Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Szczecin

  • 24.07.2017 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BARTOSZEWICZ LAURA K D0 Nowogard
BORODYN HANNA K D0 Szczecin Borofamily Squad
BRYŚKIEWICZ EWA K D0 Szczecin Szybkie Bryśki Team
BRYŚKIEWICZ GABRIELA K D0 Szczecin Szybkie Bryśki Team
BRYŚKIEWICZ FRANCISZEK M D0 Szczecin Szybkie Bryśki Team
CEGLAREK MICHAŁ M D0 Szczecin Przedszkole Fiigielek
CYBULSKA EMMA K D0 Szczecin
DUL BŁAŻEJ M D0 Nowe Czarnowo Przedszkole Nr 1 w Gryfinie
DUL DOMINIK M D0 Nowe Czarnowo Żłobek Miejski w Gryfinie
FIEDZIUSZKO JASKO M D0 Szczecin
GAWORA ANTONI M D0 Szczecin
GONCIARZ BORYS M D0 Szczecin
KACZOROWSKI ANTEK M D0 Szczecin Puszczyk Bukowy
KOZAK OSKAR M D0 Szczecin KOZAK
LISIECKA GABRIELA K D0 Gryfino
MAĆKOWIAK ALEKSANDER M D0 Szczecin
MALISZEWSKA ALICJA K D0 Szczecin
ORSZULAK FILIP M D0 Szczecin Toucan Team
ORSZULAK IGOR M D0 Chojna Chojna
PILARCZYK IDA K D0 Szczecin
PUSZKO FELIX M D0 Gdynia RUGBY TEAM
SIEDLECKI ALEKSANDER M D0 Nowogard
STEFANIAK TOMASZ M D0 Szczecin
STUDNIAREK KORNELIA K D0 Szczecin
SWIETOCHOWSKA NADIA K D0 Szczecin
SZULC SZYMON M D0 Szczecin SKB DZIK
SZYMAŃSKI DAWID M D0 Szczecin
ŚWIST BLANKA K D0 Gryfino
TOKARCZYK MILENA K D0 Police
WRZEŚNIEWSKA ANTONINA K D0 Bezrzecze
WYPYCH HANNA K D0 Wołczkowo Przebiegłe Jenoty
ZAWORSKA ALICJA K D0 Szczecin
ZAWORSKA ALEKSANDRA K D0 Szczecin 1984
BANUCH MACIEJ M D1 Stara Dąbrowa Beauty BB
BROSE EMIL M D1 Szczecin
BUDNICKA MARYSIA K D1 Szczecin
CEGLAREK JAŚ M D1 Szczecin KSP Szczecin
CHOMONT ANTONINA K D1 Krępsko
GAJZLER ANTONI M D1 Szczecin Przebiegłe Jenoty
GAWORA STEFAN M D1 Szczecin
GÓRNY FILIP M D1 Szczecin KSP im. JPII
GRUGEL FILIP M D1 Przelewice
HAJDUKIEWICZ MATEUSZ M D1 SZCZECIN
JAWORSKA ANNA K D1 szczecin
KOZAK NADIA K D1 Szczecin KOZAK
KUPCZYK OKSANA K D1 Pucice
MASEWICZ FRANCISZEK M D1 Gorzów Wlkp. KB Zofanna Gorzów Wlkp.
MILCZANOWSKI ERYK M D1 Szczecin KS Strzelec
NAJKOWSKA HANIA K D1 Dębno Mamy-Biegamy KIDS
NANU OCTAVIAN M D1 Szczecin SP 56
NOWAK TYMON M D1 Mierzyn
PARADOWSKI BARTOSZ K D1 Nowogard
PĘDZIWIATR TYMON M D1 Żółwia ProGDar Marathon Team
PILARCZYK EMIL M D1 Szczecin
RÓZGA LENA IRENA K D1 Szczecin wiking 88
RYBACZEK MARIKA K D1 Warzymice
STACHÓW KAZIMIERZ M D1 Szczecin
STACHÓW KAZIMIERZ M D1 Szczecin
STEFANIAK KAROLINA K D1 Szczecin
SZOTA ARTUR M D1 Szczecin SMT Szczecin
SZUFRANOWICZ MIŁOSZ M D1 Szczecin
SZYMANOWSKI KACPER M D1 szczecin
SZYMAŃSKA MAGDALENA K D1 Szczecin
WILES MATEUSZ M D1 Police
WYPYCH ZUZANNA K D1 Wołczkowo Przebiegłe Jenoty
ZIELIŃSKI NATANIEL M D1 Szczecin
ZOGAS OLYMPIA K D1 Szczecin
ZOGAS OLYMPIA K D1 SZCZECIN MONIA GYM
BĄCZYK ALICJA K D2 Szczecin Monia Team
BORODYN MARCELINA K D2 Szczecin Movie Star Planet
