Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Olsztyn

  • 19.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
12 JACKIEWICZ MONIKA K K20 Szczecin ZABIEGANA PARA
16 HERMANN TOMASZ M M30 Olsztyn Są Wolniejśi / Bhp Rodo Thn
17 STRAUSS DAREK M M40 OLSZTYN URWIS BIEGA
18 CIEĆKO ELA K K20 Dobre Miasto Są Wolniejsi
19 ŁAZICKI TOMASZ M M30 OLSZTYN Fotobudka MamyWas.pl / Falken Running Team
20 CLAJOT FABIAN M M20 Olsztyn FC Grabowa
21 SMOLAGA JOANNA K K40 Olsztyn
22 WEJKNIS ADAM M M40 OLSZTYN AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
23 BYCZYŃSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
24 TUREK DARIUSZ M M50 Olsztyn
25 LEŚNY ANDRZEJ M M30 Olsztyn Mont Blanc Team
26 KOZIKOWSKI PRZEMYSŁAW M M30 Olsztyn
27 DEJNAROWICZ PIOTR M M30 Pogórze biegamyrazem.pl
28 JEZIORSKI MATEUSZ M M20 Łukta
29 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA K K30 Gietrzwałd #zaliniametyteam
30 FETLIŃSKI GRZEGORZ M M30 Olsztyn
31 ZAPADKA PAWEŁ M M30 Olsztyn
32 MILEWICZ ŁUKASZ M M30 Olsztyn
33 MATUSZEWSKI WOJCIECH M M30 olsztyn -
34 BERTEL MARCIN M M30 Olsztyn Fitness Club Sylwetka
35 SKOWRONEK LIDIA K K30 OLSZTYN Są Wolniejsi
36 ABRAMCZYK MARCIN M M40 Olsztyn Yanushe Triathlon Team Olsztyn
37 ABRAMCZYK EWELINA K K30 Olsztyn YTT
38 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA K K30 Olsztyn URWIS BIEGA
39 SZUMSKI MICHAŁ M M20 Ostróda - Kajkowo
40 MIKOŁAJEWSKA ANNA K K30 Olsztyn
41 GROCHOCKA MONIKA K K30 Olsztyn
42 PROROK MARCIN M M30 Olsztyn
43 WIŚNIEWSKI RAFAŁ M M20 Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
44 SZYMAŃSKA EDYTA K K30 Olsztyn Drużyna Wilka
45 WOJDYŁA ANNA K K20 Olsztyn
46 DZIELECKI ADAM M M30 Stargard brak
47 NAJDZION ROBERT M M40 OLSZTYN AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl
48 ŻYGULSKA KATARZYNA K K30 Iława IŁAWA
49 JOŃCZYK JOANNA K K30 Olsztyn brak
50 KACPERSKI WOJTEK M M30 Olsztyn Falken Running Team
51 RUDZIŃSKA NATALIA K K20 Olsztyn Falken Trade
52 ŁUKOJĆ NATALIA K K20 Dobre Miasto Falken Trade
53 ŻULCZYK FALKEN TRADE ANNA K K20 Olsztyn Falken Trade
54 MCEWEN ALEKSANDRA K K30 Olsztyn Falken Trade
55 KUJAWA LUKASZ M M30 Olsztyn Falken
56 DUBANOWSKI RAFAŁ M M40 Olsztyn
57 TYBURSKI JAROSŁAW M M40 Olsztyn
58 STAŃCZUK MARTA K K30 Olsztyn Team Kopeć
59 SEMEN BEATA K K20 Olsztyn
60 RUMIŃSKA KATARZYNA K K20 Dywity
61 OSTROMECKA ANNA K K30 Bartoszyce URWIS BIEGA
62 NIEWDZIĘCZNA BARBARA K K40 Olsztyn Są Wolniejsi
63 SŁAWIŃSKA ANNA K K30 Iława Rezerwowe Psy
64 WINCKIEWICZ ADAM M M20 Olsztyn
65 DOMBKOWSKI DAWID M M20 Olsztyn
66 ROGALINSKI JAROSLAW M M30 Skoki
67 PYRCZAK KRZYSZTOF M M20 Jeziorany
68 VAN IEPEREN ARCO M M40 Elbląg AZS PWSZ Elbląg
69 TALARCZYK KRZYSZTOF M M30 Recz TALAR TEAM
70 TALARCZYK MAŁGORZATA K K30 Recz TALAR TEAM
71 DUDEK AGNIESZKA K K30 Olsztyn SS Drużyna Wilka
