Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Trójmiasto

  • 20.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
1 PIOTROWSKI RADOSŁAW M M20 Gdynia UKS Azymut 45
17 DRAGAN KAROL M M40 Gdynia
18 SKWARŁO PAWEŁ M M30 Gdańsk
19 BYCZYŃSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
21 DEJNAROWICZ PIOTR M M30 Pogórze biegamyrazem.pl
22 WYSOCKI MICHAŁ M M40 Gdynia
23 KWAS MICHAŁ M M30 Gdańsk
24 MŁYNARCZYK FILIP M M40 Gdańsk EZA
25 PASCHKE ROMAN M M30 Gdynia ShipCup
26 BERTEL MARCIN M M30 Olsztyn
27 KOCZOROWSKI PAWEŁ M M40 Ustka Polni Wojownicy Ustka
28 GAJDUS WIKTOR M M30 Gdańsk DCT Drużyna Biegowa
30 GRZENKOWICZ JACEK M M50 Gdynia WYMIATACZE
31 PAWŁOWSKI PIOTR M M30 Gdynia
32 MISIEJKO ARTUR M M30 Gdańsk Saltus Sport Team
35 STOPA KRZYSZTOF M M40 Swarożyn K&K
40 KOŚCIELSKI MARIUSZ M M50 Gdynia Kujawscy Runners
41 PACHULSKI MICHAŁ M M30 Gdańsk
44 WĄSIK ANDRZEJ M M40 Borkowo Grupa Biegowa 65
47 ROGALINSKI JAROSLAW M M30 Skoki
49 ROBLES JOSE CARLOS M M20 GDANSK Refinitiv
50 GITNER MARCIN M M40 Gdynia Piękni i Bestie
53 LEŚNIEWSKI TOMASZ M M50 Poznań
54 GRZESZCZAK ADAM M M40 Gdynia biegamyrazem.pl
56 GOŹDZIEWICZ LESZEK M M40 Gdynia biegamyrazem.pl
57 WOJNOWSKI WIESŁAW M M30 Gdańsk DCT Drużyna Biegowa
58 SZUMNY DARIUSZ M M40 Wejherowo
59 DORSZ JAKUB M M30 Sopot thyssenkrupp - Blue Side of the Force
60 HOYUM PER ARVID M M20 Slupsk
61 WALCZAK JAKUB M M20 Gdańsk
62 GUTOWSKI DANIEL M M30 Gdańsk
65 PEŁSZYŃSKI BOGUSŁAW M M60 Gdańsk
66 STELMACH KRZYSZTOF M M20 Banino
70 MISZEWSKI MARCIN M M20 Gdynia Intel Runners
72 FILIP KRZYSZTOF M M40 Dębogórze noClub
73 NOWAK BARTOSZ M M20 Gdańsk
75 SOWA SYLWEK M M40 Elbląg IKS ATAK ELBLĄG
76 BORYCZKO MACIEJ M M20 Gdańsk
77 MATCZYŃSKI MAREK M M50 Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz
78 WOLNY ŁUKASZ M M30 Gdańsk Wolny Team
81 ROCZYŃSKI MICHAŁ M M40 Tczew
82 ŁAKOMSKI MATEUSZ M M30 Sopot
83 SZAREJKO MACIEJ M M30 Sopot O co biega?
86 OSOWSKI MACIEJ M M50 Gdynia Vege Runners
87 MUSZYŃSKI PAWEŁ M M20 Gdynia Strefa Kalisteniki
89 PIONK RAFAŁ M M30 Miszewo Kujawscy Runners
91 LULIS ZBIGNIEW M M50 GDAŃSK O-SOWA BIEGA
92 PUPIEC MARIUSZ M M40 Rumia UKS Siódemka Rumia
95 STACHERSKI ŁUKASZ M M20 Przedbórz Drużyna Claudii
96 ANDRZEJEWSKI TOMASZ M M50 Pabianice Gillette Run
97 WAŚNIEWSKI DAWID M M30 Nowy Dwór Mazowiecki DEWELOPPOL TEAM
98 PALLACH LECH M M30 Gdynia Biegamyrazem.pl
99 STEFANIAK DAMIAN M M20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
