamyrazem.pl
99 STEFANIAK DAMIAN M M20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
100 GAŁUSZKA DARIA K K20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
101 JANKOWSKA KATARZYNA K K40 Gdańsk
102 TOKARSKI KRZYSZTOF M M50 Gdańsk
103 HINZ ANNA K K30 RUMIA PARKRUN RUMIA WYMIATACZE
104 KRAWIEC ŁUKASZ M M20 Sztum
105 GRANACKA KATARZYNA K K30 Gdańsk
106 BIELSKI SEBASTIAN M M20 Nowogard Sklep Biegacza
107 KIEL KAŚKA K K20 Gdańsk
108 ZACHAREK KAMIL M M30 Reda project-zero.eu
109 KRUSZYŃSKA MAGDALENA K K30 Gdynia biegamyrazem.pl
110 WINKOWSKI ARKADIUSZ M M20 Gdańsk
111 OLSZEWSKI BŁAŻEJ M M30 Bydgoszcz IRON Team
112 FOLTYN ULA K K40 Ludwin Wolność Endorfinom/Łęczna Biega
113 FOLTYN DAWID M M20 Ludwin WOLNOŚĆ ENDORFINOM
114 FOLTYN ANDRZEJ M M40 Ludwin WOLNOŚĆ ENDORFINOM
115 WARYLEWSKA KRYSTYNA K K30 Chwaszczyno
116 GALIŃSKI MACIEJ M M30 Rumia
117 BŁOŃSKI ROMAN M M20 Gdynia
118 NIECHOĆKO AGATA K K30 Gdańsk RBM Team
119 MAŁEK MARCIN M M20 Gdańsk -
120 ŻYLIŃSKI DAWID M M30 Rumia Parkrun Rumia
121 MAJ-ROKSZ MARIA K K30 Wejherowo Maja TEAM
122 PACZOSKA KRZYSZTOF M M30 Rumia
123 ROLBIECKI MICHAŁ M M30 Wejherowo LKB im. Braci Petk Lębork/Maja Team
124 JANICKI MARCIN M M30 Gdansk
125 GOŁĘBIOWSKA AGATA K K20 Gdynia
126 PIEKARSKA JUSTYNA K K20 Gdynia
127 GRUSZECKI DAMIAN M M30 Gdansk Mukadi ya Mbangou
128 DUCHLIŃSKI ARKADIUSZ M M40 Gdańsk
129 ZIELIŃSKI JACEK M M40 Reda biegamyrazem.pl
130 BRZEZIŃSKI GRZEGORZ M M50 Gdańsk
131 ROBASZKIEWICZ TOMASZ M M40 Rumia
132 CYDEJKO JOANNA K K40 Juszkowo
133 ROBASZKIEWICZ EDYTA K K40 Rumia
134 KOPYŚĆ JAROSŁAW M M40 Olsztyn Pszczółkowski Team
135 SZEMBERSKI SZYMON M M30 Gdańsk
136 SADOWSKA MAGDA K K20 Bydgoszcz
137 DEMCZUK LILIANNA K K40 Łęczna Łęczna Biega
138 CICHOCKA MARTYNA K K30 Gdańsk KONTENER FORMY
139 BEDNARSKA EDYTA K K40 Gdynia Byle do przodu :)
140 KESLINKE ŁUKASZ M M30 Gdynia biegamyrazem.pl
141 CHOŚCIŃSKA AGNIESZKA K K40 TORUŃ Run For Fun
142 LISIECKA DOROTA K K30 Gdynia
143 STACHERSKI MAREK M M20 Przedbórz MKS PILICA Przedbórz
144 IWAN MAŁGORZATA K K30 Gdańsk Drużyna Szpiku / Maja Team
145 IWAN PAWEŁ M M30 Gdańsk MajaTeam
146 BOROWIECKI PIOTR M M50 Kraków APIWAST Kraków
147 TORŁOP PRZEMYSŁAW M M50 Gdańsk Grupa Tròjmiasto/Solidarność Port Gdańsk
148 TORŁOP MAŁGORZATA K K50 Gdańsk Grupa Trójmiasto
149 NAPOLSKI BARTOSZ M M30 Gdańsk 1985
150 OSSOWSKI JANUSZ M M30 Gdańsk
151 WEISS MACIEJ M M40 Ryjewo
152 STANKIEWICZ ESTERA K K20 Rekowo Górne
153 RĄCZKA MARCIN M M30 Gdynia
154 KĘPROWSKI ANDRZEJ M M50 Gdańsk
155 NABAKOWSKA BARBARA K M60 Gdańsk Martaton
156 KOWIEL ŁUKASZ M M30 Gdańsk Kainos biega
157 RUCZKO SŁAWOMIR M M40 Gdynia USAA Ruczko
158 KOŁODZIEJCZYK LIDIA K K40 Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO
159 GRABIAS ALEKSANDRA K K20 Gdańsk
160 DĄBSKA ANIA K K30 Gdańsk
161 WEISS KAROLINA K K30 Ryjewo
162 MATEJA BOŻENA K K50 Gdańsk Morsy Sopot
163 KOWALEWSKA ALEKSANDRA K K20 Rumia NaszaPLANSZA
164 BORKOWSKI PIOTR M M50 Sulechów Sulma Sulechów
