Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Warszawa

  • 18.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
2 JABŁOŃSKI ARTUR M M30 Warszawa NATIONALE-NEDERLANDEN
3 MIELEWCZYK PIOTR M M20 Lębork RK ATHLETICS
11 ZIELIŃSKA WERONIKA K K30 Warszawa 12tri.pl
12 KOSTRZEWSKA JUSTYNA K K30 Łomianki Adidas Runner Warsaw
16 PYPŁACZ KRYSTIAN M M40 Minoga FMW Runners
17 WIĘCZKOWSKI WOJCIECH M M40 Warszawa OD_CIENIASA_DO_ULTRASA
18 KUNKA PIOTR M M30 Jakubów Team ZabieganeDni
19 MITURA MAREK M M40 Warszawa
20 KĘPIŃSKA KAMILA K K30 Warszawa Kamyk Biega
21 CHOIŃSKA MARTYNA K K30 Warszawa Kobiety Biegają
22 MELSKA KAROLINA K K30 Warszawa
23 MURAWSKI MICHAL M M30 Warszawa
24 KĄDZIELSKA MAGDALENA K K40 Koczargi Stare Adidas Runners Warsaw
25 WYKRĘT KRZYSZTOF M M40 Brwinów Brwinów
26 KOŁACIŃSKA EWELINA K K40 Warszawa
27 DELA EDWARD M M60 Warszawa KB Ergo
28 BYCZYŃSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
29 STALKOWSKA-GALUHN KATARZYNA K K40 Łomianki
30 GALUHN MAJA K K20 Łomianki
31 GALUHN MARIUSZ M M40 Łomianki
32 MATYSKIEL KRZYSZTOF M M40 Warszawa Albatrosy
33 KACZOR RENATA K K40 Warszawa 1970
34 ABDALLAH YOUSRY M M60 Warszawa
35 DOBRZYŃSKA AGNIESZKA MAŁGORZATA K K30 Izabelin DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
36 GOLIASZ PAWEŁ M M30 Warszawa BIEGAM I JUŻ
37 JURKOWSKA IRENA K K60 Warszawa
38 RZEPKA MIREK M M50 warszawa Brygada PORAJÓW
39 TALAREK WIKTOR M M20 Garwolin Nationale-Nederlanden
40 LEWANDOWSKA JOANNA K K40 Warszawa Warsaw Run Club
41 GLASSER MAREK M M60 warszawa
42 TRZASKOWSKI DARIUSZ M M40 Warszawa Trucht Tarchomin Team
43 KORCZYKOWSKI ARTUR M M50 Brwinów
44 CIESIELSKA WIKTORIA K K20 Płock
45 ŁUKASZEWSKI DARIUSZ M M30 Warszawa DAMS TEAM
46 KRZESZOWSKA JANCZY EWA K K40 Warszawa CrazyBees
47 MOZYRKO DANIEL M M30 Olsztyn Nationale - Nederlanden
48 KALSKA STELLA K K40 Warszawa
49 WOLSKA MILENA K K30 Dębe Wielkie Biegam Na Tarchominie
50 TUROWSKA ANNA K K20 Warszawa
51 MISZCZUK ARKADIUSZ M M50 Warszawa
52 FRĄCKIEWICZ DARIUSZ M M40 warszawa Biegam na Tarchominie
53 GLIŃSKI PAWEŁ M M30 Ząbki
54 MATYJEWICZ KLAUDIA K K20 Warszawa Biegowe Endorfiny
55 MLEK-ANTONIEWICZ ALICJA K K30 Piaseczno
56 BERTEL MARCIN M M30 Olsztyn Fitness Club Sylwetka
57 LALEK BARTŁOMIEJ M M20 Warszawa Adidas Runners Warsaw
58 JAWORSKI ARKADIUSZ M M30 Izabelin
59 DĄBROWA DARIUSZ M M30 Warszawa
60 BRUSOKAS TOMASZ M M30 Warszawa
61 ARTYMIUK OLAF M M30 Legionowo
62 JACHOWICZ ŁUKASZ M M30 Legionowo
63 PASZEK KRYSTYNA K K50 Grodzisk Maz Dogoń Grodzisk Mazowiecki
64 PAWELEC KRYSTYNA K K60 Piastów Dogoń Grodzisk Mazowiecki
65 KROCHMALSKA AGNIESZKA K K40 Warszawa Krochmale
66 WOJCIECHOWSKA SYLWIA K K30 Warszawa innogy runners
67 JANKOWSKI GRACJAN M M30 Warszawa