72 MATWIEJCZUK ELIZA K K30 Olsztyn
73 BĄCZEK ADAM M M30 OLSZTYN
74 SZYMANOWICZ JOANNA K K30 Gietrzwałd
75 DROZDOWSKA EMILIA K K40 Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ
76 OLENDER-BARTOSIK RENATA K K30 Łódź
77 KUBICKI RAFAŁ M M40 Dywity
78 ZAJĄC BARTOSZ M M20 Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA
79 PIĘDZIA IZABELA K K40 Olsztyn LEŚNI BIEGACZE
80 ZAJĄCZKOWSKA KAROLINA K K30 Bobrowniki brak
81 ŚLUBECKI TOMASZ M M40 Kętrzyn
82 KUPIBIDA PAWEŁ M M30 Olsztyn
83 TANAJEWSKI ADAM M M50 Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS
84 SZEWCZYK RAFAŁ M M40 Olsztyn
85 BRZÓZKA MONIKA K K30 Dobre Miasto KS NEONET
86 KUDŁA NATALIA K K20 Olsztyn
87 CZYRKO LUIZA K K30 Olsztyn Team Kopeć
88 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF M M40 olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS
89 MIELĘCKI MACIEJ M M50 Olsztyn
90 ROSZYŃSKI PAWEŁ M M30 Braniewo Pszczółkowski Team
91 OLSZAŃSKI KTRZYSZTOF M M30 Lidzbark Warmiński
92 DĄBKOWSKI ROMAN M M30 Olsztyn
93 OLSZEWSKI SEBASTIAN M M20 Olsztyn Fizjoterapia Olsztyn
94 KUCZYŃSKA KINGA K K30 Mrągowo
95 CIECKO MICHAL M M30 Olsztyn
96 SOBOCIŃSKA ALICJA K K30 Olsztyn vege runners
97 SZYMKÓW DOROTA K K20 Olsztyn
98 KOZAK PRZEMYSŁAW M M30 Olsztyn Pszczółkowski Team
99 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA K K20 Olsztyn Pszczółkowski Team
100 KACZOROWSKI ROBERT M M20 Olsztyn Skazani na Sukces
101 KACZOROWSKI RYSZARD M M50 Olsztyn Skazani na sukces
102 NIEDŹWIECKA KATARZYNA K K30 Olsztyn
103 RYBIŃSKI JAROSŁAW M M40 Olsztyn
104 KOTOWSKI MAREK M M30 Olsztyn
105 KOTOWSKA SYLWIA K K30 Olsztyn
106 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF M M30 Olsztyn
107 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW M M40 Olsztyn Team Jana
108 KIEZIK ANNA K K30 Olsztyn Skazani na sukces
109 MACHUL PIOTR M M30 Olsztyn Olsztyński Klub Sportów Wodnych
110 DŁUGOSZ LIDIA K K50 Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
111 KOSTYRA ŁUKASZ M M30 Jaroty Mont Blanc Team
112 MIKIELSKI PAWEŁ M M30 Olsztyn
113 SOKALSKI BOGDAN M M60 OLSZTYN PRZEM-GRI
114 BOGUSZ PIOTR M M20 Mrągowo Drużyna Wilka
115 PUCZEL PIOTR M M30 Olsztyn
116 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT M M60 olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN
117 RUTKOWSKA EWA K K40 Olsztyn Pszczółkowski Team
118 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ M M20 Olsztyn Pszczółkowski Team
119 GAŁGOWSKI BARTŁOMIEJ M M30 Olsztyn Team Kopeć
120 KULESZA BOGUSŁAW M M50 Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl
121 KULESZA MAŁGORZATA K K50 Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl
122 WYPYCH KAMIL M M30 Olsztyn
123 SIEMIĄTKOWSKI TOMASZ M M20 Olsztyn Grupa DBK
124 CIUPIŃSKI JERZY M M60 Olsztyn
125 KRAWCZYK JAN M M30 Korsze Biegam Bo Tak Wyszło
