Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Warszawa

  • 18.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
2 JABŁOŃSKI ARTUR M M30 Warszawa/Horodło DREAM RUN/NATIONALE-NEDERLANDEN
3 MIELEWCZYK PIOTR M M20 Lębork Stowarzyszenie Piekielni Warszawa
16 PYPŁACZ KRYSTIAN M M40 Minoga FMW Runners
17 WIĘCZKOWSKI WOJCIECH M M40 Warszawa OD_CIENIASA_DO_ULTRASA
18 KUNKA PIOTR M M30 Jakubów Team ZabieganeDni
19 MITURA MAREK M M40 Warszawa
23 MURAWSKI MICHAL M M30 Warszawa
25 WYKRĘT KRZYSZTOF M M40 Warszawa
27 DELA EDWARD M M60 Warszawa
28 BYCZYŃSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
31 GALUHN MARIUSZ M M40 Łomianki
32 MATYSKIEL KRZYSZTOF M M40 Warszawa Eracent Running Team
34 ABDALLAH YOUSRY M M60 Warszawa
36 GOLIASZ PAWEŁ M M30 Warszawa BIEGAM I JUŻ
38 RZEPKA MIREK M M50 warszawa New Balance Run Club
39 TALAREK WIKTOR M M20 Garwolin Nationale-Nederlanden
41 GLASSER MAREK M M60 warszawa
42 TRZASKOWSKI DARIUSZ M M40 Warszawa Trucht Tarchomin Team
43 KORCZYKOWSKI ARTUR M M50 Warszawa
45 ŁUKASZEWSKI DARIUSZ M M30 Warszawa DAMS TEAM
47 MOZYRKO DANIEL M M30 Olsztyn Nationale - Nederlanden
51 MISZCZUK ARKADIUSZ M M50 Warszawa
52 FRĄCKIEWICZ DARIUSZ M M40 warszawa Biegam na Tarchominie
53 GLIŃSKI PAWEŁ M M30 Warszawa
56 BERTEL MARCIN M M30 Olsztyn
57 LALEK BARTŁOMIEJ M M20 Warszawa Adidas Runners Warsaw
58 JAWORSKI ARKADIUSZ M M30 Izabelin
59 DĄBROWA DARIUSZ M M30 Warszawa
60 BRUSOKAS TOMASZ M M30 Warszawa
61 ARTYMIUK OLAF M M30 Legionowo
62 JACHOWICZ ŁUKASZ M M30 Legionowo
67 JANKOWSKI GRACJAN M M30 Warszawa
68 BRZOZOWSKI ARTUR M M50 Warszawa
69 LIPSKI PIOTR M M40 Warszawa
70 MALUCHNIK MAREK M M40 Nasielsk Blue Runner
72 KNOSOWSKI SŁAWOMIR M M40 Warszawa KNOSKI TEAM
75 SKOWRON KRZYSZTOF M M40 Warszawa
76 KALETA ŁUKASZ M M30 Warszawa
77 KAŹMIERSKI JANUSZ M M60 Warszawa DA SIĘ
80 BRYSIAK KRZYSZTOF M M40 Warszawa Ochota na bieganie
81 PYRA MARCIN M M20 Warszawa
82 GŁUPCZYK TADEUSZ M M50 Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
83 GMUREK MIROSŁAW M M30 Warszawa
86 KASPRZAK PIOTR M M30 Warszawa Piotrowski Running Team
89 CHMIEL PRZEMYSŁAW M M30 Warszawa Albatrosy
90 KUCZYŃSKI ROBERT M M20 Nowy Dwór Mazowiecki JOGGER
94 RĄCZKOWSKI ADAM M M30 Warszawa MYKK
95 PODGRUDNY RADOSŁAW M M30 Warszawa Pełzacz Nizinny
96 JOSYPENKO JĘDRZEJ M M30 Warszawa DREAM RUN
98 TREVOR ARRON M M40 Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
99 CIOK PRZEMYSŁAW M M30 Warszawa KS Staszewscy
101 KĄCKI PAWEŁ M M40 Warszawa Rącze Raciczki
105 GIERAK KRIS M M30 Warsaw drużyna Bunia
106 ROGALINSKI JAROSLAW M M30 Skoki
107 MAZUR WOJCIECH M M40 Warszawa soma-architekci.pl
108 MATUSZEWSKI ŁUKASZ M M30 Warszawa BW Runnig TEAM
109 KUBA DAMIAN M M20 Janowiec LUBLIN BIEGA