68 BRZOZOWSKI ARTUR M M50 Warszawa
69 LIPSKI PIOTR M M40 Warszawa
70 MALUCHNIK MAREK M M40 Nasielsk Nasielsk Baszta Team
71 GRZEBALSKA PAULINA K K30 Warszawa
72 KNOSOWSKI SŁAWOMIR M M40 Warszawa KNOSKI TEAM
73 KNOSOWSKA SYLWIA K K40 Warszawa KNOSKI TEAM
74 KRAWCZYK MARLENA K K20 Legionowo Power Training
75 SKOWRON KRZYSZTOF M M40 Warszawa
76 KALETA ŁUKASZ M M30 Warszawa
77 KAŹMIERSKI JANUSZ M M60 Warszawa DA SIĘ
78 MARCZAK GRAŻYNA K K60 WARSZAWA Leczo Team
79 SITKOWSKA DARIA K K20 Warszawa
80 BRYSIAK KRZYSZTOF M M40 Warszawa Ochota na bieganie
81 PYRA MARCIN M M20 Warszawa
82 GŁUPCZYK TADEUSZ M M50 Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
83 GMUREK MIROSŁAW M M30 Warszawa
84 KOLEK MAŁGORZATA K K40 Warszawa ino ino
85 KOTLĘGA ANNA K K30 Warszawa ino ino
86 KASPRZAK PIOTR M M30 Warszawa Piotrowski Running Team
87 MRÓZ GABRIELA K K20 Jedlicze KKB Mosir Krosno
88 KUKLA AGNIESZKA K K30 Warszawa
89 CHMIEL PRZEMYSŁAW M M30 Warszawa Albatrosy
90 KUCZYŃSKI ROBERT M M20 Nowy Dwór Mazowiecki JOGGER
91 TRZASKOWSKA JOANNA K K30 Warszawa Trucht Tarchomin Team
92 ŁUKASZEWSKA ANNA K K30 Warszawa DAMS TEAM
93 SŁODOWNIK RENATA K K40 Warszawa
94 RĄCZKOWSKI ADAM M M30 Warszawa MYKK
95 PODGRUDNY RADOSŁAW M M30 Warszawa Pełzacz Nizinny
96 JOSYPENKO JĘDRZEJ M M30 Warszawa DREAM RUN
97 JOSYPENKO BOŻENA K K30 Warszawa DREAM RUN
98 TREVOR ARRON M M40 Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
99 CIOK PRZEMYSŁAW M M30 Warszawa Biegnij z ProService
100 MARKOWSKA OKTAWIA K K30 Malbork KS STASZEWSCY
101 KĄCKI PAWEŁ M M40 Warszawa KB Rabarbar
102 KOPIENIAK AGNIESZKA K K30 Poznań
103 LUBARSKA URSZULA K K20 warszawa
104 GURDZIEL MALGORZATA K K40 Warszawa
105 GIERAK KRIS M M30 Warszawa BZWBK RUNNERS TEAM
106 ROGALINSKI JAROSLAW M M30 Skoki
107 MAZUR WOJCIECH M M40 Warszawa soma-architekci.pl
108 MATUSZEWSKI ŁUKASZ M M30 ZĄBKI SBRT Warszawa
109 KUBA DAMIAN M M20 Janowiec LUBLIN BIEGA
110 STĘPIEŃ DOROTA K K30 Warszawa Im szybciej tym szybciej
111 DERMAŃSKA MARTA K K30 Warszawa
112 KULESZA AGNIESZKA K K20 Warszawa Trucht Tarchomin Team
113 ORZEŁ MICHAŁ M M30 Lublin Adidas Runners Warsaw / Stay Insane
114 OLEJNIK TOMASZ M M40 Łomianki Run Oley/Łomiankowska Grupa Biegowa
115 JEZEWSKA ANGELIKA K K30 Warszawa Pump Girls
116 MOSKAL TOMASZ M M40 Warszawa
117 WASILEWSKA MAŁGORZATA K K20 Warszawa PUMP GIRLS
118 SZYMCZAK PAWEL M M20 Lublin
119 MAĆKOWSKI DANIEL M M30 Zagościniec
120 PIEKUT ANDRZEJ M M50 Nowy Dwór Mazowiecki KB Jogger
121 REŻKA DOMINIKA K K20 Warszawa AZS AWF Warszawa Rugby
122 KUCOWSKA ANNA K K30 Warszawa -
123 WIJAS ROBERT M M30 Warszawa
124 STRZYŻEWSKI PAWEŁ M M30 Warszawa
125 ŻURANIEWSKA AGNIESZKA K K40 Warszawa Trucht Tarchomin Team / Liga Starszych Dżentelmenów