126 FOLGA ARTUR M M40 Iława IŁAWA BIEGA
127 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ M M40 Olsztyn
128 OTTA MARCIN M M40 Gietrzwałd Drużyna Wilka
129 BANACH ANDRZEJ M M20 Olsztyn Lecimy Tutej
130 KUZNICKI GRZEGORZ M M30 Olsztyn
131 RYPIŃSKI MACIEJ M M30 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn (AKO Team)
132 CIECHANOWICZ NATALIA K K20 Olsztyn
133 STEFANIAK DAMIAN M M20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
134 GAŁUSZKA DARIA K K20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
135 JANOWIAK MAREK M M30 Olsztyn Są Wolniejsi
136 IWAŃSKI PIOTR M M40 Olsztyn
137 DUL-IWAŃSKA MAŁGOSIA K K30 OLSZTYN
138 HORNADKIEWICZ ZBIGNIEW M M40 Olsztyn
139 OKUNIEWSKA JOLANTA K K50 Biskupiec
140 SAMULEWICZ MARCIN M M30 olsztyn
141 NARUSZEWICZ OLGA K K30 Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN
142 PILSKI ANDRZEJ M M60 Frombork Barefoot Runners Society UK
143 AUGUSTYNOWICZ MAREK M M40 Olsztyn
144 HLIWA ŁUKASZ M M30 Olsztyn Drużyna Wilka
145 GAJOWIAK MAREK M M20 BARTOSZYCRE
146 SZCZEPANIAK PIOTR M M40 Olsztyn Bojko Trail
147 KORWIN- PIOTROWSKA EWA K K40 Olsztyn URWIS BIEGA
148 MIERZEJEWSKA MALGORZATA K K30 ostroleka MORSY OSTROŁĘKA
149 KAMIONOWSKI MARIUSZ M M40 OSTROŁĘKA MORSY OSTROŁĘKA
150 WOŹNIALIS KRYSTIAN M M30 Olsztyn
151 MALICH DARIUSZ M M40 Olsztyn AKM Olsztyn
152 ŁUCKO PRZEMYSŁAW M M40 Olsztyn
153 MAZUR PAWEŁ M M30 Olsztyn KW Olsztyn
154 BIELICKA MAGDALENA K K30 Olsztyn
155 GRZYB KATARZYNA K K20 Reszel Vege Runners
156 ZAPADKA STANISŁAW M M60 Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
157 WIŚNIEWSKI PAWEŁ M M40 Błonie Krejzi Tim Błonie
158 KOZŁOWSKI PIOTR M M30 Olsztyn Father one the Run
159 MAJEWSKI MAREK M M50 Olsztyn Skazani na sukces
160 GINTROWICZ TOMASZ M M30 Dywity
161 WDOWIAK WOJCIECH M M40 Olsztyn Wdowiak and Friends
162 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA K K40 Olsztyn Skazani na sukces
163 GÓRKA MAREK M M40 Olsztyn
164 JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ M M30 Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
165 BRZOZOWSKI MATEUSZ M M30 Olsztyn Club Correr
166 DANELSKA MONIKA K K30 Ostróda OSTRÓDA
167 WDOWIAK ROBERT M M20 Olsztyn Wdowiak and Friends
168 BOGDAŃSKA ANNA K K30 Jaroty
169 PIOSKOWIK PAULA K K20 Olsztyn .
170 JURKIEWICZ PAWEŁ M M30 Olsztyn
171 JUCHNIEWICZ ANDRZEJ M M30 Lidzbark warmiński Pszczółkowski Team
172 KŁOS JAN M M50 Olsztyn URWIS BIEGA
173 RYNKO PAWEŁ M M30 Olsztyn BIEGAM BO NIE LUBIĘ ;-)
174 STEMPINSKA JOANNA K K40 Olsztyn
175 STEMPIŃSKI PAWEŁ M M40 Olsztyn
176 GARWOLIŃSKI LESZEK M M30 Olsztyn KG TEAM
177 MOROZ KATARZYNA K K30 Olsztyn
178 GŁOWACKI ROBERT M M40 Olsztyn
179 KLASIŃSKA MARTA K K30 Olsztyn
180 RUDZIŃSKA MAGDALENA K K40 OLSZTYN
181 WŁODARSKA LIWIA K K30 Maradki Klub Biegacz Mrągowo