113 ORZEŁ MICHAŁ M M30 Lublin Banda Grudnia
114 OLEJNIK TOMASZ M M40 KIEŁPIN RUN FUN Oley
116 MOSKAL TOMASZ M M40 Warszawa
118 SZYMCZAK PAWEL M M20 Lublin
119 MAĆKOWSKI DANIEL M M30 Zagościniec
120 PIEKUT ANDRZEJ M M50 Nowy Dwór Mazowiecki KB Jogger
123 WIJAS ROBERT M M30 Warszawa Training Lab
124 STRZYŻEWSKI PAWEŁ M M30 Warszawa
127 MASŁOWSKI MICHAŁ M M30 Warszawa
128 ĆWIK JAROSŁAW M M30 WARSZAWA
129 SARBA TOMASZ M M30 WARSZAWA
130 JARZĘBSKI MARIUSZ M M40 Sulejówek Rozbiegany Sulejówek
134 SENATORSKI PIOTR M M50 Warszawa
135 KASICA MACIEJ M M20 Warszawa
137 PODBIELSKI KRYSTIAN M M30 Warszawa
138 WALAC JACEK M M30 Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
140 JEŻ ADAM M M30 Warszawa SuperDrob Runners
142 HULANICKI ANDRZEJ M M50 WARSZAWA Goggle Team
144 BAREJA LESZEK M M40 Warszawa Run and Smile Team
145 GŁOGOWSKI PIOTR M M40 Warszawa Naprzód Młociny
149 GÓRNIEWICZ MARCIN M M30 Warszawa Naprzód Młociny
151 PRZYBYSZ JAN M M30 Dębe Wielkie
152 BARWICKI JACEK M M30 Warszawa
153 HOFFMANN ROBERT M M30 Warszawa Rozbiegane Siekierki
155 BIELINSKI RAFAL M M30 Warszawa
157 PODSTAWKA PIOTR M M30 Stanisławów MKB Dreptak
161 CHAŁUPKA MICHAŁ M M30 Piaseczno
163 CYBULSKI MATEUSZ M M20 Warszawa
164 DERESZEWSKI PIOTR M M30 WARSZAWA ZABIEGANY WOŁOMIN
165 KOZŁOWSKI GRZEGORZ M M30 Sochaczew ASICS FRONTRUNNER
166 JACZYŃSKI MARCIN M M30 Dziekanów Leśny Inter Cars Running Team
167 GROSZKOWSKI TOMASZ M M30 Warszawa
169 KOWALCZYK BOGDAN M M50 Warszawa
173 MAKUCH MARCIN M M30 Warszawa
174 NOWAKOWSKI TOBIASZ M M30 Stanisławów MKB Dreptak
177 OSTROWSKI MARCIN M M30 WARSZAWA PZU Sport Team
178 ANDERWALD JAKUB M M30 Warszawa Anderwald
181 KOPYŚĆ JAROSŁAW M M40 Olsztyn Pszczółkowski Team
183 GAWLIK ARKADIUSZ M M40 Warszawa Biegam Na Tarchominie
184 WOJEWÓDZKI MARCIN M M20 Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM
185 POTERALSKI DARIUSZ M M40 Warszawa Parkrun Bródno
189 PARADOWSKI PIOTR M M30 Warszawa
190 LAMECKI TOMASZ M M30 łąck
194 BUKAŁA JAKUB M M20 Warszawa Galopująca otyłość!
195 KUCHARSKI MARCIN M M30 Warszawa Brygada Porajów
196 STRZELECKI MICHAŁ M M30 Warszawa PZSF
197 ZIELIŃSKI JACEK M M40 Piastów Biegnij z ProService Finteco
200 MARSZAŁEK JERZY M M50 Warszawa
201 MIĄSKO PIOTREK M M20 Stanisławów MKB Dreptak
203 JAMBOR MICHAŁ M M30 Warszawa Bractwo Biegowe BGK
204 TRUSZKOWSKI DAMIAN M M30 Warszawa
205 KARWOWSKI MICHAŁ M M20 Warsawa
206 ZAJĄC ROBERT M M40 Ząbki Orange Polska
210 WOJDAK PIOTR M M50 PIASTÓW STOMILEX
211 BOEDE KLAUS M M50 Warszawa
213 RĘBIŚ WIESŁAW M M20 Szydłowo
215 DOMAGAŁA JAROSŁAW M M50 Warszawa Aktywna Warszawa
216 STEFANIAK DAMIAN M M20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
218 BILSKI AREK M M30 Warszawa
221 CZECHOSKI TOMASZ M M30 Warszawa
