Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Olsztyn

  • 19.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Kobiety
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
12 JACKIEWICZ MONIKA K K20 Szczecin
18 CIEĆKO ELA K K20 Dobre Miasto Są Wolniejsi
21 SMOLAGA JOANNA K K40 Olsztyn
29 GRZEGORZEWSKA KATARZYNA K K30 Gietrzwałd #zaliniametyteam
35 SKOWRONEK LIDIA K K30 Olsztyn R.Ambo
37 ABRAMCZYK EWELINA K K30 Olsztyn YTT
38 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA K K30 Olsztyn URWIS BIEGA
40 MIKOŁAJEWSKA ANNA K K30 Olsztyn
41 GROCHOCKA MONIKA K K30 Olsztyn
44 SZYMAŃSKA EDYTA K K30 Olsztyn Drużyna Wilka
45 WOJDYŁA ANNA K K20 Olsztyn Slow jogging Olsztyn
48 ŻYGULSKA KATARZYNA K K30 Iława IŁAWA
49 JOŃCZYK JOANNA K K30 Olsztyn brak
51 RUDZIŃSKA NATALIA K K20 Olsztyn Falken Trade
52 ŁUKOJĆ NATALIA K K20 Dobre Miasto Falken Trade
53 ŻULCZYK FALKEN TRADE ANNA K K20 Olsztyn Falken Trade
54 MCEWEN ALEKSANDRA K K30 Olsztyn Falken Trade
58 STAŃCZUK MARTA K K30 Olsztyn Team Kopeć
59 SEMEN BEATA K K20 Olsztyn
60 RUMIŃSKA KATARZYNA K K20 Dywity
61 OSTROMECKA ANNA K K30 Olsztyn URWIS BIEGA
62 NIEWDZIĘCZNA BARBARA K K40 Olsztyn Są Wolniejsi
63 SŁAWIŃSKA ANNA K K30 Iława Rezerwowe Psy
70 TALARCZYK MAŁGORZATA K K30 Recz TALAR TEAM
71 DUDEK AGNIESZKA K K30 Olsztyn SS Drużyna Wilka
72 MATWIEJCZUK ELIZA K K30 Olsztyn
74 SZYMANOWICZ JOANNA K K30 Gietrzwałd Lecimy Tutej
75 DROZDOWSKA EMILIA K K40 Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ
76 OLENDER-BARTOSIK RENATA K K30 Łódź
79 PIĘDZIA IZABELA K K40 Olsztyn LEŚNI BIEGACZE
80 ZAJĄCZKOWSKA KAROLINA K K30 Bobrowniki brak
85 BRZÓZKA MONIKA K K30 Dobre Miasto KS NEONET
86 KUDŁA NATALIA K K20 Olsztyn
87 CZYRKO LUIZA K K30 Olsztyn Team Kopeć
94 KUCZYŃSKA KINGA K K30 Mrągowo
96 SOBOCIŃSKA ALICJA K K30 Olsztyn vege runners
97 SZYMKÓW DOROTA K K20 Olsztyn
99 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA K K20 Olsztyn Pszczółkowski Team