182 PIECZKOWSKA AGNIESZKA K K30 Dywity Paweł Najmowicz Team
183 JAKUBOWSKA KLAUDIA K K20 Olsztyn Pszczółkowski Team
184 PEŚLAK MARZENA K K40 OSTRÓDA
185 ZIEJA ANDRZEJ M M30 Olsztyn SKAZANI NA SUKCES
186 MARIAŃSKI MAREK M M60 Olsztyn
187 GRAMS PAULINA K K20 Olsztyn
188 SIKORSKI ŁUKASZ M M20 Olsztyn
189 OSTASZEWSKI TOMASZ M M40 Olsztyn f / Reklamy W Windach Olsztyn
190 BIAŁECKI SEBASTIAN M M30 Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA
191 WITKOWSKI MARIUSZ M M40 Olsztyn Są Wolniejsi
192 KARCZEWSKA KAROLINA K K20 Ostróda
193 ZIEJA KASIA K K30 Olsztyn SKAZANI NA SUKCES
194 WOJCIECHOWSKI MACIEJ M M40 Szczytno Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
195 TOMCZAK GRZEGORZ M M40 Białystok WSPol Szczytno
196 MEJKA MIROSŁAW M M50 Nowe Miasto Lubawskie
197 WŁODARCZYK MARIUSZ M M30 Olsztyn Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
198 WALKIEWICZ JOANNA K K30 olsztyn
199 GROMACKI KRZYSZTOF M M40 Olsztyn AQUARIUS Team
200 GROMACKA WERONIKA K K20 Olsztyn AQUARIUS Team
201 ROMAN MARCIN M M30 Olsztyn
202 BRUSIŁO ILONA K K30 Warszawa Mamy ruszamy
203 BRUSIŁO BARTOSZ M M30 Warszawa Mamy ruszamy
204 PĘPIAK KINGA K K30 Olsztyn
205 SUPRUNOWICZ-PLIZGA KATARZYNA K K30 Olsztyn
206 STAWECKI KONRAD M M40 Jaroty Team Kopeć
207 PLIZGA JAKUB M M30 Olsztyn Chrupka
208 LIKSZO PAWEŁ M M20 Olsztyn
209 KOPYŚĆ JAROSŁAW M M40 Olsztyn
210 GAWRYŚ KATARZYNA K K30 Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
211 MAKOWSKA MAŁGORZATA K K30 Olsztyn
212 RATKOWSKI PAWEŁ M M30 Ząbrowo
213 WOŹNIAK MARTA K K30 Olsztyn OCMIS Personal Trainers
214 BIENENDA URSZULA K K30 Olsztyn
215 ŻARCZYŃSKI BŁAŻEJ M M30 Uzdowo Crazy Runners Team Rybno
216 BIGAŚ MATEUSZ M M20 Olsztyn
217 SIENKIEWICZ JAROSŁAW M M20 Pasłęk
218 BORUSZEWSKA KATARZYNA K K20 Morąg
219 BORUSZEWSKI KAMIL M M20 Morąg
220 LISEWSKI KRZYSZTOF M M50 Olsztyn
221 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 Bartoszyce
222 ŚLIWCZYŃSKI JAROSŁAW M M30 Olsztyn Pszczółkowski Team
223 RYTWIŃSKI LECH M M60 Olsztyn AKM SKLEP BIEGOWY OLSZTYN
224 STANISŁAWSKA ELIZA K K30 Olsztyn
225 PASEMKO ZENON M M50 Olsztyn Mont Blanc Team
226 KRAJEWSKI DARIUSZ M M40 Dywity
227 CUDNOWSKI LESZEK M M40 Gdańsk biegambowarto.pl
228 FILKIEWICZ ZDZISŁAW M M30 Olsztyn
229 WIŚNIEWSKA GOSIA K K40 Olsztyn Team Bez Nazwy / KW Olsztyn
230 PŁONOWSKI MACIEJ M M20 Olsztyn
231 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ M M40 OLSZTYN PRZEM-GRI
232 MAŃKOWSKA ANNA K K30 Olsztyn Drużyna Wilka
233 DECYK LESZEK M M60 Stawiguda Team Kopeć
234 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA K K40 Pasym
235 PROKOPCZUK DARIUSZ M M30 Olsztyn
236 PLĄSEK ŁUKASZ M M30 Olsztyn
237 WOBOLEWICZ WOJCIECH M M40 Olsztyn Team Kopeć
238 JUSZCZYK PIOTR M M30 Olsztyn
239 PIOTROWSKI WOJCIECH M M30 Orneta
