Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Szczecin

  • 24.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
1 JANOWSKI FILIP M M20 Szczecin
3 ŁANGOWSKI MATEUSZ M M40 CHROOŚCIK Team Gorzów
16 BOROWSKA KAROLINA K K30 Pucice Puszczyk Bukowy
17 KACZOROWSKI MICHAŁ M M40 Szczecin UV
18 CZERNIACHOWSKA EWELINA K K30 Gryfino
19 LATUSZEK SEBASTIAN M M20 Szczecin
20 SZYMAŃSKA KATARZYNA K K30 Szczecin Biegam bo mnie SMerfy gonią
21 WLODARCZYK AGATA K K30 szczecin
22 SZYMAŃSKI TOMASZ M M30 Szczecin Warta
23 WÓJCIAK MARCIN M M20 Szczecin Decathlon Szczecin
24 FILIPOWSKI DARIUSZ M M40 Szczecin Świat Biegacza Fehlau Run Team
25 RYBICKI JANUSZ M M60 Police KB DZIK POLICE
26 HOŁYŃSKI LESZEK M M30 Przecław Wieczorne bieganie w Szczecinie
27 RYBACZEK KAMILA K K30 Warzymice
28 KURNATOWSKA MAGDALENA K K30 Szczecin
29 SACHARSKI BARTŁOMIEJ M M20 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
30 BYCZYŃSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
31 SZADKOWSKA ANNA K K60 Inowrocław Decathlon Team Inowrocław
32 RYNKOWSKA ANNA K K30 Szczecin
33 JASZCZYK ŁUKASZ M M20 Szczecin
34 ZERZUT JAROSŁAW M M40 szczecin Puszczyk Bukowy
35 CIECIOROWSKI ROBERT M M40 Szczecin
36 BAKALARSKA AGATA K K20 Szczecin Drużyna Szpiku
37 KOWALSKA ROKSANA K K20 Gryfino Wieczorne bieganie w Gryfinie
38 JANUSZEWSKA MAGDALENA K K30 GRYFINO Wieczorne Bieganie w Gryfinie
39 ADAMOWICZ DANIEL M M30 Szczecin KB PIONIER SZCZECIN
40 SURDACKI PIOTR M M40 Gryfino
41 RUTKIEWICZ MAREK M M50 Niedżwiedż Morsy Miedwianie
42 WARKOCZYŃSKI MARCIN M M40 Szczecin DlaEluni
43 BEDNARSKA MONIKA K K30 Szczecin
44 STACHOWSKI ANDRZEJ M M40 Szczecin Monia Gym
45 STACHOWSKA ROKSANA K K20 Szczecin
46 STAŃCZYK SŁAWOMIR M M20 Stargard Stargard. Ja się nie ścigam
47 KUĆ MACIEJ M M20 Stargard
48 SZYMAŃSKA JOLANTA K K30 Mosty
49 MARKOW WITOLD M M30 Szczecin www.nadmorze.pl
50 SIWEK ARLETA K K30 Maszewo Gwiezdna Flota Maszewo
51 GLEBKOWICZ AGNIESZKA K K30 Szczecin Przebiegłe Jenoty
52 UŁANOWICZ TOMASZ M M40 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
53 UŁANOWICZ KATARZYNA K K30 Szczecin
54 BĄCZYK MONIKA K K30 SZCZECIN Monia Gym
55 BĄCZYK ADAM M M40 Szczecin Monia Gym
56 RADZIWON NATALIA K K20 Szczecin
57 WIŚNIEWSKI CZESŁAW M M60 Szczecin Maratończyk Team Szczecin
58 TYLMANOWSKA KAROLINA K K30 Nowogard Endorfina Nowogard
59 MARTYNIAK KAROLINA K K30 Szczecin
60 PLUTA GRZEGORZ M M50 NOWE CZARNOWO KB HERMES GRYFINO
61 PIOTROWICZ PIOTR M M30 Maszewo eprogres.pl
62 WOJTYSIAK MAŁGORZATA K K30 Przecław Fizjo-Express
63 MAŃKE KAROLINA K K30 Police Fizjo-Express
64 CHROBOCIŃSKA ELŻBIETA K K50 SZCZECIN
65 KACIUPA AGNIESZKA K K40 Szczecin Puszczyk Bukowy
66 CHROBOCIŃSKI DANIEL M M20 Szczecin
67 ŻYLUK BOZENA K K40 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
68 KOPACZ ŁUKASZ M M20 Szczecin
69 BEJSTER PRZEMYSŁAW M M50 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
