Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Trójmiasto

  • 20.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:M30
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
18 SKWARŁO PAWEŁ M M30 Gdańsk
21 DEJNAROWICZ PIOTR M M30 Pogórze biegamyrazem.pl
23 KWAS MICHAŁ M M30 Gdańsk
25 PASCHKE ROMAN M M30 Gdynia ShipCup
26 BERTEL MARCIN M M30 Olsztyn
28 GAJDUS WIKTOR M M30 Gdańsk DCT Drużyna Biegowa
31 PAWŁOWSKI PIOTR M M30 Gdynia
32 MISIEJKO ARTUR M M30 Gdańsk Saltus Sport Team
41 PACHULSKI MICHAŁ M M30 Gdańsk
47 ROGALINSKI JAROSLAW M M30 Skoki
57 WOJNOWSKI WIESŁAW M M30 Gdańsk DCT Drużyna Biegowa
59 DORSZ JAKUB M M30 Sopot thyssenkrupp - Blue Side of the Force
62 GUTOWSKI DANIEL M M30 Gdańsk
78 WOLNY ŁUKASZ M M30 Gdańsk Wolny Team
82 ŁAKOMSKI MATEUSZ M M30 Sopot
83 SZAREJKO MACIEJ M M30 Sopot O co biega?
89 PIONK RAFAŁ M M30 Miszewo Kujawscy Runners
97 WAŚNIEWSKI DAWID M M30 Nowy Dwór Mazowiecki DEWELOPPOL TEAM
98 PALLACH LECH M M30 Gdynia Biegamyrazem.pl
108 ZACHAREK KAMIL M M30 Reda project-zero.eu
111 OLSZEWSKI BŁAŻEJ M M30 Bydgoszcz
116 GALIŃSKI MACIEJ M M30 Rumia LEROY MERLIN RUMIA
120 ŻYLIŃSKI DAWID M M30 Rumia Parkrun Rumia
122 PACZOSKA KRZYSZTOF M M30 Rumia
123 ROLBIECKI MICHAŁ M M30 Wejherowo LKB im. Braci Petk Lębork/Maja Team
124 JANICKI MARCIN M M30 Gdansk
127 GRUSZECKI DAMIAN M M30 Gdansk Dream Tri Team
135 SZEMBERSKI SZYMON M M30 Gdańsk
140 KESLINKE ŁUKASZ M M30 Gdynia biegamyrazem.pl
145 IWAN PAWEŁ M M30 Gdańsk MKrawczyńska Team
149 NAPOLSKI BARTOSZ M M30 Gdańsk 1985
150 OSSOWSKI JANUSZ M M30 Gdańsk
153 RĄCZKA MARCIN M M30 Gdynia
156 KOWIEL ŁUKASZ M M30 Gdańsk Kainos biega
169 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 Bartoszyce
170 FALBA KAROL M M30 Gdańsk Latis
182 TOKARSKI PAWEŁ M M30 Gdańsk
187 STANGEL PIOTR M M30 Gdynia Kontener Formy
190 OSEŃKO ADAM M M30 Gdynia Maja team
195 OLSZEWSKI KAROL M M30 Pogorze Parówy hmm hmm hmm
197 LIP RAFAŁ M M30 Gdynia Parówy hmm hmm hmm
199 PASTERNAK RADOSLAW M M30 Kiwity Klub Biegacza Lidzbark Warminski
200 POLAK MIKOLAJ M M30 Gdańsk
202 MARCINIAK WOJCIECH M M30 gdansk
204 KULKA JANEK M M30 Pogórze Parówy hmm hmm hmm
205 GÓRSKI MATEUSZ M M30 Gdynia Big Yellow Foot Adventure Team
207 LESISZ ŁUKASZ M M30 Borkowo ADVA / MajaTeam
208 WASILCZYK MARCIN M M30 Gdańsk Kainos biega
217 CHMIELOWSKI MICHAŁ M M30 Pruszcz Gdański Górskie Pędziwiatry
221 KOWALSKI WALDEMAR M M30 Borkowo Leasing Polski Team
223 CZARNOWSKI KRZYSZTOF M M30 Reda INTER DOOR
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
BANASZAK PAWEŁ M M30 Gdańsk
CHAMERA SŁAWOMIR M M30 Gdynia
ELWART PIOTR M M30 Puck
GŁADKOWSKI GRZEGORZ M M30 Gowino BigYellowFoot Adwenture Team
GRUBA PIOTR M M30 Gdańsk Trzepaki
GRZEGORZEK BARTŁOMIEJ M M30 Gdynia Intel Runners / biegamyrazem.pl
HABAJ PIOTR M M30 Gdynia Biegający Dietetyk Team
KLAS BARTEK M M30 luzino Maja Team Wejherowo
KORPALSKI TOMASZ M M30 Gdańsk OKAS Gdynia
KWAPISZ SEBASTIAN M M30 Reda Runeda
OBOZ PAWEL M M30 Andrychów URODZENI BIEGACZE
SAWIRSKI KRZYSZTOF M M30 Gdynia biegającyGROM
SOŚNICKI PIOTR M M30 Wrocław Brak
SZOPIŃSKI GRZEGORZ M M30 Przywidz
TRACZ ŁUKASZ M M30 pruszcz gdanski Pruszcz Biega
WITT SŁAWOMIR M M30 Kłączno WIMAL