240 KOZŁOWSKI MARCIN M M40 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
241 ROŻNOWSKA ANNA K K30 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
242 MAZURO MONIKA K K30 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
243 CIOLCZYK MAGDA K K30 Warszawa
244 KOWALSKI KRZYSZTOF HENRYK M M60 Olsztyn Inowrocław
245 KOWALEWSKA MONIKA K K30 Olsztyn ZETO SOFTWARE TEAM
246 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF M M40 Olsztyn Drużyna Wilka / AKM Olsztyn sklepbiegacza.com
247 KURMIN PAWEŁ M M30 Olsztyn Team Kopeć
248 CZAPLICKI PIOTR M M40 Olsztyn Team Kopeć
249 KOTLARZ KAROL M M20 Ostrołęka
250 BRZOZOWSKI FRANCISZEK M M20 Miłomłyn Brzozowski Team
251 WRONOWSKI RAFAŁ M M30 Banie Mazurskie
252 WRONOWSKI ALBERT M M20 Banie Mazurskie GołdapTrail
253 MAŁŁEK DOROTA K K50 Szczytno
254 KALINOWSKI TOMASZ M M30 Olsztyn
255 OLSZEWSKA BEATA K K30 Pasym
256 PIECHOTA SŁAWEK M M30 Olsztyn CTS Olsztyn Team
257 KRAWCZYK ROBERT M M50 WIELBARK
258 KAMIŃSKI ANDRZEJ M M60 Iława Team Kopeć
259 GULBIŃSKA ADRIANA K K30 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
260 WOLSKI PAWEŁ M M40 Olsztyn
261 JABŁONKA KRYSTIAN M M30 OLSZTYN URWIS BIEGA
262 DĄDELEWSKA JOANNA K K30 Malbork
263 JERSZEWSKI ANDRZEJ M M20 Morąg Są Wolniejsi
264 BOROWIK KRZYSZTOF M M20 Olsztyn Ryszard Biegaj
265 KLAMRA KRZYSZTOF M M20 Olsztyn
266 SKIBNIEWSKI ADAM M M30 olsztyn
267 PIOTROWSKI DARIUSZ M M40 Olsztyn Są Wolniejsi
268 CIESIELSKI MARIUSZ M M50 Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN
269 SALUSZEWSKA ANETA K K30 Jednorożec Jednorożec robi co może
270 GRANDYS PIOTR M M40 Olsztyn URWIS BIEGA
271 OLSZEWSKA MAGDALENA K K30 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński/BBL LIDZBARK WARM
272 SZABLIŃSKA JOANNA K K20 Ostróda Tri NEGU
273 KAROLEWSKA ANNA K K30 Olsztyn Pszczółkowski Team
274 KAROLEWSKI KRZYSZTOF M M30 Olsztyn Pszczółkowski Team
275 OLSZEWSKI ZBIGNIEW M M40 LIDZBARK WARMINSKI Klub biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW
276 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW M M50 Olsztyn
277 SIENKIEWICZ WOJCIECH M M50 Olsztyn
278 JURKOWSKI MICHAŁ M M30 Olsztyn
279 GRABOWSKI MAREK M M50 Olsztyn Budimex
280 DANILUK STANISŁAW M M50 Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL
281 OLEJARZ ARTUR M M20 Zielona Góra City Trail Team
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
BAUMGART JACEK M M50 Osielsko Biegaj z Dębami
BIEŃKOWSKI ARTUR M M20 Grajewo LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
BŁUDNICKI ADRIAN M M20 Bartoszyce Pszczółkowski Team
BORKOWSKI JACEK M M30 Olsztyn
BORUC OLGA K K30 Ostróda
BRZEZIŃŚKI RAFAŁ M M30 Olsztyn -
BURCZYK JACEK M M20 Olsztyn
CIOŁKOWSKI MAREK M M50 Olsztyn biegambomuszę
DĄBROWSKA MARZENA K K30 11-042 Jonkowo
DEMBOWSKI MARIUSZ M M30 Lidzbark H+H Polska
DEMCZAK KATARZYNA K K40 Bartąg