70 GORSZKA DAMIAN M M20 SZCZECIN SZCZECIN BIEGA
71 HAWRYLAK MARCIN M M40 Szczecin SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach
72 ZAROBIAK KATARZYNA K K30 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
73 ZAROBIAK PIOTR M M30 SZCZECIN Wieczorne Bieganie w Szczecinie
74 SIWEK MAGDALENA K K30 Bezrzecze
75 BIAŁCZAK TOMASZ M M30 Nowogard Nowogard
76 SZYSZKA KONRAD M M30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
77 ŚWIST JOANNA K K30 Gryfino RUNNING QUEEN/KB HERMES GRYFINO
78 OSOJCA MAŁGORZATA K K20 Szczecin Puszczyk Bukowy
79 NAJKOWSKA KATARZYNA K K30 Dębno Mamy-Biegamy
80 STRZELEC TOMASZ M M40 Gryfino Dirty Deeds / WBwG
81 GASZEWSKI PATRYK M M30 Nowogard Nowogard
82 KONDELA PAWEŁ M M40 CHOSZCZNO
83 SZULC GRZEGORZ M M30 Szczecin SKB DZIK
84 WYPYCH MACIEJ M M30 Wołczkowo Przebiegłe Jenoty
85 PRZEWORSKI MARCIN M M30 Szczecin best-coach.pl
86 PRZYBYŁA ILONA K K30 Szczecin
87 CHABROS JACEK M M50 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
88 RACHUBA JULIA K K20 Maszewo Gwiezdna Flota Maszewo
89 ZIMNY TOMASZ M M60 Szczecin Puszczyk Bukowy
90 KUĆ DARIUSZ M M50 Stargard
91 WILK JUSTYNA K K30 Osina Endorfina
92 LEWIKOWSKA PATRYCJA K K30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
93 WOŹNIAK MAGDA K K30 SZCZECIN wieczorne bieganie w szczecinie
94 KUBISZTAL WOJCIECH M M30 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
95 WYPYCH KASIA K K30 Wołczkowo Przebiegłe jenoty
96 IMIANOWSKA EWA K K40 Szczecin
97 NADOLNY PRZEMYSŁAW M M40 Szczecin INTER-COPY Szczecin
98 NOWAKIEWICZ MARTA K K20 Szczecin
99 REJMAN KATARZYNA K K20 Szczecin
100 STECZYŃSKA MAGDALENA K K20 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
101 STANISZEWSKI SŁAWOMIR M M40 Przecław
102 BŁAŻEWICZ KAROLINA K K30 Szczecin
103 GÓRECKA KATARZYNA K K20 Szczecin
104 LISIECKA BOŻENA K K30 Gryfino Wieczorne Bieganie w Gryfinie
105 KARLIN-GRAŻEWICZ KATARZYNA K K30 SZCZECIN
106 DUDARONEK PAULINA K K20 Szczecin Xrunners
107 BORODYN ANDRZEJ M M40 Szczecin Grupa Dochodzeniowa Save The Beat
108 KOWALSKI PRZEMYSŁAW M M20 Szczecin Nidzica Biega
109 DUL MAGDALENA K K40 Nowe Czarnowo
110 ORZECHOWSKI JAKUB M M20 Szczecin Puszczyk Bukowy
111 OPASKA MARCIN M M30 Szczecin Przebiegłe Jenoty
112 CICHOCKI JAKUB M M30 Szczecin HKS Skaut Szczecin
113 PEDA LESZEK M M60 Police
114 WRZEŚNIEWSKA MAGDALENA K K30 Bezrzecze
115 BANUCHA AGATA BANUCHA K K40 sZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
116 JANIAK JOANNA K K20 Szczecin
117 BACZYŃSKI ANDRZEJ M M50 Szczecin
118 SZOSTAK EDYTA K K30 Szczecin
119 ŚLUBOWSKI DARIUSZ M M40 Szczecin RAZ SZCZECIN
120 BERNACKA-SZYDLIK KAROLINA K K30 Szczecin
121 ŻYWICKA BARBARA K K40 Wołczkowo
122 ROGALINSKI JAROSLAW M M30 Skoki
123 MARKOWSKA MAŁGORZATA K K20 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
124 SADOWSKA AGNIESZKA K K30 Szczecin
125 PIECHOCKI JACEK M M30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
