Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Olsztyn

  • 19.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
16 HERMANN TOMASZ M M30 Olsztyn Są wolniejsi
17 STRAUSS DAREK M M40 OLSZTYN AKM OLSZTYN
19 ŁAZICKI TOMASZ M M30 OLSZTYN Fotobudka MamyWas.pl / Falken Running Team
20 CLAJOT FABIAN M M20 Olsztyn FC Grabowa
22 WEJKNIS ADAM M M40 OLSZTYN AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
23 BYCZYŃSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
24 TUREK DARIUSZ M M50 Olsztyn
25 LEŚNY ANDRZEJ M M30 Olsztyn Mont Blanc Team
26 KOZIKOWSKI PRZEMYSŁAW M M30 Olsztyn
27 DEJNAROWICZ PIOTR M M30 Pogórze biegamyrazem.pl
28 JEZIORSKI MATEUSZ M M20 Łukta
30 FETLIŃSKI GRZEGORZ M M30 Olsztyn
31 ZAPADKA PAWEŁ M M30 Olsztyn
32 MILEWICZ ŁUKASZ M M30 Olsztyn
33 MATUSZEWSKI WOJCIECH M M30 olsztyn -
34 BERTEL MARCIN M M30 Olsztyn
36 ABRAMCZYK MARCIN M M40 Olsztyn Yanushe Triathlon Team Olsztyn
39 SZUMSKI MICHAŁ M M20 Ostróda - Kajkowo
42 PROROK MARCIN M M30 Olsztyn
43 WIŚNIEWSKI RAFAŁ M M20 Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM
46 DZIELECKI ADAM M M30 Stargard brak
47 NAJDZION ROBERT M M40 OLSZTYN AKM OLSZTYN
50 KACPERSKI WOJTEK M M30 Olsztyn WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu
55 KUJAWA LUKASZ M M30 Olsztyn Falken
56 DUBANOWSKI RAFAŁ M M40 Olsztyn
57 TYBURSKI JAROSŁAW M M40 Olsztyn
64 WINCKIEWICZ ADAM M M20 Olsztyn
65 DOMBKOWSKI DAWID M M20 Olsztyn
66 ROGALINSKI JAROSLAW M M30 Skoki
67 PYRCZAK KRZYSZTOF M M20 Jeziorany
68 VAN IEPEREN ARCO M M40 Elbląg AZS PWSZ Elbląg
69 TALARCZYK KRZYSZTOF M M30 Olsztyn Polish Wings Ultra Team
73 BĄCZEK ADAM M M30 OLSZTYN
77 KUBICKI RAFAŁ M M40 Dywity
78 ZAJĄC BARTOSZ M M20 Kierzliny BSB BARCZEWO BIEGA
81 ŚLUBECKI TOMASZ M M40 Kętrzyn
82 KUPIBIDA PAWEŁ M M30 Olsztyn
83 TANAJEWSKI ADAM M M50 Olsztyn WDOWIAK AND FRIENDS
84 SZEWCZYK RAFAŁ M M40 Olsztyn SKS
88 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF M M40 olsztyn Odciski i Pęcherze
89 MIELĘCKI MACIEJ M M50 Olsztyn
90 ROSZYŃSKI PAWEŁ M M30 Braniewo Pszczółkowski Team
91 OLSZAŃSKI KTRZYSZTOF M M30 Lidzbark Warmiński
92 DĄBKOWSKI ROMAN M M30 Olsztyn
93 OLSZEWSKI SEBASTIAN M M20 Olsztyn Fizjoterapia Olsztyn
95 CIECKO MICHAL M M30 Olsztyn Vikings
98 KOZAK PRZEMYSŁAW M M30 Olsztyn Pszczółkowski Team
100 KACZOROWSKI ROBERT M M20 Olsztyn Skazani na Sukces
101 KACZOROWSKI RYSZARD M M50 Olsztyn Skazani na sukces
103 RYBIŃSKI JAROSŁAW M M40 Olsztyn
104 KOTOWSKI MAREK M M30 Olsztyn
106 ŻYJEWSKI KRZYSZTOF M M30 Olsztyn Pszczółkowski Team
107 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW M M40 Olsztyn Team Jana
109 MACHUL PIOTR M M30 Olsztyn Olsztyński Klub Sportów Wodnych
111 KOSTYRA ŁUKASZ M M30 Jaroty Mont Blanc Team
112 MIKIELSKI PAWEŁ M M30 OLSZTYN Pszczółkowski Team
113 SOKALSKI BOGDAN M M60 OLSZTYN
114 BOGUSZ PIOTR M M20 Olsztyn Kuropatwa Team
115 PUCZEL PIOTR M M30 Olsztyn TeamPedro
116 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT M M60 olsztyn BIEGAM BO CHCĘ A NIE MUSZĘ
118 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ M M20 Olsztyn Pszczółkowski Team