DĘBOWSKI MARCIN M M40 Olsztyn Integracyjny Klub Sportowy ATAK
DOLAT ANDRZEJ M M40 Olsztyn B.A.J.M.Sport
DROŻDŻ MARIUSZ M M40 Olsztyn URWIS BIEGA
DUDZICZ ANNA K K20 Olsztyn
GOŁASZEWSKA ANETA K K30 Pasym
HOLENDER SEBASTIAN M M30 Olsztyn Kuropatwa Team
JANKOWSKI PIOTR M M30 Iława Rezerwowe Psy
JEGLIŃSKI IGOR M M30 olsztyn
JUREWICZ DARIUSZ M M40 Gołdap GołdapTrail
KAPAŁA IRENEUSZ M M40 Olsztyn KTeam
KARPOWSKA MARZENA K K30 olsztyn
KIEWISZ ADAM M M30 Gietrzwałd Są Wolniejsi
KLIK ALEKSANDER M M20 Olsztyn SRTG - Olsztyn
KLIK CEZARY M M40 Stawiguda SRTG-OLSZTYN
KLIMCZUK MARIUSZ M M30 Olsztyn
KORD ARKADIUSZ M M20 Barczewo BSB Barczewo Biega / AWFiS Gdańsk
KORWIEL RAFAŁ M M30 SZAFRANKI Team Kopeć
KOWALCZYK ANDRZEJ M M50 Olsztyn Są Wolniejsi
KOWALCZYK KINGA K K20 Jednorożec Jednorożec robi co może
KOWALEWSKI PRZEMYSŁAW M M30 Ostróda ELEKTRYK Team
KUBERSKA ALICJA K K20 Olsztyn
KUCZYŃSKA KATARZYNA K K20 Bartoszyce
KUJAWA MAŁGORZATA K K40 Olsztyn
KUSZPA WOJCIECH M M20 Jedwabno Mazury MTB Team
LENARD DANIEL M M30 Olsztyn ostr Run
LENART MIŁOSZ M M50 Kętrzyn Runners Team Kętrzyn
LICZNERSKA DOROTA K K30 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
ŁAGUNA ANDRZEJ M M50 Olsztyn Team Kopeć
MACULEWICZ MAREK M M40 Nidzica URWIS BIEGA
MODZELEWSKI DANIEL M M30 Olsztyn
MOKWIŃSKI WOJCIECH M M30 Olsztyn
NESTOROWICZ MONIKA K K40 Kętrzyn VRC KĘTRZYN
NIENADOWSKI BARTOSZ M M30 olsztyn ZAKAZ PEDAŁOWANIA
NOJMAN RAFAŁ M M30 Dobre Miasto Są Wolniejsi
OBOZ PAWEL M M30 Sosnowiec BREMBO
OKUNIEWSKI DANIEL M M40 Biskupiec
OLSZEWSKI MAREK M M40 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL
ORŁOWSKI PIOTR M M30 Olsztyn TRI-Dunajek
OŚKO ADAM M M30 Olsztyn
PĘDZIWIATR JOANNA K K30 Olsztyn
POLAKOWSKA KAROLINA K K20 Olsztyn Leechy
PYSZNIAK DOROTA K K30 Warszawa adidas Runners Warsaw
RYBIŃSKA ANIA K K40 Olsztyn
RYDZANOWSKA ŻANETA K K40 Biskupiec Biskupiec Biega
SILWANOWICZ KLAUDIA K K30 gietrzwałd kg gym
SKRODZKA MARIOLA K K20 Sząbruk
SKRODZKI CHRISTOPHER M M20 Sząbruk
SOKÓŁ SEBASTIAN M M20 Pasłęk Dajżyć
STASZEWSKI PAWEL M M20 Olsztyn 5k
STYPINSKI DAREK M M40 Olsztyn Efekt War-Ma
SUMICKI KRZYSZTOF M M30 Barczewo
SUTOWICZ ANNA K K20 Lidzbark Warmiński Meritum Klub
SZLASZYŃSKA WIOLETA K K20 Gołdap GołdapTrail
SZLASZYŃSKI PRZEMEK M M30 Gołdap GołdapTrail
SZYMAŃSKA KAMILA K K30 Olsztyn
ŚLEDZIEWSKI CEZARY M M40 Wójtowo URWIS BIEGA
TOMCZYK ANNA K K20 Olsztyn
TRZECIAK MAGDALENA K K20 Olsztyn AZS UWM Olsztyn
URBANIAK ANNA K K30 Jednorożec JEDNOROŻEC robi co może
URBANIAK ANNA K K30 Jednorożec Jednorożec robi co może
WAWRZYNKOWSKA KATARZYNA K K30 Olsztyn
WIKTORSKA MARIOLA K K40 Jednorożec Jednorożec robi co może
WILCHOWSKA KATARZYNA K K30 Olsztyn
WOLFF MARCIN M M40 Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS
WOŻNIAK RENATA K K40 0lsztyn
ŻYWICKA ANNA K K30 Olsztyn