Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Warszawa

  • 18.07.2017 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BAŁACKI KACPER M D0 Warszawa BIEGam Bo Lubię
BROWARSKA LILIANA K D0 Warszawa Legia Run Club
CENTKOWSKI FRANCISZEK M D0 Warszawa
DĄBROWSKI JULIAN M D0 Warszawa
DUDEK ZUZANNA K D0 Warszawa
IGNYŚ WOJCIECH M D0 Warszawa MISHI Run
ISASI-KURAN MARCIN M D0 Warszawa Markowi Biegacze
KAROLAK OSKAR M D0 Pruszków
KARPIŁOWSKI MIKOŁAJ M D0 Warszawa
KOLCZYŃSKI JULIAN M D0 Warszawa
KOSSAKOWSKI-CZERNIAK JAN M D0 Grodzisk Mazowiecki Mamy ruszamy
KRÓLIKOWSKI TYMON M D0 Pruszków
LEŹNICKA TOSIA K D0 Warszawa
LIGENZA NADIA K D0 Warszawa Dream Run
ŁUKASZEWSKA MAŁGORZATA K D0 Warszawa
ŁUKASZEWSKI SZYMON M D0 Warszawa
MAĆKOWSKI ADRIAN M D0 Zagościniec
MARKOWICZ ANTONI M D0 Łyszkowice
MARKOWICZ JULIA K D0 Łyszkowice
MASŁOWSKA AMELIA K D0 Warszawa Polonia Warszawa MTB
NUREK IGNACY M D0 Warszawa
OSTROWSKI JAKUB M D0 Józefów -----
PISKORSKI PIOTR M D0 Warszawa
PODBIELSKI MAKSYMILIAN M D0 Warszawa
PRUSZYŃSKI WITOLD M D0 Warszawa
PRUSZYŃSKI WITOLD M D0 Warszawa
RACHWAŁ IGA K D0 Warszawa 12tri.pl
RZEPNIEWSKI DOMINIK M D0 Warszawa Brak
SAWICKI MAKSYMILIAN M D0 Warszawa
WIERZBICKI MIKOŁAJ M D0 Sierpc
WOSZCZYK NATALIA K D0 Warszawa
WYDRO TYMON M D0 Warszawa
BOGDAN DAWID M D1 Warszawa SP 209
BOGDAN DAWID M D1 Warszawa SP 209
CISZEWSKI TOMASZ M D1 Warszawa
ĆWIK PATRYK M D1 warszawa
DĄBROWSKA ALICJA K D1 Warszawa Mamy ruszamy
ISASI-KURAN LENA K D1 Warszawa Markowi Biegacze
JACZYŃSKI NIKODEM M D1 Dziekanów Leśny
KOLCZYŃSKA ALICJA K D1 Warszawa
KROCHMALSKI IGNACY M D1 Warszawa Krochmale
LISOWSKI BARTOSZ M D1 Warszawa
MACURA DOMINIK M D1 Warszawa
MACURA SZYMON M D1 Warszawa
MAĆKOWSKI RADEK M D1 Zagościniec
MAŁKOWSKA JUSTYNKA K D1 Grodzisk Maz.
MITURA FILIP M D1 Warszawa
NUREK MARTA K D1 Warszawa
OSIECKA HELENA K D1 Warszawa
OSTROWSKI FRANCISZEK M D1 Józefów -----
RUDZINSKA LENA K D1 Warszawa
RUDZINSKA MAJA K D1 Warszawa
RZEPNIEWSKA ANNA K D1 Warszawa Brak
SZWEDKOWICZ LENA K D1 Łomianki
SZWEDKOWICZ NELA K D1 Łomianki
TEPPER IZABELA K D1 Warszawa U Smoka
WOJDAK DOMINIK M D1 PIASTÓW 1
WOLSKI MATEUSZ M D1 Dębe Wielkie
ZAPAŁA ALEKSANDER M D1 Warszawa
DĄBROWSKI ALEKSANDER M D2 Warszawa Mamy ruszamy
GROMADKA GRZEGORZ M D2 Dziekanów Leśny Łomiankowska Grupa Biegowa
KACZMAREK ADAM M D2 Warszawa
KOZŁOWSKI MARCIN M D2 Warszawa
MAŁKOWSKA ZUZIA K D2 Grodzisk Maz.
