Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Łódź

  • 28.07.2017 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
4 SOWIK WOJCIECH M M20 Rawa Mazowiecka City Trail Team
16 KŁYS ROBERT M M40 Łódż
17 ROJEWSKI PAWEŁ M M30 Łódź EVErRUN
18 SZMERKA MARIUSZ M M40 Łódź Orange Polska
19 OLCZYK ŁUKASZ M M30 Wrocław
20 BYCZYŃSKI MICHAŁ M M20 Bydgoszcz
21 ZDANOWSKA ANNA K K30 ŁÓDŹ RAZEM TRENUJEMY SPORT
22 PANCER MARIUSZ M M30 Łódź
23 BUDNER ROBERT M M40 Łódź EVErRUN
24 MICHALAK JACEK M M30 Łódź CLARIANT
25 PIETRZYK JUSTYNA K K30 Łódź
26 NOWAKOWSKI KRZYSZTOF M M40 Łódź
27 NOWAKOWSKA KATARZYNA K K40 Łódź
28 CZYŻEWSKI BARTŁOMIEJ M M20 Łódź
29 SMARZEK TOMASZ M M30 Łódź mBank
30 BRZESKA-PASTUSZAK MARZENA K K50 Łódź
31 SMARZEK RADOSŁAW M M30 Łódź
32 ZAKRZEWSKI PIOTR M M30 Łódź
33 WRÓBLEWSKA IZABELA K K40 Sanie mBank
34 BARTNIK ZYGFRYD M M20 Łódź
35 KRUK PIOTR M M30 Łódź Łódź Kocha Sport
36 KMIECIAK PIOTR M M30 Łódź WORLD360.PL
37 PAWEŁCZYK-WOŹNIAK JUSTYNA K K30 wroclaw
38 SKOWROŃSKA MAJA K K20 Łódź Craftware Running Team
39 KAROLEWSKI PAWEŁ M M30 Łódź
40 LARA NATALIA K K20 Łódź kalinowa.pl
41 KIZEWETER KAMIL M M20 Łódź Łódź Kocha Sport
42 GALOCH ROBERT M M40 Aleksandrów Łódzki SBRT Moc Energia Endorfina
43 MASZEWSKA-WACH MARIOLA K K30 Rawa Mazowiecka Rawa Tim Zawsze Slim
44 KRONE JACEK M M40 Łódź Audi Centrum Łódź
45 TRZEWIKOWSKA PAULINA K K30 Łódź
46 SZPLIT AGATA K K20 Pabianice Korona Pabianice
47 WIĘCKOWSKI MARCIN M M30 Łódź MORENA CZOŁOWA
48 LEPIANKA WOJCIECH M M50 Łódź
49 DUDKIEWICZ SYLWESTER M M30 Łódź
50 MIKIELSKI DANIEL M M20 Olsztynek Team Kopeć
51 CZARCIŃSKI MICHAŁ M M40 Wrocław
52 WIRTH-CZARCIŃSKA MAGDALENA K K40 Wrocław Pro-Run Wrocław
53 BAUER PIOTR M M20 Łódź JW 4391 Tomaszów Mazowiecki
54 BIENIAS PAULINA K K20 Ozorków
55 HETMANEK MONIKA K K40 Pabianice Poczta Polska
56 TOBOŁA GRZEGORZ M M40 Pabianice M A G Team
57 WIECHA MARIUSZ M M40 Łódź
58 WIECHA MAŁGORZATA K K40 Łódź
59 KOŁODZIEJCZYK DOROTA K K30 Łódź Żubardź Team
60 SZYMAŃSKI RAFAŁ M M30 Łódź
61 TREVOR ARRON M M40 Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
62 KUCZKOWSKI ANDRZEJ M M20 Łódź
63 JURASZ PIOTR M M40 Łódź
64 GALEWSKA AGNIESZKA K K40 Kleszczów
65 PRASAL KONRAD M M20 Łódź #BLOGERZYBIEGAJĄ
66 ZALASA WOJCIECH M M40 Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT
67 WEBER ANDRZEJ M M20 Łódź UMED Łódź
68 ROGALINSKI JAROSLAW M M30 Skoki
69 WIECHA DOMINIKA K K20 Łódź Orientuś Łódź
70 WOŹNICA URSZULA K K50 Łódź STUDIO PULS ACTIVE TEAM
71 GAWRON PIOTR M M40 Bytów KB GOCH Bytów