126 SZUFRANOWICZ MIROSŁAW M M30 Szczecin Klub biegacza Santadera
127 SZUFRANOWICZ KATARZYNA K K30 szczecin
128 SZUFRANOWICZ MARCIN M M20 Szczecin
129 BIELAŃSKI MIREK M M50 Stargard Stargard ja sie nie scigam
130 PRZEPIÓRA ALICJA K K20 Bezrzecze 12BZ
131 ŚWIĄTEK MARCIN M M30 Bezrzecze 12BZ
132 STACHURSKA AGATA K K30 Szczecin
133 JURKIEWICZ WIOLETTA K K40 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
134 GUTOWSKI SEBASTIAN M M40 Świdwin GucioR-Run
135 CZERWINSKA JOANNA K K30 Szczecin
136 NOWAK MAGDALENA K K30 szczecin
137 SZOTA ROBERT M M20 Szczecin SMT Szczecin
138 TALARCZYK KRZYSZTOF M M30 Recz TALAR TEAM
139 TALARCZYK MAŁGORZATA K K30 Recz TALAR TEAM
140 KUŁAKOWSKI MARCIN M M20 Szczecin
141 DEPA BOGUSŁAWA K K40 SZCZECIN RAZ SZCZECIN
142 HOFFMANN MARTA K K20 Stargard Stargard ja się nie scigam
143 KACZMAREK JAKUB M M20 Stargard
144 MAJ ANNA K K40 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
145 MAJ KRZYSZTOF M M20 Szczecin ZS8 Szczecin
146 PIĘTAK AGNIESZKA K K30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
147 STRĄK IZABELA K K40 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
148 PAWLIŃSKI PIOTR M M30 Police Grupa Azoty POLICE
149 SZYMAŃSKI ROBERT M M40 Szczecin
150 WASILEWSKI ANDRZEJ M M30 Szczecin
151 KASPEROWICZ DARIUSZ M M40 Szczecin TTS
152 SUPIŃSKI PATRYK M M20 Gryfino
153 KIN DOMINIKA K K20 Pyrzyce
154 BIENIEK SŁAWOMIR M M50 Szczecin BRAK
155 BIELAŃSKA PAULINA K K20 Stargard Stargard, ja się nie ścigam
156 SZALEWICZ MAŁGORZATA K K50 Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ
157 GRZESZCZYK SEBASTIAN M M40 SZCZECIN
158 DZIEDZIC PAWEŁ M M20 Kiełpino BUSHIKAN SZCZECIN
159 DĄBROWSKI ŁUKASZ M M20 Nowogard Lepszy niż wczoraj
160 KOS PIOTR M M60 Szczecin
161 LOMPERT KRZYSZTOF M M40 Szczecin
162 SAGANOWSKI ADAM M M40 Szczecin
163 KLIN-WACHOWICZ JOANNA K K30 SzczecIn
164 TWAROGAL KAMIL M M20 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
165 ORŁOWSKI MARCIN M M20 Szczecin
166 MADEJ ANNA K K20 SZCZECIN
167 CEBULA KAROL M M30 Szczecin
168 MŁYNARCZYK TATIANA K K30 Police Husaria Race Team
169 KOWALSKA KAMILA K K30 Szczecin
170 PELC MAREK M M30 Szczecin
171 REJER ROBERT M M40 Szczecin
172 ANDRYSZCZYK ANITA K K20 Police
173 MILCZANOWSKA MAGDALENA K K30 Szczecin Calypso runners team
174 MUSIAŁ ROBERT M M20 Stargard
175 KRAJEWSKI MARCIN M M20 szczecin
176 KUJAWA EWELINA K K30 Nowogard
177 PARADOWSKA EWELINA K K30 Nowogard Za - Biegane Babeczki. Nowogard
178 BUSZ KATARZYNA K K40 szczecin
179 TARNOWSKA-PELC MARTA K K30 Szczecin
180 JANAS KACPER M M30 Szczecin Puszczyk Bukowy
181 SULEJA JOANNA K K50 Stargard szwla
182 BIERNACZYK MAŁGORZATA K K30 Szczecin
183 PUSZKO MARTA K K30 Gdynia Rugby Team ;)
184 SZEWCZYK KAMIL M M20 Szczecinek
185 KARPIŃSKI KRZYSZTOF M M20 Szczecin
186 ŚWISZCZ SYLWIA K K20 Szczecin
187 PAWEŁCZAK DAMIAN M M20 Krzywin KB PIONIER SZCZECIN