119 GAŁGOWSKI BARTŁOMIEJ M M30 Olsztyn
120 KULESZA BOGUSŁAW M M50 Olsztyn AKM Olsztyn
122 WYPYCH KAMIL M M30 Olsztyn Najmowicz Triathlon
123 SIEMIĄTKOWSKI TOMASZ M M20 Olsztyn Grupa DBK
124 CIUPIŃSKI JERZY M M60 Olsztyn AKM Olsztyn
125 KRAWCZYK JAN M M30 Korsze Wybiegamy To!
126 FOLGA ARTUR M M40 Iława IŁAWA BIEGA
127 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ M M40 Olsztyn
128 OTTA MARCIN M M40 Gietrzwałd Drużyna Wilka
129 BANACH ANDRZEJ M M20 Olsztyn Są Wolniejsi
130 KUZNICKI GRZEGORZ M M30 Olsztyn
131 RYPIŃSKI MACIEJ M M30 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn (AKO Team)
133 STEFANIAK DAMIAN M M20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
135 JANOWIAK MAREK M M30 Olsztyn ZiP Team
136 IWAŃSKI PIOTR M M40 Olsztyn
138 HORNADKIEWICZ ZBIGNIEW M M40 Olsztyn
140 SAMULEWICZ MARCIN M M30 olsztyn
142 PILSKI ANDRZEJ M M60 Frombork Barefoot Runners Society UK
143 AUGUSTYNOWICZ MAREK M M40 Olsztyn
144 HLIWA ŁUKASZ M M30 Olsztyn Drużyna Wilka
145 GAJOWIAK MAREK M M20 BARTOSZYCRE
146 SZCZEPANIAK PIOTR M M40 Olsztyn Są Wolniejsi
149 KAMIONOWSKI MARIUSZ M M40 OSTROŁĘKA MORSY OSTROŁĘKA
150 WOŹNIALIS KRYSTIAN M M30 Olsztyn
151 MALICH DARIUSZ M M40 Olsztyn AKM Olsztyn
152 ŁUCKO PRZEMYSŁAW M M40 Olsztyn
153 MAZUR PAWEŁ M M30 Olsztyn KW Olsztyn
156 ZAPADKA STANISŁAW M M60 Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
157 WIŚNIEWSKI PAWEŁ M M40 Błonie Krejzi Tim Błonie
158 KOZŁOWSKI PIOTR M M30 Olsztyn Father one the Run
159 MAJEWSKI MAREK M M50 Olsztyn Skazani na sukces
160 GINTROWICZ TOMASZ M M30 Dywity
161 WDOWIAK WOJCIECH M M40 Olsztyn
163 GÓRKA MAREK M M40 Olsztyn
164 JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ M M30 Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo #ggronostajteam
165 BRZOZOWSKI MATEUSZ M M30 Olsztyn Club Correr
167 WDOWIAK ROBERT M M20 Olsztyn Wdowiak and Friends
170 JURKIEWICZ PAWEŁ M M30 Olsztyn
171 JUCHNIEWICZ ANDRZEJ M M30 Lidzbark warmiński Pszczółkowski Team
172 KŁOS JAN M M50 Olsztyn URWIS BIEGA
173 RYNKO PAWEŁ M M30 Olsztyn NAJMOWICZ TRIATHLON / BIEGAM BO NIE LUBIĘ ;-)
175 STEMPIŃSKI PAWEŁ M M40 Olsztyn
176 GARWOLIŃSKI LESZEK M M30 Olsztyn KG TEAM
178 GŁOWACKI ROBERT M M40 Olsztyn Sokół Team
185 ZIEJA ANDRZEJ M M30 Olsztyn Pszczółkowski Team
186 MARIAŃSKI MAREK M M60 Olsztyn
188 SIKORSKI ŁUKASZ M M20 Olsztyn
189 OSTASZEWSKI TOMASZ M M40 Olsztyn f / Reklamy W Windach Olsztyn
190 BIAŁECKI SEBASTIAN M M30 Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA
191 WITKOWSKI MARIUSZ M M40 Olsztyn Są Wolniejsi