72 BĄK BARTŁOMIEJ M M20 Łódź
73 ROSIAK MAGDALENA K K30 łódź
74 SZULC EWELINA K K30 Łódź
75 MARCZUK PATRYK M M30 Łódź
76 KOŁODZIEJAK EWELINA K K30 Łódź
77 BORWIN JAN M M20 Łódź AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź
78 WASIAK TOMASZ M M30 lodz
79 KACZKOWSKI KRZYSZTOF M M30 Łódź
80 CISZAK MARTYNA K K30 Łódź
81 URBANIAK MAŁGORZATA K K30 Łódz Puls Tri Team
82 MĘDREK JOANNA K K50 Koluszki Pietrzyk Running Team
83 STUSIO MAGDALENA K K40 Łódź ATLAS RUNNING TEAM
84 KIEŁBASA ŁUKASZ M M30 Łódź
85 OSTRUSZKA DARIUSZ M M40 Zgierz
86 ZIĘBA MARTA K K30 łódź biegampolodzi.pl
87 KWIATKOWSKA PAULINA K K20 Łódź
88 FRĄCZKOWSKI DAMIAN M M20 Łódź Jeszcze nie mam :)
89 OLENDER-BARTOSIK RENATA K K30 Łódź
90 KURMAN JACEK M M40 lowicz starzyńskiego biega
91 WIKTOROWSKA ANNA K K30 Gałków Duży
92 LASOCKI MICHAŁ M M30 Łódź Rysie
93 GRABOWICZ SZYMON M M40 Dmosin Rytm
94 WALICKI PAWEŁ M M20 Łódź Only you
95 KOPER BEATA K K40 Łódź PARKRUN ŁÓDŹ
96 GAPYS DOMINIKA K K20 Jastrząb
97 CIEŚLAK PIOTR M M40 Łódź
98 CIEŚLAK KRZYSZTOF M M30 Łódź CLARIANT
99 KOWALSKI ŁUKASZ M M30 Łódź 4Runners
100 LIPIEC SEBASTIAN M M20 Kutno UKS 9 Kutno
101 WALIŃSKI KUBA M M30 Łódź Happy Team
102 GĄSIORWSKI TOMASZ M M40 Łódź
103 WITMAN TOMASZ M M50 Łódź RYSIOTEAM
104 WITMAN IWONA K K50 Łódź RYSIOTEAM
105 DYBOWSKA KATARZYNA K K40 Zgierz
106 CHLASTAWA RAFAŁ M M20 Lublin
107 MOKROS ZUZANNA K K20 Pabianice TRUCHT.COM/RKS ŁÓDŹ
108 GÓRSKA ANGELIKA K K20 Łódź
109 ŻURAWSKA ALEKSANDRA K K20 Brzeziny
110 KUJANEK MARCIN M M40 Rosanów
111 ORŁOWSKA EWA K K30 ŁÓDŹ
112 WIADEREK KRZYSZTOF K K50 Dobroń
113 PIGUŁA KRZYSZTOF M M50 ŁÓDŹ
114 NIEWCZAS DIANA K K20 Łódź
115 KUBIAK ANNA K K20 Łódź
116 KLIMCZAK ALICJA K K50 Łask
117 DEREWENDA AGNIESZKA K K30 Łódź
118 DWÓŻNIK ANETA K K20 Łódź
119 KUBIAK AGNIESZKA K K40 Koluszki KP Run Pietrzyk Running Team
120 SĘTKOWSKA MARTYNA K K20 łódź
121 JEŻYŃSKA ANNA K K40 Łódź
122 WOJNICKI ŁUKASZ M M20 Kutno Time4S
123 BIAŁEK DARIUSZ M M40 Łódź Szakale Bałut Łódź
124 LESISZ BARBARA K K30 Łódź
125 KOSTELECKI KAMIL M M30 Łódź Echo
126 ŁASKI RADOSŁAW M M30 Łódź Alkony
127 CIECHAŃSKI ADAM M M40 Bukowiec Razem Trenujemy Sport
128 ZARĘBSKI MACIEJ M M40 Łódź Fit -Forma
129 STERCZEWSKA AGNIESZKA K K30 Łódź
130 JASIŃSKI RAFAŁ M M20 Łódź
131 DZIUBA PATRYK M M20 Lubliniec Mafia Team Lubliniec
132 CIEŚLIK JACEK M M40 Łódź FLEX
133 KACZMARKIEWICZ KRZYSZTOF M M50 ŁÓDŹ ITAKA STUDIO FILM
134 WALCZAK ADELA K K30 Łódź Curling Łódź
135 KNEBLOCH KASPER M M20 Łódź POS Łódź
136 TUST ADAM M M20 Zduńska Wola BorgAutomotive Sport Team
