Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Łódź

  • 28.07.2017 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BŁASIAK TYMOTEUSZ M D0 Łódź
CIEŚLIK MATYLDA K D0 Łódź
JATCZAK MACIEJ M D0 Łódź
KAŁUŻNY BARTŁOMIEJ M D0 Łódź Retkinia Run
KAŁUŻNY DAWID M D0 Łódź Retkinia Run
KMIECIAK TYMON M D0 Zgierz WORLD360.PL
KOŁODZIEJCZYK WOJCIECH M D0 Łódź
KWAPISZ NATALIA K D0 Łódź Mikomed
MASZEWSKI-STĘPIEŃ SZYMON M D0 Łódź
MICHALAK JULIAN M D0 Łódź Mali Misjonarze
RUTKOWSKI RYSZARD M D0 Łódź
RZEWUSKI ALEKSANDER M D0 Warszawa Spartan SGX Warsaw
RZEWUSKI TYMON M D0 Warszawa Spartan SGX Warsaw
SIECH ADAM M D0 Zgierz
SIECH PIOTR M D0 Zgierz
STELMACH ALICJA K D0 Łódź
TARCZYŃSKA ANTONINA K D0 Łódź
URAZIŃSKI BARTOSZ M D0 Łódź
WACH RAFAŁ M D0 Rawa Mazowiecka Triathlon Rawa
WALCZAK WITEK M D0 Łódź JACY TACY JANOWIACY - JUNIOR
WALCZAK LIDZIA K D0 Łódź JACY TACY JANOWIACY - JUNIOR
ZABŁOCKA ANTOSIA K D0 Łódź
ZAKRZEWSKA ANNA K D0 Łódź
ZYCHOWICZ ZOFIA K D0 Rawa Mazowiecka
DYRKACZ MICHAŁ M D1 Łódź
ELJASZ LAURA K D1 Łódź
KAZIMIERCZAK MICHAŁ M D1 Łódź
KIELNIEROWSKA MARYSIA K D1 Pabianice
KLIMAS KRZYSZTOF M D1 Rawa Mazowiecka
KMIECIAK KAJETAN M D1 Zgierz WORLD360.PL
KOŁODZIEJCZYK NATAN M D1 Łódź
KOPACKI KUBA M D1 Łódź
KRUK DOMINIK M D1 Łódź
KWAPISZ BARTEK M D1 Łódź Mikomed
MOCZULSKI TOMASZ M D1 Łódź
OLEJNIK FILIP M D1 Łomianki RUN Oley
RAJCZAK TYMOTEUSZ M D1 Łódź
RAWECKA HANNA K D1 łódź RYSIE
ROSIAK PAULINA K D1 łódź
RYBUS FILIP M D1 Zgierz
RZĄDKIEWICZ GABRYŚ M D1 Łódź
SKOWROŃSKI BARTŁOMIEJ M D1 Łódź
STAŃ NATASZA K D1 łódź
STERCZEWSKI BARTOSZ M D1 Łódź
SZMERKA PATRYK M D1 Łódź PM218
SZYMAŃSKA MARIA K D1 Łódź
WACH HANNA K D1 Rawa Mazowiecka Triathlon Rawa
ZAKRZEWSKI ARTUR M D1 Łódź
ADAMCZEWSKI BARTOSZ M D2 Aleksandrów łódzki SSP nr 3 Aleksandrów łódzki
DYRKACZ ANNA K D2 Łódź
GAWRON AGATA K D2 Bytów SP nr 1 w Bytowie
GRUSIECKI ŁUKASZ M D2 Łódź SP 11
KLIMAS DOMINIKA K D2 Rawa Mazowiecka
SZMYT PIOTR M D2 Łódź
SZMYT WIKTORIA K D2 Łódź
SZWEBS ZUZANNA K D2 Łódź
TARCZYŃSKI FRANEK M D2 Łódź
URAZIŃSKA MAJA K D2 Łódź
WOŹNIAKOWSKA ZOFIA K D2 Łódź
ZYCHOWICZ MICHAŁ M D2 Rawa Mazowiecka
BOCHOWIEC MIKOLAJ M D3 Konstantynów Łódzki
CHEŁMICKI PIOTR M D3 Warszawa
DYBOWSKA OLIWIA K D3 Zgierz
GAWRON FRANCISZEK M D3 Łódź TO Edukacja Łódź
JAROSIEWICZ ALEXANDER M D3 ŁÓDŹ
KARBOWNIK MAŁGORZATA K D3 Łódź MKS Jedynka
KOBYLARCZYK KAMILA K D3 Pabianice
OLEJNIK MIKOŁAJ M D3 Łomianki RK Athletics/ RUN Oley
ROSIAK BARTŁOMIEJ M D3 łódź
SKOWROŃSKA ZUZANNA K D3 Łódź
SZMERKA KINGA K D3 Łódź SP12
TOBOŁA MARTYNA K D3 Pabianice MAG TEAM
CHEŁMICKI MICHAŁ M D4 Warszawa
CIEŚLIK MIKOŁAJ M D4 Łódź
KLIMCZAK KACPER M D4 Łódź Mks Jedynka Łódź
KLINIEWSKA ALEKSANDRA K D4 Dąbrówno
KRYSIAK KACPER M D4 Łódź MKS TRÓJKA ŁÓDŹ
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BARANOWSKA DARJANA K D1 Lodz Ptak Moda
BIERNACKA MAJA K D4 Łódź MKS Jedynka
BIERNACKI MIKOŁAJ M D3 Łódź MKS Jedynka
DUTKIEWICZ DANIEL M D3 aleksandrów łódzki
DYBOWSKA OLIWIA K D3 Zgierz.
DYBPWSKA OLIWIA K D3 Zgierz
DYRKACZ ANNA K D2 Łódź
DYRKACZ MICHAŁ M D1 Łódź
FIRAZA KACPER M D3 Łódź KS OLIMP
GOSS ALEKSANDRA K D3 Nowe Chrusty
JABŁOŃSKI KRYSPIN M D2 Łagiewniki Nowe
KACPRZAK MICHAŁ M D3 Justynów LZS Justynów
KACPRZAK WERONIKA K D2 Justynów LZS JUSTYNÓW
KIELNIEROWSKA MARYSIA K D1 Pabianice Przedszkole nr 4
KLINIEWSKA ALEKSANDRA K D4 Dąbrówno
KOWAL DAWID M D2 Łódź
KRÓLEWSKI BORYS M D3 Łódź MKS trójka łódź
KRÓLEWSKI WIKTOR M D2 Łódź MKS trójka łódź
KRUK DAWID M D1 Łódź Brak
KRUK DOMINIK M D1 Łódź Brak
MAGIN ZUZA K D0 Łask
MASZEWSKI-STĘPIEŃ MATEUSZ M D1 Łódź
OLEJNIK FILIP M D1 Łomianki - Kiełpin RUN Oley
OLEJNIK MIKOŁAJ M D3 Łomianki - Kiełpin RUN Oley
PIECHOWSKI MARCEL M D0 Wymysłów Frnacuski
RYBUS FILIP M D1 Łódź
SIWY NIKODEM M D1 Łódź
SMOCZOK FILIP M D2 Łódź
SOCHA NATALIA K D3 Rokiciny-Kolonia
SZMYT PIOTR M D2 Łódź
SZMYT WIKTORIA K D2 Łódź
TOKARSKI KRZYSZTOF M D2 Łódź
WALAS PATRYCJA K D3 Łódź