CHOJNOWSKA MADZIA K D2 Szczecin OZKB
CZERNIACHOWSKA KAROLINA K D2 Gryfino
DOLOT NATALIA K D2 Szczecin adTAX
DUMA KACPER M D2 Goleniów
GAJDA KAROLINA K D2 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
GUTOWSKA KAROLINA K D2 Świdwin FENIKS
KOWALSKI SAMBOR M D2 Szczecin
LIPERTOWICZ KRYSTIAN M D2 Police
LISIECKI SZYMON M D2 Gryfino
NOWAK KORNELIA K D2 Szczecin
PARADOWSKA MARTYNA K D2 Nowogard Za - Biegane Babeczki Kids. Nowogard
PĘDZIWIATR MALWINA K D2 Żółwia ProGDar Marathon Team
PRZEWORSKI JAKUB M D2 Szczecin BEST-COACH.PL
REJER PAWEŁ M D2 Szczecin
RÓZGA MARCEL M D2 szczecin strucel 88
SOWA OLIWIA K D2 Gryfino
STEFANIAK ZUZANNA M D2 STARGARD 14 bUJ
SZOTA ZUZANNA K D2 Szczecin SMT Szczecin
SZUDERA JULIA K D2 szczecin SP 68
SZYMAŃSKI JAN M D2 Szczecin
ŚWIST SYLWESTER M D2 Gryfino
URBANIAK JULIA K D2 Szczecin
WÓJCIK KAROLINA K D2 Gryfino
WRÓBLEWSKI MIKOŁAJ M D2 Cork
WRZEŚNIEWSKA KORNELIA K D2 Bezrzecze
CHOMONT ANNA K D3 Krępsko
ĆWIR KAROLINA K D3 Szczecin
GAJDA TOMASZ M D3 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
KASPEROWICZ TADEUSZ M D3 Szczecin SP46
KIJAŃSKA KAROLINA K D3 Szczecin
KRUKOWSKA OLA K D3 Szczecin
REJER JOANNA K D3 Szczecin
STEFANIAK IZABELA K D3 Szczecin KOS BnO Szczecin
SZUFRANOWICZ MICHAŁ M D3 Szczecin
ŚWIĄTEK MARCIN M D3 Szczecin SKS HUSARIA
UŁANOWICZ ALEKSANDRA K D3 Szczecin
ZOGAS ATHINA K D3 SZCZECIN MONIA GYM
ŻOGAS ATHINA K D3 Szczecin
CZERNIACHOWSKA WIKTORIA K D4 Gryfino
JANIAK MICHAŁ M D4 Szczecin
JARZYNA NATALIA K D4 stargard WMLKS POMORZE
KASPEROWICZ ZBIGNIEW M D4 Szczecin SP46
LEWANDOWSKA ARIANA K D4 Police
MASIUKIEWICZ KONRAD M D4 Nowogard
NOWAK JAKUB M D4 Police
PĘDZIWIATR KAJETAN M D4 Żółwia ProGDar Marathon Team
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
ANTONOW CARMEN K D3 Lubin
BORODYN HANNA K D0 Szczecin Borofamilia Squad
DURAJ WIKTORIA K D3 Banie Duraj team
GÓRNY FILIP M D1 Szczecin KSp im. JPII
GRZELAK WIKTORIA K D2 gryfino
HAJDUKIEWICZ MATEUSZ M D1 Szczecin
KRYSIŃSKI JAKUB M D1 Szczecin
KULIŃSKA SANDRA K D4 Szczecin
LICHTARSKI DAWID M D1 Police
MARSAUD AMELIE K D1 szczecin trityc
MAŚNICKI MATEUSZ M D3 Szczecin
MICHAŁOWSKA NATALIA K D1 Szczecin Szczeciński klub rowerowy GRYFUS
MICHAŁOWSKI FABIAN M D0 Szczecin Szczeciński klub rowerowy GRYFUS
MIKULSKA PATRYCJA K D4 Police UKL Ósemka Police
MILCZANOWSKI ERYK M D1 Szczecin
MORAWIAK MAKSYMILIAN M D2 Szczecin Football Academy Szczecin
NEKANDA-TREPKA JERZY M D0 Dołuje
NEKANDA-TREPKA KORNELIA K D3 Dołuje sp33
STACHÓW RYSZARD M D2 Szczecin
SZYMANOWSKI KACPER M D1 SZCZECIN
SZYMAŃSKI DAWID M D0 Szczecin
ZDUŃSKA JOANNA K D1 Szczecin
ZDUŃSKA MARTA K D0 Szczecin
ZIOMECKA LILIANA K D0 Gdańsk
ZIOMECKI OSKAR M D0 Gdańsk
ŻAK KAROLINA K D0 szczecin