MICHALCZYK LIWIA K D2 Warszawa Warszawski Klub Kolarski
MICHALCZYK MACIEJ M D2 Warszawa
OSTROWSKI TOBIASZ M D2 Józefów ----
PRUSZYŃSKI ANTONI M D2 Warszawa
PRUSZYŃSKI ANTONI M D2 Warszawa
SZWARNOWSKI XAVIER M D2 Warszawa
WOLSKA MAJA K D2 Dębe Wielkie
ŻYCZYŃSKI BARTEK M D2 Warszawa SP 321
CHEŁMICKI PIOTR M D3 Warszawa
ĆWIK DAWID M D3 warszawa
GALUHN KAJETAN M D3 Łomianki
GROMADKA ZUZANNA K D3 Dziekanów Leśny Łomiankowska Grupa Biegowa
KACZOR JAN M D3 Warszawa Szkoła Podstawowa nr 10
KLECZEWSKI PIOTR M D3 WARSZAWA UKS KUSY
KROCHMALSKI FILIP M D3 Waszawa Krochmale
KUCZYŃSKA AGNIESZKA K D3 Nowy Dwór Mazowiecki JOGGER
MARON SZYMON M D3 Warszawa Jack team
MICHALCZYK JAN M D3 Warszawa Warszawski Klub Kolarski
MIŚKIEWICZ ALEX M D3 Warszawa
WYTRYKOWSKI BARTEK M D3 Wołomin
ŻYCZYŃSKA NATALIA K D3 Warszawa SP 321
BOGDAN MARCIN M D4 Warszawa G 73
BOGDAN MARCIN M D4 Warszawa G 73
CHEŁMICKI MICHAŁ M D4 Warszawa
DĄBROWSKI ADRIAN M D4 Warszawa
DUTKIEWICZ KRYSTIAN M D4 Warszawa
GIERGIELA JULIA K D4 OTWOCK OKS START OTWOCK SP6
KAMIEŃ MONIKA K D4 Warszawa Gimnazjum nr 83
KUCZYŃSKA WIKTORIA K D4 Nowy Dwór Mazowiecki JOGGER
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BARYŁA DOMINIK M D4 Lublin CITY TRAIL Team
CHAŁUPKA JAN M D4 Raszyn IKA poland
CIEPLAK RYSIO M D0 Warszawa
CIEPLAK RYSIO M D0 Warszawa
CUDNY FRANCISZEK M D1 Warszawa
ECHLER JAKUB M D2 WARSZAWA
GAWROŃSKA OLIWIA K D2 Warszawa
JANISZEWSKA MARIA K D0 Warszawa
JARMOSZEWICZ JAN M D2 POŁOSKI
JARMOSZEWICZ KAROLINA K D3 POŁOSKI
KALIŚ HANIA K D0 Warszaw Żłobek nr 37
KALIŚ KRYSIA K D0 Warszawa Przedszkole nr 403
KALIŚ MACIEJ M D3 Warszawa SP nr 351
KALIŚ MARCELEK M D1 Warszawa Przedszkole nr 403
KARCZEWSKA JULIA K D2 Warszawa MKS KORONA WILANÓW
KAROLAK OSKAR M D0 Pruszków
KIEWRA GRZEGORZ M D2 Warszawa Naprząd Młociny
KIEWRA KAROLINA K D2 Warszawa Naprzód Młociny
KRAJEWSKA KAROLINA K D4 Kobyłka UKS Młodzik
KRAJEWSKI HUBERT M D3 Kobyłka
KROCHMALSKI FILIP M D3 Warszawa
KROCHMALSKI FILIP M D3 Warszawa Krochmale
KROCHMALSKI IGNACY M D1 Warszawa Krochmale
KROCHMALSKI IGNACY M D1 Warszawa
MICHAŁOWSKI MAKSYMILIAN M D3 Warszawa sp289
OLEJNIK FILIP M D1 Warszawa Run Oley
OLEJNIK MIKOŁAJ M D3 Warszawa RK Athletics
PLICHTA LAURA K D0 Warszawa
PODBIELSKI MAKSYMILIAN M D0 Warszawa
SZUSZCZEWICZ MARIA K D1 Warszawa WW Wilki Wyględy
WASĄŻNIK GRZEGORZ M D0 SOBIENKI
WIŚNIEWSKA KLAUDIA K D1 Warszawa
ŻELAZEK ALEKSANDRA K D0 Warszawa
ŻYŁOWSKA JULIA K D2 Warszawa
ŻYŁOWSKA NATALIA K D4 Warszawa