Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Szczecin

  • 24.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
1 JANOWSKI FILIP M M20 Szczecin
3 ŁANGOWSKI MATEUSZ M M40 CHROOŚCIK Team Gorzów
17 KACZOROWSKI MICHAŁ M M40 Szczecin UV
19 LATUSZEK SEBASTIAN M M20 Szczecin
22 SZYMAŃSKI TOMASZ M M30 Szczecin Warta
23 WÓJCIAK MARCIN M M20 Szczecin Dietetyk Marcin Wójciak
24 FILIPOWSKI DARIUSZ M M40 Szczecin Fehlau Run Team and Friends / Fehlau Run Team
25 RYBICKI JANUSZ M M60 Police POLICE
26 HOŁYŃSKI LESZEK M M30 Przecław PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA W SZCZECINIE
29 SACHARSKI BARTŁOMIEJ M M20 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
30 BYCZYŃSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
33 JASZCZYK ŁUKASZ M M20 Szczecin
34 ZERZUT JAROSŁAW M M40 Szczecin Farty Puszczy
35 CIECIOROWSKI ROBERT M M40 Szczecin Muffinkowe Morsy
39 ADAMOWICZ DANIEL M M30 Szczecin KB PIONIER SZCZECIN
40 SURDACKI PIOTR M M40 Szczecin
41 RUTKIEWICZ MAREK M M50 Niedżwiedż Morsy Miedwianie
42 WARKOCZYŃSKI MARCIN M M40 Szczecin Dla Eluni
44 STACHOWSKI ANDRZEJ M M40 Szczecin Bieg Korczaka
46 STAŃCZYK SŁAWOMIR M M20 Stargard Stargard. Ja się nie ścigam
47 KUĆ MACIEJ M M20 Stargard
49 MARKOW WITOLD M M30 Szczecin www.nadmorze.pl
52 UŁANOWICZ TOMASZ M M40 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
55 BĄCZYK ADAM M M40 Szczecin Monia Gym
57 WIŚNIEWSKI CZESŁAW M M60 Szczecin Maratończyk Team Szczecin
60 PLUTA GRZEGORZ M M50 NOWE CZARNOWO KB HERMES GRYFINO
61 PIOTROWICZ PIOTR M M30 Maszewo COMSECO.EU
66 CHROBOCIŃSKI DANIEL M M20 Szczecin żółwie w galopie
68 KOPACZ ŁUKASZ M M20 Szczecin
69 BEJSTER PRZEMYSŁAW M M50 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
70 GORSZKA DAMIAN M M20 SZCZECIN Wieczorne Bieganie w Szczecinie
71 HAWRYLAK MARCIN M M40 Szczecin Drużyna Korczaka
73 ZAROBIAK PIOTR M M30 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
75 BIAŁCZAK TOMASZ M M30 Nowogard Nowogard
76 SZYSZKA KONRAD M M30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
80 STRZELEC TOMASZ M M40 Gryfino KB Hermes Gryfino
81 GASZEWSKI PATRYK M M30 Nowogard Nowogard
82 KONDELA PAWEŁ M M40 CHOSZCZNO
83 SZULC GRZEGORZ M M30 Szczecin
84 WYPYCH MACIEJ M M30 Wołczkowo K-Runners / Przebiegłe Jenoty
85 PRZEWORSKI MARCIN M M30 Szczecin best-coach.pl
87 CHABROS JACEK M M50 Szczecin ExtremEWolf
89 ZIMNY TOMASZ M M60 Szczecin
90 KUĆ DARIUSZ M M50 Stargard
94 KUBISZTAL WOJCIECH M M30 SZCZECIN Fehlau Run Team and Friends
97 NADOLNY PRZEMYSŁAW M M40 Szczecin Parkrun Szczecin
101 STANISZEWSKI SŁAWOMIR M M40 Przecław
107 BORODYN ANDRZEJ M M40 Szczecin Farty Puszczy
108 KOWALSKI PRZEMYSŁAW M M20 Szczecin Nidzica Biega
110 ORZECHOWSKI JAKUB M M20 Szczecin Puszczyk Bukowy
111 OPASKA MARCIN M M30 Szczecin K-Runners / Przebiegłe Jenoty
112 CICHOCKI JAKUB M M30 Szczecin Drużyna Szpiku
113 PEDA LESZEK M M60 Police Wieczorne Bieganie Szczecin
117 BACZYŃSKI ANDRZEJ M M50 Szczecin