137 SOCHA MAREK M M40 Bukowiec
138 JAROS MICHAŁ M M30 Łódź TomTom Runners
139 SZEWCZYK JAROSŁAW M M20 Góra Św. Małgorzaty
140 KOZŁOWSKI PRZEMEK M M30 Łódź Vera Running Team
141 RZĄDKIEWICZ MARIUSZ M M30 Łódź
142 SMETKOWSKA KAROLINA K K20 Łódź
143 OLSZEWSKI TOMASZ M M40 Łódź
144 STEFANIAK DAMIAN M M20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
145 GAŁUSZKA DARIA K K20 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
146 GRABARZ PRZEMYSLAW M M30 Pabianice SII RUNNING TEAM
147 JUDINA SWIETŁANA K K30 Łódź Deloitte Digital
148 KINDELA MICHAŁ M M30 Łódź
149 PLICH ANGELIKA K K20 Łódź
150 ŻÓŁTOWSKI TOMASZ M M40 Łódź
151 ŚWIERCZYŃSKI RADOSŁAW M M20 Łódź Biegiem po Piwo
152 MYNC MARCIN M M30 Łódź
153 STOPARCZYK JUSTYNA K K20 Lódź
154 SPINEK DAMIAN M M20 Poświętne CYBERRUNNERS
155 KRAKOWIAK AGNIESZKA K K30 Brzeziny Pietrzyk Running Team
156 KAŹMIERCZAK KRZYSZTOF M M20 Płock CYBERRUNNERS
157 KRAWCZYK ŁUKASZ M M20 Aleksandrów Łódzki
158 ZABŁOCKI WOJTEK M M40 Łódź
159 ŁĘGOWIK ANNA K K20 Łódź
160 LISZEWSKI ADAM M M30 Bełchatów Shakur
161 MAZUROWSKA ANDŻELIKA K K40 Tczew
162 KIELNIEROWSKI PAWEŁ M M40 Pabianice O co biega
163 NOWAKOWSKI SEBASTIAN M M30 ŁÓDŹ RYSIE
164 MUCHA MARCIN M M40 Łódź Portal Danych.pl
165 CEGIELSKI PAWEŁ M M20 Rogów
166 WYTYKOWSKA JOANNA K K30 Łódź rysie
167 WOICKA EWA K K40 TOMASZÓW MAZOWIECKI
168 CHOROBA EWELINA K K20 Łódź
169 JABŁONKA ELŻBIETA K K40 Bełchatów FB Spartakus
170 WIĘCKOWSKI KAMIL M M30 Łódź
171 BRONOWSKI MICHAŁ M M20 Łódź
172 STELMACH MARTA K K30 Łódź
173 STELMACH MICHAŁ M M30 Łódź
174 KOWALCZYK BARTOSZ M M20 Łódź
175 GARNYS RADEK M M40 Łódź Never Give Up!
176 LISOWSKI ALEKSANDER M M30 Łódź Biegiem Po Piwo
177 STEFANEK ARKADIUSZ M M40 Bełchatów
178 BLADOWSKI ZDZISŁAW M M60 Łódź Epoka Nordica Łódź
179 WYDERKA DARIUSZ M M20 Aleksandrów Łódzki
180 MATAŚKA RAFAŁ M M30 Aleksandrów Łódzki
181 JATCZAK ROBERT M M30 Łódź
182 MAJSIK-JATCZAK KATARZYNA K K30 Łódź
183 MAŁKIEWICZ BEATA K K40 Łódź Razem Trenujemy Sport
184 SELIGA PATRYK M M20 Głowno KS Głowno w Biegu
185 KACZMAREK MONIKA K K20 Łódź AsicsFrontRunner Polska
186 SOKOŁOWSKA MONIKA K K30 Łódź
187 KARAŚ ALEKSANDRA K K50 Łódź RYSIOTEAM
188 KARAŚ WITOLD M M40 Łódź RYSIOTEAM
189 GRZEGORCZYK NATALIA K K20 Opoczno Wanda Panfil Team / AZS AWF WARSZAWA
190 ZIELIŃSKI MACIEJ M M30 Łódź -
191 GŁOWACKI MATEUSZ M M30 Anielin Swędowski
192 OLEJNICZAK PAULINA K K20 łódź
193 KLIMAS EDYTA K K30 Rawa Mazowiecka
194 JÓŹWIAK JAKUB M M20 Aleksandrów Łódzki
195 RYBUS MACIEJ M M40 Zgierz
196 OLSZEWSKI MAREK M M40 Łódź
