Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Trójmiasto

  • 20.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Kobiety
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
11 KUSCHBIK ELZBIETA K K30 Gdańsk LKS Zantyr Sztum
13 SZYMANOWSKA AGNIESZKA K K20 Sopot LKS ZANTYR Sztum
16 STRZELCZYK DOROTA K K30 Gdańsk
20 DRAGAN DOROTA K K30 Gdynia
29 MROCZEK SYLWIA K K40 Rumia Parkrun Rumia
33 KANCELARCZYK JOANNA K K20 ELBLĄG
34 SOWIŃSKA OLGA K K30 Gdańsk BBL Gdańsk AWFiS
36 SERTEL ULA K K30 Gdańsk LOTOS Running Team/ Biegaj z głową
37 RAKOWSKA KATARZYNA K K30 Ustka
38 GRZEGOREK ANNA K K30 Zbychowo
39 MŁODZIŃSKA MAŁGORZATA K K30 Rumia ASCONI
42 ZIELIŃSKA IWONA K K40 Gdańsk Kujawscy Runners
43 NAWROT MONIKA K K30 Rumia
45 GRUDZIŃSKA JOANNA K K30 Gdańsk
46 KULESZA AGNIESZKA K K20 Warszawa Trucht Tarchomin Team
48 PRZYCHODNA ALEKSANDRA K K20 Gdańsk
51 MUSZYŃSKA MAŁGORZATA K K20 Gdynia Runeda
52 WITOWSKA ANNA K K20 Gdynia CrossCore
55 GRZESZCZAK MAŁGORZATA K K40 Gdynia biegamyrazem.pl
63 PRZEŹDZIAK AGNIESZKA K K20 Gdańsk thyssenkrupp - Blue Side of the Force
64 PRZEŹDZIAK ANNA K K20 Gdańsk
67 DAWIDOWICZ IZA K K30 Bogatka Bogatka Biega/ Maja Team
68 ROSOŁOWSKA JOANNA K K30 Grójec
69 KAZYAKA KATARZYNA K K20 Gdynia biegamyrazem.pl
71 GRĘBOSZ-STOPA JOANNA K K30 Swarożyn/Gdynia K K
74 TOMCZAK DOROTA K K40 Gdańsk
79 WASILEWSKA IWONA K K40 Gdańsk
80 SOWA RENIA K K40 Elbląg IKS Atak Elbląg
84 GŁOWACKA ANNA K K40 Elbląg IKS ATAK ELBLĄG
85 BEYER MONIKA K K40 Gdynia MEWA Gdynia
88 WASIŁEK ILONA K K20 Gdynia Adrenaline Team
90 PILARCZYK-PUPIEC AGNIESZKA K K40 Rumia UKS Siódemka Rumia
93 ZADRÓŻNA MARZENA K K30 nowogard Za-biegane babeczki
94 SZULC KAMILA K K30 Gdynia
100 GAŁUSZKA DARIA K K20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
101 JANKOWSKA KATARZYNA K K40 Gdańsk
103 HINZ ANNA K K30 RUMIA PARKRUN RUMIA / WYMIATACZE / CIECHOCINKI
105 GRANACKA KATARZYNA K K30 Gdańsk
107 KIEL KAŚKA K K20 Gdańsk
109 KRUSZYŃSKA MAGDALENA K K30 Gdynia biegamyrazem.pl Chylońskie Dziki Gdynia
112 FOLTYN ULA K K40 Ludwin Łęczna Biega/Aktywni Ludwin
115 WARYLEWSKA KRYSTYNA K K30 Chwaszczyno
118 NIECHOĆKO AGATA K K30 Gdańsk Ekipa Zryw
121 MAJ-ROKSZ MARIA K K30 Wejherowo Maja TEAM
125 GOŁĘBIOWSKA AGATA K K20 Gdynia
126 PIEKARSKA JUSTYNA K K20 Gdynia
132 CYDEJKO JOANNA K K40 Juszkowo
133 ROBASZKIEWICZ EDYTA K K40 Rumia
136 SADOWSKA MAGDA K K20 Bydgoszcz
137 DEMCZUK LILIANNA K K40 Łęczna Łęczna Biega
138 CICHOCKA MARTYNA K K30 Gdańsk KONTENER FORMY
139 BEDNARSKA EDYTA K K40 Gdynia Byle do przodu :)
141 CHOŚCIŃSKA AGNIESZKA K K40 TORUŃ Run For Fun
142 LISIECKA DOROTA K K30 Gdynia
144 IWAN MAŁGORZATA K K30 Gdańsk Maja Team
148 TORŁOP MAŁGORZATA K K50 Gdańsk Wrzeszcz Kociewie Tczew
152 STANKIEWICZ ESTERA K K20 Rekowo Górne