119 ŚLUBOWSKI DARIUSZ M M40 Szczecin
122 ROGALINSKI JAROSLAW M M30 Skoki
125 PIECHOCKI JACEK M M30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
126 SZUFRANOWICZ MIROSŁAW M M30 Szczecin Elitarny Klub biegacza POWOLNI Z NADWAGĄ
128 SZUFRANOWICZ MARCIN M M20 Szczecin
129 BIELAŃSKI MIREK M M50 Stargard Paczoczikejkos
131 ŚWIĄTEK MARCIN M M30 Bezrzecze 12BZ
134 GUTOWSKI SEBASTIAN M M40 Świdwin GucioR-Run
137 SZOTA ROBERT M M20 Szczecin SMT Szczecin
138 TALARCZYK KRZYSZTOF M M30 Olsztyn Polish Wings Ultra Team
140 KUŁAKOWSKI MARCIN M M20 Szczecin Kongsberg K-Runners
143 KACZMAREK JAKUB M M20 Stargard Stargard. Ja się nie ścigam
145 MAJ KRZYSZTOF M M20 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
148 PAWLIŃSKI PIOTR M M30 Police Grupa Azoty POLICE
149 SZYMAŃSKI ROBERT M M40 Szczecin
150 WASILEWSKI ANDRZEJ M M30 Szczecin Wilki z Ciechocinka
151 KASPEROWICZ DARIUSZ M M40 SZCZECIN InCom Polska Sp. z o.o.
152 SUPIŃSKI PATRYK M M20 Gryfino
154 BIENIEK SŁAWOMIR M M50 Szczecin BRAK
157 GRZESZCZYK SEBASTIAN M M40 SZCZECIN
158 DZIEDZIC PAWEŁ M M20 Kiełpino inProjects
159 DĄBROWSKI ŁUKASZ M M20 Nowogard Lepszy niż wczoraj
160 KOS PIOTR M M60 Szczecin Drużyna MOJACUKRZYCA.PL
161 LOMPERT KRZYSZTOF M M40 Szczecin
162 SAGANOWSKI ADAM M M40 Szczecin
164 TWAROGAL KAMIL M M20 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
165 ORŁOWSKI MARCIN M M20 Szczecin
167 CEBULA KAROL M M30 Szczecin
170 PELC MAREK M M30 Szczecin 12 Brygada Zmechanizowana
171 REJER ROBERT M M40 Szczecin
174 MUSIAŁ ROBERT M M20 Stargard
175 KRAJEWSKI MARCIN M M20 szczecin
180 JANAS KACPER M M30 Mierzyn Puszczyk Bukowy
184 SZEWCZYK KAMIL M M20 Szczecinek
185 KARPIŃSKI KRZYSZTOF M M20 Szczecin
187 PAWEŁCZAK DAMIAN M M20 Krzywin KB PIONIER SZCZECIN
189 PLĄSEK SYLWESTER M M40 Police LoveLasy
191 APIECIONEK MATEUSZ M M20 Police UKL Ósemka Police
194 STACHÓW KACPER M M30 Szczecin
196 CHAROWSKI MARCIN M M30 Stargard Szczeciński
199 HRYNIEWICZ JACEK M M20 Szczecin Kongsberg K-Runners
200 KUCHTA PIOTR M M20 Szczecin KB Pionier Szczecin
201 BIELAN ARTUR M M30 Szczecin
205 MINKO ARKADIUSZ M M20 Szczecin
219 STEFANIAK ŁUKASZ M M30 Szczecin Szczecin
221 BARTLEWSKI DAMIAN M M20 Szczecin
223 ŻYWICKI JANUSZ M M40 Szczecin KB Pionier Szczecin
224 RYMER WOJCIECH M M40 Pucice własny jednoosobowy
225 WOROPAJ BENIAMIN M M30 Szczecin Haalo.pl
228 BUDNICKI GRZEGORZ M M30 Szczecin PakoPako
229 JAROCKI BARTOSZ M M20 Szczecin DPD Szczecin
231 NARKUN MACIEJ M M30 słupsk
233 CHEŁMINIAK SŁAWOMIR M M30 Czarna Łąka Biegam Sobie
235 STEFANIAK DAMIAN M M20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
237 KOZIEL WIESLAW M M50 Pyrzyce Niezrzeszony
239 MASZTALER TOMASZ M M20 Warzymice
240 SIECZKOWSKI MICHAŁ M M30 Szczecin KB Pionier Szczecin
242 LASOTA JACEK M M50 szczecin ANIMEX TEAM
243 KACZMAREK MACIEJ M M20 Szczecin Centrum Medyczne EuroMedis
247 DOBROWOLSKI MATEUSZ M M20 Szczecin
248 PALACZ TOMASZ M M30 Szczecin
249 SZYMANOWSKI KAROL M M30 szczecin