165 BORKOWSKA BOŻENA K K40 Sulechów Sulma Sulechów
166 CHMIELEWSKI MICHAŁ M M40 Gdańsk Dream Tri Team
167 ROZNIATA IWONA K K40 Głowno
168 ROMANOWSKA BEATA K K50 Gdynia Run Vegan Team
169 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 Bartoszyce
170 FALBA KAROL M M30 Gdańsk Latis
171 FRĄCKIEWICZ JOANNA K K30 Stegna
172 KUKLIŃSKI MICHAŁ M M20 Gdynia
173 JAKUBEK PATRYK M M20 Bytow Świat Płytek u Kryspina
174 CUDNOWSKI LESZEK M M40 Gdańsk biegambowarto.pl
175 ŁASKARZEWSKA ALEKSANDRA K K20 Gdynia
176 GŁUSZEK BOŻENA K K50 Gdynia
177 ZALEWSKA AGNIESZKA K K40 Gdynia Biegamyrazem.pl
178 BUTRUK LUIZA K K30 Gdynia Aktywni z idź pod prąd
179 DALKE JOWITA K K30 Gdańsk Zabiegane Dwie
180 WIŚNIEWSKA KORNELIA K K40 GDAŃSK Zabiegane Dwie
181 RACZYŃSKA EWA K K30 Gdynia biegamyrazem.pl
182 TOKARSKI PAWEŁ M M30 Gdańsk
183 WIECZOREK TOMASZ M M40 Gdańsk Na zdrowie
184 KOSATKO MARIUSZ M M40 GDYNIA KOSATKOWO
185 KEPKA GRZEGORZ M M20 Wejherowo MajaTeam
186 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA K K30 Gdańsk Apteka Gemini Team
187 STANGEL PIOTR M M30 Gdynia Kontener Formy
188 SKUZA MATEUSZ M M20 Wejherowo 42.195 Wejherowo
189 WITKOWSKI ADRIAN M M20 Bolszewo Nasza PLANSZA
190 OSEŃKO ADAM M M30 Wejherowo Maja Team
191 STANKIEWICZ IWONA K K40 Rekowo Górne
192 KALINOWSKI ARKADIUSZ M M40 GDAŃSK Tygrysy Pomorskie
193 BOROWIK KRZYSZTOF M M20 Olsztyn
194 KULKA-DOLECKA ANNA K K30 Gdańsk Parówy hmm hmm hmm
195 OLSZEWSKI KAROL M M30 Gdynia Parówy hmm hmm hmm
196 OGDOWSKI BARTŁOMIEJ M M20 Rumia UKS Siódemka Rumia
197 LIP RAFAŁ M M30 Gdynia Parówy hmm hmm hmm
198 POTRACKI MATEUSZ M M20 Rumia
199 PASTERNAK RADOSLAW M M30 Kiwity Klub Biegacza Lidzbark Warminski
200 POLAK MIKOLAJ M M30 Gdańsk
201 MISZEWSKI ROMUALD M M60 Rumia Asconi Polska_w INO
202 MARCINIAK WOJCIECH M M30 gdansk
203 WOJCIECHOWSKA KLAUDIA K K30 Warszawa Kolorowa Drużyna Nessi
204 KULKA JANEK M M30 Pogórze Parówy hmm hmm hmm
205 GÓRSKI MATEUSZ M M30 Gdynia Big Yellow Foot Adventure Team
206 KRZYSZTOFIAK MAREK M M50 Steblewo Grupa Trójmiasto
207 LESISZ ŁUKASZ M M30 Borkowo
208 WASILCZYK MARCIN M M30 Gdańsk Kainos biega
209 DOBBEK AGNIESZKA K K30 Wejherowo MTB - Małe Trojmiasto Biega
210 MAJNA KAZIMIERZ M M60 Gdynia
211 RASZEWSKI MATEUSZ M M20 Bolszewo Maja Team
212 GARSKI KRYSPIN M M40 Bytów ŚWIAT PŁYTEK/SEXY RUNNERS
213 TUWALSKA MAŁGORZATA K K30 Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM
214 GARSKA JOANNA K K40 Bytów Świat Płytek u Kryspina
215 PUZIO ANETA K K30 Lichnowy
216 BRYŁKA KATARZYNA K K30 Gdańsk
217 CHMIELOWSKI MICHAŁ M M30 Juszkowo Górskie Pędziwiatry
218 OKAPIEC DAGMARA K K30 Juszkowo Górskie Pędziwiatry
219 MAJKOWSKI TOMASZ M M20 Skórcz Aktywni Kociewiacy
220 PISZCZ KRZYSZTOF M M40 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
221 KOWALSKI WALDEMAR M M30 Borkowo Leasing Polski Team
222 POBŁOCKI RADOSŁAW M M40 Bojano Bojano Biega
223 CZARNOWSKI KRZYSZTOF M M30 Reda FabrykaDobrejZabawy.pl