188 DUDA-RELIGA EWELINA K K40 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
189 PLĄSEK SYLWESTER M M40 Police LoveLasy
190 KĘSKA-PLĄSEK MAŁGORZATA K K40 Police LoveLasy
191 APIECIONEK MATEUSZ M M20 Police UKL Ósemka Police
192 BIAŁKOWSKA KATARZYNA K K40 SZCZECIN Wieczorne Bieganie
193 STACHÓW KASIA K K30 Szczecin
194 STACHÓW KACPER M M30 Szczecin
195 SZCZUKIEWICZ ANETA K K20 Police
196 CHAROWSKI MARCIN M M30 Stargard Szczeciński
197 ŚWIĄTEK MONIKA K K30 Szczecin P
198 GRABOWSKA PAULINA K K20 Szczecin
199 HRYNIEWICZ JACEK M M20 Szczecin Kongsberg Maritime
200 KUCHTA PIOTR M M20 Szczecin KB Pionier Szczecin
201 BIELAN ARTUR M M30 Szczecin
202 MAĆKOWIAK KINGA K K30 Szczecin
203 BŁOCH AGNIESZKA K K30 Choszczno
204 KUBICKA KAROLINA K K30 Nowogard Biegiem Na Służbę
205 MINKO ARKADIUSZ M M20 Szczecin MKL Szczecin
206 MARTENKA EWA K K20 Szczecin Monia Gym
207 WOJDAK ŻANETA K K30 Police Monia Gym
208 GLAZA ALEKSANDRA K K30 Szczecin interdom24.pl
209 WIKLAK NATALIA K K20 Szczecin
210 KACZMARKIEWICZ IWONA K K30 Stargard STARGARD JA SIĘ NIE SCIGAM
211 KRÓL AGNIESZKA K K40 Stargard
212 CZEPITA KATARZYNA K K30 Szczecin
213 KURASIŃSKA DOROTA K K40 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
214 WILES MAGDALENA K K30 Police
215 TOKARZ JOANNA K K30 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
216 CZEKALLA ANNA K K40 Kragi
217 CEBEŃKO MARIA K K40 nowe czarnowo Wieczorne Bieganie w Gryfinie
218 SZYMAŃSKA ANNA K K50 Goleniów Rozbiegany Goleniów
219 STEFANIAK ŁUKASZ M M30 Szczecin
220 SKIBA-STEFANIAK SYLWIA K K30 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
221 BARTLEWSKI DAMIAN M M20 Szczecin
222 MILCZARSKA AGNIESZKA K K20 Szczecin Puszczyk Bukowy
223 ŻYWICKI JANUSZ M M40 Szczecin KB Pionier Szczecin
224 RYMER WOJCIECH M M40 Pucice własny jednoosobowy
225 WOROPAJ BENIAMIN M M30 Szczecin Bushikan Szczecin
226 WOSZCZYK RENATA K K30 Szczecin wieczorne bieganie w szczecinie
227 JÓŹWICKA ANETA K K40 Szczecin wieczorne bieganie w szczecinie
228 BUDNICKI GRZEGORZ M M30 Szczecin
229 JAROCKI BARTOSZ M M20 Szczecin DPD Szczecin
230 ZADRÓŻNA MARZENA K K30 nowogard Za-biegane babeczki
231 NARKUN MACIEJ M M30 słupsk
232 WILK AGNIESZKA K K30 Czarna Łąka
233 CHEŁMINIAK SŁAWOMIR M M30 Czarna Łąka Biegam Sobie
234 SODMONGOMBO ALIMAA K K50 Szczecin
235 STEFANIAK DAMIAN M M20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
236 GAŁUSZKA DARIA K K20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
237 KOZIEL WIESLAW M M50 SZCZECIN
238 JANAS ILONA K K20 Gryfino
239 MASZTALER TOMASZ M M20 Warzymice
240 SIECZKOWSKI MICHAŁ M M30 Szczecin KB Pionier Szczecin
241 KOMISARCZYK ANIA K K30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
242 LASOTA JACEK M M50 szczecin ANIMEX TEAM
243 KACZMAREK MACIEJ M M20 Szczecin Centrum Medyczne EuroMedis
244 DUSZA ANNA K K40 SZCZECIN SZCZECIŃSKIE CENTRUM TRENINGU PERSONALNEGO