253 MASEWICZ GRZEGORZ M M30 Gorzów Wielkopolski KB Zofanna Gorzów Wlkp.
254 CZAJKOWSKI TOMASZ M M30 DRAWNO Wieczorne bieganie w szczecinie
255 SUCHECKI PAWEŁ M M30 Żórawie
256 WILCZYŃSKI GRZEGORZ M M30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
257 GIERMAKOWSKI MACIEJ M M30 Szczecin
258 DYWAN ŁUKASZ M M20 Goleniów
260 PAIZERT KRZYSZTOF M M40 Szczecin IRON INSANE
262 NAWOJOWSKI ADAM M M50 Szczecin Szczecin-Reda
263 WAJS SEBASTIAN M M30 Szczecin 12 BZ
264 ROZMUS TOMASZ M M30 Szczecin
265 ROSIAK MARCIN M M30 Dobra Wieczorne Bieganie w Szczecinie
266 JARZYNA RYSZARD M M40 stargard szwla
267 ŁAZOWSKI MARCIN M M30 Szczecin
268 RADOŻYCKI RADOSŁAW M M40 Szczecin Brak
269 PRAWDA SEBASTIAN M M40 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
271 MACIEJEWSKI JACEK M M40 Stargard Stargardzki Klub Morsów Miedwianie
274 BASIAK MARIUSZ M M40 Szczecin
275 MILCZARSKI PIOTR M M50 Szczecin
278 BOROWIECKI PIOTR M M50 Kraków APIWAST Kraków
279 FOŁTA ADRIAN M M30 Gorzów Wielkopolski
285 FLORCZAK ARTUR M M30 Kołbacz Animex Team
286 STUDNIAREK DANIEL M M30 Szczecin
287 PLESNER KRZYSZTOF M M30 STARGARD VO2max Racing Team
289 CHOMONT ROBERT M M30 Krępsko
290 MIZGALSKI KRZYSZTOF M M50 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
291 KĘPKA WOJCIECH M M30 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
293 WITKOWSKI ARTUR M M40 Szczecin
294 GAŁASZEWSKI KAMIL M M30 Szczecin One Team CASTORAMA
300 MIZGAŁA MATEUSZ M M20 Stargard 12 BZ
301 LASKOWSKI GRZEGORZ M M30 Parnowo
303 DERLETA RYSZARD M M50 Szczecin Dermmed
305 DERLETA MATEUSZ M M20 Szczecin derMMed
308 PODLEŚ RAFAŁ M M20 Nowogard
311 WRÓBLEWSKI JAROSŁAW M M40 Szczecin RAZ Szczecin
312 STEFANIAK PAWEŁ M M30 STARGARD 14 bUJ/2bpzmot
315 GRZEGORCZYK JAROSŁAW M M30 Wołczkowo Dobry Team ECOPOL
317 WASIUKIEWICZ KRZYSZTOF M M30 Szczecin
318 KWIT JAN M M50 Szczecin Agryf - Animex
322 BANASIEWICZ ZBYSZEK M M30 Stargard
324 LIPSKI ŁUKASZ M M30 Szczecin Biegohollica
325 WASZCZUK TOMASZ M M30 SZCZECIN AMBITNI Biegacze
326 GOBBER PATRYK M M20 Szczecin
327 DOMARADZKI MAREK M M20 Bezrzcze
328 CIEPIELA DARIUSZ M M30 Szczecin
330 PIETKIEWICZ PAWEŁ M M30 SZCZECIN 12 BZ/ZM
331 KOZAK MIROSŁAW M M30 Szczecin
336 PILECKI ROBERT M M30 Szczecin
337 JĘDRUŚ OLGIERD M M60 MYSŁOWICE ZET RUNNERS
340 NIEZGODA PIOTR M M30 Szczecin
341 KOŁOMAŃSKI HUBERT M M30 Szczecin Szczecin
342 WACHOWICZ TOMASZ M M20 Szczecin Bushikan Szczecin
344 GAJDA SEBASTIAN M M30 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
347 RÓZGA ZBIGNIEW M M40 szczecin Viking 88
350 KACZMAREK KRZYSZTOF M M20 Szczecin Bros Team
353 PĘDZIWIATR PAWEŁ M M40 Żółwia ProGDar Marathon Team Kliniska Wielkie
354 LEŚNIAK MATEUSZ M M20 Choszczno Fehlau Run Team and Friends
356 ZACHARSKI JERZY M M50 Trzcianka
357 ŚLIWIŃSKI MARCIN M M30 Chojna AGB NYGUS
359 GORDON RADOSŁAW M M40 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN
360 JASINSKI ARKADIUSZ M M40 szczecin
361 KOSIŃSKI MATEUSZ M M20 Szczecin Drużyna Szpiku