126 CIBORSKA AGNIESZKA K K40 Warszawa Naprzód Młociny
127 MASŁOWSKI MICHAŁ M M30 Warszawa POLONIA WARSZAWA MTB
128 ĆWIK JAROSŁAW M M30 WARSZAWA
129 SARBA TOMASZ M M30 WARSZAWA
130 JARZĘBSKI MARIUSZ M M40 Sulejówek Rozbiegany Sulejówek
131 JARZĘBSKA DOROTA K K40 Sulejówek Rozbiegany Sulejówek
132 CHMIELOWIEC KINGA K K30 Warszawa
133 JANECZKO MAŁGORZATA K K20 Warszawa
134 SENATORSKI PIOTR M M50 Warszawa
135 KASICA MACIEJ M M20 Warszawa
136 PODBIELSKA GOSIA K K30 Warszawa
137 PODBIELSKI KRYSTIAN M M30 Warszawa
138 WALAC JACEK M M30 Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
139 KALUKIEWICZ AMELIA K K40 Słupno MYKK
140 JEŻ ADAM M M30 Warszawa DREAM RUN
141 HULANICKA IRINA K K60 WARSZAWA Goggle Team
142 HULANICKI ANDRZEJ M M50 WARSZAWA Goggle Team
143 KILKOWSKA JOANNA K K40 Warszawa
144 BAREJA LESZEK M M40 Warszawa
145 GŁOGOWSKI PIOTR M M40 Warszawa Naprzód Młociny
146 ORLICKA ANETTA K K40 Jabłonna
147 ŻEBROWSKA ANNA K K30 Warszawa T-Team
148 MAJCZYNA MAŁGORZATA K K40 Warszawa
149 GÓRNIEWICZ MARCIN M M30 Warszawa
150 ROTUSKA KAROLINA K K20 Warszawa
151 PRZYBYSZ JAN M M30 Dębe Wielkie
152 BARWICKI JACEK M M30 Warszawa
153 HOFFMANN ROBERT M M30 Warszawa Rozbiegane Siekierki
154 CENTKOWSKA JOANNA K K30 Warszawa
155 BIELINSKI RAFAL M M30 Warszawa
156 WIŚNIEWSKA EWELINA K K30 WARSZAWA TRENERBIEGANIA.PL
157 PODSTAWKA PIOTR M M30 Stanisławów MKB Dreptak
158 SPYCHALSKA-ZIĘBA NATALIA K K20 Warszawa KS SPYCH
159 KRÓLIKOWSKA KINGA K K30 Rozalin
160 KACPRZAK KAROLINA K K20 Olsztyn
161 CHAŁUPKA MICHAŁ M M30 Piaseczno
162 KACPRZAK PAULINA K K30 warszawa
163 CYBULSKI MATEUSZ M M20 Ełk
164 DERESZEWSKI PIOTR M M30 WARSZAWA
165 KOZŁOWSKI GRZEGORZ M M30 Sochaczew ASICS FRONTRUNNER
166 JACZYŃSKI MARCIN M M30 Dziekanów Leśny Motointegrator Running Team
167 GROSZKOWSKI TOMASZ M M30 Warszawa
168 MURASZEW - DĄBROWSKA KATARZYNA K K40 Warszawa Dzikie Skrzydło
169 KOWALCZYK BOGDAN M M50 Warszawa
170 BARTOSZEWSKA MALGORZATA K K40 Warszawa
171 KUTYNA DANA K K30 Warszawa Dzikie Skrzydło
172 DZIEDZIC MARLENA K K40 Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM
173 MAKUCH MARCIN M M30 Warszawa
174 NOWAKOWSKI TOBIASZ M M30 Stanisławów MKB Dreptak
175 GRZELAK MAGDALENA K K30 Warszawa RozpędzONA
176 ISASI-KURAN, AGATA K K40 Marki Markowi Biegacze
177 OSTROWSKI MARCIN M M30 Warszawa PZU Sport Team
178 ANDERWALD JAKUB M M30 Warszawa
179 PRZEŹDZIECKA KATARZYNA K K30 Warszawa Smashing Pąpkins
180 SENGER NATALIA K K30 Warszawa LTT Lipusz
181 KOPYŚĆ JAROSŁAW M M40 Olsztyn
182 LIGENZA NATALIA K K30 Warszawa
183 GAWLIK ARKADIUSZ M M40 Warszawa Biegam Na Tarchominie
184 WOJEWÓDZKI MARCIN M M20 Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM
185 POTERALSKI DARIUSZ M M40 Warszawa Parkrun Bródno
186 KOCHMAN IWONA K K50 Warszawa Vege Runner
187 HAWRYLUK-STASIAK EWA K K50 Warszawa
188 KULPIŃSKA-WOJDA BEATA K K40 Warszawa
189 PARADOWSKI PIOTR M M30 Warszawa
190 LAMECKI TOMASZ M M30 łąck
191 BANASZEK KATARZYNA K K20 Warszawa
192 OLEKSY NATALIA K K30 Warszawa
193 ZIELIŃSKA BEATA K K30 Piastów WPRunning
194 BUKAŁA JAKUB M M20 Warszawa Galopująca otyłość!
195 KUCHARSKI MARCIN M M30 Warszawa Brygada Porajów
196 STRZELECKI MICHAŁ M M30 Warszawa PZSF