245 POŚNIAK KATARZYNA K K20 Chojna ACTIVE Chojna
246 NOWAK DOROTA K K30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
247 DOBROWOLSKI MATEUSZ M M20 Szczecin
248 PALACZ TOMASZ M M30 Szczecin
249 SZYMANOWSKI KAROL M M30 szczecin
250 ROZWAŁKA-PAIZERT RENATA K K40 Szczecin Iron Insane
251 BALCERAK KATARZYNA K K50 KOBYLANKA
252 KOWALCZYK MIROSŁAWA K K50 Pyrzyce
253 MASEWICZ GRZEGORZ M M30 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna Gorzów Wlkp.
254 CZAJKOWSKI TOMASZ M M30 DRAWNO Wieczorne bieganie w szczecinie
255 SUCHECKI PAWEŁ M M30 Żórawie
256 WILCZYŃSKI GRZEGORZ M M30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
257 GIERMAKOWSKI MACIEJ M M30 Szczecin
258 DYWAN ŁUKASZ M M20 Goleniów
259 GÓRA KATARZYNA K K30 Nowe Brynki Wieczorne bieganie w Gryfinie
260 PAIZERT KRZYSZTOF M M40 Szczecin IRON INSANE
261 ŻAK DOMINIKA K K30 Szczecin Puszczyk Bukowy
262 NAWOJOWSKI ADAM M M50 Szczecin Szczecin-Reda
263 WAJS SEBASTIAN M M30 Szczecin 12 BZ
264 ROZMUS TOMASZ M M30 Szczecin
265 ROSIAK MARCIN M M30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
266 JARZYNA RYSZARD M M40 stargard szwla
267 ŁAZOWSKI MARCIN M M30 Szczecin
268 RADOŻYCKI RADOSŁAW M M40 Szczecin Brak
269 PRAWDA SEBASTIAN M M40 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
270 LEWANDOWSKA AGNIESZKA K K40 Cork
271 MACIEJEWSKI JACEK M M40 Stargard Stargardzki Klub Morsów Miedwianie
272 GAŁAMAGA SYLWIA K K30 Police LoveLasy
273 SZUDERA KAMILA K K30 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
274 BASIAK MARIUSZ M M40 Szczecin
275 MILCZARSKI PIOTR M M50 Szczecin
276 KRYSZTOFIK JOANNA K K40 Police LoveLasy
277 DUDZIK ANNA K K30 SZCZECIN
278 BOROWIECKI PIOTR M M50 Kraków APIWAST Kraków
279 FOŁTA ADRIAN M M30 Gorzów Wielkopolski
280 STANASIUK EDYTA K K30 Szczecin COOLBIKE SZCZECIN / LIV POLSKA
281 OTOKA KASIA K K40 Szczecin
282 ĆWIR ANETA K K30 Szczecin
283 ZIELIŃSKA KAROLINA K K30 Szczecin KK Wind Solutions Polska
284 SOBIERAJ ANNA K K20 Wolin
285 FLORCZAK ARTUR M M30 Kołbacz Animex Team
286 STUDNIAREK DANIEL M M30 Szczecin
287 PLESNER KRZYSZTOF M M30 STARGARD CITY TRAIL TEAM
288 KRYGIER MONIKA K K30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
289 CHOMONT ROBERT M M30 Krępsko
290 MIZGALSKI KRZYSZTOF M M50 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
291 KĘPKA WOJCIECH M M30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
292 MIKULSKA AGNIESZKA K K30 Nowa Wieś Kęckie Harpagany
293 WITKOWSKI ARTUR M M40 Szczecin
294 GAŁASZEWSKI KAMIL M M30 Szczecin One Team CASTORAMA
295 ODYJEWSKA MAŁGORZATA K K20 Białystok
296 KACZMAREK MICHALINA K K20 Szczecin
297 NIEDZIAŁEK DARIA K K20 Szczecin
298 SZAWARYŃSKA ANNA K K30 Szczecin
299 WIŚNIEWSKA MONIKA K K30 Szczecin
300 MIZGAŁA MATEUSZ M M20 Stargard 12 BZ
301 LASKOWSKI GRZEGORZ M M30 Parnowo
302 PŁASKA BARBARA K K40 Jastrzębie-Zdrój kobiety na 5+
303 DERLETA RYSZARD M M50 Szczecin
304 DERLETA IWONA K K50 Szczecin