197 BLIŻNIEWSKA KATARZYNA K K40 Głowno KS Głowno w biegu
198 OSSOWSKA MAGDALENA K K30 Łódź Smashing Pąpkins
199 SOBOLEWSKA IRENA K K40 Tomaszów Mazowiecki
200 WENDLER PRZEMYSŁAW M M40 Pabianice
201 MĘDREK SARA K K20 Koluszki
202 GUZEK WOJCIECH M M30 Łódź
203 WOŹNIAKOWSKA ANNA K K30 Łódź
204 STANEK DOMINIK M M30 Łódź #HappyRunners
205 CZAJKOWSKA NINA K K30 Kutno
206 STULGIS PIOTR M M20 Łódź podlasie
207 PABJANEK SANDRA K K30 Łódź
208 ANTOSIAK ANNA K K30 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów
209 ZIELIŃSKI MICHAŁ M M20 Tomaszów Mazowiecki wkurw_team
210 SIEKIERA ALEKSANDRA K K20 Ozorków
211 MATUSIAK KAROLINA K K20 Łódź AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
212 PAWLAK NINA K K20 Łódź
213 MELLER ELŻBIETA K K30 Łódź
214 JAGODA EMILA K K20 Bielawy Tempio Piątkowski Klub Sportowy
215 CHUDZIK MATEUSZ M M30 Łódź Chudzik i Wspólnicy
216 LEWANDOWSKA MAGDALENA K K40 Łódź
217 OŻAREK PATRYK M M20 Kamieńsk
218 RABENDA JAREK M M40 Lodz
219 PASZKIEWICZ-KĘSIAK ANITA K K60 Łódź Forever Young Łódź
220 GOSS KAMILLA K K40 Łódź
221 TURCZYŃSKA MONIKA K K40 Warszawa Leczo team
222 KRAJEWSKI PRZEMYSŁAW M M40 Warszawa
223 RÓŻYCKA NATALIA K K20 Łódź
224 KULESZA ALEKSANDRA K K20 Łódź
225 KRYŚCIAK JACEK M M30 Łódź
226 TORZEWICZ ANNA K K30 Łódź RETKINIA RUN
227 KARWOWSKI DAMIAN M M20 Łódź
228 CHUDZIK-WARZECHA JUSTYNA K K20 Zelów
229 WOŁYŃSKI KACPER M M30 Łódź
230 SADOWSKA AGNIESZKA K K30 Aleksandrow lodzki Centrum ubezpieczeń Agnieszka Sadowska
231 SZUSTAK MARIUSZ M M40 Łódź Łódź Kocha Sport
232 CHYBOWSKI JAREK M M40 Łódź RETKINIA RUN
233 RAWECKA MARTA K K30 łódź RYSIE
234 URBAŃCZYK JAROSŁAW M M30 Łódź
235 ESPINOSA - URBAŃCZYK LAURA K K20 Łódź
236 ZIELIŃSKI SYLWEK M M30 Łódź
237 MARCINKIEWICZ AGNIESZKA K K20 Łódź fb.com/RodzinkaNaMedal
238 WĄSICKI ARTUR M M50 Dobroń
239 BĘTKOWSKI PIOTR M M30 Warszawa CITY TRAIL Team
240 KACPRZAK TADEUSZ M M60 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
241 MIKULSKA AGNIESZKA K K40 Łódź JACY TACY JANOWIACY
242 GOLNIK AGATA K K40 Łódź JACY TACY JANOWIACY
243 PASTWIŃSKA JUSTYNA K K20 Łódź ŁÓDŹ RUNNING TEAM
244 OSYDA MACIEJ M M30 Łódź SII RUNNING TEAM
245 OSYDA SYLWIA K K30 Łódź
246 URBAŃSKI KAMIL M M20 Łódź Łódź Kocha Sport
247 TRUCHTA KAMIL M M30 Łódź
248 JANISZEWSKI SYLWERIUSZ M M40 Łódź
249 NIWALD IGNACY M M30 Łódź
250 SARWA ARKADIUSZ M M30 Łódź
251 PERKOWSKI WIKTOR M M20 Łódź Nordea NOC Runners
252 PILICHOWSKI MARCIN M M30 Konstantynów Łódzki Run Konstantynów
253 WNUK ELIZA K K20 Łódź
254 KRUK PATRYCJA K K30 Łódź Łódź Kocha Sport