102 TOKARSKI KRZYSZTOF M M50 Gdańsk S...K...S
104 KRAWIEC ŁUKASZ M M20 Sztum
106 BIELSKI SEBASTIAN M M20 Rumia Projekt1000UP
108 ZACHAREK KAMIL M M30 Reda project-zero.eu
110 WINKOWSKI ARKADIUSZ M M20 Gdańsk
111 OLSZEWSKI BŁAŻEJ M M30 Bydgoszcz
113 FOLTYN DAWID M M20 Ludwin WOLNOŚĆ ENDORFINOM
114 FOLTYN ANDRZEJ M M40 Ludwin WOLNOŚĆ ENDORFINOM
116 GALIŃSKI MACIEJ M M30 Rumia LEROY MERLIN RUMIA
117 BŁOŃSKI ROMAN M M20 Gdynia
119 MAŁEK MARCIN M M20 Gdańsk -
120 ŻYLIŃSKI DAWID M M30 Rumia Parkrun Rumia
122 PACZOSKA KRZYSZTOF M M30 Rumia
123 ROLBIECKI MICHAŁ M M30 Wejherowo LKB im. Braci Petk Lębork/Maja Team
124 JANICKI MARCIN M M30 Gdansk
127 GRUSZECKI DAMIAN M M30 Gdansk Dream Tri Team
128 DUCHLIŃSKI ARKADIUSZ M M40 Gdańsk
129 ZIELIŃSKI JACEK M M40 Reda biegamyrazem.pl
130 BRZEZIŃSKI GRZEGORZ M M50 Gdańsk
131 ROBASZKIEWICZ TOMASZ M M40 Rumia
134 KOPYŚĆ JAROSŁAW M M40 Olsztyn Pszczółkowski Team
135 SZEMBERSKI SZYMON M M30 Gdańsk
140 KESLINKE ŁUKASZ M M30 Gdynia biegamyrazem.pl
143 STACHERSKI MAREK M M20 Przedbórz MKS PILICA Przedbórz
145 IWAN PAWEŁ M M30 Gdańsk MKrawczyńska Team
146 BOROWIECKI PIOTR M M50 Kraków APIWAST Kraków
147 TORŁOP PRZEMYSŁAW M M50 Gdańsk Grupa Trojmiasto
149 NAPOLSKI BARTOSZ M M30 Gdańsk 1985
150 OSSOWSKI JANUSZ M M30 Gdańsk
151 WEISS MACIEJ M M40 Ryjewo
153 RĄCZKA MARCIN M M30 Gdynia
154 KĘPROWSKI ANDRZEJ M M50 Gdańsk
156 KOWIEL ŁUKASZ M M30 Gdańsk Kainos biega
157 RUCZKO SŁAWOMIR M M40 Gdynia
164 BORKOWSKI PIOTR M M50 Sulechów Sulma Sulechów
166 CHMIELEWSKI MICHAŁ M M40 Gdańsk Dream Tri Team
169 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 Bartoszyce
170 FALBA KAROL M M30 Gdańsk Latis
172 KUKLIŃSKI MICHAŁ M M20 Gdynia
173 JAKUBEK PATRYK M M20 Bytow Świat Płytek u Kryspina
174 CUDNOWSKI LESZEK M M40 Gdańsk Gdańsk Południe/biegambowarto.pl
182 TOKARSKI PAWEŁ M M30 Gdańsk
183 WIECZOREK TOMASZ M M40 Gdańsk WATAHA-Łączy nas bieganie
184 KOSATKO MARIUSZ M M40 GDYNIA
185 KEPKA GRZEGORZ M M20 wejherowo Maja Team
187 STANGEL PIOTR M M30 Gdynia Kontener Formy
188 SKUZA MATEUSZ M M20 Wejherowo 42.195 Wejherowo
189 WITKOWSKI ADRIAN M M20 Bolszewo Nasza PLANSZA
190 OSEŃKO ADAM M M30 Gdynia Maja team
192 KALINOWSKI ARKADIUSZ M M40 GDAŃSK
193 BOROWIK KRZYSZTOF M M20 Rumia
195 OLSZEWSKI KAROL M M30 Pogorze Parówy hmm hmm hmm
196 OGDOWSKI BARTŁOMIEJ M M20 Rumia UKS Siódemka Rumia
197 LIP RAFAŁ M M30 Gdynia Parówy hmm hmm hmm
198 POTRACKI MATEUSZ M M20 Rumia
199 PASTERNAK RADOSLAW M M30 Kiwity Klub Biegacza Lidzbark Warminski
