Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Trójmiasto

  • 20.07.2017 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
JELNICKI JAN M D0 Gdańsk Kubuś Puchatek
LISIECKI PIOTR M D0 Gdynia
OSSOWSKA MARTA K D0 Gdańsk
PASCHKE MARYSIA K D0 Gdynia ShipCup
PIONK MARIKA K D0 Miszewo
PIOTROWSKI TOMEK M D0 Gdańsk
PIOTROWSKI TOMEK M D0 Gdańsk OBC Biały Kotek
STANKIEWICZ MARTYNA K D0 Gdańsk
STANKIEWICZ ALICJA K D0 Gdańsk
STELLER OLGA K D0 Gdańsk
WASILCZYK MATEUSZ M D0 Gdańsk
BRYŁKA ADRIANNA K D1 Gdańsk Przedszkole nr 12
ĆWIKLIŃSKA JULIA K D1 Gdynia
DAWIDOWICZ KAMIL M D1 Bogatka
DRAGAN BLANKA K D1 Gdynia
DRAGAN BLANKA K D1 Gdynia
GITNER MAKSYMILIAN M D1 Gdynia
GURZĘDA ERYK M D1 Rumia Min
HAFTKA ADAM M D1 Gdańska Żabianka Team
LESZCZYŃSKA MILANA K D1 Gdańsk
LISIECKA ELIZA K D1 Gdynia
MISIEJKO ŁUKASZ M D1 Gdańsk
STELLER DAWID M D1 Gdańsk
WEISS LAURA K D1 Ryjewo
CHMIELEWSKA ANNA K D2 Gdańsk Dream Tri Team
CHOŚCIŃSKI WIKTOR M D2 Toruń Run For Fun
CZUBIŃSKI RYSZARD M D2 Rumia
DANCEWICZ MILENA K D2 Gdańsk Sp75
GARSKI KRYSPIN M D2 Bytów Świat Płytek u Kryspina
JAŻDŻEWSKI JONATAN M D2 Lębork KreativSport
NARUCKI ŁUKASZ M D2 Warzenko SP Lokomotywa
PTACH WERONIKA K D2 Pruszcz Gdański
PTACH WERONIKA K D2 Pruszcz Gdański
ROBASZKIEWICZ OLGA K D2 Rumia
WINIARSKI PIOTR M D2 Gdynia LKS ZORZA GDYNIA
BEYER-WRÓBLEWSKA EMILIA K D3 Gdynia MEWA Gdynia
CHOŚCIŃSKI HUBERT M D3 Toruń Run For Fun
CZARNOWSKA ZUZANNA K D3 Reda FabrykaDobrejZabawy.pl
ĆWIKLIŃSKI MIŁOSZ M D3 Gdynia
GÓRSKA MAŁGORZATA K D3 Wejherowo SKLA Sopot
GURZĘDA KACPER M D3 Rumia MINECRAFT
JANICKA DOMINIKA K D3 Gdansk SKLA Sopot
JELNICKI FRANEK M D3 Gdańsk SP 89
KOWIEL PATRYK M D3 Gdańsk KL Lechia Gdańsk
KOZŁOWSKA ALEKSANDRA K D3 Elbląg IKS Atak Elbląg
NARUCKA NINA K D3 Warzenko SP Lokomotywa
STECIŃSKI SZYMON K D3 Rumia ASCONI
TORŁOP WOJTEK M D3 Gdańsk Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Gdańsk
WIŚNIEWSKI JAKUB M D3 Gdańsk Belta Team
DROSZKOWSKA ZUZANNA K D4 Gdynia Lks Zorza Gdynia
FRĄCKIEWICZ ALAN M D4 Rybina
MARCINIAK EMILIA K D4 gdansk
WEISS DAMIAN M D4 Ryjewo
WINIARSKI LESZEK M D4 Gdynia LKS ZORZA GDYNIA
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BOCIANOWSKI KAJETAN M D0 Gdańsk Patologia s portu team
DANCEWICZ MILENA K D2 Gdańsk Sp75
DRZYCIMSKI FILIP M D1 Gdańsk SP 76 Gdańsk
FRĄTCZAK AMANDA K D3 Gdynia LKS ZORZA GDYNIA
FRĄTCZAK AMANDA K D3 Pierwoszyno LKS ZORZA GDYNIA
GŁADKOWSKI PIOTR M D2 Reda BigYellowFoot Advenure Team
GURZĘDA ERYK M D1 Rumia MINECRAFT
GURZĘDA ERYK M D1 Rumia MINECRAFT
GURZĘDA KACPER M D3 Rumia MINECRAFT
GURZĘDA KACPER M D2 Rumia MINECRAFT
JAŻDŻEWSKI JONATAN M D2 Lębork KreativSport
KALETA MIŁOSZ M D1 Gdańsk Pioruny
KALITA PAULINA K D1 Gdansk Tri mama team
KLAS MAKSYMILIAN M D3 Luzino
KLAS ZUZANNA K D1 Luzino
OSTROWSKI ADAM M D2 Bietowo PSP Lubichowo
OSTROWSKI JACEK M D0 Bietowo
OSTROWSKI KONRAD M D1 Bietowo PSP Lubichowo
RECŁAW PIOTR M D1 Gdańsk
RECŁAW WOJCIECH M D0 Gdańsk
RUTKIEWICZ MACIEJ M D3 Gdańsk SP80
RUTKIEWICZ MAJA K D2 Gdańsk SP80
SAWIRSKI JAKUB M D3 Gdynia
SAWIRSKI JAKUB M D3 Tczew AkademiaJudoDRAGON
SKOPCZYŃSKI JAN M D4 Gdańsk biegowyswiat.pl
SZOPIŃSKI KAROL M D0 Gdańsk
SZOPIŃSKI WIKTOR M D1 Gdańsk
WALTER KRYSTIAN K D4 Gdynia Płochliwe Rumburaki