305 DERLETA MATEUSZ M M20 Szczecin derMMed
306 JANOWICZ AGNIESZKA K K30 SZCZECIN
307 MIKOŁAJCZYK ALICJA K K30 Chojna
308 PODLEŚ RAFAŁ M M20 Nowogard
309 MIKULSKA GABRIELA K K20 Nowa Wieś
310 BIEŁOWIEC ADRIANNA K K30 Szczecin Puszczyk Bukowy
311 WRÓBLEWSKI JAROSŁAW M M40 Szczecin RAZ Szczecin
312 STEFANIAK PAWEŁ M M30 STARGARD 14 bUJ/2bpzmot
313 WALDON ANNA K K20 Szczecin
314 WIKTORSKA MONIKA K K30 Szczecin
315 GRZEGORCZYK JAROSŁAW M M30 Wołczkowo Dobry Team Ecopol
316 ŚWIERCZ ANNA K K40 Bieruń Kobiety na 5+
317 WASIUKIEWICZ KRZYSZTOF M M30 Szczecin
318 KWIT JAN M M50 Szczecin Animex Team
319 EKIERT MARTYNA K K20 Drawsko Pomorskie Husaria Race Team
320 BOGDAŃSKA KATARZYNA K K20 Szczecin
321 SZTANDERA MAŁGORZATA K K20 STARGARD Stargard. Ja się NIE ścigam
322 BANASIEWICZ ZBYSZEK M M30 Stargard
323 KRÓWKA ANNA K K30 Gryfino Wieczorne Bieganie w Gryfinie
324 LIPSKI ŁUKASZ M M30 Szczecin Biegohollica
325 WASZCZUK TOMASZ M M30 Szczecin WASZCZUK TEAM
326 GOBBER PATRYK M M20 Szczecin
327 DOMARADZKI MAREK M M20 Bezrzcze
328 CIEPIELA DARIUSZ M M30 Szczecin
329 JAŚKIEWICZ KLAUDIA K K20 Szczecin
330 PIETKIEWICZ PAWEŁ M M30 SZCZECIN
331 KOZAK MIROSŁAW M M30 Szczecin
332 BIEŃ NATALIA K K20 Szczecin
333 SZURGOCIŃSKA NIKOLINA K K20 Chojna KB Hermes Gryfino
334 CICHOCKA KATARZYNA K K20 Szczecin
335 PILECKA TERESA K K30 Szczecin Animex Team
336 PILECKI ROBERT M M30 Szczecin Animex Team
337 JĘDRUŚ OLGIERD M M60 MYSŁOWICE
338 TROJANOWSKA JULIA K K20 Szczecin
339 PODPORSKA IZABELA K K40 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
340 NIEZGODA PIOTR M M30 Szczecin
341 KOŁOMAŃSKI HUBERT M M30 Szczecin Szczecin
342 WACHOWICZ TOMASZ M M20 Szczecin Bushikan Szczecin
343 JANKA JOANNA K K40 Tanowo
344 GAJDA SEBASTIAN M M30 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
345 OKRASA JUSTYNA K K20 Szczecin
346 LATKOWSKA-WIMONĆ ANNA K K30 Szczecin
347 RÓZGA ZBIGNIEW M M40 szczecin Viking 88
348 KORSZYLOWSKA MARTA K K20 Grzmiaca -
349 LORENT AGNIESZKA K K30 Gryfino
350 KACZMAREK KRZYSZTOF M M20 Szczecin Bros Team
351 MURAWSKA WIOLETTA K K40 Szczecin roletki.home.pl
352 MURAWSKA NIKOLA K K20 Szczecin roletki.home.pl
353 PĘDZIWIATR PAWEŁ M M40 Żółwia ProGDar Marathon Team Kliniska Wielkie
354 LEŚNIAK MATEUSZ M M20 Choszczno Choszczeńska 10
355 SADOWSKA PAULA K K20 Szczecin
356 ZACHARSKI JERZY M M50 Trzcianka
357 ŚLIWIŃSKI MARCIN M M30 Chojna KB Hermes Gryfino
358 TOKARCZYK KATARZYNA K K30 Police
359 GORDON RADOSŁAW M M40 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN
360 JASINSKI ARKADIUSZ M M40 szczecin
361 KOSIŃSKI MATEUSZ M M20 Szczecin Drużyna Szpiku
362 BOCHENEK PAWEŁ M M30 Szczecin
363 POKUSA ANETA K K40 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
364 NANU JUSTYNA K K30 Szczecin GRYFUS I KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM
365 RÓŻAŃSKA HANNA K K30 Stargard