200 POLAK MIKOLAJ M M30 Gdańsk
201 MISZEWSKI ROMUALD M M60 Rumia Asconi Polska_w INO
202 MARCINIAK WOJCIECH M M30 gdansk
204 KULKA JANEK M M30 Pogórze Parówy hmm hmm hmm
205 GÓRSKI MATEUSZ M M30 Gdynia Big Yellow Foot Adventure Team
206 KRZYSZTOFIAK MAREK M M50 Steblewo Grupa Trójmiasto
207 LESISZ ŁUKASZ M M30 Borkowo ADVA / MajaTeam
208 WASILCZYK MARCIN M M30 Gdańsk Kainos biega
210 MAJNA KAZIMIERZ M M60 Gdynia
211 RASZEWSKI MATEUSZ M M20 Góra 42.195 Wejherowo
212 GARSKI KRYSPIN M M40 Bytów ŚWIAT PŁYTEK/SEXY RUNNERS
217 CHMIELOWSKI MICHAŁ M M30 Pruszcz Gdański Górskie Pędziwiatry
219 MAJKOWSKI TOMASZ M M20 Skórcz Aktywni Kociewiacy
220 PISZCZ KRZYSZTOF M M40 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
221 KOWALSKI WALDEMAR M M30 Borkowo Leasing Polski Team
222 POBŁOCKI RADOSŁAW M M40 Bojano Bojano Biega
223 CZARNOWSKI KRZYSZTOF M M30 Reda INTER DOOR
224 KRAJEWSKI MACIEJ M M20 Ciechocinek Sklep Biegacza
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
BAJERSKI MARCIN M M40 Gdansk Bajery
BANASZAK PAWEŁ M M30 Gdańsk
BAUMGART JACEK M M50 Osielsko Biegaj z Dębami
BĄKOWSKI ZBIGNIEW M M60 GDAŃSK Akademia Biegania
BLEW WOJCIECH M M50 Gdańsk
BUNIEK MATEUSZ M M20 Gdańsk
CHAMERA SŁAWOMIR M M30 Gdynia
CIESIELSKI WITOLD M M40 Gdańsk
ELWART PIOTR M M30 Puck
FELON MICHAŁ M M40 Gdynia BiegaMy
FLORCZUK MAREK M M20 suchy dwór
GŁADKOWSKI GRZEGORZ M M30 Gowino BigYellowFoot Adwenture Team
GRUBA PIOTR M M30 Gdańsk Trzepaki
GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ M M30 Gdynia Intel Runners / biegamyrazem.pl
HABAJ PIOTR M M30 Gdynia Biegający Dietetyk Team
KACZMAREK KRZYSZTOF M M40 Gdańsk O-SOWA BIEGA
KĄKOL KACPER M M20 Gdynia
KLAS BARTEK M M30 luzino Maja Team Wejherowo
KLEBA ADAM M M20 Gdańsk Rockfin Team
KORPALSKI TOMASZ M M30 Gdańsk OKAS Gdynia
KWAPISZ SEBASTIAN M M30 Reda Runeda
LINDA ROMAN M M60 Gdynia Parkrun Gdynia
MALEK ANDRZEJ M M60 Kościerzyna PozytywnaEndorfina
OBOZ PAWEL M M30 Andrychów URODZENI BIEGACZE
PĘŚKO MICHAŁ M M40 Gdańsk
ROGOWSKI LESZEK M M40 Gdańsk Oprychy Team
SAWIRSKI KRZYSZTOF M M30 Gdynia biegającyGROM
SOKÓŁ SEBASTIAN M M20 Pasłęk Dajżyć
SOŚNICKI PIOTR M M30 Wrocław Brak
SZLEGIER DARIUSZ M M40 Gdynia biegamyrazem.pl
SZOPIŃSKI GRZEGORZ M M30 Przywidz
TRACZ ŁUKASZ M M30 pruszcz gdanski Pruszcz Biega
WIŚNIEWSKI MICHAŁ M M40 Gdańsk Invicta Power Team
WITT SŁAWOMIR M M30 Kłączno WIMAL
WNUK DAMIAN M M20 Wielki Klincz
ZACHAREWICZ RADOSŁAW M M40 Łomianki AIC Running Team