197 ZIELIŃSKI JACEK M M40 Piastów Biegnij z ProService
198 JĘDRAL ALEKSANDRA K K40 Warszawa
199 GRZEGORY MAŁGORZATA J. K K40 Warszawa
200 MARSZAŁEK JERZY M M50 Warszawa
201 MIĄSKO PIOTREK M M20 Stanisławów MKB Dreptak
202 TRĘDOTA MAGDALENA K K40 Warszawa Rozbiegane siekierki
203 JAMBOR MICHAŁ M M30 Warszawa Bractwo Biegowe BGK
204 TRUSZKOWSKI DAMIAN M M30 Warszawa
205 KARWOWSKI MICHAŁ M M20 Warsawa
206 ZAJĄC ROBERT M M40 Ząbki Orange Polska
207 KOSMAN MAŁGORZATA K K50 Warszawa Team i-Sport
208 BRZOZOWSKA MAGDALENA K K20 Legionowo
209 MICHALAK OLGA K K20 Warszawa
210 WOJDAK PIOTR M M50 PIASTÓW STOMILEX
211 BOEDE KLAUS M M50 Warszawa
212 ROSZKOWSKA-KAZAŁA MAŁGORZATA K K40 Warszawa Adidas Runners Warsaw
213 RĘBIŚ WIESŁAW M M20 Szydłowo
214 WILCZYŃSKA MAŁGORZATA K K40 Warszawa
215 DOMAGAŁA JAROSŁAW M M50 Warszawa
216 STEFANIAK DAMIAN M M20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
217 GAŁUSZKA DARIA K K20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
218 BILSKI AREK M M30 Warszawa
219 SOBOTKA MONIKA K K40 Warszawa Dzikie Skrzydło
220 TRUSZKOWSKA JULIA K K30 Warszawa ALBATROSY
221 CZECHOSKI TOMASZ M M30 Warszawa
222 JABŁOŃSKI RAFAŁ M M30 Warszawa
223 SIWIEC-GAWROŃSKA ANNA K K30 Warszawa Biegnij z ProService
224 DRABCZYK SZYMON M M50 Warszawa
225 MATEJAK PATRYK M M20 Pasek APS Energia
226 KARASZEWSKI GRZEGORZ M M30 Legionowo Serock Biega z Hotelem Narvil
227 TUDRUJ ANDRZEJ M M40 Słupsk
228 KOCIŃSKA AGNIESZKA K K30 Warszawa
229 HOLISTYLE FAB K K30 Warszawa bezkonca.pl
230 ADAMCZAK MICHAŁ M M30 Warszawa bezkonca.pl
231 CZAS MARTA K K20 warszawa bezkonca.pl
232 KARWACKI ARTUR M M30 Warszawa Biegnij z ProService
233 SZWARC GRZEGORZ M M30 Chylice
234 SMOLIŃSKA DOMINIKA K K30 Laski Izabelin na Start
235 JÓŹWIAK MIROSŁAW M M40 Warszawa
236 SZAFRAŃSKA ALEKSANDRA K K20 Warszawa Rozbiegany Piastów
237 JELIŃSKA RENATA K K30 Klaudyn
238 KOWALSKA ANETA K K20 Warszawa
239 KUJAWA NATALIA K K20 Warszawa
240 BRUZI AGATA K K20 Fabianów
241 ZIELIŃSKI PIOTR M M30 Ząbki BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
242 WIESIOŁEK GRZEGORZ M M40 WARSZAWA
243 KAROLAK RAFAL M M30 Pruszków Stomilex
244 PYZARA EDYTA K K30 Warszawa
245 LENARD RAFAŁ M M30 Laski
246 JASINA ANNA K K30 Warszawa
247 MICHALAK JOANNA K K20 Warszawa
248 JAŹWIŃSKA KATARZYNA K K20 Rogowo
249 SZEMRAJ IZABELA K K30 Warszawa
250 GNACIUK PAWEŁ M M40 Marki Crazy Racing Team
251 LEŹNICKI TOMASZ M M30 Warszawa
252 ŚLIWA ANETA K K30 WARSZAWA Naprzód Młociny
253 AUGUSTYNEK PIOTR M M30 Warszawa
254 RUSZCZYK ANETA K K30 Warszawa
255 KOLCZYŃSKI RADOSŁAW M M30 Warszawa
256 KOLCZYŃSKA ANNA K K30 Warszawa
257 GÓRSKI PIOTR M M40 Otwock Hardcorowe Wychylylybymy
258 PŁÓCIENNICZAK JAKUB M M40 Warszawa Dream Run
259 BEGIER PATRYK M M20 Warszawa
260 ZAJCHOWSKI PIOTR M M30 Jedlicze
261 BRZOZOWSKI ANDRZEJ M M60 Zamość Adidas Runers Warsaw
262 WIŚNIEWSKA DOMINIKA K K20 Warszawa
263 MALIK ANGELIKA K K20 Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW
264 SWOJAK MICHAŁ M M30 Warszawa
265 LISOWSKI PIOTR M M30 Mińsk Mazowiecki Biegnij Z ProService
266 WOSZCZYK ALEKSANDRA K K30 Warszawa Buggy Gym
267 MIRECKI ZBIGNIEW M M50 warszawa Parkrun Bródno
268 MARSZAŁEK MARCIN M M30 Warszawa
269 KOLASA ALEKSANDRA K K20 Sulejówek