224 KRAJEWSKI MACIEJ M M20 Ciechocinek Sklep Biegacza
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
ADAMOWICZ AGNIESZKA K K40 Sopot
ANDRZEJEWSKA DOROTA K K30 Gdańsk
BAJERSKA SYLWIA K K40 Gdansk Bajery
BAJERSKI MARCIN M M40 Gdansk Bajery
BANASZAK PAWEŁ M M30 Gdańsk
BAUMGART JACEK M M50 Osielsko Biegaj z Dębami
BĄKOWSKI ZBIGNIEW M M60 GDAŃSK Akademia Biegania
BLEW WOJCIECH M M50 Gdańsk LOTOS Running Team
BOBA DARIA K K20 Polanka Wielka
BOCIANOWSKA JUSTYNA K K30 Gdańsk patologia(S)portu Team
BUNIEK MATEUSZ M M20 Gdańsk
CHAMERA SŁAWOMIR M M30 Gdynia
CIESIELSKI WITOLD M M40 Gdańsk
CZUBIŃSKA DANUTA K K40 Rumia
DUNOWSKA MAGDALENA K K30 Gdynia
ELWART PIOTR M M30 Puck
FELON MICHAŁ M M40 Gdynia OPEC Gdynia
FLORCZUK MAREK M M20 gdynia
GŁADKOWSKI GRZEGORZ M M30 Reda BigYellowFoot Adwenture Team
GÓŹDŹ EDYTA K K30 Gdynia
GRUBA PIOTR M M30 Gdańsk Trzepaki
GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ M M30 Gdynia Intel Runners
HABAJ PIOTR M M30 Gdynia Norda Active Team
KACZMAREK KRZYSZTOF M M40 Gdańsk BIEGACZE PÓŁNOCY
KALITA KATARZYNA K K30 Gdansk Tri mama team
KAZIMIERCZYK MARIETA K K20 Gdansk
KĄKOL KACPER M M20 Gdynia
KĘDZIA EDYTA K K40 Gdańsk
KLAS BARTEK M M30 luzino Maja Team
KLEBA ADAM M M20 Gdańsk Rockfin Team
KLOPOTEK CLAUDIA K K20 Gdynia MAMY TO!
KONKEL KATARZYNA K K20 Gniewowo Maja Team
KONOPKA ANNA K K30 Gdańsk Kaszubska Poniewierka
KORPALSKI TOMASZ M M30 Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ
KRUSZYŃSKA BARBARA K K50 Tczew Biegający Tczew
KRYGER JOANNA K K40 Mosty
KWAPISZ SEBASTIAN M M30 Reda Runeda
LANGE MONIKA K K20 Wejherowo
LINDA ROMAN M M60 Gdynia Parkrun Gdynia
ŁUBKOWSKA GRAŻYNA K K60 Gdańsk Biegaj z głową
MALEK ANDRZEJ M M60 Kościerzyna PozytywnaEndorfina
MITKOWSKA-ZWIJACZ MAGDALENA K K20 Gdańsk
OBOZ PAWEL M M30 Sosnowiec BREMBO
PATKOWSKA AGATA K K20 Gdynia Kuźnia Pływania Running Team
PĘŚKO MICHAŁ M M40 Gdańsk
PYSZNIAK DOROTA K K30 Warszawa adidas Runners Warsaw
ROGOWSKI LESZEK M M40 Gdańsk Oprychy Team
RUSZNICA KLAUDIA K K20 Gdańsk
SALEEM MONIKA K K30 Gdańsk
SAWIRSKI KRZYSZTOF M M30 Gdynia biegającyGROM
SINCZUK PATRYCJA K K30 Tczew
SOKÓŁ SEBASTIAN M M20 Pasłęk Dajżyć
SOŚNICKI PIOTR M M30 Wrocław Brak
STRZELCZYK MAŁGORZATA K K50 Gdańsk
SZLEGIER DARIUSZ M M40 Gdynia biegamyrazem.pl
SZOPIŃSKI GRZEGORZ M M30 Przywidz
SZYCA RENIA K K40 Bytów
SZYTNIEWSKA MARTA K K30 Reda Runeda
ŚLESZYCKA ANNA K K20 Gdańsk Zorza Gdynia
ŚWIĄDER ANNA K K30 Tczew
TRACZ ŁUKASZ M M30 pruszcz gdanski Pruszcz Biega
WALTER ANNA K K40 Gdynia Płochliwe Rumburaki
WASIELEWSKA ROMA K K20 Gdańsk Good Luck Club
WIŚNIEWSKI MICHAŁ M M40 Gdańsk Invicta Power Team
WITT SŁAWEK M M30 Gdynia WIMAL Renowacja okien
WNUK DAMIAN M M20 Wielki Klincz Ziaja
WOLSZLEGER ANITA K K30 Juszkowo
WOŁOSZYK NATALIA K K20 Gdańsk Galion Biega
WYSOCKA MARIA K K30 Mosty Wymiatacze
ZACHAREWICZ RADOSŁAW M M40 Łomianki AIC Running Team
ZAKRZEWSKA JOANNA K K30 GDANSK
ZASZCZYRYŃSKA LIDIA K K30 Gdynia