222 JABŁOŃSKI RAFAŁ M M30 Warszawa
224 DRABCZYK SZYMON M M50 Warszawa
225 MATEJAK PATRYK M M20 Pasek
226 KARASZEWSKI GRZEGORZ M M30 Legionowo Serock Biega z Hotelem Narvil
227 TUDRUJ ANDRZEJ M M40 Słupsk
230 ADAMCZAK MICHAŁ M M30 Warszawa bezkonca.pl
232 KARWACKI ARTUR M M30 Warszawa Biegnij z ProService Finteco
233 SZWARC GRZEGORZ M M30 Chylice
235 JÓŹWIAK MIROSŁAW M M40 Warszawa Rogaty Biegacz
241 ZIELIŃSKI PIOTR M M30 Ząbki BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
242 WIESIOŁEK GRZEGORZ M M40 WARSZAWA
243 KAROLAK RAFAL M M30 Pruszków Stomilex
245 LENARD RAFAŁ M M30 Laski
250 GNACIUK PAWEŁ M M40 Marki Crazy Racing Team
251 LEŹNICKI TOMASZ M M30 Warszawa
253 AUGUSTYNEK PIOTR M M30 Warszawa
255 KOLCZYŃSKI RADOSŁAW M M30 Warszawa
257 GÓRSKI PIOTR M M40 Otwock Hardcorowe Wychylylybymy
258 PŁÓCIENNICZAK JAKUB M M40 Warszawa Dream Run
259 BEGIER PATRYK M M20 Warszawa
260 ZAJCHOWSKI PIOTR M M30 Jedlicze
261 BRZOZOWSKI ANDRZEJ M M60 Zamość WKZ
264 SWOJAK MICHAŁ M M30 Warszawa Miotlarze
265 LISOWSKI PIOTR M M30 Mińsk Mazowiecki Biegnij Z ProService Finteco
267 MIRECKI ZBIGNIEW M M50 warszawa Parkrun Bródno
268 MARSZAŁEK MARCIN M M30 Warszawa
270 ROSŁONIEC KRYSTIAN M M20 Warszawa ATLECI
271 MALDIS MAREK M M60 Warszawa LASEK BIELAŃSKI TEAM
272 STACHELSKI ROBERT M M30 Józefów
273 MĘDRZYCKI MIROSŁAW M M50 Warszawa Parkrun Warszawa-Bródno
274 GLINICKI JAROSŁAW M M40 Warszawa UKS Diamond Athletics Białołęka
275 DZIKOWSKI PIOTR M M20 Tarnowo Podgórne
276 JACKL FRANCISZEK M M30 Warszawa
278 GAWRYŚ MARCELI M M30 Józefów Cwałujące żółwie
281 NOWACZYK IGOR M M40 Warszawa
283 JASIONOWSKI MARIUSZ M M20 Izabelin
284 MARKOWICZ MICHAŁ M M30 Łyszkowice
285 KRYPA JAN M M60 Warszawa Fundacja LOTTO
287 ŻYTO MACIEJ M M40 Pruszków Play Running Team
288 IGNYŚ TOMASZ M M30 Warszawa MISHI Running Team
289 SIOCH GRZEGORZ M M40 Warszawa Dzikie Skrzydło
291 SZPIL MACIEJ M M30 Warszawa MYKK
292 ZAJĄC ADAM M M50 WARSZAWA Naprzód Młociny
294 BAGNICKI DARIUSZ M M40 Nowy Dwór Mazowiecki Rozbiegamy Nowy Dwór
295 ŁĘCKI PAWEŁ M M20 Żyrardów Pietrzyk Running Team
296 ROSZKOWSKI MARCIN M M40 Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW
299 STANKOWSKI RAFAŁ M M30 Ożarów Mazowiecki Szuramsobie / Unia Hrubieszów
302 WODZYŃSKI ROBERT M M40 Warszawa
303 DOBROWOLSKI SŁAWOMIR M M50 Warszawa Naprzód Młociny / NBRC
304 SEROCKI PIOTR M M40 Kobyłka Markowi Biegacze
307 PRĘDKI WALDEMAR M M60 Warszawa
309 GALANCIAK KAMIL M M30 Dobrzyń Wolumen team
312 CHARLEJ IRENEUSZ M M40 Mierzyn WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
313 OLEKSY MATEUSZ M M30 Warszawa
316 ORZECHOWSKI DANIEL M M30 Warszawa i-Sport
317 KOLIBABSKI RADOSŁAW M M20 Warszawa Hardcorowe Wychylylybymy