255 EDYK ANNA K K50 TOMASZÓW MAZ Antek Team
256 SĘKALA JOANNA K K30 Warszawa Spartan SGX Warsaw
257 RAJCZAK NATALIA K K30 Łódź
258 WOJCIECHOWSKA KLAUDIA K K30 Warszawa Vege Runners
259 KUŚNIEREK ANNA K K40 WARSZAWA Magnolia Escape
260 JEŻYŃSKI ADAM M M20 Łódź
261 TOMCZYK MAŁGORZATA K K40 Łódź REEBOK RUN CREW LDZ
262 STASIAK KAMILA K K30 Łodź
263 DOMERADZKI KRZYSZTOF M M20 Bodzanów Sokół Bodzanów
264 SZWEDA MIROSŁAWA K K30 Toruń
265 MARCINKIEWICZ LESZEK M M30 Aleksandrów Kujawski fb.com/RodzinkaNaMedal
266 KUNIKOWSKI TOMASZ M M20 Łowicz AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
267 WIERZCHOŃ MICHAŁ M M40 Łódź
268 OLEJNIK TOMASZ M M40 Łomianki Run Oley/Łomiankowska Grupa Biegowa
269 ŚWIĄTEK AGNIESZKA K K20 Brzozów Stary
270 JAGUSIAK MACIEJ M M30 Łódź ŁÓDŹ RUNNING TEAM
271 BALCERZAK RAFAŁ M M20 Konstantynów Łódzki
272 PAWLOWSKA PAULINA K K20 Siedlce Stay Insane /ACSS Lublin
273 KUJAWSKA KAMILA K K30 Łódź
274 KLINIEWSKI TOMASZ M M20 Łódź
275 GAŁKA TOMEK M M30 Łódź
276 MŁYNARSKA PAULINA K K20 łódź
277 KOBYLARCZYK MAGDALENA K K30 Pabianice
278 SIECH DOROTA K K20 Zgierz
279 SŁOMSKA ALEKSANDRA K K20 Stryków
280 COTA BARTŁOMIEJ M M20 Łódź
281 MACIASZEK JUSTYNA K K30 Konstantynów
282 GAPYS DOROTA K K30 Łódź AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
283 DOMARAŃCZYK ZOFIA K K20 Piotrków Trybunalski
284 SĘTKOWSKA MAŁGOSIA K K20 Łódź
285 PAWŁOWSKA KATARZYNA K K20 Łódź Infosys Run
286 PIOTROWSKI JACEK M M40 Łódź
287 NOWASTOWSKA MAŁGORZATA K K30 Łódź
288 DYRKACZ SYLWIA K K30 Łódź
289 WICIŃSKA-REUS DOMINIKA K K30 Łódż Rysioteam
290 CICHOSZ JAROSŁAW M M30 Łódź AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
291 TARCZYŃSKA LIDIA K K30 Łódź
292 ROSIAK PIOTR M M40 Łódź RYSIOTEAM / Asseco Active Team
293 RŻANEK EWA K K30 Łódź
294 ODOLIŃSKA AGNIESZKA K K40 Ostróda Pszczółkowski Team
295 ODOLIŃSKI JACEK M M40 Ostróda Pszczółkowski Team
296 PIETRUSZEWSKA EWA K K20 Łódź RYSIOTEAM/Nordea Runners
297 CHEŁMICKI GRZEGORZ M M40 Warszawa BRACTWO BIEGOWE BGK
298 KLUF ZDZISŁAW M M60 Bełchatów amator
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
ANDRZEJEWSKI TOMASZ M M50 Pabianice Gillette Run
BARANOWSKA ALLA K K30 Lodz ptak moda
BAUMGART JACEK M M50 Osielsko Biegaj z Dębami
BOCIĄGA PAWEŁ M M30 Lodz
CEL JULIA K K20 Andrespol
CHUDOBIŃSKA ANETA K K30 Łódź
CICHOSZ JAROSŁAW M M30 Łódź AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
DĄBROWSKA EWELINA K K30 Łódź Akademia Biegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