366 ZALESKA BEATA K K50 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
367 WESOŁOWSKI RYSZARD M M50 Szczecin mtr szczecin team
368 BĘDKOWSKI PIOTR M M20 Wełtyń
369 ROSIK SEBASTIAN M M30 Szczecin
370 GRZELĄZKA SYLWESTER M M30 Koszalin brak
371 PAWLISIAK PAWEŁ M M30 Dębno BBL TEAM POLICE
372 KONDRATOWICZ AGNIESZKA K K30 Wąbrzeźno
373 ROGALSKI MARCIN M M50 Szczecin VOCALIS Szczecin
374 ZIELINSKI MARCIN M M30 Mierzyn Fabryka Triathlonu
375 SOKOŁOWSKA MAGDALENA K K30 Szczecin
376 CZAPLA TOMASZ M M30 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
377 SZPOTAŃSKA JOANNA K K30 Dobra Niedzielny truchtaczek
378 ARCISZ PRZEMYSŁAW M M20 Szczecin
379 WERESZKA MARTYNA K K20 Szczecin
380 WARYCH EDYTA K K30 Szczecin Rebellion Of Free Runners
381 WEŁNA RAFAŁ M M20 Drawsko Pomorskie Husaria Race Team
382 KOZANECKA IWONA K K50 Szczecin
383 GARBACZ KRZYSZTOF M M40 Goleniów
384 ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF M M20 Stargard Szczeciński Stargard Ja Się Nie Ścigam
385 WOLSKI TOMASZ M M40 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
386 RÓZGA JERZY M M40 Szczecin wiking 88
387 PIWKO MICHAŁ M M20 Szczecin
388 KNIEĆ PIOTR M M30 Goleniów 220V
389 RACINOWSKA SYLWIA K K20 Gryfino KB HERMES GRYFINO / Debeściaki
390 WOJNACH ANDRZEJ M M40 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZCINIE
391 KAPROŃ MARIUSZ M M40 Jastrzębie-Zdrój
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
ANTONOW BORYS M M30 Lubin
ANTONOW JOANNA K K30 Lubin
BAUMGART JACEK M M50 Osielsko Biegaj z Dębami
BERNACKA RENATA K K50 Trzcińsko Zdrój KB HERMES Gryfino
BIELAŃSKA DOROTA K K50 Stargard Stargard ja się nie ścigam
BŁAŻEJAK MAŁGORZATA K K20 Szczecin
BZDAK MARIUSZ M M30 Szczecin Biegiem na służbę
CHAWZIUK MAGDALENA K K40 Szczecin Puszczyk Bukowy
CIEPLOWSKA-MARSAUD AGA K K30 szczecin trityc
CZASAK DAMIAN M M20 Witkowo Witkowo Biega
CZYNSZ PIOTR M M30 Szczecin FIZJOLINE
DĄBROWSKA KAROLINA K K30 Szczecin
DĘBSKI ROBERT M M20 Szczecin Rybson&pentoLino
DOBOSZ JERZY M M40 SZCZECIN Abla Alabla
DOLEŻEK AGNIESZKA K K30 Szczecin
DURAJ MARIA K K30 Banie Duraj team
EJSMONT GOSIA K K30 Gryfino
GAŁASZEWSKA JOLANTA K K30 Szczecin One Team CASTORAMA
GASZTOLD ROBERT M M40 SZCZECIN
GĘBSKI ŁUKASZ M M30 Szczecin Szczecin
GRZELAK RYSZARD M M40 gryfino KB HERMES GRYFINO
HAJDUK MATEUSZ M M20 Szczecin
HOPPE WIKTORIA K K20 Chojnice
JARMOLIŃSKI PIOTR M M40 Mierzyn Wieczorne Bieganie w Szczecinie
JAROSZ ARTUR M M30 Szczecin
KIEŁBASIEWICZ DAWID M M20 SZCZECIN Decathlon Prawobrzeże
KŁODAWSKI TOMASZ M M30 Szczecin
KMIECIAK ADRIAN M M20 Szczecin
KOSTRZEWSKA KONSTANCJA K K20 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
KOTYNIA KATARZYNA K K30 Szczecin Puszczyk Bukowy
KOWALCZYK TOMASZ M M30 Szczecin Coral Reef Team
KOZŁOWSKA URSZULA K K30 SZCZECIN
KRAWCZYK MATEUSZ M M20 Łabędzie Wieczorne bieganie w Szczecinie
KRYŃSKI ANDRZEJ M M50 Stargard Szczeciński Stargard. Ja się nie ścigam.