318 DUDEK BARTŁOMIEJ M M30 Warszawa 12tri.pl
319 GARDZIEJCZYK DANIEL M M30 Warszawa
321 POPŁAWSKI MARCIN M M30 Warszawa
322 OSTASZEWSKI MAREK M M30 WARSZAWA
323 DĄBROWSKI JAROSŁAW M M30 Warszawa Mamy ruszamy
324 WITOWSKI KAROL M M30 Warszwa
326 GOLUS MICHAŁ M M30 Legionowo Salomon Ursus Outlet
328 DULSKI KAMIL M M20 Warszawa STREFA BOKSU
329 GAJOWY ŁUKASZ M M20 warszawa
330 WILK GRZEGORZ M M40 Warszawa
334 RACZKOWSKI DANIEL M M30 Warszawa
335 DOMAGAŁA MARIUSZ M M20 Warszawa RBS Running Team
339 MICHALCZYK PAWEŁ M M30 Warszawa
340 ŚWIRGOŃ ADAM M M20 Lublin TrenerBiegania.pl
342 WYDRO KRYSTIAN M M30 Warszawa adidas runners Warsaw
343 MAKAREWICZ WIKTOR M M30 Warszawa Kudłate Makarony
345 KAZAŁA PIOTR M M40 Warszawa adidas Runners Warsaw
348 CHOROS MICHAŁ M M20 Warka Husaria Race Team
349 SKRZYWAN PAWEŁ M M30 Łomianki Dolne
350 PĘKAŁA SEBASTIAN M M20 Kąkolewnica Husaria Race Team
351 GÓRSKI EMIL M M20 Warszawa Husaria Race Team
352 MARCZUK KAMIL M M20 Warszawa Husaria Race Team
354 ZDUNEK MICHAŁ M M30 Warszawa EuroSoft Team
355 NOWAK MARCIN M M30 Warszawa MYKK
357 KUJAWSKI KAMIL M M30 Warszawa trener24h.com.pl
360 RUBIN-SZYMAŃSKI ŁUKASZ RYSZARD M M30 Łomianki ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA
361 ŚLIWA KRZYSZTOF M M30 Warszawa KS Lemiesz Team Warszawa
362 ŁAJKOWSKI MAREK M M30 Bartoszyce
364 KURKIEREWICZ MIKOŁAJ M M20 Raszyn
366 ŁUCZKÓW SZYMON M M30 Warszawa Nationale-Nederlanden
367 MOCNY MICHAŁ M M30 Kraków
369 KRAJNIK JONATAN M M20 Brwinów Brwinów Biega
370 SADURA MICHAŁ M M30 Opole Lubelskie Biegnij z Proservice
371 ŁACHETA KONRAD M M30 Wieliszew Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki
373 PAJEWSKI MARCIN M M40 Warszawa
374 CHOŁAŚCIŃSKI WOJCIECH M M40 Warszawa United Runners
375 MAZUR ROBERT M M40 Warszawa
376 NIEDZWIEDZKI PIOTR M M40 Warsaw
377 CHEŁMICKI GRZEGORZ M M40 Warszawa
378 MARON JACEK M M40 Warszawa Adidas Runners Warsaw / Jack team
381 KURPIEWSKI PATRYK M M20 Nowy Dwór Mazowiecki
384 WAWRZYNIAK DAMIAN M M20 Warszawa Accenture
385 KRZEKOTOWSKI MACIEJ M M30 Warszawa
386 CHUDAWSKI MACIEJ M M30 Warszawa
387 SZCZEKUTOWICZ ADRIAN M M20 Warszawa
389 GAŁĄZKA ANDRZEJ M M50 Warszawa www.runandtravel.pl
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
BAUMGART JACEK M M50 Osielsko Biegaj z Dębami
BEBELSKK RAFAL M M40 Warszawa Kuźnia Triathlonu
BRZĄKALSKI KRZYSZTOF M M20 Płock Team eAzymut
BUCKI BARTOSZ M M30 Warszawa
CHAŁUPKA KRZYSZTOF M M30 raszyn IKA POLAND
CHILIMONIUK PAWEŁ M M40 Warszawa
CHOŁUJ ARTUR M M40 Warszawa
CIEŚLAR RAFAŁ M M30 Warszawa Bielsko-Biała
CWEN MARCIN M M20 Przemków
CZICH KAROL M M30 Warszawa
CZMUCHOWSKI TOMASZ M M30 Warszawa adidas Runners Warsaw
DĄBROWSKI ANDRZEJ M M60 Józefów
DŁUGOSZ JACEK M M30 Kielce LKB Rudnik