194 WOJCIECHOWSKI MACIEJ M M40 Szczytno Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
195 TOMCZAK GRZEGORZ M M40 Białystok WSPol Szczytno
196 MEJKA MIROSŁAW M M50 Nowe Miasto Lubawskie
197 WŁODARCZYK MARIUSZ M M30 Olsztyn Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team
199 GROMACKI KRZYSZTOF M M40 Olsztyn AQUARIUS Team
201 ROMAN MARCIN M M30 Olsztyn
203 BRUSIŁO BARTOSZ M M30 Warszawa Mamy ruszamy
206 STAWECKI KONRAD M M40 Jaroty Photoactive/Team Kopeć
207 PLIZGA JAKUB M M30 Olsztyn Chrupka
208 LIKSZO PAWEŁ M M20 Olsztyn
209 KOPYŚĆ JAROSŁAW M M40 Olsztyn Pszczółkowski Team
212 RATKOWSKI PAWEŁ M M30 Ząbrowo
215 ŻARCZYŃSKI BŁAŻEJ M M30 Uzdowo Crazy Runners Team Rybno
216 BIGAŚ MATEUSZ M M20 Olsztyn
217 SIENKIEWICZ JAROSŁAW M M20 Pasłęk
219 BORUSZEWSKI KAMIL M M20 Morąg
220 LISEWSKI KRZYSZTOF M M50 Olsztyn
221 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 Bartoszyce
222 ŚLIWCZYŃSKI JAROSŁAW M M30 Olsztyn Elektrojar Usługi Elektryczne
223 RYTWIŃSKI LECH M M60 Olsztyn AKM SKLEP BIEGOWY OLSZTYN
225 PASEMKO ZENON M M50 Olsztyn Mont Blanc Team
226 KRAJEWSKI DARIUSZ M M40 Dywity
227 CUDNOWSKI LESZEK M M40 Gdańsk Gdańsk Południe/biegambowarto.pl
228 FILKIEWICZ ZDZISŁAW M M30 Olsztyn
230 PŁONOWSKI MACIEJ M M20 Wrocław Pszczółkowski Team
231 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ M M40 OLSZTYN PRZEM-GRI
233 DECYK LESZEK M M60 Stawiguda Team Kopeć
235 PROKOPCZUK DARIUSZ M M30 Olsztyn Pszczółkowski Team
236 PLĄSEK ŁUKASZ M M30 Olsztyn
237 WOBOLEWICZ WOJCIECH M M40 Olsztyn Team Kopeć
238 JUSZCZYK PIOTR M M30 Olsztyn
239 PIOTROWSKI WOJCIECH M M30 Orneta
240 KOZŁOWSKI MARCIN M M40 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
244 KOWALSKI KRZYSZTOF HENRYK M M60 Olsztyn Inowrocław
246 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF M M40 Olsztyn Drużyna Wilka
247 KURMIN PAWEŁ M M30 Olsztyn Team Kopeć
248 CZAPLICKI PIOTR M M40 Olsztyn Team Kopeć
249 KOTLARZ KAROL M M20 Olsztyn
250 BRZOZOWSKI FRANCISZEK M M20 Miłomłyn Brzozowski Team
251 WRONOWSKI RAFAŁ M M30 Banie Mazurskie Mazury Running Team
252 WRONOWSKI ALBERT M M20 Banie Mazurskie Dziki
254 KALINOWSKI TOMASZ M M30 Olsztyn
256 PIECHOTA SŁAWEK M M30 Olsztyn KG Team
257 KRAWCZYK ROBERT M M50 WIELBARK
258 KAMIŃSKI ANDRZEJ M M60 Iława Team Kopeć
260 WOLSKI PAWEŁ M M40 Olsztyn
261 JABŁONKA KRYSTIAN M M30 OLSZTYN URWIS BIEGA
263 JERSZEWSKI ANDRZEJ M M20 Morąg Są Wolniejsi
264 BOROWIK KRZYSZTOF M M20 Rumia
265 KLAMRA KRZYSZTOF M M20 Olsztyn
266 SKIBNIEWSKI ADAM M M30 olsztyn
267 PIOTROWSKI DARIUSZ M M40 Olsztyn Są Wolniejsi