KRZYSZTOFOWICZ KRZYSZTOF M M30 Police
KULIŃSKA EMILIA K K20 Szczecin
KUSZYK KRZYSZTOF M M40 Goleniów WW TEAM
KWIATKOWSKA ANETA K K30 Szczecin
LACHOWICZ-TOKAR BOGUSŁAWA K K40 Nowe Czarnowo
LEWANDOWSKI GRACJAN M M20 Szczecin UNITY LINE RUNNERS TEAM
LIPERTOWICZ SEBASTIAN M M30 Police LOVELASY
MACKOWICZ ANETA K K40 SZCZECIN REHABILITACJA WOMP SZCZECIN
MADRAK ANNA K K40 Police
MAKOLSKI MARTIN M M40 Hanau
MARMURA TOMASZ M M30 Stargard Szczecinski Stargard.Ja się na ścigam
MAŚNICKI KAMIL M M30 Szczecin
MICHAEL ZARA K K20 Szczecin
MICHAŁOWSKI MARCIN M M30 szczecin GRYFUS I CIŚNIJ TEAM
MISIURA MICHAŁ M M30 Gryfice RunGryf Gryfice
MOSZYŃSKI PATRYK M M20 Szczecin xRunners
NAJKOWSKA GRAŻYNA K K60 Myślibórz Mamy-Biegamy
OBOZ PAWEL M M30 Sosnowiec BREMBO
ORSZULAK ŁUKASZ M M30 szczecin Toucan Team
ORZECHOWSKI ŁUKASZ M M30 Kołbacz
OSAK ADAM M M20 Szczecin
PANASIUK BEATA K K40 szczecin
PAROL GRZEGORZ M M40 Szczecin
PAWELEC MAREK M M40 Szczecin
PEDA KAMILA K K30 Police
SADOWSKI DANIEL M M40 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
SEBASTIAN OSETEK M M30 Gryfino RAZ Szczecin
SIWKO KACPER M M20 Choszczno
SOKÓLSKA EMILIA K K30 Szczecin
SOWA AGNIESZKA K K20 Gryfino Drużyna Szpiku
SOWA KRZYSZTOF M M30 Szczecin Zwiedzanie przez bieganie
SUCHECKA MONIKA K K30 Goleniów
SUSKA DAGMARA K K20 Nowogard
SZCZYGIELSKI PAWEŁ M M30 Dobra VOLKSWAGEN
SZTUKIN TATIANA K K50 Rewal
SZYMCZAK MAREK M M20 Szczecin Husaria Racing Team
ŚLIŻEWSKI MARCIN M M40 Szczecin
TERLIKOWSKA ALICJA K K30 ZIELENIEWO
TYSZCZUK MACIEJ M M20 Szczecin Kaskada Szczecin Rugby Klub
WIATRAK DOMINIKA K K30 gryfino
WIŚNIEWSKA AGNIESZKA K K20 Szczecin
WYROŚLAK AGATA K K20 Stargard
ZAWIŚLAK JUSTYNA K K30 Maszewo
ZIOMECKA ANETTA K K30 Gdańsk