Lista startowa

 

CITY TRAIL onTour Lublin

  • 17.07.2017 17:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
21 BATUR ERIC EBI M D0 Jabłonna
ĆWIKŁA JULIAN M D0 Dominów Bajka
DELEŻUCH DAGMARA K D0 Niemce
DROB NATALIA K D0 Lublin
IWANEK HANNA K D0 Parczew
KAWALEC ADAM M D0 Lublin Żłobek nr 7 Lublin
KORZEC GNIEWOMIR M D0 Warszawa
KOWAL MARIA K D0 Lublin
KUBIŚ ZOFIA K D0 Jacków
ŁUSZCZAK MATEUSZ M D0 Lublin
ŁUSZCZAK MAGDALENA K D0 Lublin
MAZUREK ALEKSANDRA K D0 Lublin Rodzinna Sztafeta
MIROSŁAW MARCEL K D0 Lublin Żłobek nr 6
POŁEĆ IGOR M D0 Lublin Polska Marka
POŁUDNIUK HANNA K D0 Lublin SII POWER PEOPLE
PYRA KACPER M D0 Lublin Biegam z ABS
RADZIK ANIA K D0 Zamość
SKRZYPCZAK ZUZANNA K D0 Lublin
SŁUPSKA KINGA K D0 Lublin
TOMCZYK HUBERT M D0 Lublin
WARSZAWA FRANCISZKA K D0 Lublin
WINIARCZYK BŁAŻEJ M D0 Lublin
WOJCICKA OLGA K D0 Łęczna
WÓJCIK JULIA K D0 Lublin Przedszkole nr.72
ŻAK JULIA K D0 Lublin Przedszkole ABC
ŻAK OLIWIA K D0 Lublin Żłobek Szczęśliwy Maluch
BRYŁA-CRUZ ANTONI M D1 Lublin
ĆWIKŁA AMELIA K D1 Dominów Bajka
DELEŻUCH MICHALINA K D1 Niemce
FALBA MATEUSZ M D1 Lublin
IWANEK ANTONI M D1 Parczew
KAWALEC MAJA K D1 Lublin www.wedki.pl
KONOPKA MICHAŁ M D1 Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU
KORULCZYK STANISŁAW M D1 Lublin
NOCUŃ WIKTORIA K D1 Lublin EGIS RUN CHALLENGE
NOSALEWICZ KAROLINA K D1 Lublin
OBEL MAGDALENA K D1 Lublin Dwa Misie i Misia
POŁEĆ SZYMON M D1 Lublin Polska Marka
SOSNOWSKA ALA K D1 Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM
TELEON GABRIELA K D1 Lublin Lubelska Grupa Triathlonu
TOMASZEWSKA STELLA K D1 Lublin braciaT
WYSOCKA LENA K D1 KRAŚNIK KRAŚNIK BIEGA
BARTNICKI KAJETAN M D2 Parczew
DOBROWOLSKA WIKTORIA K D2 Lublin 23bOT
IWANEK MARCEL M D2 Parczew
MAZUREK ZUZANNA K D2 Lublin Rodzinna Sztafeta
MIROSŁAW MARTYNA K D2 Lublin SP nr 40
PAWĘZKA ALICJA K D2 Lublin Banda Grudnia
SZACOŃ OLIVIER M D2 Lublin
TOMCZYK IGA K D2 Lublin
WYSOCKA NADIA K D2 KRAŚNIK KRAŚNIK BIEGA
ZIAREK PAULINA K D2 LUBLIN
CHOMA BARTOSZ M D3 Janowica
CISEŁ DARIA K D3 Lublin
DUŃSKI JAKUB M D3 Lublin WIDOK LUBLIN
GAŁAN MARIANNA K D3 Lublin SP 43 LUBLIN
GAWDA HANNA K D3 Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST
KORZEC KRZESIMIR M D3 Warszawa
NOSALEWICZ MICHAŁ M D3 Lublin
NOWAKOWSKI MACIEJ M D3 Lublin Nowakowscy
NOWAKOWSKI MARCIN M D3 Lublin Nowakowscy
RAŚ JULIA K D3 Bełżyce Bełżyce i okolice biegają
WARYCH STANISŁAW M D3 Lublin Lubelska Grupa Triathlonu
WÓJCICKA MARTYNA K D3 Łęczna
WÓJCIK WIKTORIA K D3 Lublin SP. 28
WYSOCKA AMELIA K D3 KRASNIK KRAŚNIK BIEGA
BARYŁA DOMINIK M D4 Lublin CITY TRAIL Team
BRANICKI TOMEK M D4 Dominów PERFECT RUNNER LUBLIN
BUGAŁA MARTYNA K D4 Lublin
DOBROWOLSKI JAKUB M D4 Lublin 23bOT
GAŁAN MAŁGORZATA K D4 Lublin SP 43 LUBLIN
PAŁKA WERONIKA K D4 Urszulin Pozytywnie Aktywni
TARASIŃSKA PATRYCJA K D4 Lublin
TARASIŃSKA PATRYCJA K D4 Lublin
WARYCH JAN M D4 Lublin Lubelska Grupa Triathlonu
ZIELIŃSKA WIKTORIA K D4 Lublin
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
BAŃKOWSKA NATALIA K D1 Lublin
BAŃKOWSKI BARTOSZ M D2 Lublin
BARTNICKI KAJETAN M D2 Parczew
CHOMA BARTOSZ M D3 Janowica
JARMOSZEWICZ JAN M D2 POŁOSKI
JARMOSZEWICZ KAROLINA K D3 POŁOSKI
JONIK JAKUB M D1 Lublin http://marcinjonik.prv.pl
JONIK JAKUB M D1 Lublin http://marcinjonik.prv.pl
KIEREPKA KACPER M D0 Świdnik
KOŁTUNIEWICZ ZOFIA K D0 Lublin weś tańczy i biega
KOZIK KACPER M D3 Kraśnik Koziki
KWIATKOWSKI PAWEŁ M D1 Lublin Lublin Biega
MIROSŁAW MARCEL M D0 Lublin Żłobek nr 6
MIROSŁAW MARTYNA K D2 Lublin SP nr 40
NOSALEWICZ KAROLINA K D1 Lublin
NOSALEWICZ MICHAŁ M D3 Lublin
PACHUTA DAMIAN M D3 Krasnystaw
POGONOWSKI KAROL M D3 Lublin Lublin Biega
SIEMBIDA DAWID M D4 Ulanów
SZUKAŁA ANNA K D0 Lublin Mięsny Jeż
TELEON FILIP M D2 Lublin Lubelska Grupa Triathlonu
WASILEWSKI OSKAR M D1 Biłgoraj Biłgoraj
WÓJTOWICZ PIOTR M D4 Lublin Lubelskibiegacz.PL Junior