362 BOCHENEK PAWEŁ M M30 Bezrzecze
367 WESOŁOWSKI RYSZARD M M50 Szczecin mtr szczecin team
368 BĘDKOWSKI PIOTR M M20 Wełtyń Swim2tri
369 ROSIK SEBASTIAN M M30 Szczecin
370 GRZELĄZKA SYLWESTER M M30 Koszalin brak
371 PAWLISIAK PAWEŁ M M30 Dębno
373 ROGALSKI MARCIN M M50 Szczecin VOCALIS Szczecin
374 ZIELINSKI MARCIN M M30 Mierzyn Fizjobiegacze
376 CZAPLA TOMASZ M M30 Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
378 ARCISZ PRZEMYSŁAW M M20 Szczecin
381 WEŁNA RAFAŁ M M20 Drawsko Pomorskie Husaria Race Team
383 GARBACZ KRZYSZTOF M M40 Goleniów
384 ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF M M20 Stargard Stargard Ja Się Nie Ścigam
385 WOLSKI TOMASZ M M40 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
386 RÓZGA JERZY M M40 Szczecin wiking 88
387 PIWKO MICHAŁ M M20 Szczecin
388 KNIEĆ PIOTR M M30 Goleniów 220V
390 WOJNACH ANDRZEJ M M40 SZCZECIN 79 minut po pięćdziesiątce
391 KAPROŃ MARIUSZ M M40 Jastrzębie-Zdrój
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
ANTONOW BORYS M M30 Lubin
BAUMGART JACEK M M50 Osielsko Biegaj z Dębami
BZDAK MARIUSZ M M30 Szczecin Fizjobiegacze Szczecin
CZASAK DAMIAN M M20 Witkowo Witkowo Biega
CZYNSZ PIOTR M M30 Szczecin FIZJOLINE
DĘBSKI ROBERT M M20 Szczecin Rybson&pentoLino
DOBOSZ JERZY M M40 SZCZECIN KenyanRUN.com
GASZTOLD ROBERT M M40 SZCZECIN
GĘBSKI ŁUKASZ M M30 Szczecin Fizjobiegacze Szczecin
GRZELAK RYSZARD M M40 gryfino KB HERMES GRYFINO
HAJDUK MATEUSZ M M20 Szczecin
JARMOLIŃSKI PIOTR M M40 Mierzyn Wieczorne Bieganie w Szczecinie
JAROSZ ARTUR M M30 Szczecin
KIEŁBASIEWICZ DAWID M M20 SZCZECIN Decathlon Prawobrzeże
KŁODAWSKI TOMASZ M M30 Szczecin
KMIECIAK ADRIAN M M20 Szczecin
KOWALCZYK TOMASZ M M30 Szczecin Coral Reef Team
KRAWCZYK MATEUSZ M M20 Szczecin KB Pionier Szczecin
KRYŃSKI ANDRZEJ M M50 Stargard Szczeciński Stargard. Ja się nie ścigam.
KRZYSZTOFOWICZ KRZYSZTOF M M30 Police
KUSZYK KRZYSZTOF M M40 Goleniów WW TEAM
LEWANDOWSKI GRACJAN M M20 Szczecin UNITY LINE RUNNERS TEAM
LIPERTOWICZ SEBASTIAN M M30 Police Wieczorne bieganie w szczecinie
MAKOLSKI MARTIN M M40 Hanau
MARMURA TOMASZ M M30 Grzędzice Stargard.Ja się na ścigam
MAŚNICKI KAMIL M M30 Szczecin
MICHAŁOWSKI MARCIN M M30 szczecin GRYFUS SZCZECIN i PRZYJACIELE
MISIURA MICHAŁ M M30 Gryfice RunGryf Gryfice
MOSZYŃSKI PATRYK M M20 Szczecin
OBOZ PAWEL M M30 Andrychów URODZENI BIEGACZE
ORSZULAK ŁUKASZ M M30 szczecin Toucan Team
ORZECHOWSKI ŁUKASZ M M30 Kołbacz ONE TEAM CASTORAMA
OSAK ADAM M M20 Szczecin
PAROL GRZEGORZ M M40 Szczecin
PAWELEC MAREK M M40 Szczecin
SADOWSKI DANIEL M M40 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
SEBASTIAN OSETEK M M30 Gryfino KB HERMES GRYFINO
SIWKO KACPER M M20 Choszczno
SOWA KRZYSZTOF M M30 Szczecin Zwiedzanie przez bieganie
SZCZYGIELSKI PAWEŁ M M30 Dobra Panda
SZYMCZAK MAREK M M20 Szczecin Husaria Racing Team
ŚLIŻEWSKI MARCIN M M40 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
TYSZCZUK MACIEJ M M20 Szczecin