270 ROSŁONIEC KRYSTIAN M M20 Warszawa ATLECI
271 MALDIS MAREK M M60 Warszawa LASEK BIELAŃSKI TEAM
272 STACHELSKI ROBERT M M30 Józefów DĄBROWSKI TEAM
273 MĘDRZYCKI MIROSŁAW M M50 Warszawa Parkrun Warszawa-Bródno
274 GLINICKI JAROSŁAW M M40 Warszawa
275 DZIKOWSKI PIOTR M M20 Tarnowo Podgórne
276 JACKL FRANCISZEK M M30 Warszawa
277 KOWALCZYK AGNIESZKA K K30 LESZNO adidas Runners Warsaw
278 GAWRYŚ MARCELI M M30 Józefów Cwałujące żółwie
279 KOSSAKOWSKA JOANNA K K30 GRODZISK MAZOWIECKI strefa fit team
280 BORKOWSKA BOŻENA K K40 WARSZAWA Trucht Tarchomin Team
281 NOWACZYK IGOR M M40 Warszawa
282 NIEMIRSKA NATALIA K K20 Warszawa Adidas Runners
283 JASIONOWSKI MARIUSZ M M20 Izabelin
284 MARKOWICZ MICHAŁ M M30 Łyszkowice
285 KRYPA JAN M M60 Warszawa Fundacja LOTTO
286 CHRÓST EWA K K20 Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak
287 ŻYTO MACIEJ M M40 Pruszków RTV Euro AGD
288 IGNYŚ TOMASZ M M30 Warszawa MISHI Running Team
289 SIOCH GRZEGORZ M M40 Warszawa Dzikie Skrzydło
290 ŻYTO AGATA K K40 Pruszków
291 SZPIL MACIEJ M M30 Warszawa MYKK
292 ZAJĄC ADAM M M50 WARSZAWA Naprzód Młociny
293 KACZMAREK KAROLINA K K30 Warszawa Sklep Biegacza Running Team
294 BAGNICKI DARIUSZ M M40 Nowy Dwór Mazowiecki Rozbiegamy Nowy Dwór
295 ŁĘCKI PAWEŁ M M20 Żyrardów Żyrundowianin biega
296 ROSZKOWSKI MARCIN M M40 Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW
297 ZBOINA SANDRA K K20 Piastów
298 WIŚNIEWSKA KATARZYNA K K40 Warszawa Indywidualistka
299 STANKOWSKI RAFAŁ M M30 Ożarów Mazowiecki
300 SADKOWSKA MAGDALENA K K30 Piaseczno
301 KOSTUSIAK-LUBAK ADRIANNA K K40 Lipków
302 WODZYŃSKI ROBERT M M40 Warszawa
303 DOBROWOLSKI SŁAWOMIR M M50 Warszawa Naprzód Młociny
304 SEROCKI PIOTR M M40 Kobyłka Markowi Biegacze
305 OSIŃSKA SYLWIA K K40 Warszawa
306 POPOWSKA KAROLINA K K20 Warszawa
307 PRĘDKI WALDEMAR M M60 Warszawa Brygada Porajów
308 JACKL KLARA K K20 WARSZAWA
309 GALANCIAK KAMIL M M30 Dobrzyń
310 DĄBROWSKA MAGDALENA K K40 Warszawa
311 ROSZKOWSKA MARIANNA K K20 Warszawa ZABIEGANI PO USZY
312 CHARLEJ IRENEUSZ M M40 Mierzyn WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
313 OLEKSY MATEUSZ M M30 Warszawa
314 ZAWADZKA MAGDALENA K K30 Warszawa AKS Polonia Warszawa
315 GADOMSKA MAŁGORZATA K K40 Warszawa
316 ORZECHOWSKI DANIEL M M30 Warszawa i-Sport
317 KOLIBABSKI RADOSŁAW M M20 Warszawa Hardcorowe Wychylylybymy
318 DUDEK BARTŁOMIEJ M M30 Warszawa 12tri.pl
319 GARDZIEJCZYK DANIEL M M30 Warszawa
320 ZIÓŁKOWSKA MAGDA K K20 Warszawa
321 POPŁAWSKI MARCIN M M30 Warszawa
322 OSTASZEWSKI MAREK M M30 WARSZAWA
323 DĄBROWSKI JAROSŁAW M M30 Warszawa Mamy ruszamy
324 WITOWSKI KAROL M M30 Warszawa
325 ZADROZNA JUSTYNA K K30 Warszawa
326 GOLUS MICHAŁ M M30 Legionowo
327 BALCERZAK MONIKA K K30 Warszawa wkurw_team
328 DULSKI KAMIL M M20 Warszawa Rickard
329 GAJOWY ŁUKASZ M M20 warszawa
330 WILK GRZEGORZ M M40 Warszawa
331 VOVK ALINA K K20 Warszawa adidas Runners Warsaw
332 PIOTROWSKA-KRZAK ELŻBIETA K K40 Warszawa
333 SMOCZYK MIROSŁAWA K K40 Warszawa
334 RACZKOWSKI DANIEL M M30 Warszawa
335 DOMAGAŁA MARIUSZ M M20 Warszawa RBS Running Team
336 PRUSZYŃSKA IWONA K K40 Rybie
337 ZARĘBA BEATA K K30 Biała Rawska Klub Biegacza Orange Polska
338 ŚWIERSZCZ ANETA K K30 Zalesie PWPW S.A.