155 NABAKOWSKA BARBARA K M60 Gdańsk Martaton
158 KOŁODZIEJCZYK LIDIA K K40 Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO
159 GRABIAS ALEKSANDRA K K20 GDAŃSK
160 DĄBSKA ANIA K K30 Gdańsk
161 WEISS KAROLINA K K30 Ryjewo
162 MATEJA BOŻENA K K50 Gdańsk
163 KOWALEWSKA ALEKSANDRA K K20 Rumia Ćwierki
165 BORKOWSKA BOŻENA K K40 Sulechów Sulma Sulechów
167 ROZNIATA IWONA K K40 Głowno
168 ROMANOWSKA BEATA K K50 Rumia Run Vegan Team
171 FRĄCKIEWICZ JOANNA K K30 Stegna
175 ŁASKARZEWSKA ALEKSANDRA K K20 Gdynia
176 GŁUSZEK BOŻENA K K50 Gdynia
177 ZALEWSKA AGNIESZKA K K40 Gdynia
178 BUTRUK LUIZA K K30 Gdynia Aktywni z idź pod prąd
179 DALKE JOWITA K K30 Gdańsk Zabiegane Dwie
180 WIŚNIEWSKA KORNELIA K K40 GDAŃSK Zabiegane Dwie
181 RACZYŃSKA EWA K K30 Gdynia biegamyrazem.pl
186 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA K K30 Gdańsk Gemini Polska Team
191 STANKIEWICZ IWONA K K40 Rekowo Górne
194 KULKA-DOLECKA ANNA K K30 Gdańsk Parówy hmm hmm hmm
203 WOJCIECHOWSKA KLAUDIA K K30 Warszawa Vege Runners
209 DOBBEK AGNIESZKA K K30 Wejherowo MTB - Małe Trojmiasto Biega
213 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA K K30 Gdańsk LKS Zantyr Sztum
214 GARSKA JOANNA K K40 Bytów Świat Płytek u Kryspina
215 PUZIO ANETA K K30 Lichnowy
216 BRYŁKA KATARZYNA K K30 Gdańsk
218 OKAPIEC DAGMARA K K30 Pruszcz Gdański Górskie Pędziwiatry
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
ADAMOWICZ AGNIESZKA K K40 Sopot
ANDRZEJEWSKA DOROTA K K30 Gdańsk
BAJERSKA SYLWIA K K40 Gdansk Bajery
BOBA DARIA K K20 Polanka Wielka
BOCIANOWSKA JUSTYNA K K30 Gdańsk patologia(S)portu Team
CZUBIŃSKA DANUTA K K40 Rumia
DUNOWSKA MAGDALENA K K30 Gdynia
GÓŹDŹ EDYTA K K30 Rumia
KALITA KATARZYNA K K30 Gdansk Tri mama team
KAZIMIERCZYK MARIETA K K20 Gdansk
KĘDZIA EDYTA K K40 Gdańsk
KLOPOTEK CLAUDIA K K20 Gdynia Drużyna Claudii
KONKEL KATARZYNA K K20 Częstochowa Maja Team / Decathlon Poczesna
KONOPKA ANNA K K30 Gdańsk Kaszubska Poniewierka
KRUSZYŃSKA BARBARA K K50 Tczew Biegający Tczew
KRYGER JOANNA K K40 Mosty
LANGE MONIKA K K20 Wejherowo
ŁUBKOWSKA GRAŻYNA K K60 Gdańsk Biegaj z głową
MITKOWSKA-ZWIJACZ MAGDALENA K K20 Gdańsk
PATKOWSKA AGATA K K20 Gdynia Kuźnia Pływania Running Team
PYSZNIAK DOROTA K K30 Warszawa adidas Runners Warsaw
RUSZNICA KLAUDIA K K20 Gdańsk
SALEEM MONIKA K K30 Gdańsk WATAHA-Łączy nas bieganie
SINCZUK PATRYCJA K K30 Tczew Miraz Race Team
STRZELCZYK MAŁGORZATA K K50 Gdańsk
SZYCA RENIA K K40 Bytów
SZYTNIEWSKA MARTA K K30 Reda Runeda
ŚLESZYCKA ANNA K K20 Gdańsk RKS Łódź
ŚWIĄDER ANNA K K30 Tczew
WALTER ANNA K K40 Gdynia Płochliwe Rumburaki
WASIELEWSKA ROMA K K20 Gdańsk Good Luck Club
WOLSZLEGER ANITA K K30 Juszkowo
WOŁOSZYK NATALIA K K20 Gdańsk
WYSOCKA MARIA K K30 Mosty Wymiatacze
ZAKRZEWSKA JOANNA K K30 GDANSK
ZASZCZYRYŃSKA LIDIA K K30 Gdynia