Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Olsztyn

  • 19.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:M20
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
20 CLAJOT FABIAN M M20 Olsztyn FC Grabowa
23 BYCZYŃSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
28 JEZIORSKI MATEUSZ M M20 Łukta
39 SZUMSKI MICHAŁ M M20 Ostróda - Kajkowo
43 WIŚNIEWSKI RAFAŁ M M20 Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
64 WINCKIEWICZ ADAM M M20 Olsztyn
65 DOMBKOWSKI DAWID M M20 Olsztyn
67 PYRCZAK KRZYSZTOF M M20 Jeziorany
78 ZAJĄC BARTOSZ M M20 Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA
93 OLSZEWSKI SEBASTIAN M M20 Olsztyn Fizjoterapia Olsztyn
100 KACZOROWSKI ROBERT M M20 Olsztyn Skazani na Sukces
114 BOGUSZ PIOTR M M20 Olsztyn Kuropatwa Team
118 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ M M20 Olsztyn Pszczółkowski Team
123 SIEMIĄTKOWSKI TOMASZ M M20 Olsztyn Grupa DBK
129 BANACH ANDRZEJ M M20 Olsztyn Są Wolniejsi
133 STEFANIAK DAMIAN M M20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
145 GAJOWIAK MAREK M M20 BARTOSZYCRE
167 WDOWIAK ROBERT M M20 Olsztyn Wdowiak and Friends
188 SIKORSKI ŁUKASZ M M20 Olsztyn
208 LIKSZO PAWEŁ M M20 Olsztyn
216 BIGAŚ MATEUSZ M M20 Olsztyn
217 SIENKIEWICZ JAROSŁAW M M20 Pasłęk
219 BORUSZEWSKI KAMIL M M20 Morąg
230 PŁONOWSKI MACIEJ M M20 Wrocław Pszczółkowski Team
249 KOTLARZ KAROL M M20 Olsztyn
250 BRZOZOWSKI FRANCISZEK M M20 Miłomłyn Brzozowski Team
252 WRONOWSKI ALBERT M M20 Banie Mazurskie Dziki
263 JERSZEWSKI ANDRZEJ M M20 Morąg Są Wolniejsi
264 BOROWIK KRZYSZTOF M M20 Rumia
265 KLAMRA KRZYSZTOF M M20 Olsztyn
281 OLEJARZ ARTUR M M20 Zielona Góra 12 Batalion Dowodzenia Szczecin
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
BIEŃKOWSKI ARTUR M M20 Grajewo LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
BŁUDNICKI ADRIAN M M20 Bartoszyce Pszczółkowski Team
BURCZYK JACEK M M20 Olsztyn
KLIK ALEKSANDER M M20 Olsztyn Fiege
KORD ARKADIUSZ M M20 Barczewo BSB Barczewo Biega
KUSZPA WOJCIECH M M20 Jedwabno Mazury MTB Team
SKRODZKI CHRISTOPHER M M20 Sząbruk
SOKÓŁ SEBASTIAN M M20 Pasłęk Dajżyć
STASZEWSKI PAWEL M M20 Olsztyn 5k