339 MICHALCZYK PAWEŁ M M30 Warszawa
340 ŚWIRGOŃ ADAM M M20 Lublin TrenerBiegania.pl
341 KNOLL KATARZYNA K K30 Warszawa adidas runners Warsaw
342 WYDRO KRYSTIAN M M30 Warszawa adidas runners Warsaw
343 MAKAREWICZ WIKTOR M M30 Warszawa Kudłate Makarony
344 GROMADKA MAŁGORZATA K K30 Łomianki CMKP Team
345 KAZAŁA PIOTR M M40 Warszawa Zabiegani po Uszy/Adidas Runners Warsaw
346 PERCHALUK MAGDALENA K K30 Warszawa Entre.pl TEAM
347 ZAŃKO ANNA K K40 Warszawa
348 CHOROS MICHAŁ M M20 Warka Husaria Race Team
349 SKRZYWAN PAWEŁ M M30 Łomianki
350 PĘKAŁA SEBASTIAN M M20 Kąkolewnica Husaria Race Team
351 GÓRSKI EMIL M M20 Warszawa Husaria Race Team
352 MARCZUK KAMIL M M20 Warszawa Husaria Race Team
353 KIELISIAK MAŁGORZATA K K20 Warszawa Husaria Race Team
354 ZDUNEK MICHAŁ M M30 Warszawa EuroSoft Team
355 NOWAK MARCIN M M30 Warszawa MYKK
356 SIERPIŃSKA MONIKA K K20 Józefów -
357 KUJAWSKI KAMIL M M30 Warszawa trener24h.com.pl
358 DANIELAK GOSIA K K30 Warszawa
359 PARSZCZYŃSKA IZABELA K K20 Warszawa adidas Runners Warsaw
360 RUBIN-SZYMAŃSKI ŁUKASZ RYSZARD M M30 Łomianki ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA
361 ŚLIWA KRZYSZTOF M M30 Warszawa Naprzód Młociny
362 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 Bartoszyce
363 PATER AGNIESZKA K K40 Warszawa
364 KURKIEREWICZ MIKOŁAJ M M20 Raszyn
365 KACZMAREK KATARZYNA K K30 Warszawa RozpędzOna
366 ŁUCZKÓW SZYMON M M30 Warszawa Nationale-Nederlanden
367 MOCNY MICHAŁ M M30 Kraków
368 STOPKA WIKTORIA K K20 Warszawa run-log.com
369 KRAJNIK JONATAN M M20 Brwinów Brwinów Biega
370 SADURA MICHAŁ M M30 Opole Lubelskie Biegnij z Proservice
371 ŁACHETA KONRAD M M30 Wieliszew Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki
372 KWASNIK-PAJEWSKA JUSTYNA K K20 Warszawa
373 PAJEWSKI MARCIN M M40 Warszawa
374 CHOŁAŚCIŃSKI WOJCIECH M M40 Warszawa Husaria Race Team
375 MAZUR ROBERT M M40 Warszawa
376 NIEDZWIEDZKI PIOTR M M40 Warsaw
377 CHEŁMICKI GRZEGORZ M M40 Warszawa
378 MARON JACEK M M40 Warszawa Adidas Runners Warsaw / Jack team
379 KLUSEK JOLANTA K K40 Warszawa Yola Yolanda
380 LEŚNIEWICZ DANUTA K K30 Warszawa Minions Speed Team
381 KURPIEWSKI PATRYK M M20 Nowy Dwór Mazowiecki
382 ŻMIJEWSKA KATARZYNA K K30 Warszawa RozpędzONE / I love fitness
383 UGORNA MARZENA K K20 Warszawa
384 WAWRZYNIAK DAMIAN M M20 Warszawa
385 KRZEKOTOWSKI MACIEJ M M30 Warszawa
386 CHUDAWSKI MACIEJ M M30 Warszawa
387 SZCZEKUTOWICZ ADRIAN M M20 Warszawa
388 BARTNIK MONIKA K K40 Warszawa www.runandtravel.pl
389 GAŁĄZKA ANDRZEJ M M50 Warszawa www.runandtravel.pl
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