DEMONTOWICZ JAROSŁAW M M40 łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT
FABIJAŃSKI DARIUSZ M M40 Łódź IDF INVENTEAM
GĄSIOROWSKA AGNIESZKA K K30 Łódź
GIDZGIER ANDRZEJ M M20 Stryków
GOŚCINIEWICZ PAWEŁ M M40 Katowice ZIEMOWIT TEAM
HACHOUD SADRINA K K20 Wymysłów Franacuski
HAJDUK DAGMARA K K30 Łódź
HAREMZA MAŁGORZATA K K30 Łódź Kung-Fu Małpy
JABŁOŃSKA ANNA K K30 Smardzew
JASIŃSKI MATEUSZ M M30 Giżycko
KACPRZAK SŁAWEK M M40 Justynów PIETRZYK RUNING TEAM/LZS Justynów
KACZMARCZYK DANIEL M M30 Łódź
KACZMAREK ANDRZEJ M M40 Łódź
KACZMAREK KRZYSZTOF M M40 Kalisz Kalisz
KACZMAREK PIOTR M M20 Sieradz Brak
KACZOROWSKA EWA K K20 Łódź
KARABAN PAULINA K K20 Łódź
KARLIKOWSKA-ANTOSIAK MAŁGORZATA K K30 Łęczyca
KAŹMIERCZAK BARTŁOMIEJ M M30 Łódź TomTom Runners
KIERZEK EWA K K40 Łódź #happyrunners
KOĆWIN TOMASZ M M20 Łódź
KOŁACIŃSKI DAMIAN M M20 Łódź
KORCZYŃSKI STANISŁAW M M60 Łódź RYSIOTEAM
KORPACKI ROBERT M M40 łódź
KOZIOŁ ASIA K K20 Łódź Bellatores Łódź
KRAWCZYK KACPER M M20 Bełchatów RAJSPORT ACTIVE - LSKK Lityński Bełchatów
KUBIAK JOANNA K K30 Łódź
KUCHARSKA KATARZYNA K K30 Konstantynów Łódzki
ŁĘGOCKI MARCIN M M20 Żakowice Pietrzyk Running Team
MAGIN JUSTYNA K K30 Łask
MAJCHRZAK ŁUKASZ M M20 Łódź Pietrzyk Running Team
MEŁNICKI PIOTR M M40 Piła
MIKULSKA KAMILA K K20 Łódź
MISZTAL ALEKSANDRA K K30 Łódź
MLYNARCZYK-MIKOS AGNIESZKA K K40 Poznan
NIEWIAROWSKI JAROSŁAW M M30 Łódź Biegiem po Piwo
NOWICKI JACEK M M20 Łódź
OBOZ PAWEL M M30 Sosnowiec BREMBO
OKOŃSKA MARIA K K30 Łódź
OSÓLSKI TOMASZ M M40 lódz niezrzeszony
PIETRASZEWSKA ALEKSANDRA K K40 Łódź
PIETRZAK TOMASZ M M20 Słodkow LKS Maraton Turek
POPIELARCZYK MONIKA K K30 Łódź Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok
PROMIŃSKA-GOSS ELIZA K K30 Nowe Chrusty Rajsport Active
PYSZNIAK DOROTA K K30 Warszawa adidas Runners Warsaw
RACHWALAK ŻANETA K K20 Sieradz
RUDZIŃSKI MICHAŁ M M30 Łódź
RZEWUSKI JULIUSZ M M30 Warszawa Spartan SGX Warsaw
SIERPIŃSKA MONIKA K K20 Józefów -
SIWY JOANNA K K40 ŁÓDŹ
SKOCZYLAS ALEKSANDRA K K20 Łódź
SKROBEK KAMILA K K30 Łódź
SMOCZOK MICHAŁ M M30 Wola Grzymkowa
SOBCZAK SZYMON M M20 Brzeziny LKS KOLUSZKI
SOBECKI BARTŁOMIEJ M M30 Gałków Mały ines husky team
STRZAŁKA JOANNA K K20 Łódź
SZAFRAN PAULINA K K20 Łódź
SZCZEPANIAK MARCEL M M20 ŁÓDŹ
SZCZURTEK PAWEŁ M M40 Tomaszów Mazowiecki Amator
SZUBIELSKI PIOTR M M30 ŁÓDŹ Razem Trenujemy Sport
TROJANOWSKA PAULINA K K30 Łódź
WYSOCKA AGNIESZKA K K30 Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT
ZATKE DOROTA K K40 łódź AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