268 CIESIELSKI MARIUSZ M M50 Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN
270 GRANDYS PIOTR M M40 Olsztyn URWIS BIEGA
274 KAROLEWSKI KRZYSZTOF M M30 Olsztyn Pszczółkowski Team
275 OLSZEWSKI ZBIGNIEW M M40 LIDZBARK WARMINSKI Klub biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW
276 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW M M50 Olsztyn
277 SIENKIEWICZ WOJCIECH M M50 Olsztyn Kriss Coaching
278 JURKOWSKI MICHAŁ M M30 Olsztyn
279 GRABOWSKI MAREK M M50 Olsztyn Budimex
280 DANILUK STANISŁAW M M50 Olsztyn AKM OLSZTYN
281 OLEJARZ ARTUR M M20 Zielona Góra 12 Batalion Dowodzenia Szczecin
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
BAUMGART JACEK M M50 Osielsko Biegaj z Dębami
BIEŃKOWSKI ARTUR M M20 Grajewo LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
BŁUDNICKI ADRIAN M M20 Bartoszyce Pszczółkowski Team
BORKOWSKI JACEK M M30 Olsztyn
BRZEZIŃŚKI RAFAŁ M M30 Olsztyn -
BURCZYK JACEK M M20 Olsztyn
CIOŁKOWSKI MAREK M M50 Olsztyn W-MKLA Masters Olsztyn
DEMBOWSKI MARIUSZ M M30 Lidzbark
DĘBOWSKI MARCIN M M40 Olsztyn Są Wolniejsi
DOLAT ANDRZEJ M M40 Olsztyn B.A.J.M.Sport
DROŻDŻ MARIUSZ M M40 Olsztyn URWIS BIEGA
HOLENDER SEBASTIAN M M30 Olsztyn Kuropatwa Team
JANKOWSKI PIOTR M M30 Iława Rezerwowe Psy
JEGLIŃSKI IGOR M M30 olsztyn
JUREWICZ DARIUSZ M M40 Gołdap GołdapTrail
KAPAŁA IRENEUSZ M M40 Olsztyn KTeam
KIEWISZ ADAM M M30 Olsztyn Są Wolniejsi
KLIK ALEKSANDER M M20 Olsztyn Fiege
KLIK CEZARY M M40 Stawiguda SRTG-OLSZTYN
KLIMCZUK MARIUSZ M M30 Dywity
KORD ARKADIUSZ M M20 Barczewo BSB Barczewo Biega
KORWIEL RAFAŁ M M30 Ostróda Team Kopeć
KOWALCZYK ANDRZEJ M M50 Olsztyn Pszczółkowski Team
KOWALEWSKI PRZEMYSŁAW M M30 Ostróda ELEKTRYK Team
KUSZPA WOJCIECH M M20 Jedwabno Mazury MTB Team
LENARD DANIEL M M30 Olsztyn ostr Run
LENART MIŁOSZ M M50 Kętrzyn Drużyna ML
ŁAGUNA ANDRZEJ M M50 Olsztyn Team Kopeć
MACULEWICZ MAREK M M40 Nidzica URWIS BIEGA
MODZELEWSKI DANIEL M M30 Olsztyn
MOKWIŃSKI WOJCIECH M M30 Olsztyn
NIENADOWSKI BARTOSZ M M30 olsztyn R.AMBO DRUGA CREW
NOJMAN RAFAŁ M M30 Dobre Miasto Są Wolniejsi
OBOZ PAWEL M M30 Andrychów Team URODZENI BIEGACZE
OKUNIEWSKI DANIEL M M40 Biskupiec
OLSZEWSKI MAREK M M40 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL
ORŁOWSKI PIOTR M M30 Olsztyn PersonalTriathlon
OŚKO ADAM M M30 Olsztyn
SKRODZKI CHRISTOPHER M M20 Sząbruk
SOKÓŁ SEBASTIAN M M20 Pasłęk Dajżyć
STASZEWSKI PAWEL M M20 Olsztyn 5k
STYPINSKI DAREK M M40 Olsztyn PENTAGRAM
SUMICKI KRZYSZTOF M M30 Barczewo
SZLASZYŃSKI PRZEMEK M M30 Gołdap
ŚLEDZIEWSKI CEZARY M M40 Wójtowo
WOLFF MARCIN M M40 Olsztyn M-runners