AUGUSTYNIAK ANNA K K30 Warszawa Biegam z I love fitness
BARCZUK MAGDA K K20 Warszawa
BAUMGART JACEK M M50 Osielsko Biegaj z Dębami
BEBELSKK RAFAL M M40 Warszawa Kuźnia Triathlonu
BRZĄKALSKI KRZYSIEK M M20 Warszawa Adidas Runners Warsaw
BUCKI BARTOSZ M M30 Warszawa
CHAŁUPKA KRZYSZTOF M M30 raszyn IKA POLAND
CHILIMONIUK PAWEŁ M M40 Warszawa
CHOŁUJ ARTUR M M40 Warszawa
CHRUŚCIEL LUCYNA K K20 Zamość Cemex Running Team
CHUDOBIŃSKA ANETA K K30 Łódź
CIEŚLAR RAFAŁ M M30 Warszawa Bielsko-Biała
CWEN MARCIN M M20 Przemków
CZICH KAROL M M30 Warszawa
CZMUCHOWSKI TOMASZ M M30 Warszawa EVIL EMPIRE
DĄBROWSKI ANDRZEJ M M60 Józefów
DŁUGOSZ JACEK M M30 starachowice
DOBROWOLSKA KINGA K K30 Otrębusy
DOMINIAK TOMASZ M M20 Warszawa Nationale Nederlanden
DUDA TOMASZ M M30 Lublin Race Fighter
DURAKIEWICZ MARTA K K20 Warszawa Run&Travel
ECHLER PAWEŁ M M30 WARSZAWA Legia Run Club / trenerbiegania.pl
EWERTOWSKI PIOTR M M50 MARKI MARKOWI BIEGACZE
FERENS ARTUR M M40 Wołomin
FLOREK FABIAN M M30 Julianów PraczTEAM
GAWROŃSKI PIOTR M M30 WARSZAWA
GOŁĘBIEWSKI MARCIN M M30 Warszawa #biegamizbieram
GRAMBURG MAGDA K K30 Warszawa Naprzód Młociny
GRZESZAK RAFAŁ M M40 Warszawa DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
GUGLAS MARIUSZ M M40 sulejówek
HASKETT STARSZY M M20 Warszawa
JAKUBOWSKA-GAWLIK KATARZYNA K K40 Warszawa
JURKIEWICZ AGATA K K20 Warszawa
KADYK ŁUKASZ M M30 Warszawa Cezar
KALIŚ ARTUR M M30 Warszawa Ultra Tata
KALWARCZYK MARIUSZ M M30 Izabelin c Izabelin na start
KAMINSKI MARCIN M M30 Biala Podlaska
KAMIŃSKI STANISŁAW M M50 NADARZYN GOS Nadarzyn
KARCZEWSKA AGNIESZKA K K40 Warszawa Historyczne Towarzystwo Sportowe
KODRYCKA PAULINA K K20 Bydgoszcz
KOLASIŃSKI MATEUSZ M M20 Biskupiec Bc3Run
KOŁAKOWSKI RAFAŁ M M30 WARSZAWA
KOMUDA KLAUDIA K K20 Czerwin
KONWA RAFAŁ M M40 Warszawa ProService Agent Transferowy
KOŻUCHOWSKI JACEK M M40 Warszawa
KRZEMPEK ALEKSANDER M M40 Bielsko-Biała Team Draczyński / Liga Starszych Dżentelmenów
KUCIŃSKA MAGDALENA K K30 Warszawa-Wesoła
KUCZEK KATARZYNA K K20 Warszawa
KUDELSKA AGNIESZKA K K30 Warszawa
KWIATEK TOMASZ M M30 Pruszków Cliff Burton Running Team
LANDGREN EWA K K50 Oslo
LIPKA KRZYSZTOF M M20 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno / Oxygen Warszawa
LULINSKI PAWEŁ M M30 Warszawa WWAA
ŁABĘDA STANISŁAW M M40 Nasielsk Nasielsk Baszta Team
ŁEMPICKA-GROMEK JOANNA K K30 Warszawa
ŁUCAK JAKUB M M20 Warszawa
MACHUL EWA K K30 Warszawa Dream Run
MAKAREWICZ PAWEŁ M M30 Warszawa
MALINOWSKA JUDYTA K K30 Warszawa
MARSZAŁEK IZABELA K K30 Warszawa EnterAir RunnersClub
MARZEC ZBIGNIEW M M30 piaseczno DREAM RUN