102 NIEDŹWIECKA KATARZYNA K K30 Olsztyn
105 KOTOWSKA SYLWIA K K30 Olsztyn
108 KIEZIK ANNA K K30 Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM
110 DŁUGOSZ LIDIA K K50 Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo
117 RUTKOWSKA EWA K K40 Olsztyn Pszczółkowski Team
121 KULESZA MAŁGORZATA K K50 Olsztyn AKM Olsztyn
132 CIECHANOWICZ NATALIA K K20 Olsztyn
134 GAŁUSZKA DARIA K K20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
137 DUL-IWAŃSKA MAŁGOSIA K K30 OLSZTYN
139 OKUNIEWSKA JOLANTA K K50 Biskupiec Fitstep Team Biskupiec
141 NARUSZEWICZ OLGA K K30 Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN
147 KORWIN- PIOTROWSKA EWA K K40 Olsztyn AKM Olsztyn
148 MIERZEJEWSKA MALGORZATA K K30 ostroleka MORSY OSTROŁĘKA
154 BIELICKA MAGDALENA K K30 Olsztyn
155 GRZYB KATARZYNA K K20 Reszel Vege Runners
162 JUSTYNA JACHACY-MAJEWSKA JUSTYNA K K40 Olsztyn Skazani na sukces
166 DANELSKA MONIKA K K30 Ostróda OSTRÓDA
168 BOGDAŃSKA ANNA K K30 Jaroty
169 PIOSKOWIK PAULA K K20 Olsztyn .
174 STEMPINSKA JOANNA K K40 Olsztyn
177 MOROZ KATARZYNA K K30 Olsztyn
179 KLASIŃSKA MARTA K K30 Olsztyn
180 RUDZIŃSKA MAGDALENA K K40 OLSZTYN
181 WŁODARSKA LIWIA K K30 Maradki Klub Biegacz Mrągowo
182 PIECZKOWSKA AGNIESZKA K K30 Dywity Najmowicz Triathlon
183 JAKUBOWSKA KLAUDIA K K20 Olsztyn Pszczółkowski Team
184 PEŚLAK MARZENA K K40 OSTRÓDA Ostróda Runners
187 GRAMS PAULINA K K20 Olsztyn Młynago/Qźnia
192 KARCZEWSKA KAROLINA K K20 Ostróda
193 ZIEJA KASIA K K30 OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES
198 WALKIEWICZ JOANNA K K30 olsztyn
200 GROMACKA WERONIKA K K20 Olsztyn AQUARIUS Team
202 BRUSIŁO ILONA K K30 Warszawa Mamy ruszamy
204 PĘPIAK KINGA K K30 Olsztyn
205 SUPRUNOWICZ-PLIZGA KATARZYNA K K30 Olsztyn
210 GAWRYŚ KATARZYNA K K30 Olsztyn
211 MAKOWSKA MAŁGORZATA K K30 Olsztyn
213 WOŹNIAK MARTA K K30 Olsztyn OCMIS Personal Trainers
214 BIENENDA URSZULA K K30 Olsztyn
218 BORUSZEWSKA KATARZYNA K K20 MORĄG JSHP Dream Team
224 STANISŁAWSKA ELIZA K K30 Olsztyn
229 WIŚNIEWSKA GOSIA K K40 Olsztyn Team Bez Nazwy / KW Olsztyn
232 MAŃKOWSKA ANNA K K30 Olsztyn Kriss Coaching
234 SZYMANOWSKA-WARCHOLAK AGNIESZKA K K40 Pasym
241 ROŻNOWSKA ANNA K K30 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
242 MAZURO MONIKA K K30 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
243 CIOLCZYK MAGDA K K30 Warszawa Mbc team
245 KASZAŁOWICZ MONIKA K K30 Olsztyn #postdatateam
253 MAŁŁEK DOROTA K K50 Szczytno
255 OLSZEWSKA BEATA K K30 Pasym
259 GULBIŃSKA ADRIANA K K30 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
262 DĄDELEWSKA JOANNA K K30 Malbork
269 SALUSZEWSKA ANETA K K30 Jednorożec Jednorożec robi co może
271 OLSZEWSKA MAGDALENA K K30 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński/BBL LIDZBARK WARM
272 SZABLIŃSKA-PIERNIK JOANNA K K20 Olsztyn PersonalTriathlon.pl
273 KAROLEWSKA ANNA K K30 Olsztyn Pszczółkowski Team
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
BORUC OLGA K K30 Ostróda
DĄBROWSKA MARZENA K K30 11-042 Jonkowo
DEMCZAK KATARZYNA K K40 Bartąg
DUDZICZ ANNA K K20 Olsztyn
GOŁASZEWSKA ANETA K K30 Pasym
KARPOWSKA MARZENA K K30 olsztyn
KOWALCZYK KINGA K K20 Jednorożec Jednorożec robi co może
KUBERSKA ALICJA K K20 Olsztyn
KUCZYŃSKA KATARZYNA K K20 Bartoszyce
KUJAWA MAŁGORZATA K K40 Olsztyn
LICZNERSKA DOROTA K K30 Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
NESTOROWICZ MONIKA K K40 Kętrzyn VRC KĘTRZYN
PĘDZIWIATR JOANNA K K30 Olsztyn Są wolniejsi / Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce
POLAKOWSKA KAROLINA K K20 Olsztyn Leechy
PYSZNIAK DOROTA K K30 Warszawa adidas Runners Warsaw
RYBIŃSKA ANIA K K40 Olsztyn
RYDZANOWSKA ŻANETA K K40 Biskupiec Biskupiec Biega/SPARTA BISKUPIEC
SILWANOWICZ KLAUDIA K K30 gietrzwałd kg gym
SKRODZKA MARIOLA K K20 Sząbruk
SUTOWICZ ANNA K K20 Lidzbark Warmiński Meritum Klub
SZLASZYŃSKA WIOLETA K K20 Gołdap GołdapTrail
SZYMAŃSKA KAMILA K K30 Olsztyn
TOMCZYK ANNA K K20 Olsztyn
TRZECIAK MAGDALENA K K20 Olsztyn Dziki
URBANIAK ANNA K K30 Jednorożec JEDNOROŻEC robi co może
URBANIAK ANNA K K30 Jednorożec Jednorożec robi co może
WAWRZYNKOWSKA KATARZYNA K K30 Olsztyn
WIKTORSKA MARIOLA K K40 Jednorożec Jednorożec robi co może
WILCHOWSKA KATARZYNA K K30 Olsztyn
WOŻNIAK RENATA K K40 0lsztyn
ŻYWICKA ANNA K K30 Olsztyn