DOMINIAK TOMASZ M M20 Warszawa Nationale Nederlanden
DUDA TOMASZ M M30 Lublin Race Fighter
ECHLER PAWEŁ M M30 WARSZAWA Legia Run Club / trenerbiegania.pl
EWERTOWSKI PIOTR M M50 MARKI MARKOWI BIEGACZE
FERENS ARTUR M M40 Wołomin
FLOREK FABIAN M M30 Julianów
GAWROŃSKI PIOTR M M30 WARSZAWA
GOŁĘBIEWSKI MARCIN M M30 Warszawa #biegamizbieram
GRZESZAK RAFAŁ M M40 Warszawa DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
GUGLAS MARIUSZ M M40 sulejówek
HASKETT STARSZY M M20 Warszawa
KADYK ŁUKASZ M M30 Warszawa Cezar
KALIŚ ARTUR M M30 KOŁOBRZEG Ultratata
KALWARCZYK MARIUSZ M M30 Izabelin c Izabelin na start
KAMINSKI MARCIN M M30 Biala Podlaska
KAMIŃSKI STANISŁAW M M50 NADARZYN GOS Nadarzyn
KOLASIŃSKI MATEUSZ M M20 Biskupiec Bc3Run
KOŁAKOWSKI RAFAŁ M M30 WARSZAWA
KONWA RAFAŁ M M40 Warszawa ProService Agent Transferowy
KOŻUCHOWSKI JACEK M M40 Warszawa
KRZEMPEK ALEKSANDER M M40 Bielsko-Biała BieganiePo40.pl
KWIATEK TOMASZ M M30 Pruszków Cliff Burton Running Team
LIPKA KRZYSZTOF M M20 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
LULINSKI PAWEŁ M M30 Warszawa WWAA
ŁABĘDA STANISŁAW M M40 Warszawa Nasielsk Baszta Team
ŁUCAK JAKUB M M20 Warszawa
MAKAREWICZ PAWEŁ M M30 Warszawa
MARZEC ZBIGNIEW M M30 piaseczno DREAM RUN
MAZUR PAWEŁ M M20 Warszawa
MIERZICKI MARCEL M M30 Warszawa Power Training
MROZOWSKI PAWEŁ M M40 Warszawa Orange Polska
NIEVIAROUSKI KIRYL M M40 Warszawa
OBOZ PAWEL M M30 Andrychów URODZENI BIEGACZE
PACHNIK PIOTR M M40 Warszawa
PAKOSZ PIOTR M M40 Ząbki BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
PARYS PIOTR M M50 Warszawa
PAWŁOWSKI PIOTR M M40 warszawa BBL Wydminy
PETRYCKI MARCIN M M40 Marków-Świnice pump!T
PIETRUSZKA PIOTR M M30 Warszawa wkurw_team
PŁUSA JERZY M M50 Warszawa Parkrun-Bródno
POTRZEBOWSKI MACIEJ M M20 Stare Babice
ROSTKOWSKI BARTOSZ M M30 Warszawa
ROZIŃSKI ARKADIUSZ M M40 Warszawa UKS 4 Ursus Warszawa
ROZMIANIEC PAWEŁ M M30 Olsztyn
SIEDLECKI ŁUKASZ M M30 Warszawa BieganiePo40.pl
SKRZYPCZAK ADRIAN M M20 Białobrzegi PKO Bank Polski
SŁAWATYCKI TOMASZ M M30 Warszawa
STANISŁAWSKI TOMASZ M M30 Warszawa NieobLiczalni
STUPAK MARCIN M M20 Piaseczno DREAM RUN
SYCAN KRZYSZTOF M M40 Warszawa Biegam Na Tarchominie/Standard Chartered Bank
SZADKOWSKI ŁUKASZ M M30 Warszawa
TATARATA PAWEŁ M M30 Warszawa Training Lab
VUCO IVO M M40 Warszawa Marathon Brothers
WASĄŻNIK MARIUSZ M M30 SOBIENKI
WIERBIŁOWICZ DARIUSZ M M40 Warszawa
WILGAT ADAM M M40 Ząbki Dzikie Skrzydło
WNOROWSKI TOMASZ M M20 Małkinia Górna
WYSOCKI MARCIN M M30 Warszawa WARSZAWIAKY
ZGODA MATEUSZ M M20 Warszawa Naprzód Młociny
ZYCH ROBERT M M30 Mińsk Mazowiecki ENTRE.PL TEAM
ŻURAWSKI MARCIN M M40 Warszawa adidas Runners Warsaw/Drużyna Blondyna
ŻYŁOWSKI TOMASZ M M40 Warszawa