MAZUR PAWEŁ M M20 Warszawa
MIERZICKI MARCEL M M30 Warszawa Power Training Team
MROZOWSKI PAWEŁ M M40 Warszawa Orange Polska
NIEVIAROUSKI KIRYL M M40 Warszawa
NIEWIADOMSKA AGNIESZKA K K40 Warszawa
OBOZ PAWEL M M30 Sosnowiec BREMBO
PACHNIK PIOTR M M40 Warszawa
PAKOSZ PIOTR M M40 Ząbki BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
PARYS PIOTR M M50 Warszawa
PAWŁOWSKI PIOTR M M40 warszawa
PETRYCKI MARCIN M M40 Marków-Świnice pump!T
PIETRUSZKA ANNA K K30 Warszawa Mamy ruszamy
PIETRUSZKA PIOTR M M30 Warszawa wkurw_team
PŁUSA IWONA K K50 Warszawa Parkrun-Bródno
PŁUSA JERZY M M50 Warszawa Parkrun-Bródno
PODGÓRZAK PAULINA K K20 Repki ADIDAS RUNNERS WARSAW
POTRZEBOWSKI MACIEJ M M20 Stare Babice
PRUGAR FUKOWSKA PAULINA K K30 Warszawa Dream Run
PYSZNIAK DOROTA K K30 Warszawa adidas Runners Warsaw
ROSTKOWSKI BARTOSZ M M30 Warszawa
ROZIŃSKI ARKADIUSZ M M40 Warszawa UKS 4 Ursus Warszawa
ROZMIANIEC PAWEŁ M M30 Olsztyn
ROŻKO ELA K K40 Brwinów
SAJEWSKA KAROLINA K K30 Warszawa
SIEDLECKI ŁUKASZ M M30 Warszawa Liga Starszych Dżentelmenów
SIWIEC-GAWROŃSKA ANNA K K30 WARSZAWA biegnij z Proservice
SKOWROŃSKA MILENA K K20 Warszawa
SKRZYPCZAK ADRIAN M M20 Białobrzegi PKO Bank Polski
SŁAWATYCKI TOMASZ M M30 Warszawa
SŁOWIK AGNIESZKA K K30 Hornówek Izabelin Na Start
SOLIWODA AGNIESZKA K K20 Warszawa
STANISŁAWSKI TOMASZ M M30 Warszawa NieobLiczalni
STUPAK MARCIN M M20 Piaseczno DREAM RUN
SUSKA MAŁGORZATA K K40 Warszawa
SYCAN KRZYSZTOF M M40 Warszawa PKO BP
SZADKOWSKI ŁUKASZ M M30 Łódź Łódzka Sekcja SAMBO
SZAFRAN BEATA K K40 Marków Świnice pump!T
SZNEJFUS BEATA K K30 Pruszków KB Ożarów Mazowiecki Biega
ŚCIBISZ ANNA K K30 Warszawa
TATARATA PAWEŁ M M30 Warszawa Training Lab
TKACZYK MAGDALENA K K40 Warszawa
TSHISENSE KABULONGA MARTA K K40 Warszawa Cała Twoja
TURCZYŃSKA MONIKA K K40 Warszawa Leczo team
VUCO IVO M M40 Warszawa Marathon Brothers
WACH MONIKA K K30 Warszawa Dream Run
WASĄŻNIK MARIUSZ M M30 SOBIENKI
WASILEWSKA JOANNA K K30 Dziekanów Polski Łomiankowska Grupa Biegowa
WIELOGORSKA NATALIA K K30 warszawa Dream Run
WIERBIŁOWICZ DARIUSZ M M40 Warszawa
WILGAT ADAM M M40 Ząbki Dzikie Skrzydło
WITKOWSKA JUSTYNA K K20 WARSZAWA
WNOROWSKI TOMASZ M M20 Małkinia Górna
WYRZYKOWSKA KASIA K K30 Warszawa
WYSOCKI MARCIN M M30 Warszawa WARSZAWIAKY
ZAGÓRSKA WERONIKA K K20 Warszawa
ZELAZEK ULA K K30 Warszawa
ZGODA MATEUSZ M M20 Warszawa Naprzód Młociny
ZIÓŁEK KAROLINA K K20 Warszawa Husaria Race Team Warszawa
ZYCH ROBERT M M30 Mińsk Mazowiecki ENTRE.PL TEAM
ŻURAWSKI MARCIN M M40 Warszawa adidas Runners Warsaw
ŻYŁOWSKI TOMASZ M M40 Warszawa
ŻYWEK TERESA K K60 WARSZAWA Tripower.pl