Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Olsztyn

  • 19.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:M30
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
16 HERMANN TOMASZ M M30 Olsztyn Są wolniejsi
19 ŁAZICKI TOMASZ M M30 OLSZTYN Fotobudka MamyWas.pl / Falken Running Team
25 LEŚNY ANDRZEJ M M30 Olsztyn Mont Blanc Team
26 KOZIKOWSKI PRZEMYSŁAW M M30 Olsztyn
27 DEJNAROWICZ PIOTR M M30 Pogórze biegamyrazem.pl
30 FETLIŃSKI GRZEGORZ M M30 Olsztyn
31 ZAPADKA PAWEŁ M M30 Olsztyn
32 MILEWICZ ŁUKASZ M M30 Olsztyn
33 MATUSZEWSKI WOJCIECH M M30 olsztyn -
34 BERTEL MARCIN M M30 Olsztyn
42 PROROK MARCIN M M30 Olsztyn
46 DZIELECKI ADAM M M30 Stargard brak
50 KACPERSKI WOJTEK M M30 Olsztyn WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu
55 KUJAWA LUKASZ M M30 Olsztyn Falken
66 ROGALINSKI JAROSLAW M M30 Skoki
69 TALARCZYK KRZYSZTOF M M30 Olsztyn Polish Wings Ultra Team
73 BĄCZEK ADAM M M30 OLSZTYN
82 KUPIBIDA PAWEŁ M M30 Olsztyn
90 ROSZYŃSKI PAWEŁ M M30 Braniewo Pszczółkowski Team
91 OLSZAŃSKI KTRZYSZTOF M M30 Lidzbark Warmiński
92 DĄBKOWSKI ROMAN M M30 Olsztyn
95 CIECKO MICHAL M M30 Olsztyn Vikings
98 KOZAK PRZEMYSŁAW M M30 Olsztyn Pszczółkowski Team
104 KOTOWSKI MAREK M M30 Olsztyn
106 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF M M30 Olsztyn Pszczółkowski Team
109 MACHUL PIOTR M M30 Olsztyn Olsztyński Klub Sportów Wodnych
111 KOSTYRA ŁUKASZ M M30 Jaroty Mont Blanc Team
112 MIKIELSKI PAWEŁ M M30 OLSZTYN Pszczółkowski Team
115 PUCZEL PIOTR M M30 Olsztyn TeamPedro
119 GAŁGOWSKI BARTŁOMIEJ M M30 Olsztyn
122 WYPYCH KAMIL M M30 Olsztyn Najmowicz Triathlon
125 KRAWCZYK JAN M M30 Korsze Wybiegamy To!
130 KUZNICKI GRZEGORZ M M30 Olsztyn
131 RYPIŃSKI MACIEJ M M30 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn (AKO Team)
135 JANOWIAK MAREK M M30 Olsztyn ZiP Team
140 SAMULEWICZ MARCIN M M30 olsztyn
144 HLIWA ŁUKASZ M M30 Olsztyn Drużyna Wilka
150 WOŹNIALIS KRYSTIAN M M30 Olsztyn
153 MAZUR PAWEŁ M M30 Olsztyn KW Olsztyn
158 KOZŁOWSKI PIOTR M M30 Olsztyn Father one the Run
160 GINTROWICZ TOMASZ M M30 Dywity
164 JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ M M30 Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo #ggronostajteam
165 BRZOZOWSKI MATEUSZ M M30 Olsztyn Club Correr
170 JURKIEWICZ PAWEŁ M M30 Olsztyn
171 JUCHNIEWICZ ANDRZEJ M M30 Lidzbark warmiński Pszczółkowski Team
173 RYNKO PAWEŁ M M30 Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON / BIEGAM BO NIE LUBIĘ ;-)
176 GARWOLIŃSKI LESZEK M M30 Olsztyn KG TEAM
185 ZIEJA ANDRZEJ M M30 Olsztyn Pszczółkowski Team
190 BIAŁECKI SEBASTIAN M M30 Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA
197 WŁODARCZYK MARIUSZ M M30 Olsztyn Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
201 ROMAN MARCIN M M30 Olsztyn
203 BRUSIŁO BARTOSZ M M30 Warszawa Mamy ruszamy
207 PLIZGA JAKUB M M30 Olsztyn Chrupka
212 RATKOWSKI PAWEŁ M M30 Ząbrowo
215 ŻARCZYŃSKI BŁAŻEJ M M30 Uzdowo Crazy Runners Team Rybno
221 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 Bartoszyce
222 ŚLIWCZYŃSKI JAROSŁAW M M30 Olsztyn Elektrojar Usługi Elektryczne
228 FILKIEWICZ ZDZISŁAW M M30 Olsztyn
235 PROKOPCZUK DARIUSZ M M30 Olsztyn Pszczółkowski Team
236 PLĄSEK ŁUKASZ M M30 Olsztyn
238 JUSZCZYK PIOTR M M30 Olsztyn
239 PIOTROWSKI WOJCIECH M M30 Orneta
247 KURMIN PAWEŁ M M30 Olsztyn Team Kopeć
251 WRONOWSKI RAFAŁ M M30 Banie Mazurskie Mazury Running Team
254 KALINOWSKI TOMASZ M M30 Olsztyn
256 PIECHOTA SŁAWEK M M30 Olsztyn KG Team
261 JABŁONKA KRYSTIAN M M30 OLSZTYN URWIS BIEGA
266 SKIBNIEWSKI ADAM M M30 olsztyn
274 KAROLEWSKI KRZYSZTOF M M30 Olsztyn Pszczółkowski Team
278 JURKOWSKI MICHAŁ M M30 Olsztyn
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
BORKOWSKI JACEK M M30 Olsztyn
BRZEZIŃŚKI RAFAŁ M M30 Olsztyn -
DEMBOWSKI MARIUSZ M M30 Lidzbark
HOLENDER SEBASTIAN M M30 Olsztyn Kuropatwa Team
JANKOWSKI PIOTR M M30 Iława Rezerwowe Psy
JEGLIŃSKI IGOR M M30 olsztyn
KIEWISZ ADAM M M30 Olsztyn Są Wolniejsi
KLIMCZUK MARIUSZ M M30 Dywity
KORWIEL RAFAŁ M M30 Ostróda Team Kopeć
KOWALEWSKI PRZEMYSŁAW M M30 Ostróda ELEKTRYK Team
LENARD DANIEL M M30 Olsztyn ostr Run
MODZELEWSKI DANIEL M M30 Olsztyn
MOKWIŃSKI WOJCIECH M M30 Olsztyn
NIENADOWSKI BARTOSZ M M30 olsztyn R.AMBO DRUGA CREW
NOJMAN RAFAŁ M M30 Dobre Miasto Są Wolniejsi
OBOZ PAWEL M M30 Andrychów Team URODZENI BIEGACZE
ORŁOWSKI PIOTR M M30 Olsztyn PersonalTriathlon
OŚKO ADAM M M30 Olsztyn
SUMICKI KRZYSZTOF M M30 Barczewo
SZLASZYŃSKI PRZEMEK M M30 Gołdap