Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Olsztyn

  • 19.07.2017 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
CHWIEDUK JAN M D0 Majdy
CIECKO FILIP M D0 Olsztyn
JUSIS VICTOR M D0 Lidzbark Warmiński
KOZAK ARKADIUSZ M D0 Olsztyn Pszczółkowski Team
KRAWCZYK JAKUB M D0 Korsze Biegam Bo Tak Wyszło
ŁAWRYNOWICZ LAURA K D0 Olsztyn Przem-Gri
MAZUR PAULA K D0 Olsztyn
MILEWICZ MARIA K D0 Olsztyn
NAJDZION NATALIA K D0 OLSZTYN AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl
PARSZUTOWICZ GUSTAW M D0 Olsztyn
SKOWRONEK KAJA K D0 Olsztyn
ZAPADKA TYMOTEUSZ M D0 Olsztyn
ŻYJEWSKA ZOFIA K D0 Olsztyn Achilles Biega
ABRAMCZYK ALEKSANDRA K D1 Olsztyn YTT
BRUSIŁO BASIA K D1 Warszawa Mamy Ruszamy
CIECKO TOBIASZ M D1 Olsztyn
DĄDELEWSKA LENA K D1 Malbork
DUBLANKA ZOSIA K D1 Olsztyn
FILKIEWICZ ALICJA K D1 olsztyn
GULBIŃSKI IGOR M D1 Lidzbark Warmiński
KAROLEWSKA JULIA K D1 Olsztyn Pszczółkowski Team
KAROLEWSKA WERONIKA K D1 OLSZTYN Pszczółkowski Team
KIEZIK JAN M D1 OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES
KONOPNICKI TYMON M D1 Olsztyn Internet z Brzucha
KOZAK DARIA K D1 Olsztyn Pszczółkowski Team
KRUPIŃSKA DANUSIA K D1 Olsztyn
KUZNICKA NINA K D1 Olsztyn
ŁOŃSKA BASIA K D1 Olsztyn
MAZUR NATAN M D1 Olsztyn
MILEWICZ HANNA K D1 Olsztyn
MILEWICZ ZOFIA K D1 Olsztyn
PARSZUTOWICZ ALINA K D1 Olsztyn
RÓŻYCKA NATALIA K D1 Olsztyn
RYBICKI PIOTR M D1 Olsztyn
STAŃCZUK GABRIEL M D1 Olsztyn Team Kopeć
STAWECKI PIOTR M D1 Jaroty
SZUMSKI ADAM M D1 Ostróda-Kajkowo
SZYMANOWICZ KORNELIA K D1 Gietrzwałd
WEJKNIS ARTUR M D1 Olsztyn
ZAPADKA DAGMARA K D1 Olsztyn
BIESIEKIERSKA OLGA K D2 Olsztyn Znajomi Twojej Starej
CHWIEDUK PIOTR M D2 Majdy
CHWIEDUK MATEUSZ M D2 Majdy
DROZDOWSKI WIKTOR M D2 Olsztyn Drozdy Biegają
GULBIŃSKA WERONIKA K D2 Lidzbark Warmiński
JUSIS ZUZANNA K D2 Lidzbark Warmiński
KRUPIŃSKA URSZULKA K D2 Olsztyn
ŁAWRYNOWICZ NATALIA K D2 Olsztyn Przem-Gri
MAJEWSKI ALEKSANDER M D2 Olsztyn Skazani na sukces
MAZURO NIKOLA K D2 LIDZBARK Warmiński
PARSZUTOWICZ LEOPOLD M D2 Olsztyn
PIOTROWSKI JOACHIM M D2 Olsztyn
SKOWRONEK MAJA K D2 Olsztyn
SŁOŃ HANNA K D2 Olsztyn SMS
SZEWCZYK NINA K D2 OLSZTYN URWIS BIEGA
SZYMANOWICZ WERONIKA K D2 Gietrzwałd
ŚLUBECKI OLIWIER M D2 KĘTRZYN
ZIEJA MAJA K D2 Olsztyn Skazani na sukces
BIESIEKIERSKI WIKTOR M D3 Olsztyn Znajomi Twojej Starej
BLOCK PATRYCJA K D3 Olsztyn AKADEMIA SZTUK WALKI JONKOWO
DUBLANKA IGOR M D3 Olsztyn
GALIŃSKA ELIZA K D3 Pruszków UKS Filipides Teresin
STAWECKA MARIA K D3 Jaroty
VAN IEPEREN LAURA K D3 Elbląg SP 11
VAN IEPEREN DENIS M D3 Elbląg SP 11
WEJKNIS MARTA K D3 Olsztyn
WIŚNIEWSKI SZYMEK M D3 Błonie Krejzi Tim Błonie
ZIEJA PAULINA K D3 Olsztyn Skazani na sukces
DĄDELEWSKA OLIWIA K D4 Malbork
DROZDOWSKI JULIAN M D4 Olsztyn Drozdy Biegają
VAN IEPEREN ALEX M D4 Elbląg ZS 1
WIŚNIEWSKI PIOTREK M D4 Błonie Krejzi Tim Błonie
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BRZEZIŃSKI ADAM M D2 Olsztyn
DĄBROWSKA WIKTORIA K D2 Olsztyn
DĄBROWSKI JAKUB M D1 Olsztyn
DRACHEL KATARZYNA K D3 Olsztyn Sp.9
DUBLANKA IGOR M D3 Olsztyn
GOŁASZEWSKA EWA K D3 Pasym
KAPUŚCIŃSKI KSAWERY M D2 Olsztyn
KURPIS ANTONI M D3 Olsztyn
KURPIS LEON M D0 Olsztyn
ŁAZICKI JAKUB M D0 Olsztyn
ŁOŃSKA BASIA K D1 Olsztyn
MAŃKOWSKA ALICJA K D1 Olsztyn Drużyna Wilka
PIOTROWSKI JOACHIM M D2 Olsztyn
RYNKO KACPER M D0 Olsztyn Przedszkolaki to debeściaki
SŁOŃ HANNA K D2 Olsztyn Uks SMS
ŚWIDZIŃSKI FILIP M D0 Olsztyn
ŚWIDZIŃSKI FILIP M D0 Olsztyn
ŚWIDZIŃSKI JAKUB M D2 Olsztyn
ŚWIDZIŃSKI JAKUB M D2 Olsztyn
URBANIAK DAMIAN M D3 Jednorożec Jednorożec robi co może
URBANIAK IGOR M D1 Jednorożec Jednorożec robi co może
WARCHOLAK KRZYSZTOF M D3 Pasym
WAWRZYNKOWSKA MARIA K D1 Olsztyn
WAWRZYNKOWSKI PAWEŁ M D0 Olsztyn
WOLFF ALEKSANDRA K D3 Olsztyn